Football Stats
Herb Groningen
Flaga HolandiaGroningen
10. miejsce w tabeli Eredivisie

2026/27 Groningen — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze2
W1
R0
P1
Gz4
Gs4
RB0
Śr. pkt1.50
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze2
W1
R0
P1
Gz5
Gs6
RB-1
Śr. pkt1.50
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze4
W2
R0
P2
Gz9
Gs10
RB-1
Śr. pkt1.50
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Groningen — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Groningen — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Groningen — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (8/10, 80%)
  • Groningen — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Groningen — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Groningen — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Groningen — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Groningen — nie wygrywa 1. połowę (14/20, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Groningen — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Groningen — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Groningen — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Groningen — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Groningen — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Groningen — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Groningen — powyżej 2.5 gola w meczu (15/20, 75%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Groningen — obie drużyny strzelają (BTTS) w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Groningen — powyżej 1.5 gola w meczu w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Groningen — powyżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Groningen — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Groningen — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Groningen — więcej goli pada w 1. połowie w 3 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
28.08Herb GroningenGroningen23Fortuna Sittard
23.08PSV Eindhoven51Herb GroningenGroningen
16.08ADO Den Haag14Herb GroningenGroningen
09.08Herb GroningenGroningen21Utrecht
21.05Ajax20Herb GroningenGroningen
17.05Heracles12Herb GroningenGroningen
10.05Herb GroningenGroningen21NEC Nijmegen
02.05Herb GroningenGroningen23Excelsior
25.04Feyenoord31Herb GroningenGroningen
11.04Herb GroningenGroningen00GO Ahead Eagles

Groningen — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dom jest o 50% lepsza niż Wyjazd pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
40%
20%
30%
Śr. goli/mecz
1.40
1.80
3.20
Strzelone
0.80
0.90
1.70
Stracone
0.60
0.90
1.50
BTTS %
40%
50%
45%
Czyste konto %
60%
40%
50%
Nie strzelił %
20%
30%
25%
Posiadanie piłki
52%
Śr. strzały/mecz
15.70
Śr. faule/mecz
9.80
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
20%
20%
20%
Śr. goli/mecz
1.70
1.70
3.40
Strzelone
0.80
0.60
1.40
Stracone
0.90
1.10
2.00
BTTS %
40%
40%
40%
Czyste konto %
40%
20%
30%
Nie strzelił %
40%
40%
40%
Posiadanie piłki
48%
Śr. strzały/mecz
14.20
Śr. faule/mecz
10.70

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Dom jest o 58% lepsza niż Wyjazd pod względem strzałów na mecz.

