Football Stats
Herb Dover
Flaga AngliaDover
11. miejsce w tabeli National League - South

2026/27 Dover — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze3
W1
R1
P1
Gz8
Gs7
RB+1
Śr. pkt1.33
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze3
W1
R1
P1
Gz5
Gs6
RB-1
Śr. pkt1.33
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze6
W2
R2
P2
Gz13
Gs13
RB0
Śr. pkt1.33
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Dover — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Dover — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Dover — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Dover — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Dover — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
  • Dover — nie wygrywa 1. połowę (14/20, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Dover — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Dover — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Dover — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Dover — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Dover — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Dover — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Dover — więcej goli pada w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Dover — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Dover — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Dover — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Dover — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Dover — jest niepokonany w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Dover — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Dover — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 11 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
31.08Chesham United22Herb DoverDover
29.08Herb DoverDover33Braintree
22.08Weston-super-Mare23Herb DoverDover
18.08Herb DoverDover01Tonbridge Angels
15.08Herb DoverDover53Slough Town
08.08Billericay Town20Herb DoverDover
25.04Herb DoverDover22Chesham United
18.04Maidenhead10Herb DoverDover
11.04Herb DoverDover13Farnborough
06.04Ebbsfleet United40Herb DoverDover

Dover — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dom jest o 100% lepsza niż Wyjazd pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
40%
20%
30%
Śr. goli/mecz
1.80
1.90
3.70
Strzelone
1.10
0.80
1.90
Stracone
0.70
1.10
1.80
BTTS %
50%
40%
45%
Czyste konto %
40%
30%
35%
Nie strzelił %
30%
40%
35%
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
20%
10%
15%
Śr. goli/mecz
1.30
1.80
3.10
Strzelone
0.50
0.60
1.10
Stracone
0.80
1.20
2.00
BTTS %
30%
50%
40%
Czyste konto %
40%
20%
30%
Nie strzelił %
50%
50%
50%

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
Under 1.5
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
Under 2.5
35% (7/20)
40% (4/10)
30% (3/10)
Under 3.5
55% (11/20)
50% (5/10)
60% (6/10)
Under 4.5
80% (16/20)
70% (7/10)
90% (9/10)
Under 5.5
90% (18/20)
80% (8/10)
100% (10/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie.

OgółemDomWyjazd
BTTS
70% (14/20)
70% (7/10)
70% (7/10)
BTTS 1H
40% (8/20)
50% (5/10)
30% (3/10)
BTTS 2H
45% (9/20)
40% (4/10)
50% (5/10)
BTTS Both Halves
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
BTTS & Win
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
BTTS & Draw
25% (5/20)
30% (3/10)
20% (2/10)
BTTS & Lose
25% (5/20)
20% (2/10)
30% (3/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
60% (12/20)
60% (6/10)
60% (6/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
25% (5/20)
30% (3/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
30% (6/20)
20% (2/10)
40% (4/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
30% (6/20)
30% (3/10)
30% (3/10)

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Dover

Wynik meczu

0-2
1 (17%)
5-3
1 (17%)
2-2
1 (17%)
0-1
1 (17%)
3-2
1 (17%)

Wynik do przerwy

0-1
1 (17%)
3-0
1 (17%)
1-0
1 (17%)
0-0
1 (17%)
1-1
1 (17%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Dover

Liczba goli w meczu

2
1 (17%)
8
1 (17%)
4
1 (17%)
1
1 (17%)
5
1 (17%)

Liczba goli do przerwy

1
2 (33%)
3
2 (33%)
0
1 (17%)
2
1 (17%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi National League - South.

National League - South — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
2Maidstone Utd6411132.17
5Tonbridge Angels6312101.67
6Truro City5311102.00
8Farnborough5311102.00
9Farnham Town630391.50
10Horsham522181.60
11Dover622281.33
12Salisbury521271.40
13Billericay Town521271.40
14Chesham United621371.17
15Chelmsford City514071.40
17AFC Totton521271.40
18Maidenhead613261.00
19Torquay613261.00
20Braintree511340.80
23Slough Town500500.00
24Walton & Hersham600600.00