Football Stats
Herb Barcelona
Flaga HiszpaniaBarcelona
1. miejsce w tabeli La Liga
Hiszpania / La LigaSezon 2026/27

2026/27 Barcelona — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze2
W2
R0
P0
Gz7
Gs2
RB+5
Śr. pkt3.00
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze1
W1
R0
P0
Gz5
Gs0
RB+5
Śr. pkt3.00
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze3
W3
R0
P0
Gz12
Gs2
RB+10
Śr. pkt3.00
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Barcelona — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Barcelona — wygrywa u siebie (9/10, 90%)
  • Barcelona — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
  • Barcelona — wygrywa 1. połowę u siebie (9/10, 90%)
  • Barcelona — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Barcelona — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Barcelona — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Barcelona — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Barcelona — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Barcelona — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Barcelona — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Barcelona — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Barcelona — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Barcelona — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Barcelona — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (16/20, 80%)
  • Barcelona — wygrywa (15/20, 75%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Barcelona — wygrywa w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Barcelona — jest niepokonany w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Barcelona — powyżej 1.5 gola w meczu w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Barcelona — wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Barcelona — jest niepokonany w 1. połowie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Barcelona — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Barcelona — wygrywa 2. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Barcelona — jest niepokonany w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Barcelona — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 7 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
31.08Herb BarcelonaBarcelona52Rayo Vallecano
27.08Herb BarcelonaBarcelona20Athletic Club
23.08Elche05Herb BarcelonaBarcelona
31.07Birmingham22Herb BarcelonaBarcelona
24.07Herb BarcelonaBarcelona41Europa Fc
23.05Valencia31Herb BarcelonaBarcelona
17.05Herb BarcelonaBarcelona31Real Betis
13.05Alaves10Herb BarcelonaBarcelona
10.05Herb BarcelonaBarcelona20Real Madrid
02.05Osasuna12Herb BarcelonaBarcelona

Barcelona — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dom jest o 88% lepsza niż Wyjazd pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
90%
60%
75%
Śr. goli/mecz
2.00
1.80
3.80
Strzelone
1.50
1.40
2.90
Stracone
0.50
0.40
0.90
BTTS %
30%
30%
30%
Czyste konto %
60%
60%
60%
Nie strzelił %
10%
40%
25%
Posiadanie piłki
64%
Śr. strzały/mecz
17.11
Śr. faule/mecz
10.22
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
30%
50%
40%
Śr. goli/mecz
1.10
1.70
2.80
Strzelone
0.70
1.10
1.80
Stracone
0.40
0.60
1.00
BTTS %
30%
40%
35%
Czyste konto %
60%
60%
60%
Nie strzelił %
50%
20%
35%
Posiadanie piłki
68%
Śr. strzały/mecz
12.11
Śr. faule/mecz
9.22

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Dom jest o 118% lepsza niż Wyjazd pod względem strzałów na mecz.

