Football Stats
Herb Shonan Bellmare
Shonan BellmareŚr. pkt/mecz 1.00
Japonia / J2 League5 września 2026 12:00
Herb Vegalta Sendai
Vegalta SendaiŚr. pkt/mecz 1.45

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

8 spotkań — z perspektywy Shonan Bellmare

Streaki - Shonan Bellmare

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Shonan Bellmare — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Shonan Bellmare — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Shonan Bellmare — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Shonan Bellmare — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Shonan Bellmare — więcej goli pada w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Shonan Bellmare — poniżej 4.5 kartek (10/10, 100%)
  • Shonan Bellmare — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (17/20, 85%)
  • Shonan Bellmare — powyżej 29.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Shonan Bellmare — poniżej 49.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Shonan Bellmare — powyżej 2.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Shonan Bellmare — powyżej 2.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Shonan Bellmare — poniżej 4.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Shonan Bellmare — poniżej 4.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Shonan Bellmare — powyżej 7.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Shonan Bellmare — poniżej 12.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Shonan Bellmare — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)

Streaki - Vegalta Sendai

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Vegalta Sendai — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Vegalta Sendai — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Vegalta Sendai — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Vegalta Sendai — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Vegalta Sendai — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Vegalta Sendai — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Vegalta Sendai — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Vegalta Sendai — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (19/20, 95%)
  • Vegalta Sendai — poniżej 8.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Vegalta Sendai — poniżej 2.5 kartek (8/10, 80%)
  • Vegalta Sendai — poniżej 29.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Vegalta Sendai — poniżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Vegalta Sendai — poniżej 2.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - Shonan Bellmare

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Shonan Bellmare — jest niepokonany w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Shonan Bellmare — jest niepokonany w 1. połowie w 11 meczach z rzędu
  • 🔥 Shonan Bellmare — poniżej 49.5 punktów kartkowych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Shonan Bellmare — powyżej 2.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Shonan Bellmare — poniżej 2.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Shonan Bellmare — poniżej 3.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Shonan Bellmare — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 6 meczach z rzędu

Serie - Vegalta Sendai

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Vegalta Sendai — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Vegalta Sendai — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Vegalta Sendai — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Vegalta Sendai — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Vegalta Sendai — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Vegalta Sendai — poniżej 39.5 punktów kartkowych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Vegalta Sendai — powyżej 2.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Vegalta Sendai — poniżej 4.5 spalonych w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Vegalta Sendai — powyżej 6.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Vegalta Sendai — poniżej 3.5 kartek w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Vegalta Sendai — poniżej 3.5 kartek łącznie w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Vegalta Sendai — poniżej 8.5 rożnych zdobytych w 70 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
20.11Herb Vegalta SendaiVegalta Sendai02Herb Shonan BellmareShonan Bellmare
13.03Herb Shonan BellmareShonan Bellmare31Herb Vegalta SendaiVegalta Sendai
19.12Herb Vegalta SendaiVegalta Sendai00Herb Shonan BellmareShonan Bellmare
04.07Herb Shonan BellmareShonan Bellmare01Herb Vegalta SendaiVegalta Sendai
24.08Herb Vegalta SendaiVegalta Sendai11Herb Shonan BellmareShonan Bellmare
17.03Herb Shonan BellmareShonan Bellmare21Herb Vegalta SendaiVegalta Sendai
15.08Herb Vegalta SendaiVegalta Sendai41Herb Shonan BellmareShonan Bellmare
06.05Herb Shonan BellmareShonan Bellmare13Herb Vegalta SendaiVegalta Sendai

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Vegalta Sendai jest o 40% lepsza niż Shonan Bellmare pod względem odsetku wygranych meczów.

Shonan BellmareDomWyjazdOgółem
Win %
40%
10%
25%
Śr. goli/mecz
3.50
2.00
2.75
Strzelone
1.90
0.50
1.20
Stracone
1.60
1.50
1.55
BTTS %
60%
30%
45%
Czyste konto %
30%
20%
25%
Nie strzelił %
10%
60%
35%
Posiadanie piłki
44%
50%
47%
Śr. strzały/mecz
11.63
10.57
11.13
Śr. faule/mecz
11.63
11.86
11.73
Vegalta SendaiDomWyjazdOgółem
Win %
50%
20%
35%
Śr. goli/mecz
2.70
2.00
2.35
Strzelone
1.60
1.10
1.35
Stracone
1.10
0.90
1.00
BTTS %
60%
40%
50%
Czyste konto %
30%
50%
40%
Nie strzelił %
20%
40%
30%
Posiadanie piłki
Śr. strzały/mecz
Śr. faule/mecz

