Football Stats
Herb União Santarém
Flaga PortugaliaUnião Santarém
19. miejsce w tabeli Liga 3
Portugalia / Liga 3Sezon 2026/27

2026/27 União Santarém — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze1
W0
R1
P0
Gz1
Gs1
RB0
Śr. pkt1.00
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze2
W0
R0
P2
Gz0
Gs7
RB-7
Śr. pkt0.00
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze3
W0
R1
P2
Gz1
Gs8
RB-7
Śr. pkt0.33
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • União Santarém — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • União Santarém — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • União Santarém — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
  • União Santarém — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • União Santarém — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • União Santarém — nie wygrywa 1. połowę (14/20, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • União Santarém — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • União Santarém — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • União Santarém — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • União Santarém — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 União Santarém — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 União Santarém — nie wygrywa 1. połowę w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 União Santarém — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
22.08CF Os Belenenses50Herb União SantarémUnião Santarém
14.08Herb União SantarémUnião Santarém11Oliveirense
08.08SC Covilha20Herb União SantarémUnião Santarém
16.05Herb União SantarémUnião Santarém22Varzim
10.05Amarante10Herb União SantarémUnião Santarém
02.05CF Os Belenenses11Herb União SantarémUnião Santarém
26.04Herb União SantarémUnião Santarém11Academica
19.04Guimaraes B11Herb União SantarémUnião Santarém
11.04Herb União SantarémUnião Santarém01Trofense
03.04Mafra21Herb União SantarémUnião Santarém

União Santarém — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dom jest o 250% lepsza niż Wyjazd pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
40%
30%
35%
Śr. goli/mecz
1.30
1.10
2.40
Strzelone
0.70
0.40
1.10
Stracone
0.60
0.70
1.30
BTTS %
30%
10%
20%
Czyste konto %
50%
40%
45%
Nie strzelił %
50%
60%
55%
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
20%
0%
10%
Śr. goli/mecz
1.00
1.30
2.30
Strzelone
0.30
0.30
0.60
Stracone
0.70
1.00
1.70
BTTS %
10%
30%
20%
Czyste konto %
60%
20%
40%
Nie strzelił %
70%
70%
70%

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
Under 1.5
25% (5/20)
20% (2/10)
30% (3/10)
Under 2.5
60% (12/20)
60% (6/10)
60% (6/10)
Under 3.5
80% (16/20)
80% (8/10)
80% (8/10)
Under 4.5
95% (19/20)
100% (10/10)
90% (9/10)
Under 5.5
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Dom notuje o 40% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
60% (12/20)
70% (7/10)
50% (5/10)
BTTS 1H
20% (4/20)
30% (3/10)
10% (1/10)
BTTS 2H
20% (4/20)
10% (1/10)
30% (3/10)
BTTS Both Halves
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS & Win
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
BTTS & Draw
30% (6/20)
40% (4/10)
20% (2/10)
BTTS & Lose
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
35% (7/20)
40% (4/10)
30% (3/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
20% (4/20)
30% (3/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
20% (4/20)
10% (1/10)
30% (3/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
60% (12/20)
60% (6/10)
60% (6/10)

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny União Santarém

Wynik meczu

0-2
1 (33%)
1-1
1 (33%)
0-5
1 (33%)

Wynik do przerwy

0-0
2 (67%)
0-3
1 (33%)

Najczęstsza liczba goli drużyny União Santarém

Liczba goli w meczu

2
2 (67%)
5
1 (33%)

Liczba goli do przerwy

0
2 (67%)
3
1 (33%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi Liga 3.

Liga 3 — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
2Varzim330093.00
3Atlético CP321072.33
4Paredes320162.00
5AD Marco 09320162.00
6Fafe312051.67
7Oliveirense312051.67
8Mafra311141.33
9Louletano311141.33
10Guimaraes B311141.33
11Vianense311141.33
13Leça311141.33
14SC Covilha311141.33
15Trofense310231.00
16Caldas301210.33
17São João Ver301210.33
19União Santarém301210.33
20Pacos Ferreira300300.00