Football Stats
Herb Guimaraes B
Flaga PortugaliaGuimaraes B
10. miejsce w tabeli Liga 3
Portugalia / Liga 3Sezon 2026/27

2026/27 Guimaraes B — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze1
W1
R0
P0
Gz2
Gs0
RB+2
Śr. pkt3.00
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze2
W0
R1
P1
Gz2
Gs4
RB-2
Śr. pkt0.50
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze3
W1
R1
P1
Gz4
Gs4
RB0
Śr. pkt1.33
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Guimaraes B — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Guimaraes B — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Guimaraes B — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Guimaraes B — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Guimaraes B — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Guimaraes B — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Guimaraes B — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Guimaraes B — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Guimaraes B — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Guimaraes B — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Guimaraes B — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Guimaraes B — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Guimaraes B — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Guimaraes B — powyżej 1.5 gola w meczu w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Guimaraes B — nie wygrywa 1. połowę w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Guimaraes B — jest niepokonany w 2. połowie w 5 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
21.08Fafe11Herb Guimaraes BGuimaraes B
15.08Herb Guimaraes BGuimaraes B20Leça
07.08Paredes31Herb Guimaraes BGuimaraes B
16.05Herb Guimaraes BGuimaraes B13Amarante
09.05Trofense11Herb Guimaraes BGuimaraes B
03.05Herb Guimaraes BGuimaraes B02Mafra
25.04Varzim22Herb Guimaraes BGuimaraes B
19.04Herb Guimaraes BGuimaraes B11União Santarém
11.04CF Os Belenenses00Herb Guimaraes BGuimaraes B
04.04Herb Guimaraes BGuimaraes B10Academica

Guimaraes B — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dom jest o 100% lepsza niż Wyjazd pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
20%
60%
40%
Śr. goli/mecz
1.10
1.40
2.50
Strzelone
0.30
1.00
1.30
Stracone
0.80
0.40
1.20
BTTS %
0%
30%
15%
Czyste konto %
40%
60%
50%
Nie strzelił %
80%
20%
50%
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
30%
10%
20%
Śr. goli/mecz
1.30
1.20
2.50
Strzelone
0.70
0.50
1.20
Stracone
0.60
0.70
1.30
BTTS %
40%
40%
40%
Czyste konto %
50%
40%
45%
Nie strzelił %
40%
50%
45%

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
Under 1.5
25% (5/20)
20% (2/10)
30% (3/10)
Under 2.5
50% (10/20)
50% (5/10)
50% (5/10)
Under 3.5
75% (15/20)
80% (8/10)
70% (7/10)
Under 4.5
95% (19/20)
100% (10/10)
90% (9/10)
Under 5.5
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Wyjazd notuje o 40% wyższy wynik niż Dom pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
60% (12/20)
50% (5/10)
70% (7/10)
BTTS 1H
20% (4/20)
0% (0/10)
40% (4/10)
BTTS 2H
35% (7/20)
30% (3/10)
40% (4/10)
BTTS Both Halves
10% (2/20)
0% (0/10)
20% (2/10)
BTTS & Win
10% (2/20)
0% (0/10)
20% (2/10)
BTTS & Draw
25% (5/20)
20% (2/10)
30% (3/10)
BTTS & Lose
25% (5/20)
30% (3/10)
20% (2/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
45% (9/20)
40% (4/10)
50% (5/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
10% (2/20)
0% (0/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
10% (2/20)
0% (0/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
25% (5/20)
30% (3/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
55% (11/20)
70% (7/10)
40% (4/10)

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Guimaraes B

Wynik meczu

1-3
1 (33%)
2-0
1 (33%)
1-1
1 (33%)

Wynik do przerwy

0-2
1 (33%)
0-0
1 (33%)
1-1
1 (33%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Guimaraes B

Liczba goli w meczu

2
2 (67%)
4
1 (33%)

Liczba goli do przerwy

2
2 (67%)
0
1 (33%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi Liga 3.

Liga 3 — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
2Varzim330093.00
3Atlético CP321072.33
4Paredes320162.00
5AD Marco 09320162.00
6Fafe312051.67
7Oliveirense312051.67
8Mafra311141.33
9Louletano311141.33
10Guimaraes B311141.33
11Vianense311141.33
13Leça311141.33
14SC Covilha311141.33
15Trofense310231.00
16Caldas301210.33
17São João Ver301210.33
19União Santarém301210.33
20Pacos Ferreira300300.00