Football Stats
Herb Walton & Hersham
Flaga AngliaWalton & Hersham
24. miejsce w tabeli National League - South

2026/27 Walton & Hersham — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze3
W0
R0
P3
Gz1
Gs9
RB-8
Śr. pkt0.00
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze3
W0
R0
P3
Gz2
Gs12
RB-10
Śr. pkt0.00
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze6
W0
R0
P6
Gz3
Gs21
RB-18
Śr. pkt0.00
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Walton & Hersham — przegrywa u siebie (4/4, 100%)
  • Walton & Hersham — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (4/4, 100%)
  • Walton & Hersham — nie wygrywa 1. połowę u siebie (4/4, 100%)
  • Walton & Hersham — przegrywa 2. połowę u siebie (4/4, 100%)
  • Walton & Hersham — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (4/4, 100%)
  • Walton & Hersham — nie strzela gola u siebie (3/4, 75%)
  • Walton & Hersham — przegrywa 1. połowę u siebie (3/4, 75%)
  • Walton & Hersham — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (3/4, 75%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Walton & Hersham — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (5/5, 100%)
  • Walton & Hersham — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (4/5, 80%)
  • Walton & Hersham — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (4/5, 80%)
  • Walton & Hersham — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (4/5, 80%)
  • Walton & Hersham — przegrywa (7/9, 78%)
  • Walton & Hersham — przegrywa 2. połowę (7/9, 78%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Walton & Hersham — przegrywa w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Walton & Hersham — powyżej 1.5 gola w meczu w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Walton & Hersham — przegrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Walton & Hersham — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Walton & Hersham — nie wygrywa 1. połowę w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Walton & Hersham — przegrywa 2. połowę w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Walton & Hersham — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 7 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
31.08Tonbridge Angels51Herb Walton & HershamWalton & Hersham
29.08Herb Walton & HershamWalton & Hersham14Dorking Wanderers
22.08Chesham United20Herb Walton & HershamWalton & Hersham
18.08Herb Walton & HershamWalton & Hersham02Dagenham & Redbridge
15.08Herb Walton & HershamWalton & Hersham03Maidstone Utd
08.08Folkestone Invicta51Herb Walton & HershamWalton & Hersham
27.09Herb Walton & HershamWalton & Hersham02Chippenham Town
13.09Whitehawk02Herb Walton & HershamWalton & Hersham
30.08Three Bridges02Herb Walton & HershamWalton & Hersham

Walton & Hersham — ostatnie 9 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
0%
0%
0%
Śr. goli/mecz
1.50
1.50
3.00
Strzelone
0.25
0.00
0.25
Stracone
1.25
1.50
2.75
BTTS %
25%
0%
13%
Czyste konto %
25%
0%
13%
Nie strzelił %
75%
100%
88%
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
20%
20%
20%
Śr. goli/mecz
1.80
1.80
3.60
Strzelone
0.40
0.80
1.20
Stracone
1.40
1.00
2.40
BTTS %
0%
40%
20%
Czyste konto %
40%
40%
40%
Nie strzelił %
80%
40%
60%

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
0% (0/9)
0% (0/4)
0% (0/5)
Under 1.5
0% (0/9)
0% (0/4)
0% (0/5)
Under 2.5
56% (5/9)
50% (2/4)
60% (3/5)
Under 3.5
67% (6/9)
75% (3/4)
60% (3/5)
Under 4.5
67% (6/9)
75% (3/4)
60% (3/5)
Under 5.5
78% (7/9)
100% (4/4)
60% (3/5)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Wyjazd notuje o 60% wyższy wynik niż Dom pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
33% (3/9)
25% (1/4)
40% (2/5)
BTTS 1H
11% (1/9)
25% (1/4)
0% (0/5)
BTTS 2H
22% (2/9)
0% (0/4)
40% (2/5)
BTTS Both Halves
0% (0/9)
0% (0/4)
0% (0/5)
BTTS & Win
0% (0/9)
0% (0/4)
0% (0/5)
BTTS & Draw
0% (0/9)
0% (0/4)
0% (0/5)
BTTS & Lose
33% (3/9)
25% (1/4)
40% (2/5)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
33% (3/9)
25% (1/4)
40% (2/5)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
11% (1/9)
25% (1/4)
0% (0/5)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
0% (0/9)
0% (0/4)
0% (0/5)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
11% (1/9)
25% (1/4)
0% (0/5)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
22% (2/9)
0% (0/4)
40% (2/5)
BTTS 1H & 2H (No/No)
67% (6/9)
75% (3/4)
60% (3/5)

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Walton & Hersham

Wynik meczu

1-5
2 (33%)
0-2
2 (33%)
0-3
1 (17%)
1-4
1 (17%)

Wynik do przerwy

0-3
2 (33%)
0-2
1 (17%)
0-0
1 (17%)
0-1
1 (17%)
1-2
1 (17%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Walton & Hersham

Liczba goli w meczu

6
2 (33%)
2
2 (33%)
3
1 (17%)
5
1 (17%)

Liczba goli do przerwy

3
3 (50%)
2
1 (17%)
0
1 (17%)
1
1 (17%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi National League - South.

National League - South — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
2Maidstone Utd6411132.17
5Tonbridge Angels6312101.67
6Truro City5311102.00
8Farnborough5311102.00
9Farnham Town630391.50
10Horsham522181.60
11Dover622281.33
12Salisbury521271.40
13Billericay Town521271.40
14Chesham United621371.17
15Chelmsford City514071.40
17AFC Totton521271.40
18Maidenhead613261.00
19Torquay613261.00
20Braintree511340.80
23Slough Town500500.00
24Walton & Hersham600600.00