Football Stats
Herb Athletic Club
Flaga HiszpaniaAthletic Club
12. miejsce w tabeli La Liga
Hiszpania / La LigaSezon 2026/27

2026/27 Athletic Club — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze1
W0
R0
P1
Gz1
Gs3
RB-2
Śr. pkt0.00
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze2
W1
R0
P1
Gz2
Gs2
RB0
Śr. pkt1.50
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze3
W1
R0
P2
Gz3
Gs5
RB-2
Śr. pkt1.00
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Athletic Club — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Athletic Club — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Athletic Club — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Athletic Club — powyżej 1.5 gola w meczu (15/20, 75%)
  • Athletic Club — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (14/20, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Athletic Club — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Athletic Club — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Athletic Club — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Athletic Club — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Athletic Club — przegrywa na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Athletic Club — przegrywa 2. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Athletic Club — powyżej 1.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Athletic Club — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 5 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
30.08Celta Vigo02Herb Athletic ClubAthletic Club
27.08Barcelona20Herb Athletic ClubAthletic Club
22.08Herb Athletic ClubAthletic Club13Sevilla
23.05Real Madrid42Herb Athletic ClubAthletic Club
17.05Herb Athletic ClubAthletic Club11Celta Vigo
13.05Espanyol20Herb Athletic ClubAthletic Club
10.05Herb Athletic ClubAthletic Club01Valencia
02.05Alaves24Herb Athletic ClubAthletic Club
25.04Atletico Madrid32Herb Athletic ClubAthletic Club
21.04Herb Athletic ClubAthletic Club10Osasuna

Athletic Club — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dom jest o 50% lepsza niż Wyjazd pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
30%
30%
30%
Śr. goli/mecz
0.90
1.60
2.50
Strzelone
0.50
0.70
1.20
Stracone
0.40
0.90
1.30
BTTS %
0%
30%
15%
Czyste konto %
70%
30%
50%
Nie strzelił %
70%
50%
60%
Posiadanie piłki
50%
Śr. strzały/mecz
14.20
Śr. faule/mecz
12.00
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
20%
20%
20%
Śr. goli/mecz
1.10
2.00
3.10
Strzelone
0.40
0.70
1.10
Stracone
0.70
1.30
2.00
BTTS %
10%
30%
20%
Czyste konto %
40%
20%
30%
Nie strzelił %
70%
60%
65%
Posiadanie piłki
46%
Śr. strzały/mecz
10.50
Śr. faule/mecz
14.20

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Wyjazd jest o 425% lepsza niż Dom pod względem strzałów na mecz.

OgółemDomWyjazd
Strzały / mecz
7.67
2.00
10.50
Strzały celne / mecz
3.00
2.00
3.50
Strzały niecelne / mecz
4.33
0.00
6.50
Skuteczność strzałów
13.0%
50.0%
9.5%
Strzały na gola
7.67
2.00
10.50
Strzały celne na gola
3.00
2.00
3.50
Strzały Over 10.5
33% (1/3)
0% (0/1)
50% (1/2)
Strzały Over 11.5
33% (1/3)
0% (0/1)
50% (1/2)
Strzały Over 12.5
33% (1/3)
0% (0/1)
50% (1/2)
Strzały Over 13.5
33% (1/3)
0% (0/1)
50% (1/2)
Strzały Over 14.5
33% (1/3)
0% (0/1)
50% (1/2)
Strzały celne Over 3.5
33% (1/3)
0% (0/1)
50% (1/2)
Strzały celne Over 4.5
33% (1/3)
0% (0/1)
50% (1/2)
Strzały celne Over 5.5
33% (1/3)
0% (0/1)
50% (1/2)
Strzały celne Over 6.5
33% (1/3)
0% (0/1)
50% (1/2)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

