Football Stats
Herb ST Mirren
Flaga SzkocjaST Mirren
2. miejsce w tabeli Premiership

2026/27 ST Mirren — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze2
W1
R1
P0
Gz4
Gs3
RB+1
Śr. pkt2.00
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze1
W1
R0
P0
Gz2
Gs0
RB+2
Śr. pkt3.00
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze3
W2
R1
P0
Gz6
Gs3
RB+3
Śr. pkt2.33
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • ST Mirren — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • ST Mirren — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • ST Mirren — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • ST Mirren — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (16/20, 80%)
  • ST Mirren — powyżej 1.5 gola w meczu (14/20, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • ST Mirren — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • ST Mirren — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • ST Mirren — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • ST Mirren — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • ST Mirren — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • ST Mirren — nie wygrywa 1. połowę (14/20, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 ST Mirren — jest niepokonany w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 ST Mirren — jest niepokonany w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 ST Mirren — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 8 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
30.08Herb ST MirrenST Mirren33Motherwell
08.08Herb ST MirrenST Mirren10ST Johnstone
01.08Falkirk02Herb ST MirrenST Mirren
25.05Herb ST MirrenST Mirren10Partick
21.05Partick11Herb ST MirrenST Mirren
17.05Herb ST MirrenST Mirren11Dundee Utd
12.05Aberdeen02Herb ST MirrenST Mirren
09.05Herb ST MirrenST Mirren03Kilmarnock
02.05Dundee10Herb ST MirrenST Mirren
25.04Herb ST MirrenST Mirren02Livingston

ST Mirren — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Wyjazd jest o 14% lepsza niż Dom pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
20%
50%
35%
Śr. goli/mecz
1.10
1.30
2.40
Strzelone
0.40
0.50
0.90
Stracone
0.70
0.80
1.50
BTTS %
10%
0%
5%
Czyste konto %
50%
60%
55%
Nie strzelił %
80%
50%
65%
Posiadanie piłki
51%
Śr. strzały/mecz
14.56
Śr. faule/mecz
12.22
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
40%
40%
40%
Śr. goli/mecz
1.20
1.00
2.20
Strzelone
0.50
0.60
1.10
Stracone
0.70
0.40
1.10
BTTS %
10%
10%
10%
Czyste konto %
40%
60%
50%
Nie strzelił %
50%
50%
50%
Posiadanie piłki
46%
Śr. strzały/mecz
9.88
Śr. faule/mecz
14.22

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Dom jest o 20% lepsza niż Wyjazd pod względem strzałów na mecz.

