Football Stats
Herb Chelmsford City
Flaga AngliaChelmsford City
15. miejsce w tabeli National League - South

2026/27 Chelmsford City — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze2
W1
R1
P0
Gz1
Gs0
RB+1
Śr. pkt2.00
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze3
W0
R3
P0
Gz3
Gs3
RB0
Śr. pkt1.00
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze5
W1
R4
P0
Gz4
Gs3
RB+1
Śr. pkt1.40
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Chelmsford City — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Chelmsford City — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • Chelmsford City — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Chelmsford City — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Chelmsford City — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Chelmsford City — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Chelmsford City — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Chelmsford City — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Chelmsford City — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Chelmsford City — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Chelmsford City — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Chelmsford City — jest niepokonany w 2. połowie (14/20, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Chelmsford City — jest niepokonany w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Chelmsford City — poniżej 2.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Chelmsford City — jest niepokonany w 1. połowie w 5 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
31.08Weston-super-Mare11Herb Chelmsford CityChelmsford City
29.08Herb Chelmsford CityChelmsford City10Maidenhead
22.08Folkestone Invicta11Herb Chelmsford CityChelmsford City
15.08Herb Chelmsford CityChelmsford City00Truro City
08.08Hemel Hempstead Town11Herb Chelmsford CityChelmsford City
25.04Herb Chelmsford CityChelmsford City13Eastbourne Borough
18.04Chesham United02Herb Chelmsford CityChelmsford City
14.04AFC Hornchurch33Herb Chelmsford CityChelmsford City
11.04Herb Chelmsford CityChelmsford City11Maidenhead
06.04Dagenham & Redbridge33Herb Chelmsford CityChelmsford City

Chelmsford City — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dom jest o 33% lepsza niż Wyjazd pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
40%
40%
40%
Śr. goli/mecz
1.20
1.40
2.60
Strzelone
0.80
1.00
1.80
Stracone
0.40
0.40
0.80
BTTS %
10%
30%
20%
Czyste konto %
80%
60%
70%
Nie strzelił %
50%
40%
45%
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
40%
20%
30%
Śr. goli/mecz
1.10
2.00
3.10
Strzelone
0.60
0.90
1.50
Stracone
0.50
1.10
1.60
BTTS %
20%
50%
35%
Czyste konto %
70%
30%
50%
Nie strzelił %
50%
30%
40%

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
Under 1.5
20% (4/20)
30% (3/10)
10% (1/10)
Under 2.5
65% (13/20)
60% (6/10)
70% (7/10)
Under 3.5
75% (15/20)
80% (8/10)
70% (7/10)
Under 4.5
80% (16/20)
90% (9/10)
70% (7/10)
Under 5.5
80% (16/20)
90% (9/10)
70% (7/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Wyjazd notuje o 40% wyższy wynik niż Dom pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
60% (12/20)
50% (5/10)
70% (7/10)
BTTS 1H
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
BTTS 2H
40% (8/20)
30% (3/10)
50% (5/10)
BTTS Both Halves
10% (2/20)
0% (0/10)
20% (2/10)
BTTS & Win
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
BTTS & Draw
40% (8/20)
20% (2/10)
60% (6/10)
BTTS & Lose
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
30% (6/20)
30% (3/10)
30% (3/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
10% (2/20)
0% (0/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
30% (6/20)
30% (3/10)
30% (3/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
55% (11/20)
60% (6/10)
50% (5/10)

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Chelmsford City

Wynik meczu

1-1
3 (60%)
0-0
1 (20%)
1-0
1 (20%)

Wynik do przerwy

1-0
3 (60%)
0-0
2 (40%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Chelmsford City

Liczba goli w meczu

2
3 (60%)
0
1 (20%)
1
1 (20%)

Liczba goli do przerwy

1
3 (60%)
0
2 (40%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi National League - South.

National League - South — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
2Maidstone Utd6411132.17
5Tonbridge Angels6312101.67
6Truro City5311102.00
8Farnborough5311102.00
9Farnham Town630391.50
10Horsham522181.60
11Dover622281.33
12Salisbury521271.40
13Billericay Town521271.40
14Chesham United621371.17
15Chelmsford City514071.40
17AFC Totton521271.40
18Maidenhead613261.00
19Torquay613261.00
20Braintree511340.80
23Slough Town500500.00
24Walton & Hersham600600.00