Football Stats
Herb Folkestone Invicta
Flaga AngliaFolkestone Invicta
3. miejsce w tabeli National League - South

2026/27 Folkestone Invicta — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze3
W2
R1
P0
Gz8
Gs2
RB+6
Śr. pkt2.33
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze2
W1
R1
P0
Gz3
Gs1
RB+2
Śr. pkt2.00
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze5
W3
R2
P0
Gz11
Gs3
RB+8
Śr. pkt2.20
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Folkestone Invicta — jest niepokonany u siebie (5/5, 100%)
  • Folkestone Invicta — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (5/5, 100%)
  • Folkestone Invicta — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (5/5, 100%)
  • Folkestone Invicta — wygrywa 2. połowę u siebie (5/5, 100%)
  • Folkestone Invicta — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (5/5, 100%)
  • Folkestone Invicta — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (5/5, 100%)
  • Folkestone Invicta — wygrywa u siebie (4/5, 80%)
  • Folkestone Invicta — wygrywa 1. połowę u siebie (4/5, 80%)
  • Folkestone Invicta — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (4/5, 80%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Folkestone Invicta — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (4/4, 100%)
  • Folkestone Invicta — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (4/4, 100%)
  • Folkestone Invicta — jest niepokonany na wyjeździe (3/4, 75%)
  • Folkestone Invicta — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (3/4, 75%)
  • Folkestone Invicta — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (3/4, 75%)
  • Folkestone Invicta — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (3/4, 75%)
  • Folkestone Invicta — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (3/4, 75%)
  • Folkestone Invicta — więcej goli pada w 1. połowie na wyjeździe (3/4, 75%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Folkestone Invicta — jest niepokonany w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Folkestone Invicta — powyżej 1.5 gola w meczu w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Folkestone Invicta — poniżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Folkestone Invicta — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Folkestone Invicta — jest niepokonany w 2. połowie w 9 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
31.08Herb Folkestone InvictaFolkestone Invicta20Hemel Hempstead Town
29.08Slough Town02Herb Folkestone InvictaFolkestone Invicta
22.08Herb Folkestone InvictaFolkestone Invicta11Chelmsford City
18.08Maidstone Utd11Herb Folkestone InvictaFolkestone Invicta
08.08Herb Folkestone InvictaFolkestone Invicta51Walton & Hersham
11.10Southend41Herb Folkestone InvictaFolkestone Invicta
27.09Horsham23Herb Folkestone InvictaFolkestone Invicta
12.09Herb Folkestone InvictaFolkestone Invicta20Maidstone Utd
30.08Herb Folkestone InvictaFolkestone Invicta30Sevenoaks Town

Folkestone Invicta — ostatnie 9 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dom jest o 260% lepsza niż Wyjazd pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
80%
100%
90%
Śr. goli/mecz
1.60
1.40
3.00
Strzelone
1.40
1.20
2.60
Stracone
0.20
0.20
0.40
BTTS %
0%
20%
10%
Czyste konto %
80%
80%
80%
Nie strzelił %
20%
0%
10%
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
25%
25%
25%
Śr. goli/mecz
2.00
1.50
3.50
Strzelone
0.75
1.00
1.75
Stracone
1.25
0.50
1.75
BTTS %
25%
50%
38%
Czyste konto %
50%
50%
50%
Nie strzelił %
50%
25%
38%

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
0% (0/9)
0% (0/5)
0% (0/4)
Under 1.5
0% (0/9)
0% (0/5)
0% (0/4)
Under 2.5
56% (5/9)
60% (3/5)
50% (2/4)
Under 3.5
67% (6/9)
80% (4/5)
50% (2/4)
Under 4.5
67% (6/9)
80% (4/5)
50% (2/4)
Under 5.5
89% (8/9)
80% (4/5)
100% (4/4)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Wyjazd notuje o 88% wyższy wynik niż Dom pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
56% (5/9)
40% (2/5)
75% (3/4)
BTTS 1H
11% (1/9)
0% (0/5)
25% (1/4)
BTTS 2H
33% (3/9)
20% (1/5)
50% (2/4)
BTTS Both Halves
0% (0/9)
0% (0/5)
0% (0/4)
BTTS & Win
22% (2/9)
20% (1/5)
25% (1/4)
BTTS & Draw
22% (2/9)
20% (1/5)
25% (1/4)
BTTS & Lose
11% (1/9)
0% (0/5)
25% (1/4)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
33% (3/9)
20% (1/5)
50% (2/4)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
11% (1/9)
20% (1/5)
0% (0/4)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
0% (0/9)
0% (0/5)
0% (0/4)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
11% (1/9)
0% (0/5)
25% (1/4)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
33% (3/9)
20% (1/5)
50% (2/4)
BTTS 1H & 2H (No/No)
56% (5/9)
80% (4/5)
25% (1/4)

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Folkestone Invicta

Wynik meczu

2-0
2 (40%)
1-1
2 (40%)
5-1
1 (20%)

Wynik do przerwy

3-0
1 (20%)
1-0
1 (20%)
0-0
1 (20%)
0-1
1 (20%)
2-0
1 (20%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Folkestone Invicta

Liczba goli w meczu

2
4 (80%)
6
1 (20%)

Liczba goli do przerwy

1
2 (40%)
3
1 (20%)
0
1 (20%)
2
1 (20%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi National League - South.

National League - South — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
2Maidstone Utd6411132.17
5Tonbridge Angels6312101.67
6Truro City5311102.00
8Farnborough5311102.00
9Farnham Town630391.50
10Horsham522181.60
11Dover622281.33
12Salisbury521271.40
13Billericay Town521271.40
14Chesham United621371.17
15Chelmsford City514071.40
17AFC Totton521271.40
18Maidenhead613261.00
19Torquay613261.00
20Braintree511340.80
23Slough Town500500.00
24Walton & Hersham600600.00