Football Stats
Herb Lusitano Évora 1911
Flaga PortugaliaLusitano Évora 1911
12. miejsce w tabeli Liga 3
Portugalia / Liga 3Sezon 2026/27

2026/27 Lusitano Évora 1911 — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze2
W1
R0
P1
Gz2
Gs2
RB0
Śr. pkt1.50
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze1
W0
R1
P0
Gz0
Gs0
RB0
Śr. pkt1.00
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze3
W1
R1
P1
Gz2
Gs2
RB0
Śr. pkt1.33
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Lusitano Évora 1911 — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Lusitano Évora 1911 — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Lusitano Évora 1911 — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Lusitano Évora 1911 — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Lusitano Évora 1911 — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Lusitano Évora 1911 — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Lusitano Évora 1911 — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Lusitano Évora 1911 — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Lusitano Évora 1911 — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Lusitano Évora 1911 — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Lusitano Évora 1911 — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Lusitano Évora 1911 — nie wygrywa 1. połowę w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Lusitano Évora 1911 — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
30.08Herb Lusitano Évora 1911Lusitano Évora 191112CF Os Belenenses
22.08Herb Lusitano Évora 1911Lusitano Évora 191121Mafra
16.08Caldas00Herb Lusitano Évora 1911Lusitano Évora 1911
08.08Herb Lusitano Évora 1911Lusitano Évora 191101Atlético CP
02.05Herb Lusitano Évora 1911Lusitano Évora 191101Atlético CP
25.04Amora12Herb Lusitano Évora 1911Lusitano Évora 1911
18.04Herb Lusitano Évora 1911Lusitano Évora 191110SC Covilha
11.04Herb Lusitano Évora 1911Lusitano Évora 1911211º Dezembro
22.03Caldas11Herb Lusitano Évora 1911Lusitano Évora 1911
14.03SC Covilha13Herb Lusitano Évora 1911Lusitano Évora 1911

Lusitano Évora 1911 — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dom jest o 50% lepsza niż Wyjazd pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
30%
30%
30%
Śr. goli/mecz
1.00
0.80
1.80
Strzelone
0.50
0.50
1.00
Stracone
0.50
0.30
0.80
BTTS %
10%
10%
10%
Czyste konto %
50%
70%
60%
Nie strzelił %
60%
60%
60%
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
30%
10%
20%
Śr. goli/mecz
1.20
1.10
2.30
Strzelone
0.60
0.40
1.00
Stracone
0.60
0.70
1.30
BTTS %
20%
30%
25%
Czyste konto %
50%
40%
45%
Nie strzelił %
50%
60%
55%

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
Under 1.5
40% (8/20)
60% (6/10)
20% (2/10)
Under 2.5
60% (12/20)
60% (6/10)
60% (6/10)
Under 3.5
90% (18/20)
100% (10/10)
80% (8/10)
Under 4.5
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)
Under 5.5
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Wyjazd notuje o 75% wyższy wynik niż Dom pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
55% (11/20)
40% (4/10)
70% (7/10)
BTTS 1H
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
BTTS 2H
20% (4/20)
10% (1/10)
30% (3/10)
BTTS Both Halves
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS & Win
25% (5/20)
30% (3/10)
20% (2/10)
BTTS & Draw
20% (4/20)
0% (0/10)
40% (4/10)
BTTS & Lose
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
35% (7/20)
40% (4/10)
30% (3/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
20% (4/20)
10% (1/10)
30% (3/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
65% (13/20)
80% (8/10)
50% (5/10)

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Lusitano Évora 1911

Wynik meczu

0-0
1 (33%)
0-1
1 (33%)
2-1
1 (33%)

Wynik do przerwy

0-0
1 (33%)
0-1
1 (33%)
1-1
1 (33%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Lusitano Évora 1911

Liczba goli w meczu

0
1 (33%)
1
1 (33%)
3
1 (33%)

Liczba goli do przerwy

0
1 (33%)
1
1 (33%)
2
1 (33%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi Liga 3.

Liga 3 — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
2Varzim330093.00
3Atlético CP321072.33
4Paredes320162.00
5AD Marco 09320162.00
6Fafe312051.67
7Oliveirense312051.67
8Mafra311141.33
9Louletano311141.33
10Guimaraes B311141.33
11Vianense311141.33
13Leça311141.33
14SC Covilha311141.33
15Trofense310231.00
16Caldas301210.33
17São João Ver301210.33
19União Santarém301210.33
20Pacos Ferreira300300.00