Football Stats
Herb Portsmouth
Flaga AngliaPortsmouth
20. miejsce w tabeli Championship

2026/27 Portsmouth — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze2
W0
R0
P2
Gz1
Gs5
RB-4
Śr. pkt0.00
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze2
W1
R0
P1
Gz4
Gs3
RB+1
Śr. pkt1.50
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze4
W1
R0
P3
Gz5
Gs8
RB-3
Śr. pkt0.75
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Portsmouth — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Portsmouth — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Portsmouth — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Portsmouth — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (16/20, 80%)
  • Portsmouth — powyżej 1.5 gola w meczu (15/20, 75%)
  • Portsmouth — jest niepokonany w 2. połowie (14/20, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Portsmouth — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Portsmouth — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Portsmouth — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Portsmouth — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Portsmouth — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Portsmouth — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Portsmouth — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Portsmouth — powyżej 1.5 gola w meczu w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Portsmouth — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Portsmouth — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
01.09Herb PortsmouthPortsmouth02Derby
29.08Bristol City21Herb PortsmouthPortsmouth
22.08Lincoln13Herb PortsmouthPortsmouth
15.08Herb PortsmouthPortsmouth13QPR
02.05Herb PortsmouthPortsmouth11Birmingham
25.04Stoke City13Herb PortsmouthPortsmouth
21.04Coventry51Herb PortsmouthPortsmouth
18.04Herb PortsmouthPortsmouth10Leicester
14.04Herb PortsmouthPortsmouth20Ipswich
11.04Middlesbrough01Herb PortsmouthPortsmouth

Portsmouth — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Wyjazd jest o 100% lepsza niż Dom pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
20%
20%
20%
Śr. goli/mecz
1.30
0.80
2.10
Strzelone
0.50
0.30
0.80
Stracone
0.80
0.50
1.30
BTTS %
20%
10%
15%
Czyste konto %
50%
60%
55%
Nie strzelił %
60%
70%
65%
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
20%
60%
40%
Śr. goli/mecz
1.30
2.30
3.60
Strzelone
0.40
1.20
1.60
Stracone
0.90
1.10
2.00
BTTS %
20%
50%
35%
Czyste konto %
40%
40%
40%
Nie strzelił %
70%
10%
40%

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
Under 1.5
25% (5/20)
40% (4/10)
10% (1/10)
Under 2.5
50% (10/20)
70% (7/10)
30% (3/10)
Under 3.5
65% (13/20)
80% (8/10)
50% (5/10)
Under 4.5
90% (18/20)
100% (10/10)
80% (8/10)
Under 5.5
90% (18/20)
100% (10/10)
80% (8/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Wyjazd notuje o 125% wyższy wynik niż Dom pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
65% (13/20)
40% (4/10)
90% (9/10)
BTTS 1H
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
BTTS 2H
30% (6/20)
10% (1/10)
50% (5/10)
BTTS Both Halves
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS & Win
15% (3/20)
0% (0/10)
30% (3/10)
BTTS & Draw
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
BTTS & Lose
30% (6/20)
20% (2/10)
40% (4/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
50% (10/20)
30% (3/10)
70% (7/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
30% (6/20)
10% (1/10)
50% (5/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
50% (10/20)
70% (7/10)
30% (3/10)

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Portsmouth

Wynik meczu

1-3
1 (25%)
0-2
1 (25%)
3-1
1 (25%)
1-2
1 (25%)

Wynik do przerwy

0-1
2 (50%)
1-3
1 (25%)
2-1
1 (25%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Portsmouth

Liczba goli w meczu

4
2 (50%)
2
1 (25%)
3
1 (25%)

Liczba goli do przerwy

1
2 (50%)
4
1 (25%)
3
1 (25%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi Championship.

Championship — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Swansea4310102.50
2Charlton330093.00
3Wolves421171.75
4QPR321072.33
5Bristol City421171.75
6Middlesbrough320162.00
7Millwall320162.00
8West Brom320162.00
9Birmingham413061.50
10Sheffield Utd413061.50
11West Ham412151.25
12Blackburn412151.25
13Watford412151.25
14Bolton411241.00
15Derby411241.00
16Lincoln411241.00
17Southampton421130.75
18Cardiff303031.00
19Norwich410330.75
20Portsmouth410330.75
21Stoke City410330.75
22Wrexham302120.67
23Burnley301210.33
24Preston400400.00