Football Stats
Herb Swansea
Flaga AngliaSwansea
1. miejsce w tabeli Championship

2026/27 Swansea — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze2
W1
R1
P0
Gz2
Gs0
RB+2
Śr. pkt2.00
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze2
W2
R0
P0
Gz5
Gs1
RB+4
Śr. pkt3.00
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze4
W3
R1
P0
Gz7
Gs1
RB+6
Śr. pkt2.50
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Swansea — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • Swansea — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Swansea — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Swansea — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Swansea — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Swansea — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (16/20, 80%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Swansea — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Swansea — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Swansea — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Swansea — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Swansea — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Swansea — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Swansea — jest niepokonany w 2. połowie (14/20, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Swansea — jest niepokonany w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Swansea — zachowuje czyste konto w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Swansea — jest niepokonany w 1. połowie w 11 meczach z rzędu
  • 🔥 Swansea — jest niepokonany w 2. połowie w 7 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
01.09Herb SwanseaSwansea20Watford
29.08Derby03Herb SwanseaSwansea
22.08Herb SwanseaSwansea00Sheffield Utd
15.08Stoke City12Herb SwanseaSwansea
02.05Herb SwanseaSwansea31Charlton
25.04Norwich11Herb SwanseaSwansea
21.04QPR12Herb SwanseaSwansea
18.04Herb SwanseaSwansea12Southampton
11.04Leicester01Herb SwanseaSwansea
06.04Herb SwanseaSwansea22Middlesbrough

Swansea — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dom jest o 50% lepsza niż Wyjazd pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
50%
40%
45%
Śr. goli/mecz
1.20
1.30
2.50
Strzelone
0.70
0.90
1.60
Stracone
0.50
0.40
0.90
BTTS %
10%
10%
10%
Czyste konto %
70%
70%
70%
Nie strzelił %
50%
60%
55%
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
30%
30%
30%
Śr. goli/mecz
1.20
1.60
2.80
Strzelone
0.70
0.70
1.40
Stracone
0.50
0.90
1.40
BTTS %
20%
30%
25%
Czyste konto %
60%
30%
45%
Nie strzelił %
50%
40%
45%

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
Under 1.5
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
Under 2.5
45% (9/20)
50% (5/10)
40% (4/10)
Under 3.5
80% (16/20)
70% (7/10)
90% (9/10)
Under 4.5
95% (19/20)
100% (10/10)
90% (9/10)
Under 5.5
95% (19/20)
100% (10/10)
90% (9/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Wyjazd notuje o 25% wyższy wynik niż Dom pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
45% (9/20)
40% (4/10)
50% (5/10)
BTTS 1H
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
BTTS 2H
20% (4/20)
10% (1/10)
30% (3/10)
BTTS Both Halves
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
BTTS & Win
20% (4/20)
10% (1/10)
30% (3/10)
BTTS & Draw
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
BTTS & Lose
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
35% (7/20)
30% (3/10)
40% (4/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
70% (14/20)
80% (8/10)
60% (6/10)

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Swansea

Wynik meczu

2-1
1 (25%)
3-0
1 (25%)
2-0
1 (25%)
0-0
1 (25%)

Wynik do przerwy

2-0
2 (50%)
1-1
1 (25%)
0-0
1 (25%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Swansea

Liczba goli w meczu

3
2 (50%)
2
1 (25%)
0
1 (25%)

Liczba goli do przerwy

2
3 (75%)
0
1 (25%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi Championship.

Championship — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Swansea4310102.50
2Charlton330093.00
3Wolves421171.75
4QPR321072.33
5Bristol City421171.75
6Middlesbrough320162.00
7Millwall320162.00
8West Brom320162.00
9Birmingham413061.50
10Sheffield Utd413061.50
11West Ham412151.25
12Blackburn412151.25
13Watford412151.25
14Bolton411241.00
15Derby411241.00
16Lincoln411241.00
17Southampton421130.75
18Cardiff303031.00
19Norwich410330.75
20Portsmouth410330.75
21Stoke City410330.75
22Wrexham302120.67
23Burnley301210.33
24Preston400400.00