OgółemDomWyjazd
Match Offsides AVG
5.67
1.00
8.00
Match Offsides Over 0.5 %
100% (3/3)
100% (1/1)
100% (2/2)
Match Offsides Over 1.5 %
67% (2/3)
0% (0/1)
100% (2/2)
Match Offsides Over 2.5 %
67% (2/3)
0% (0/1)
100% (2/2)
Match Offsides Over 3.5 %
33% (1/3)
0% (0/1)
50% (1/2)
Team Offsides AVG
1.67
0.00
2.50
Team Offsides Over 0.5 %
33% (1/3)
0% (0/1)
50% (1/2)
Team Offsides Over 1.5 %
33% (1/3)
0% (0/1)
50% (1/2)
Team Offsides Over 2.5 %
33% (1/3)
0% (0/1)
50% (1/2)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Wyjazd jest o 4667% lepsza niż Dom pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemDomWyjazd
xG (For)
0.96
0.03
1.43
xGA (Against)
1.49
0.00
2.23
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
Under 1.5
25% (5/20)
40% (4/10)
10% (1/10)
Under 2.5
55% (11/20)
50% (5/10)
60% (6/10)
Under 3.5
75% (15/20)
80% (8/10)
70% (7/10)
Under 4.5
80% (16/20)
90% (9/10)
70% (7/10)
Under 5.5
85% (17/20)
90% (9/10)
80% (8/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Dom notuje o 50% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
50% (10/20)
60% (6/10)
40% (4/10)
BTTS 1H
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
BTTS 2H
30% (6/20)
30% (3/10)
30% (3/10)
BTTS Both Halves
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
BTTS & Win
20% (4/20)
30% (3/10)
10% (1/10)
BTTS & Draw
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS & Lose
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
40% (8/20)
50% (5/10)
30% (3/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
25% (5/20)
30% (3/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
70% (14/20)
70% (7/10)
70% (7/10)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Wyjazd notuje o 25% wyższy wynik niż Dom pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemDomWyjazd
Match Corners AVG
10.00 (20/20)
8.90 (10/10)
11.10 (10/10)
Over 6.5 Corners
75% (15/20)
60% (6/10)
90% (9/10)
Over 7.5 Corners
60% (12/20)
50% (5/10)
70% (7/10)
Over 8.5 Corners
55% (11/20)
40% (4/10)
70% (7/10)
Over 9.5 Corners
45% (9/20)
30% (3/10)
60% (6/10)
Over 10.5 Corners
45% (9/20)
30% (3/10)
60% (6/10)
Over 11.5 Corners
25% (5/20)
20% (2/10)
30% (3/10)
Over 12.5 Corners
25% (5/20)
20% (2/10)
30% (3/10)
Over 13.5 Corners
25% (5/20)
20% (2/10)
30% (3/10)
Over 14.5 Corners
25% (5/20)
20% (2/10)
30% (3/10)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemDomWyjazd
Corners Earned Match
5.75
5.90
5.60
More Corners Than Opponent
60% (12/20)
70% (7/10)
50% (5/10)
Over 2.5 Corners Earned
85% (17/20)
80% (8/10)
90% (9/10)
Over 3.5 Corners Earned
80% (16/20)
80% (8/10)
80% (8/10)
Over 4.5 Corners Earned
50% (10/20)
50% (5/10)
50% (5/10)
Over 5.5 Corners Earned
40% (8/20)
30% (3/10)
50% (5/10)
Over 6.5 Corners Earned
35% (7/20)
20% (2/10)
50% (5/10)
Over 7.5 Corners Earned
25% (5/20)
20% (2/10)
30% (3/10)
Over 8.5 Corners Earned
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
Corners Earned
115
59
56

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Dom notuje o 12% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemDomWyjazd
Match Cards AVG
4.35 (20/20)
4.60 (10/10)
4.10 (10/10)
Over 0.5 Cards
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5 Cards
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 2.5 Cards
85% (17/20)
90% (9/10)
80% (8/10)
Over 3.5 Cards
65% (13/20)
80% (8/10)
50% (5/10)
Over 4.5 Cards
45% (9/20)
50% (5/10)
40% (4/10)
Over 5.5 Cards
25% (5/20)
30% (3/10)
20% (2/10)
Over 6.5 Cards
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
Over 7.5 Cards
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
Total Cards
87
46
41
Highest in a Match
7
7
7
Lowest in a Match
2
2
2

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Athletic Club

Wynik meczu

1-3
1 (33%)
0-2
1 (33%)
2-0
1 (33%)

Wynik do przerwy

0-1
2 (67%)
2-0
1 (33%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Athletic Club

Liczba goli w meczu

2
2 (67%)
4
1 (33%)

Liczba goli do przerwy

1
2 (67%)
2
1 (33%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi La Liga.

La Liga — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Barcelona330093.00
2Real Madrid330093.00
3Atletico Madrid321072.33
4Alaves321072.33
5Osasuna321072.33
6Sevilla320162.00
7Real Betis320162.00
9Levante311141.33
10Racing Santander311141.33
11Espanyol310231.00
12Athletic Club310231.00
13Real Sociedad310231.00
14Getafe310231.00
15Villarreal302120.67
16Valencia301210.33
17Celta Vigo301210.33
18Rayo Vallecano301210.33
19Elche301210.33
20Malaga301210.33