Ostatnie 10 meczów

Shonan Bellmare jest o +73% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.90 gola/mecz
Shonan Bellmare u siebie
1.10 gola/mecz
Vegalta Sendai na wyjeździe

Progi bramkowe

Shonan BellmareVegalta Sendai
Over 0.5
100% (10/10)
70% (7/10)
Over 1.5
60% (6/10)
70% (7/10)
Over 2.5
50% (5/10)
30% (3/10)
Over 3.5
40% (4/10)
20% (2/10)
Nie strzelił
10% (1/10)
40% (4/10)
1. połowa — 1-2 gole
45% (9/20)
60% (12/20)
1. połowa — 1-3 gole
55% (11/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-2 gole
50% (10/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
70% (14/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemShonan BellmareVegalta Sendai
Match Corners AVG
10.33 (15/40)
10.33 (15/20)
Over 6.5 Corners
87% (13/15)
87% (13/15)
Over 7.5 Corners
80% (12/15)
80% (12/15)
Over 8.5 Corners
67% (10/15)
67% (10/15)
Over 9.5 Corners
67% (10/15)
67% (10/15)
Over 10.5 Corners
60% (9/15)
60% (9/15)
Over 11.5 Corners
33% (5/15)
33% (5/15)
Over 12.5 Corners
27% (4/15)
27% (4/15)
Over 13.5 Corners
13% (2/15)
13% (2/15)
Over 14.5 Corners
7% (1/15)
7% (1/15)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemShonan BellmareVegalta Sendai
Corners Earned Match
3.92
4.55
3.30
More Corners Than Opponent
28% (11/40)
40% (8/20)
15% (3/20)
Over 2.5 Corners Earned
78% (31/40)
95% (19/20)
60% (12/20)
Over 3.5 Corners Earned
53% (21/40)
65% (13/20)
40% (8/20)
Over 4.5 Corners Earned
38% (15/40)
50% (10/20)
25% (5/20)
Over 5.5 Corners Earned
20% (8/40)
25% (5/20)
15% (3/20)
Over 6.5 Corners Earned
10% (4/40)
15% (3/20)
5% (1/20)
Over 7.5 Corners Earned
5% (2/40)
5% (1/20)
5% (1/20)
Over 8.5 Corners Earned
3% (1/40)
5% (1/20)
0% (0/20)
Corners Earned
157
91
66

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Shonan Bellmare notuje o 39% wyższy wynik niż Vegalta Sendai pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemShonan BellmareVegalta Sendai
Match Cards AVG
2.63 (40/40)
3.05 (20/20)
2.20 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
70% (28/40)
80% (16/20)
60% (12/20)
Over 2.5 Cards
53% (21/40)
65% (13/20)
40% (8/20)
Over 3.5 Cards
25% (10/40)
35% (7/20)
15% (3/20)
Over 4.5 Cards
13% (5/40)
20% (4/20)
5% (1/20)
Over 5.5 Cards
3% (1/40)
5% (1/20)
0% (0/20)
Over 6.5 Cards
0% (0/40)
0% (0/20)
0% (0/20)
Over 7.5 Cards
0% (0/40)
0% (0/20)
0% (0/20)
Total Cards
105
61
44
Highest in a Match
6
6
5
Lowest in a Match
1
1
1

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemShonan BellmareVegalta Sendai
Under 0.5
13% (5/40)
5% (1/20)
20% (4/20)
Under 1.5
38% (15/40)
45% (9/20)
30% (6/20)
Under 2.5
57% (23/40)
55% (11/20)
60% (12/20)
Under 3.5
73% (29/40)
70% (14/20)
75% (15/20)
Under 4.5
85% (34/40)
85% (17/20)
85% (17/20)
Under 5.5
90% (36/40)
85% (17/20)
95% (19/20)
J2 League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Omiya Ardija4310102.50
3Fujieda MYFC430192.25
4Albirex Niigata430192.25
5Shonan Bellmare422082.00
6Vegalta Sendai421171.75
7Jubilo Iwata421171.75
8Yokohama FC421171.75
9Kataller Toyama420261.50
10Tochigi City420261.50
12Sagan Tosu412151.25
13Oita Trinita411241.00
14Blaublitz Akita411241.00
15Tokushima Vortis411241.00
16Ventforet Kofu411241.00
18Iwaki410330.75
20Imabari400400.00