Football Stats
Herb Tonbridge Angels
Flaga AngliaTonbridge Angels
5. miejsce w tabeli National League - South

2026/27 Tonbridge Angels — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze3
W1
R0
P2
Gz6
Gs5
RB+1
Śr. pkt1.00
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze3
W2
R1
P0
Gz7
Gs2
RB+5
Śr. pkt2.33
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze6
W3
R1
P2
Gz13
Gs7
RB+6
Śr. pkt1.67
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Tonbridge Angels — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Tonbridge Angels — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Tonbridge Angels — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Tonbridge Angels — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Tonbridge Angels — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
  • Tonbridge Angels — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Tonbridge Angels — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Tonbridge Angels — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Tonbridge Angels — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Tonbridge Angels — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Tonbridge Angels — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Tonbridge Angels — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Tonbridge Angels — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Tonbridge Angels — powyżej 1.5 gola w meczu (14/20, 70%)
  • Tonbridge Angels — jest niepokonany w 2. połowie (14/20, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Tonbridge Angels — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Tonbridge Angels — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 23 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
31.08Herb Tonbridge AngelsTonbridge Angels51Walton & Hersham
29.08Billericay Town22Herb Tonbridge AngelsTonbridge Angels
22.08Herb Tonbridge AngelsTonbridge Angels02Truro City
18.08Dover01Herb Tonbridge AngelsTonbridge Angels
15.08Herb Tonbridge AngelsTonbridge Angels12Torquay
08.08Braintree04Herb Tonbridge AngelsTonbridge Angels
25.04Herb Tonbridge AngelsTonbridge Angels12Torquay
18.04Farnborough16Herb Tonbridge AngelsTonbridge Angels
11.04Herb Tonbridge AngelsTonbridge Angels32Salisbury
06.04Eastbourne Borough11Herb Tonbridge AngelsTonbridge Angels

Tonbridge Angels — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
30%
60%
45%
Śr. goli/mecz
1.40
1.90
3.30
Strzelone
0.80
1.10
1.90
Stracone
0.60
0.80
1.40
BTTS %
20%
40%
30%
Czyste konto %
60%
50%
55%
Nie strzelił %
50%
10%
30%
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
30%
60%
45%
Śr. goli/mecz
1.10
1.30
2.40
Strzelone
0.70
0.90
1.60
Stracone
0.40
0.40
0.80
BTTS %
20%
0%
10%
Czyste konto %
70%
60%
65%
Nie strzelił %
60%
40%
50%

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
Under 1.5
30% (6/20)
10% (1/10)
50% (5/10)
Under 2.5
50% (10/20)
30% (3/10)
70% (7/10)
Under 3.5
70% (14/20)
70% (7/10)
70% (7/10)
Under 4.5
80% (16/20)
70% (7/10)
90% (9/10)
Under 5.5
90% (18/20)
90% (9/10)
90% (9/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Dom notuje o 133% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
50% (10/20)
70% (7/10)
30% (3/10)
BTTS 1H
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
BTTS 2H
20% (4/20)
40% (4/10)
0% (0/10)
BTTS Both Halves
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS & Win
25% (5/20)
40% (4/10)
10% (1/10)
BTTS & Draw
10% (2/20)
0% (0/10)
20% (2/10)
BTTS & Lose
15% (3/20)
30% (3/10)
0% (0/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
45% (9/20)
70% (7/10)
20% (2/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
20% (4/20)
40% (4/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
60% (12/20)
40% (4/10)
80% (8/10)

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Tonbridge Angels

Wynik meczu

4-0
1 (17%)
1-2
1 (17%)
2-2
1 (17%)
5-1
1 (17%)
1-0
1 (17%)

Wynik do przerwy

0-0
2 (33%)
2-0
1 (17%)
0-1
1 (17%)
1-2
1 (17%)
3-0
1 (17%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Tonbridge Angels

Liczba goli w meczu

4
2 (33%)
3
1 (17%)
6
1 (17%)
1
1 (17%)
2
1 (17%)

Liczba goli do przerwy

3
2 (33%)
0
2 (33%)
2
1 (17%)
1
1 (17%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi National League - South.

National League - South — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
2Maidstone Utd6411132.17
5Tonbridge Angels6312101.67
6Truro City5311102.00
8Farnborough5311102.00
9Farnham Town630391.50
10Horsham522181.60
11Dover622281.33
12Salisbury521271.40
13Billericay Town521271.40
14Chesham United621371.17
15Chelmsford City514071.40
17AFC Totton521271.40
18Maidenhead613261.00
19Torquay613261.00
20Braintree511340.80
23Slough Town500500.00
24Walton & Hersham600600.00