Football Stats
Herb Mafra
Flaga PortugaliaMafra
8. miejsce w tabeli Liga 3
Portugalia / Liga 3Sezon 2026/27

2026/27 Mafra — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze1
W1
R0
P0
Gz5
Gs0
RB+5
Śr. pkt3.00
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze2
W0
R1
P1
Gz2
Gs3
RB-1
Śr. pkt0.50
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze3
W1
R1
P1
Gz7
Gs3
RB+4
Śr. pkt1.33
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Mafra — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Mafra — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Mafra — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Mafra — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Mafra — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Mafra — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Mafra — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Mafra — nie wygrywa 1. połowę (14/20, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Mafra — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Mafra — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Mafra — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Mafra — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Mafra — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Mafra — powyżej 1.5 gola w meczu w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Mafra — jest niepokonany w 1. połowie w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Mafra — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Mafra — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Mafra — remisuje 1. połowę w 3 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
29.08Atlético Malveira23Herb MafraMafra
22.08Lusitano Évora 191121Herb MafraMafra
15.08Atlético CP11Herb MafraMafra
08.08Herb MafraMafra50Vitória de Sernache
16.05CF Os Belenenses31Herb MafraMafra
09.05Herb MafraMafra33Academica
03.05Guimaraes B02Herb MafraMafra
25.04Herb MafraMafra10Trofense
19.04Herb MafraMafra14Amarante
11.04Varzim02Herb MafraMafra

Mafra — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dom jest o 60% lepsza niż Wyjazd pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
40%
40%
40%
Śr. goli/mecz
1.50
2.00
3.50
Strzelone
0.90
1.00
1.90
Stracone
0.60
1.00
1.60
BTTS %
20%
50%
35%
Czyste konto %
60%
40%
50%
Nie strzelił %
50%
20%
35%
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
20%
30%
25%
Śr. goli/mecz
1.50
1.20
2.70
Strzelone
0.70
0.50
1.20
Stracone
0.80
0.70
1.50
BTTS %
40%
20%
30%
Czyste konto %
30%
50%
40%
Nie strzelił %
40%
60%
50%

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
Under 1.5
20% (4/20)
30% (3/10)
10% (1/10)
Under 2.5
45% (9/20)
30% (3/10)
60% (6/10)
Under 3.5
60% (12/20)
50% (5/10)
70% (7/10)
Under 4.5
70% (14/20)
50% (5/10)
90% (9/10)
Under 5.5
90% (18/20)
80% (8/10)
100% (10/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie.

OgółemDomWyjazd
BTTS
60% (12/20)
60% (6/10)
60% (6/10)
BTTS 1H
30% (6/20)
20% (2/10)
40% (4/10)
BTTS 2H
35% (7/20)
50% (5/10)
20% (2/10)
BTTS Both Halves
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS & Win
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
BTTS & Draw
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
BTTS & Lose
30% (6/20)
30% (3/10)
30% (3/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
50% (10/20)
60% (6/10)
40% (4/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
20% (4/20)
10% (1/10)
30% (3/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
25% (5/20)
40% (4/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
45% (9/20)
40% (4/10)
50% (5/10)

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Mafra

Wynik meczu

5-0
1 (33%)
1-1
1 (33%)
1-2
1 (33%)

Wynik do przerwy

1-1
2 (67%)
3-0
1 (33%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Mafra

Liczba goli w meczu

5
1 (33%)
2
1 (33%)
3
1 (33%)

Liczba goli do przerwy

2
2 (67%)
3
1 (33%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi Liga 3.

Liga 3 — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
2Varzim330093.00
3Atlético CP321072.33
4Paredes320162.00
5AD Marco 09320162.00
6Fafe312051.67
7Oliveirense312051.67
8Mafra311141.33
9Louletano311141.33
10Guimaraes B311141.33
11Vianense311141.33
13Leça311141.33
14SC Covilha311141.33
15Trofense310231.00
16Caldas301210.33
17São João Ver301210.33
19União Santarém301210.33
20Pacos Ferreira300300.00