
2026/27 Atletico Nacional — Statystyki
Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.
| Mecze | W | R | P | Gz | Gs | RB | Śr. pkt | Ostatnie 5 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Forma domowa | 13 | 12 | 1 | 0 | 35 | 6 | +29 | 2.85 | |
| Forma wyjazdowa | 17 | 10 | 0 | 7 | 26 | 19 | +7 | 1.76 | |
| Ogółem | 30 | 22 | 1 | 7 | 61 | 25 | +36 | 2.23 |
Streaki - dom
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Atletico Nacional — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
- Atletico Nacional — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Atletico Nacional — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Atletico Nacional — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Atletico Nacional — wygrywa u siebie (8/10, 80%)
- Atletico Nacional — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- Atletico Nacional — wygrywa 2. połowę u siebie (7/10, 70%)
- Atletico Nacional — nie wygrywa 1. połowę (14/20, 70%)
Streaki - wyjazd
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Atletico Nacional — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
- Atletico Nacional — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Atletico Nacional — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Atletico Nacional — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Atletico Nacional — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Atletico Nacional — jest niepokonany (15/20, 75%)
- Atletico Nacional — wygrywa (14/20, 70%)
- Atletico Nacional — powyżej 1.5 gola w meczu (14/20, 70%)
Serie
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Atletico Nacional — wygrywa w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Atletico Nacional — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Atletico Nacional — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Atletico Nacional — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Atletico Nacional — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Atletico Nacional — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Atletico Nacional — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Atletico Nacional — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
Ostatnie 10 spotkań
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.
Atletico Nacional — ostatnie 10 meczów
Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dom jest o 57% lepsza niż Wyjazd pod względem odsetku wygranych meczów.
| Dom | 1. połowa | 2. połowa | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 70% | 55% |
Śr. goli/mecz | 1.10 | 1.90 | 3.00 |
Strzelone | 0.70 | 1.60 | 2.30 |
Stracone | 0.40 | 0.30 | 0.70 |
BTTS % | 30% | 20% | 25% |
Czyste konto % | 70% | 70% | 70% |
Nie strzelił % | 40% | 20% | 30% |
Posiadanie piłki | 58% | ||
Śr. strzały/mecz | 20.89 | ||
Śr. faule/mecz | 10.22 | ||
| Wyjazd | 1. połowa | 2. połowa | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 20% | 50% | 35% |
Śr. goli/mecz | 1.70 | 1.00 | 2.70 |
Strzelone | 0.90 | 0.70 | 1.60 |
Stracone | 0.80 | 0.30 | 1.10 |
BTTS % | 30% | 0% | 15% |
Czyste konto % | 40% | 70% | 55% |
Nie strzelił % | 60% | 50% | 55% |
Posiadanie piłki | 59% | ||
Śr. strzały/mecz | 13.40 | ||
Śr. faule/mecz | 11.80 | ||
Strzały drużyny
Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Dom jest o 55% lepsza niż Wyjazd pod względem strzałów na mecz.
| Ogółem | Dom | Wyjazd | |
|---|---|---|---|
Strzały / mecz | 16.40 | 20.54 | 13.24 |
Strzały celne / mecz | 6.27 | 7.85 | 5.06 |
Strzały niecelne / mecz | 6.37 | 7.69 | 5.35 |
Skuteczność strzałów | 12.4% | 13.1% | 11.6% |
Strzały na gola | 8.07 | 7.63 | 8.65 |
Strzały celne na gola | 3.08 | 2.91 | 3.31 |
Strzały Over 10.5 | 83% (25/30) | 92% (12/13) | 76% (13/17) |
Strzały Over 11.5 | 73% (22/30) | 92% (12/13) | 59% (10/17) |
Strzały Over 12.5 | 70% (21/30) | 92% (12/13) | 53% (9/17) |
Strzały Over 13.5 | 60% (18/30) | 85% (11/13) | 41% (7/17) |
Strzały Over 14.5 | 60% (18/30) | 85% (11/13) | 41% (7/17) |
Strzały celne Over 3.5 | 87% (26/30) | 92% (12/13) | 82% (14/17) |
Strzały celne Over 4.5 | 70% (21/30) | 77% (10/13) | 65% (11/17) |
Strzały celne Over 5.5 | 60% (18/30) | 77% (10/13) | 47% (8/17) |
Strzały celne Over 6.5 | 40% (12/30) | 69% (9/13) | 18% (3/17) |
Offside Stats
Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Wyjazd notuje o 15% wyższy wynik niż Dom pod względem liczbie spalonych na mecz.
