
2026/27 Fortuna Sittard — Statystyki
Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.
| Mecze | W | R | P | Gz | Gs | RB | Śr. pkt | Ostatnie 5 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Forma domowa | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 3 | 0 | 1.50 | |
| Forma wyjazdowa | 2 | 1 | 1 | 0 | 5 | 4 | +1 | 2.00 | |
| Ogółem | 4 | 2 | 1 | 1 | 8 | 7 | +1 | 1.75 |
Streaki - dom
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Fortuna Sittard — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (10/10, 100%)
- Fortuna Sittard — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
- Fortuna Sittard — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (9/10, 90%)
- Fortuna Sittard — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Fortuna Sittard — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- Fortuna Sittard — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Fortuna Sittard — więcej goli pada w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
Streaki - wyjazd
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Fortuna Sittard — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (10/10, 100%)
- Fortuna Sittard — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
- Fortuna Sittard — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (8/10, 80%)
- Fortuna Sittard — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Fortuna Sittard — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Fortuna Sittard — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
- Fortuna Sittard — jest niepokonany w 1. połowie (14/20, 70%)
Serie
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Fortuna Sittard — powyżej 1.5 gola w meczu w 23 meczach z rzędu
- 🔥 Fortuna Sittard — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Fortuna Sittard — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 10 meczach z rzędu
Ostatnie 10 spotkań
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.
Fortuna Sittard — ostatnie 10 meczów
Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dom jest o 50% lepsza niż Wyjazd pod względem odsetku wygranych meczów.
| Dom | 1. połowa | 2. połowa | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 10% | 30% |
Śr. goli/mecz | 1.20 | 2.20 | 3.40 |
Strzelone | 0.80 | 0.70 | 1.50 |
Stracone | 0.40 | 1.50 | 1.90 |
BTTS % | 30% | 50% | 40% |
Czyste konto % | 70% | 10% | 40% |
Nie strzelił % | 30% | 40% | 35% |
Posiadanie piłki | 40% | ||
Śr. strzały/mecz | 11.10 | ||
Śr. faule/mecz | 9.20 | ||
| Wyjazd | 1. połowa | 2. połowa | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 30% | 10% | 20% |
Śr. goli/mecz | 2.20 | 1.40 | 3.60 |
Strzelone | 0.90 | 0.50 | 1.40 |
Stracone | 1.30 | 0.90 | 2.20 |
BTTS % | 50% | 40% | 45% |
Czyste konto % | 20% | 20% | 20% |
Nie strzelił % | 30% | 60% | 45% |
Posiadanie piłki | 39% | ||
Śr. strzały/mecz | 11.22 | ||
Śr. faule/mecz | 10.22 | ||
Strzały drużyny
Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.
| Ogółem | Dom | Wyjazd | |
|---|---|---|---|
Strzały / mecz | 8.50 | 8.50 | 8.50 |
Strzały celne / mecz | 4.50 | 3.50 | 5.50 |
Strzały niecelne / mecz | 1.75 | 2.00 | 1.50 |
Skuteczność strzałów | 23.5% | 17.6% | 29.4% |
Strzały na gola | 4.25 | 5.67 | 3.40 |
Strzały celne na gola | 2.25 | 2.33 | 2.20 |
Strzały Over 10.5 | 25% (1/4) | 50% (1/2) | 0% (0/2) |
Strzały Over 11.5 | 25% (1/4) | 50% (1/2) | 0% (0/2) |
Strzały Over 12.5 | 25% (1/4) | 50% (1/2) | 0% (0/2) |
Strzały Over 13.5 | 25% (1/4) | 50% (1/2) | 0% (0/2) |
Strzały Over 14.5 | 25% (1/4) | 50% (1/2) | 0% (0/2) |
Strzały celne Over 3.5 | 75% (3/4) | 50% (1/2) | 100% (2/2) |
Strzały celne Over 4.5 | 75% (3/4) | 50% (1/2) | 100% (2/2) |
Strzały celne Over 5.5 | 50% (2/4) | 50% (1/2) | 50% (1/2) |
Strzały celne Over 6.5 | 25% (1/4) | 50% (1/2) | 0% (0/2) |
Offside Stats
Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Dom notuje o 20% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem liczbie spalonych na mecz.