OgółemDomWyjazd
Strzały / mecz
19.67
24.00
11.00
Strzały celne / mecz
8.67
9.50
7.00
Strzały niecelne / mecz
7.33
9.00
4.00
Skuteczność strzałów
20.3%
14.6%
45.5%
Strzały na gola
4.92
6.86
2.20
Strzały celne na gola
2.17
2.71
1.40
Strzały Over 10.5
100% (3/3)
100% (2/2)
100% (1/1)
Strzały Over 11.5
67% (2/3)
100% (2/2)
0% (0/1)
Strzały Over 12.5
67% (2/3)
100% (2/2)
0% (0/1)
Strzały Over 13.5
67% (2/3)
100% (2/2)
0% (0/1)
Strzały Over 14.5
67% (2/3)
100% (2/2)
0% (0/1)
Strzały celne Over 3.5
100% (3/3)
100% (2/2)
100% (1/1)
Strzały celne Over 4.5
100% (3/3)
100% (2/2)
100% (1/1)
Strzały celne Over 5.5
100% (3/3)
100% (2/2)
100% (1/1)
Strzały celne Over 6.5
100% (3/3)
100% (2/2)
100% (1/1)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Dom notuje o 83% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemDomWyjazd
Match Offsides AVG
8.67
10.00
6.00
Match Offsides Over 0.5 %
100% (3/3)
100% (2/2)
100% (1/1)
Match Offsides Over 1.5 %
100% (3/3)
100% (2/2)
100% (1/1)
Match Offsides Over 2.5 %
100% (3/3)
100% (2/2)
100% (1/1)
Match Offsides Over 3.5 %
100% (3/3)
100% (2/2)
100% (1/1)
Team Offsides AVG
4.67
5.50
3.00
Team Offsides Over 0.5 %
100% (3/3)
100% (2/2)
100% (1/1)
Team Offsides Over 1.5 %
100% (3/3)
100% (2/2)
100% (1/1)
Team Offsides Over 2.5 %
100% (3/3)
100% (2/2)
100% (1/1)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Wyjazd jest o 23% lepsza niż Dom pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemDomWyjazd
xG (For)
3.62
3.37
4.13
xGA (Against)
0.67
0.65
0.72
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
Under 1.5
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
Under 2.5
45% (9/20)
50% (5/10)
40% (4/10)
Under 3.5
60% (12/20)
50% (5/10)
70% (7/10)
Under 4.5
75% (15/20)
60% (6/10)
90% (9/10)
Under 5.5
90% (18/20)
80% (8/10)
100% (10/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Wyjazd notuje o 20% wyższy wynik niż Dom pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
55% (11/20)
50% (5/10)
60% (6/10)
BTTS 1H
30% (6/20)
30% (3/10)
30% (3/10)
BTTS 2H
35% (7/20)
30% (3/10)
40% (4/10)
BTTS Both Halves
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS & Win
40% (8/20)
50% (5/10)
30% (3/10)
BTTS & Draw
10% (2/20)
0% (0/10)
20% (2/10)
BTTS & Lose
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
50% (10/20)
50% (5/10)
50% (5/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
25% (5/20)
20% (2/10)
30% (3/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
45% (9/20)
50% (5/10)
40% (4/10)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Dom notuje o 24% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemDomWyjazd
Match Corners AVG
10.33 (18/20)
11.44 (9/10)
9.22 (9/10)
Over 6.5 Corners
83% (15/18)
100% (9/9)
67% (6/9)
Over 7.5 Corners
83% (15/18)
100% (9/9)
67% (6/9)
Over 8.5 Corners
67% (12/18)
67% (6/9)
67% (6/9)
Over 9.5 Corners
61% (11/18)
67% (6/9)
56% (5/9)
Over 10.5 Corners
39% (7/18)
56% (5/9)
22% (2/9)
Over 11.5 Corners
39% (7/18)
56% (5/9)
22% (2/9)
Over 12.5 Corners
28% (5/18)
33% (3/9)
22% (2/9)
Over 13.5 Corners
22% (4/18)
33% (3/9)
11% (1/9)
Over 14.5 Corners
17% (3/18)
22% (2/9)
11% (1/9)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemDomWyjazd
Corners Earned Match
5.80
6.50
5.10
More Corners Than Opponent
65% (13/20)
70% (7/10)
60% (6/10)
Over 2.5 Corners Earned
95% (19/20)
100% (10/10)
90% (9/10)
Over 3.5 Corners Earned
85% (17/20)
90% (9/10)
80% (8/10)
Over 4.5 Corners Earned
60% (12/20)
80% (8/10)
40% (4/10)
Over 5.5 Corners Earned
55% (11/20)
70% (7/10)
40% (4/10)
Over 6.5 Corners Earned
40% (8/20)
40% (4/10)
40% (4/10)
Over 7.5 Corners Earned
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
Over 8.5 Corners Earned
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
Corners Earned
116
65
51

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemDomWyjazd
Match Cards AVG
3.95 (20/20)
4.00 (10/10)
3.90 (10/10)
Over 0.5 Cards
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5 Cards
80% (16/20)
70% (7/10)
90% (9/10)
Over 2.5 Cards
70% (14/20)
60% (6/10)
80% (8/10)
Over 3.5 Cards
50% (10/20)
50% (5/10)
50% (5/10)
Over 4.5 Cards
30% (6/20)
40% (4/10)
20% (2/10)
Over 5.5 Cards
25% (5/20)
40% (4/10)
10% (1/10)
Over 6.5 Cards
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
Over 7.5 Cards
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
Total Cards
79
40
39
Highest in a Match
10
9
10
Lowest in a Match
1
1
1

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Barcelona

Wynik meczu

5-2
1 (33%)
2-0
1 (33%)
5-0
1 (33%)

Wynik do przerwy

2-1
1 (33%)
1-0
1 (33%)
2-0
1 (33%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Barcelona

Liczba goli w meczu

7
1 (33%)
2
1 (33%)
5
1 (33%)

Liczba goli do przerwy

3
1 (33%)
1
1 (33%)
2
1 (33%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi La Liga.

La Liga — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Barcelona330093.00
2Real Madrid330093.00
3Atletico Madrid321072.33
4Alaves321072.33
5Osasuna321072.33
6Sevilla320162.00
7Real Betis320162.00
9Levante311141.33
10Racing Santander311141.33
11Espanyol310231.00
12Athletic Club310231.00
13Real Sociedad310231.00
14Getafe310231.00
15Villarreal302120.67
16Valencia301210.33
17Celta Vigo301210.33
18Rayo Vallecano301210.33
19Elche301210.33
20Malaga301210.33