Football Stats
Herb Falkirk
Flaga SzkocjaFalkirk
11. miejsce w tabeli Premiership

2026/27 Falkirk — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze1
W0
R0
P1
Gz0
Gs2
RB-2
Śr. pkt0.00
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze2
W0
R1
P1
Gz1
Gs2
RB-1
Śr. pkt0.50
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze3
W0
R1
P2
Gz1
Gs4
RB-3
Śr. pkt0.33
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Falkirk — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Falkirk — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Falkirk — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Falkirk — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
  • Falkirk — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Falkirk — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Falkirk — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Falkirk — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Falkirk — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Falkirk — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Falkirk — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Falkirk — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Falkirk — nie wygrywa 1. połowę w 8 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
29.08Celtic21Herb FalkirkFalkirk
09.08Motherwell00Herb FalkirkFalkirk
01.08Herb FalkirkFalkirk02ST Mirren
16.05Herb FalkirkFalkirk25Rangers
13.05Heart Of Midlothian30Herb FalkirkFalkirk
09.05Herb FalkirkFalkirk13Hibernian
02.05Herb FalkirkFalkirk10Motherwell
25.04Celtic31Herb FalkirkFalkirk
12.04Herb FalkirkFalkirk36Rangers
04.04Motherwell23Herb FalkirkFalkirk

Falkirk — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dom jest o 100% lepsza niż Wyjazd pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
30%
50%
40%
Śr. goli/mecz
2.20
2.10
4.30
Strzelone
1.10
0.90
2.00
Stracone
1.10
1.20
2.30
BTTS %
50%
30%
40%
Czyste konto %
30%
40%
35%
Nie strzelił %
40%
30%
35%
Posiadanie piłki
55%
Śr. strzały/mecz
12.50
Śr. faule/mecz
12.70
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
20%
20%
20%
Śr. goli/mecz
1.30
1.20
2.50
Strzelone
0.40
0.60
1.00
Stracone
0.90
0.60
1.50
BTTS %
10%
30%
20%
Czyste konto %
40%
40%
40%
Nie strzelił %
80%
50%
65%
Posiadanie piłki
47%
Śr. strzały/mecz
9.80
Śr. faule/mecz
11.50

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Dom jest o 33% lepsza niż Wyjazd pod względem strzałów na mecz.