| Ogółem | Dom | Wyjazd | |
|---|---|---|---|
Match Offsides AVG | 4.00 | 4.00 | 4.00 |
Match Offsides Over 0.5 % | 100% (3/3) | 100% (1/1) | 100% (2/2) |
Match Offsides Over 1.5 % | 100% (3/3) | 100% (1/1) | 100% (2/2) |
Match Offsides Over 2.5 % | 100% (3/3) | 100% (1/1) | 100% (2/2) |
Match Offsides Over 3.5 % | 100% (3/3) | 100% (1/1) | 100% (2/2) |
Team Offsides AVG | 2.67 | 3.00 | 2.50 |
Team Offsides Over 0.5 % | 100% (3/3) | 100% (1/1) | 100% (2/2) |
Team Offsides Over 1.5 % | 67% (2/3) | 100% (1/1) | 50% (1/2) |
Team Offsides Over 2.5 % | 67% (2/3) | 100% (1/1) | 50% (1/2) |
Expected Goals
xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Wyjazd jest o 40% lepsza niż Dom pod względem oczekiwanych golach (xG).
| Ogółem | Dom | Wyjazd | |
|---|---|---|---|
xG (For) | 0.81 | 0.68 | 0.95 |
xGA (Against) | 1.75 | 1.61 | 1.89 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Dom | Wyjazd | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 0% (0/20) | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Under 1.5 | 0% (0/20) | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Under 2.5 | 20% (4/20) | 20% (2/10) | 20% (2/10) |
Under 3.5 | 55% (11/20) | 60% (6/10) | 50% (5/10) |
Under 4.5 | 75% (15/20) | 80% (8/10) | 70% (7/10) |
Under 5.5 | 100% (20/20) | 100% (10/10) | 100% (10/10) |
Statystyki BTTS
BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Dom notuje o 13% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem częstości BTTS.
| Ogółem | Dom | Wyjazd | |
|---|---|---|---|
BTTS | 85% (17/20) | 90% (9/10) | 80% (8/10) |
BTTS 1H | 40% (8/20) | 30% (3/10) | 50% (5/10) |
BTTS 2H | 45% (9/20) | 50% (5/10) | 40% (4/10) |
BTTS Both Halves | 10% (2/20) | 0% (0/10) | 20% (2/10) |
BTTS & Win | 30% (6/20) | 30% (3/10) | 30% (3/10) |
BTTS & Draw | 15% (3/20) | 20% (2/10) | 10% (1/10) |
BTTS & Lose | 40% (8/20) | 40% (4/10) | 40% (4/10) |
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes) | 80% (16/20) | 80% (8/10) | 80% (8/10) |
BTTS & Over 2.5 (No/Yes) | 0% (0/20) | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes) | 10% (2/20) | 0% (0/10) | 20% (2/10) |
BTTS 1H & 2H (Yes/No) | 30% (6/20) | 30% (3/10) | 30% (3/10) |
BTTS 1H & 2H (No/Yes) | 35% (7/20) | 50% (5/10) | 20% (2/10) |
BTTS 1H & 2H (No/No) | 25% (5/20) | 20% (2/10) | 30% (3/10) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Dom notuje o 22% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem średniej rożnych w meczu.