| Ogółem | Dom | Wyjazd | |
|---|---|---|---|
Match Offsides AVG | 4.60 | 4.31 | 4.82 |
Match Offsides Over 0.5 % | 100% (30/30) | 100% (13/13) | 100% (17/17) |
Match Offsides Over 1.5 % | 90% (27/30) | 77% (10/13) | 100% (17/17) |
Match Offsides Over 2.5 % | 80% (24/30) | 62% (8/13) | 94% (16/17) |
Match Offsides Over 3.5 % | 60% (18/30) | 46% (6/13) | 71% (12/17) |
Team Offsides AVG | 2.33 | 2.15 | 2.47 |
Team Offsides Over 0.5 % | 90% (27/30) | 77% (10/13) | 100% (17/17) |
Team Offsides Over 1.5 % | 63% (19/30) | 46% (6/13) | 76% (13/17) |
Team Offsides Over 2.5 % | 33% (10/30) | 38% (5/13) | 29% (5/17) |
Expected Goals
xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Dom jest o 51% lepsza niż Wyjazd pod względem oczekiwanych golach (xG).
| Ogółem | Dom | Wyjazd | |
|---|---|---|---|
xG (For) | 1.54 | 1.90 | 1.26 |
xGA (Against) | 0.78 | 0.66 | 0.87 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Dom | Wyjazd | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 5% (1/20) | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Under 1.5 | 30% (6/20) | 20% (2/10) | 40% (4/10) |
Under 2.5 | 40% (8/20) | 40% (4/10) | 40% (4/10) |
Under 3.5 | 75% (15/20) | 70% (7/10) | 80% (8/10) |
Under 4.5 | 85% (17/20) | 90% (9/10) | 80% (8/10) |
Under 5.5 | 90% (18/20) | 90% (9/10) | 90% (9/10) |
Statystyki BTTS
BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Dom notuje o 25% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem częstości BTTS.
| Ogółem | Dom | Wyjazd | |
|---|---|---|---|
BTTS | 45% (9/20) | 50% (5/10) | 40% (4/10) |
BTTS 1H | 30% (6/20) | 30% (3/10) | 30% (3/10) |
BTTS 2H | 10% (2/20) | 20% (2/10) | 0% (0/10) |
BTTS Both Halves | 0% (0/20) | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
BTTS & Win | 40% (8/20) | 40% (4/10) | 40% (4/10) |
BTTS & Draw | 0% (0/20) | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
BTTS & Lose | 5% (1/20) | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes) | 45% (9/20) | 50% (5/10) | 40% (4/10) |
BTTS & Over 2.5 (No/Yes) | 15% (3/20) | 10% (1/10) | 20% (2/10) |
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes) | 0% (0/20) | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
BTTS 1H & 2H (Yes/No) | 30% (6/20) | 30% (3/10) | 30% (3/10) |
BTTS 1H & 2H (No/Yes) | 10% (2/20) | 20% (2/10) | 0% (0/10) |
BTTS 1H & 2H (No/No) | 60% (12/20) | 50% (5/10) | 70% (7/10) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.