OgółemDomWyjazd
Strzały / mecz
8.33
10.00
7.50
Strzały celne / mecz
1.00
1.00
1.00
Strzały niecelne / mecz
3.33
3.00
3.50
Skuteczność strzałów
4.0%
0.0%
6.7%
Strzały na gola
25.00
15.00
Strzały celne na gola
3.00
2.00
Strzały Over 10.5
0% (0/3)
0% (0/1)
0% (0/2)
Strzały Over 11.5
0% (0/3)
0% (0/1)
0% (0/2)
Strzały Over 12.5
0% (0/3)
0% (0/1)
0% (0/2)
Strzały Over 13.5
0% (0/3)
0% (0/1)
0% (0/2)
Strzały Over 14.5
0% (0/3)
0% (0/1)
0% (0/2)
Strzały celne Over 3.5
0% (0/3)
0% (0/1)
0% (0/2)
Strzały celne Over 4.5
0% (0/3)
0% (0/1)
0% (0/2)
Strzały celne Over 5.5
0% (0/3)
0% (0/1)
0% (0/2)
Strzały celne Over 6.5
0% (0/3)
0% (0/1)
0% (0/2)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Dom notuje o 50% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemDomWyjazd
Match Offsides AVG
4.00
5.00
3.50
Match Offsides Over 0.5 %
100% (3/3)
100% (1/1)
100% (2/2)
Match Offsides Over 1.5 %
100% (3/3)
100% (1/1)
100% (2/2)
Match Offsides Over 2.5 %
67% (2/3)
100% (1/1)
50% (1/2)
Match Offsides Over 3.5 %
67% (2/3)
100% (1/1)
50% (1/2)
Team Offsides AVG
2.33
3.00
2.00
Team Offsides Over 0.5 %
100% (3/3)
100% (1/1)
100% (2/2)
Team Offsides Over 1.5 %
67% (2/3)
100% (1/1)
50% (1/2)
Team Offsides Over 2.5 %
67% (2/3)
100% (1/1)
50% (1/2)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Dom jest o 46% lepsza niż Wyjazd pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemDomWyjazd
xG (For)
0.56
0.71
0.48
xGA (Against)
1.80
1.64
1.88
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
Under 1.5
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
Under 2.5
40% (8/20)
30% (3/10)
50% (5/10)
Under 3.5
60% (12/20)
40% (4/10)
80% (8/10)
Under 4.5
70% (14/20)
50% (5/10)
90% (9/10)
Under 5.5
85% (17/20)
70% (7/10)
100% (10/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Dom notuje o 40% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
60% (12/20)
70% (7/10)
50% (5/10)
BTTS 1H
30% (6/20)
50% (5/10)
10% (1/10)
BTTS 2H
30% (6/20)
30% (3/10)
30% (3/10)
BTTS Both Halves
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
BTTS & Win
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
BTTS & Draw
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
BTTS & Lose
35% (7/20)
50% (5/10)
20% (2/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
55% (11/20)
70% (7/10)
40% (4/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
15% (3/20)
30% (3/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
55% (11/20)
40% (4/10)
70% (7/10)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Wyjazd notuje o 20% wyższy wynik niż Dom pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemDomWyjazd
Match Corners AVG
9.90 (20/20)
9.00 (10/10)
10.80 (10/10)
Over 6.5 Corners
85% (17/20)
80% (8/10)
90% (9/10)
Over 7.5 Corners
80% (16/20)
70% (7/10)
90% (9/10)
Over 8.5 Corners
70% (14/20)
60% (6/10)
80% (8/10)
Over 9.5 Corners
60% (12/20)
50% (5/10)
70% (7/10)
Over 10.5 Corners
50% (10/20)
50% (5/10)
50% (5/10)
Over 11.5 Corners
30% (6/20)
10% (1/10)
50% (5/10)
Over 12.5 Corners
20% (4/20)
10% (1/10)
30% (3/10)
Over 13.5 Corners
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
Over 14.5 Corners
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemDomWyjazd
Corners Earned Match
4.90
4.90
4.90
More Corners Than Opponent
40% (8/20)
60% (6/10)
20% (2/10)
Over 2.5 Corners Earned
80% (16/20)
80% (8/10)
80% (8/10)
Over 3.5 Corners Earned
70% (14/20)
70% (7/10)
70% (7/10)
Over 4.5 Corners Earned
45% (9/20)
50% (5/10)
40% (4/10)
Over 5.5 Corners Earned
40% (8/20)
50% (5/10)
30% (3/10)
Over 6.5 Corners Earned
35% (7/20)
40% (4/10)
30% (3/10)
Over 7.5 Corners Earned
10% (2/20)
0% (0/10)
20% (2/10)
Over 8.5 Corners Earned
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
Corners Earned
98
49
49

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Dom notuje o 13% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemDomWyjazd
Match Cards AVG
4.25 (20/20)
4.50 (10/10)
4.00 (10/10)
Over 0.5 Cards
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5 Cards
90% (18/20)
90% (9/10)
90% (9/10)
Over 2.5 Cards
85% (17/20)
90% (9/10)
80% (8/10)
Over 3.5 Cards
70% (14/20)
70% (7/10)
70% (7/10)
Over 4.5 Cards
40% (8/20)
40% (4/10)
40% (4/10)
Over 5.5 Cards
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
Over 6.5 Cards
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
Over 7.5 Cards
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
Total Cards
85
45
40
Highest in a Match
9
9
7
Lowest in a Match
1
1
1

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Falkirk

Wynik meczu

0-0
1 (33%)
0-2
1 (33%)
1-2
1 (33%)

Wynik do przerwy

0-0
1 (33%)
0-1
1 (33%)
0-2
1 (33%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Falkirk

Liczba goli w meczu

0
1 (33%)
2
1 (33%)
3
1 (33%)

Liczba goli do przerwy

0
1 (33%)
1
1 (33%)
2
1 (33%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi Premiership.

Premiership — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Celtic330093.00
2ST Mirren321072.33
4Dundee420261.50
5Hibernian320162.00
6Motherwell312051.67
7Rangers311141.33
8Dundee Utd411241.00
9ST Johnstone310231.00
10Aberdeen310231.00
11Falkirk301210.33
12Kilmarnock300300.00