| Ogółem | Dom | Wyjazd | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 10.42 (19/20) | 11.40 (10/10) | 9.33 (9/10) |
Over 6.5 Corners | 89% (17/19) | 90% (9/10) | 89% (8/9) |
Over 7.5 Corners | 79% (15/19) | 90% (9/10) | 67% (6/9) |
Over 8.5 Corners | 63% (12/19) | 70% (7/10) | 56% (5/9) |
Over 9.5 Corners | 42% (8/19) | 60% (6/10) | 22% (2/9) |
Over 10.5 Corners | 42% (8/19) | 60% (6/10) | 22% (2/9) |
Over 11.5 Corners | 37% (7/19) | 50% (5/10) | 22% (2/9) |
Over 12.5 Corners | 37% (7/19) | 50% (5/10) | 22% (2/9) |
Over 13.5 Corners | 21% (4/19) | 20% (2/10) | 22% (2/9) |
Over 14.5 Corners | 21% (4/19) | 20% (2/10) | 22% (2/9) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | Dom | Wyjazd | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 3.50 | 3.90 | 3.10 |
More Corners Than Opponent | 25% (5/20) | 30% (3/10) | 20% (2/10) |
Over 2.5 Corners Earned | 70% (14/20) | 80% (8/10) | 60% (6/10) |
Over 3.5 Corners Earned | 55% (11/20) | 60% (6/10) | 50% (5/10) |
Over 4.5 Corners Earned | 45% (9/20) | 50% (5/10) | 40% (4/10) |
Over 5.5 Corners Earned | 15% (3/20) | 20% (2/10) | 10% (1/10) |
Over 6.5 Corners Earned | 5% (1/20) | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Over 7.5 Corners Earned | 0% (0/20) | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Over 8.5 Corners Earned | 0% (0/20) | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Corners Earned | 70 | 39 | 31 |
| Ogółem | Dom | Wyjazd | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 7.40 | 7.50 | 7.30 |
More Corners Than Opponent | 25% (5/20) | 30% (3/10) | 20% (2/10) |
Over 2.5 Corners Against | 95% (19/20) | 100% (10/10) | 90% (9/10) |
Over 3.5 Corners Against | 90% (18/20) | 90% (9/10) | 90% (9/10) |
Over 4.5 Corners Against | 75% (15/20) | 90% (9/10) | 60% (6/10) |
Over 5.5 Corners Against | 60% (12/20) | 60% (6/10) | 60% (6/10) |
Over 6.5 Corners Against | 55% (11/20) | 50% (5/10) | 60% (6/10) |
Over 7.5 Corners Against | 45% (9/20) | 50% (5/10) | 40% (4/10) |
Over 8.5 Corners Against | 30% (6/20) | 20% (2/10) | 40% (4/10) |
Corners Against | 148 | 75 | 73 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Wyjazd notuje o 9% wyższy wynik niż Dom pod względem średniej kartek w meczu.
| Ogółem | Dom | Wyjazd | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 3.55 (20/20) | 3.40 (10/10) | 3.70 (10/10) |
Over 0.5 Cards | 100% (20/20) | 100% (10/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 Cards | 85% (17/20) | 90% (9/10) | 80% (8/10) |
Over 2.5 Cards | 65% (13/20) | 50% (5/10) | 80% (8/10) |
Over 3.5 Cards | 40% (8/20) | 30% (3/10) | 50% (5/10) |
Over 4.5 Cards | 30% (6/20) | 20% (2/10) | 40% (4/10) |
Over 5.5 Cards | 20% (4/20) | 20% (2/10) | 20% (2/10) |
Over 6.5 Cards | 5% (1/20) | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Over 7.5 Cards | 5% (1/20) | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Total Cards | 71 | 34 | 37 |
Highest in a Match | 9 | 9 | 6 |
Lowest in a Match | 1 | 1 | 1 |
Najczęstsze wyniki i liczba goli
Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.
Najczęstsze wyniki drużyny Fortuna Sittard
Wynik meczu
Wynik do przerwy
Najczęstsza liczba goli drużyny Fortuna Sittard
Liczba goli w meczu
Liczba goli do przerwy
* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi Eredivisie.