| Ogółem | Dom | Wyjazd | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 10.00 (19/20) | 9.89 (9/10) | 10.10 (10/10) |
Over 6.5 Corners | 89% (17/19) | 78% (7/9) | 100% (10/10) |
Over 7.5 Corners | 84% (16/19) | 78% (7/9) | 90% (9/10) |
Over 8.5 Corners | 68% (13/19) | 67% (6/9) | 70% (7/10) |
Over 9.5 Corners | 58% (11/19) | 67% (6/9) | 50% (5/10) |
Over 10.5 Corners | 32% (6/19) | 22% (2/9) | 40% (4/10) |
Over 11.5 Corners | 21% (4/19) | 22% (2/9) | 20% (2/10) |
Over 12.5 Corners | 16% (3/19) | 11% (1/9) | 20% (2/10) |
Over 13.5 Corners | 11% (2/19) | 11% (1/9) | 10% (1/10) |
Over 14.5 Corners | 11% (2/19) | 11% (1/9) | 10% (1/10) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | Dom | Wyjazd | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 5.90 | 6.90 | 4.90 |
More Corners Than Opponent | 65% (13/20) | 90% (9/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 Corners Earned | 95% (19/20) | 100% (10/10) | 90% (9/10) |
Over 3.5 Corners Earned | 75% (15/20) | 90% (9/10) | 60% (6/10) |
Over 4.5 Corners Earned | 55% (11/20) | 80% (8/10) | 30% (3/10) |
Over 5.5 Corners Earned | 50% (10/20) | 70% (7/10) | 30% (3/10) |
Over 6.5 Corners Earned | 25% (5/20) | 30% (3/10) | 20% (2/10) |
Over 7.5 Corners Earned | 20% (4/20) | 30% (3/10) | 10% (1/10) |
Over 8.5 Corners Earned | 20% (4/20) | 30% (3/10) | 10% (1/10) |
Corners Earned | 118 | 69 | 49 |
| Ogółem | Dom | Wyjazd | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 4.15 | 3.10 | 5.20 |
More Corners Than Opponent | 65% (13/20) | 90% (9/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 Corners Against | 70% (14/20) | 60% (6/10) | 80% (8/10) |
Over 3.5 Corners Against | 60% (12/20) | 50% (5/10) | 70% (7/10) |
Over 4.5 Corners Against | 40% (8/20) | 20% (2/10) | 60% (6/10) |
Over 5.5 Corners Against | 25% (5/20) | 0% (0/10) | 50% (5/10) |
Over 6.5 Corners Against | 15% (3/20) | 0% (0/10) | 30% (3/10) |
Over 7.5 Corners Against | 10% (2/20) | 0% (0/10) | 20% (2/10) |
Over 8.5 Corners Against | 5% (1/20) | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Corners Against | 83 | 31 | 52 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Wyjazd notuje o 17% wyższy wynik niż Dom pod względem średniej kartek w meczu.
| Ogółem | Dom | Wyjazd | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 5.10 (20/20) | 4.70 (10/10) | 5.50 (10/10) |
Over 0.5 Cards | 100% (20/20) | 100% (10/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 Cards | 95% (19/20) | 90% (9/10) | 100% (10/10) |
Over 2.5 Cards | 90% (18/20) | 80% (8/10) | 100% (10/10) |
Over 3.5 Cards | 70% (14/20) | 50% (5/10) | 90% (9/10) |
Over 4.5 Cards | 65% (13/20) | 50% (5/10) | 80% (8/10) |
Over 5.5 Cards | 45% (9/20) | 40% (4/10) | 50% (5/10) |
Over 6.5 Cards | 30% (6/20) | 30% (3/10) | 30% (3/10) |
Over 7.5 Cards | 10% (2/20) | 20% (2/10) | 0% (0/10) |
Total Cards | 102 | 47 | 55 |
Highest in a Match | 9 | 9 | 7 |
Lowest in a Match | 1 | 1 | 3 |
Najczęstsze wyniki i liczba goli
Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.
Najczęstsze wyniki drużyny Atletico Nacional
Wynik meczu
Wynik do przerwy
Najczęstsza liczba goli drużyny Atletico Nacional
Liczba goli w meczu
Liczba goli do przerwy
* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi Primera A.