OgółemDomWyjazd
Strzały / mecz
17.00
18.00
15.00
Strzały celne / mecz
6.00
6.50
5.00
Strzały niecelne / mecz
6.00
5.50
7.00
Skuteczność strzałów
11.8%
11.1%
13.3%
Strzały na gola
8.50
9.00
7.50
Strzały celne na gola
3.00
3.25
2.50
Strzały Over 10.5
100% (3/3)
100% (2/2)
100% (1/1)
Strzały Over 11.5
100% (3/3)
100% (2/2)
100% (1/1)
Strzały Over 12.5
100% (3/3)
100% (2/2)
100% (1/1)
Strzały Over 13.5
67% (2/3)
50% (1/2)
100% (1/1)
Strzały Over 14.5
67% (2/3)
50% (1/2)
100% (1/1)
Strzały celne Over 3.5
100% (3/3)
100% (2/2)
100% (1/1)
Strzały celne Over 4.5
67% (2/3)
50% (1/2)
100% (1/1)
Strzały celne Over 5.5
33% (1/3)
50% (1/2)
0% (0/1)
Strzały celne Over 6.5
33% (1/3)
50% (1/2)
0% (0/1)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Wyjazd notuje o 33% wyższy wynik niż Dom pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemDomWyjazd
Match Offsides AVG
3.67
3.00
5.00
Match Offsides Over 0.5 %
100% (3/3)
100% (2/2)
100% (1/1)
Match Offsides Over 1.5 %
100% (3/3)
100% (2/2)
100% (1/1)
Match Offsides Over 2.5 %
100% (3/3)
100% (2/2)
100% (1/1)
Match Offsides Over 3.5 %
33% (1/3)
0% (0/2)
100% (1/1)
Team Offsides AVG
1.67
1.50
2.00
Team Offsides Over 0.5 %
100% (3/3)
100% (2/2)
100% (1/1)
Team Offsides Over 1.5 %
67% (2/3)
50% (1/2)
100% (1/1)
Team Offsides Over 2.5 %
0% (0/3)
0% (0/2)
0% (0/1)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Dom jest o 11% lepsza niż Wyjazd pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemDomWyjazd
xG (For)
1.76
1.81
1.64
xGA (Against)
1.34
1.65
0.71
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
Under 1.5
30% (6/20)
40% (4/10)
20% (2/10)
Under 2.5
70% (14/20)
70% (7/10)
70% (7/10)
Under 3.5
85% (17/20)
80% (8/10)
90% (9/10)
Under 4.5
90% (18/20)
80% (8/10)
100% (10/10)
Under 5.5
95% (19/20)
90% (9/10)
100% (10/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Wyjazd notuje o 150% wyższy wynik niż Dom pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
35% (7/20)
20% (2/10)
50% (5/10)
BTTS 1H
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS 2H
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
BTTS Both Halves
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS & Win
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
BTTS & Draw
25% (5/20)
20% (2/10)
30% (3/10)
BTTS & Lose
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
20% (4/20)
10% (1/10)
30% (3/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
10% (2/20)
20% (2/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
85% (17/20)
90% (9/10)
80% (8/10)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemDomWyjazd
Match Corners AVG
11.06 (18/20)
10.89 (9/10)
11.22 (9/10)
Over 6.5 Corners
94% (17/18)
89% (8/9)
100% (9/9)
Over 7.5 Corners
83% (15/18)
78% (7/9)
89% (8/9)
Over 8.5 Corners
83% (15/18)
78% (7/9)
89% (8/9)
Over 9.5 Corners
72% (13/18)
67% (6/9)
78% (7/9)
Over 10.5 Corners
67% (12/18)
67% (6/9)
67% (6/9)
Over 11.5 Corners
50% (9/18)
56% (5/9)
44% (4/9)
Over 12.5 Corners
33% (6/18)
33% (3/9)
33% (3/9)
Over 13.5 Corners
22% (4/18)
22% (2/9)
22% (2/9)
Over 14.5 Corners
6% (1/18)
11% (1/9)
0% (0/9)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemDomWyjazd
Corners Earned Match
5.35
5.60
5.10
More Corners Than Opponent
45% (9/20)
50% (5/10)
40% (4/10)
Over 2.5 Corners Earned
80% (16/20)
80% (8/10)
80% (8/10)
Over 3.5 Corners Earned
80% (16/20)
80% (8/10)
80% (8/10)
Over 4.5 Corners Earned
60% (12/20)
70% (7/10)
50% (5/10)
Over 5.5 Corners Earned
50% (10/20)
50% (5/10)
50% (5/10)
Over 6.5 Corners Earned
45% (9/20)
50% (5/10)
40% (4/10)
Over 7.5 Corners Earned
25% (5/20)
30% (3/10)
20% (2/10)
Over 8.5 Corners Earned
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
Corners Earned
107
56
51

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Dom notuje o 21% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemDomWyjazd
Match Cards AVG
3.20 (20/20)
3.50 (10/10)
2.90 (10/10)
Over 0.5 Cards
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5 Cards
95% (19/20)
90% (9/10)
100% (10/10)
Over 2.5 Cards
80% (16/20)
80% (8/10)
80% (8/10)
Over 3.5 Cards
35% (7/20)
60% (6/10)
10% (1/10)
Over 4.5 Cards
10% (2/20)
20% (2/10)
0% (0/10)
Over 5.5 Cards
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
Over 6.5 Cards
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
Over 7.5 Cards
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
Total Cards
64
35
29
Highest in a Match
5
5
4
Lowest in a Match
1
1
2

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny ST Mirren

Wynik meczu

1-0
1 (33%)
2-0
1 (33%)
3-3
1 (33%)

Wynik do przerwy

0-0
1 (33%)
1-0
1 (33%)
3-2
1 (33%)

Najczęstsza liczba goli drużyny ST Mirren

Liczba goli w meczu

1
1 (33%)
2
1 (33%)
6
1 (33%)

Liczba goli do przerwy

0
1 (33%)
1
1 (33%)
5
1 (33%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi Premiership.

Premiership — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Celtic330093.00
2ST Mirren321072.33
4Dundee420261.50
5Hibernian320162.00
6Motherwell312051.67
7Rangers311141.33
8Dundee Utd411241.00
9ST Johnstone310231.00
10Aberdeen310231.00
11Falkirk301210.33
12Kilmarnock300300.00