OgółemDomWyjazd
Strzały / mecz
15.50
19.00
12.00
Strzały celne / mecz
6.25
3.50
9.00
Strzały niecelne / mecz
5.25
9.50
1.00
Skuteczność strzałów
14.5%
10.5%
20.8%
Strzały na gola
6.89
9.50
4.80
Strzały celne na gola
2.78
1.75
3.60
Strzały Over 10.5
75% (3/4)
100% (2/2)
50% (1/2)
Strzały Over 11.5
75% (3/4)
100% (2/2)
50% (1/2)
Strzały Over 12.5
75% (3/4)
100% (2/2)
50% (1/2)
Strzały Over 13.5
75% (3/4)
100% (2/2)
50% (1/2)
Strzały Over 14.5
75% (3/4)
100% (2/2)
50% (1/2)
Strzały celne Over 3.5
75% (3/4)
50% (1/2)
100% (2/2)
Strzały celne Over 4.5
50% (2/4)
50% (1/2)
50% (1/2)
Strzały celne Over 5.5
25% (1/4)
0% (0/2)
50% (1/2)
Strzały celne Over 6.5
25% (1/4)
0% (0/2)
50% (1/2)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Wyjazd notuje o 50% wyższy wynik niż Dom pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemDomWyjazd
Match Offsides AVG
4.00
4.50
3.00
Match Offsides Over 0.5 %
100% (3/3)
100% (2/2)
100% (1/1)
Match Offsides Over 1.5 %
100% (3/3)
100% (2/2)
100% (1/1)
Match Offsides Over 2.5 %
100% (3/3)
100% (2/2)
100% (1/1)
Match Offsides Over 3.5 %
67% (2/3)
100% (2/2)
0% (0/1)
Team Offsides AVG
2.33
2.00
3.00
Team Offsides Over 0.5 %
100% (3/3)
100% (2/2)
100% (1/1)
Team Offsides Over 1.5 %
67% (2/3)
50% (1/2)
100% (1/1)
Team Offsides Over 2.5 %
67% (2/3)
50% (1/2)
100% (1/1)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Wyjazd jest o 42% lepsza niż Dom pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemDomWyjazd
xG (For)
1.83
1.51
2.15
xGA (Against)
2.15
1.57
2.71
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
Under 1.5
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
Under 2.5
25% (5/20)
10% (1/10)
40% (4/10)
Under 3.5
65% (13/20)
70% (7/10)
60% (6/10)
Under 4.5
75% (15/20)
80% (8/10)
70% (7/10)
Under 5.5
95% (19/20)
100% (10/10)
90% (9/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Dom notuje o 14% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
75% (15/20)
80% (8/10)
70% (7/10)
BTTS 1H
40% (8/20)
40% (4/10)
40% (4/10)
BTTS 2H
45% (9/20)
50% (5/10)
40% (4/10)
BTTS Both Halves
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
BTTS & Win
25% (5/20)
30% (3/10)
20% (2/10)
BTTS & Draw
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
BTTS & Lose
45% (9/20)
50% (5/10)
40% (4/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
70% (14/20)
80% (8/10)
60% (6/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
25% (5/20)
20% (2/10)
30% (3/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
30% (6/20)
30% (3/10)
30% (3/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
30% (6/20)
30% (3/10)
30% (3/10)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Dom notuje o 17% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemDomWyjazd
Match Corners AVG
11.20 (20/20)
12.10 (10/10)
10.30 (10/10)
Over 6.5 Corners
85% (17/20)
90% (9/10)
80% (8/10)
Over 7.5 Corners
80% (16/20)
90% (9/10)
70% (7/10)
Over 8.5 Corners
75% (15/20)
90% (9/10)
60% (6/10)
Over 9.5 Corners
60% (12/20)
70% (7/10)
50% (5/10)
Over 10.5 Corners
55% (11/20)
60% (6/10)
50% (5/10)
Over 11.5 Corners
50% (10/20)
50% (5/10)
50% (5/10)
Over 12.5 Corners
45% (9/20)
50% (5/10)
40% (4/10)
Over 13.5 Corners
25% (5/20)
30% (3/10)
20% (2/10)
Over 14.5 Corners
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemDomWyjazd
Corners Earned Match
5.60
6.00
5.20
More Corners Than Opponent
30% (6/20)
30% (3/10)
30% (3/10)
Over 2.5 Corners Earned
80% (16/20)
80% (8/10)
80% (8/10)
Over 3.5 Corners Earned
70% (14/20)
70% (7/10)
70% (7/10)
Over 4.5 Corners Earned
60% (12/20)
70% (7/10)
50% (5/10)
Over 5.5 Corners Earned
45% (9/20)
50% (5/10)
40% (4/10)
Over 6.5 Corners Earned
25% (5/20)
30% (3/10)
20% (2/10)
Over 7.5 Corners Earned
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
Over 8.5 Corners Earned
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
Corners Earned
112
60
52

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemDomWyjazd
Match Cards AVG
3.05 (20/20)
3.10 (10/10)
3.00 (10/10)
Over 0.5 Cards
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5 Cards
90% (18/20)
90% (9/10)
90% (9/10)
Over 2.5 Cards
50% (10/20)
50% (5/10)
50% (5/10)
Over 3.5 Cards
30% (6/20)
30% (3/10)
30% (3/10)
Over 4.5 Cards
25% (5/20)
30% (3/10)
20% (2/10)
Over 5.5 Cards
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
Over 6.5 Cards
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
Over 7.5 Cards
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
Total Cards
61
31
30
Highest in a Match
6
6
6
Lowest in a Match
1
1
1

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Groningen

Wynik meczu

4-1
1 (25%)
2-1
1 (25%)
1-5
1 (25%)
2-3
1 (25%)

Wynik do przerwy

3-0
1 (25%)
1-0
1 (25%)
1-3
1 (25%)
1-2
1 (25%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Groningen

Liczba goli w meczu

5
2 (50%)
3
1 (25%)
6
1 (25%)

Liczba goli do przerwy

3
2 (50%)
1
1 (25%)
4
1 (25%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi Eredivisie.

Eredivisie — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1AZ Alkmaar4400123.00
2PSV Eindhoven4310102.50
3Feyenoord422082.00
4Ajax321072.33
5GO Ahead Eagles421171.75
6Fortuna Sittard421171.75
7NEC Nijmegen320162.00
8Excelsior320162.00
9Twente320162.00
10Groningen420261.50
11Heerenveen412151.25
12Sparta Rotterdam411241.00
13PEC Zwolle410330.75
14Telstar310231.00
15Willem II301210.33
16ADO Den Haag401310.25
17Utrecht401310.25
18Cambuur400400.00