Football Stats
Herb Valencia
Flaga HiszpaniaValencia
16. miejsce w tabeli La Liga
Hiszpania / La LigaSezon 2026/27

2026/27 Valencia — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze2
W0
R1
P1
Gz0
Gs1
RB-1
Śr. pkt0.50
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze1
W0
R0
P1
Gz1
Gs3
RB-2
Śr. pkt0.00
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze3
W0
R1
P2
Gz1
Gs4
RB-3
Śr. pkt0.33
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Valencia — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Valencia — nie wygrywa 1. połowę u siebie (9/10, 90%)
  • Valencia — remisuje 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Valencia — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Valencia — więcej goli pada w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Valencia — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Valencia — poniżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Valencia — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Valencia — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Valencia — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Valencia — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Valencia — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Valencia — nie wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
30.08Deportivo La Coruna31Herb ValenciaValencia
25.08Herb ValenciaValencia01Real Betis
22.08Herb ValenciaValencia00Celta Vigo
23.05Herb ValenciaValencia31Barcelona
17.05Real Sociedad34Herb ValenciaValencia
14.05Herb ValenciaValencia11Rayo Vallecano
10.05Athletic Club01Herb ValenciaValencia
02.05Herb ValenciaValencia02Atletico Madrid
25.04Herb ValenciaValencia21Girona
21.04Mallorca11Herb ValenciaValencia

Valencia — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dom jest o 25% lepsza niż Wyjazd pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
10%
40%
25%
Śr. goli/mecz
0.40
2.10
2.50
Strzelone
0.20
1.00
1.20
Stracone
0.20
1.10
1.30
BTTS %
10%
40%
25%
Czyste konto %
80%
30%
55%
Nie strzelił %
80%
50%
65%
Posiadanie piłki
44%
Śr. strzały/mecz
13.20
Śr. faule/mecz
12.50
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
20%
20%
20%
Śr. goli/mecz
1.40
1.20
2.60
Strzelone
0.70
0.60
1.30
Stracone
0.70
0.60
1.30
BTTS %
40%
20%
30%
Czyste konto %
50%
50%
50%
Nie strzelił %
50%
60%
55%
Posiadanie piłki
49%
Śr. strzały/mecz
11.40
Śr. faule/mecz
10.90

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

OgółemDomWyjazd
Strzały / mecz
12.00
12.00
12.00
Strzały celne / mecz
3.00
2.50
4.00
Strzały niecelne / mecz
4.33
4.50
4.00
Skuteczność strzałów
2.8%
0.0%
8.3%
Strzały na gola
36.00
12.00
Strzały celne na gola
9.00
4.00
Strzały Over 10.5
67% (2/3)
50% (1/2)
100% (1/1)
Strzały Over 11.5
67% (2/3)
50% (1/2)
100% (1/1)
Strzały Over 12.5
33% (1/3)
50% (1/2)
0% (0/1)
Strzały Over 13.5
33% (1/3)
50% (1/2)
0% (0/1)
Strzały Over 14.5
33% (1/3)
50% (1/2)
0% (0/1)
Strzały celne Over 3.5
33% (1/3)
0% (0/2)
100% (1/1)
Strzały celne Over 4.5
0% (0/3)
0% (0/2)
0% (0/1)
Strzały celne Over 5.5
0% (0/3)
0% (0/2)
0% (0/1)
Strzały celne Over 6.5
0% (0/3)
0% (0/2)
0% (0/1)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Wyjazd notuje o 50% wyższy wynik niż Dom pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemDomWyjazd
Match Offsides AVG
3.67
3.50
4.00
Match Offsides Over 0.5 %
100% (3/3)
100% (2/2)
100% (1/1)
Match Offsides Over 1.5 %
100% (3/3)
100% (2/2)
100% (1/1)
Match Offsides Over 2.5 %
67% (2/3)
50% (1/2)
100% (1/1)
Match Offsides Over 3.5 %
67% (2/3)
50% (1/2)
100% (1/1)
Team Offsides AVG
2.33
2.00
3.00
Team Offsides Over 0.5 %
100% (3/3)
100% (2/2)
100% (1/1)
Team Offsides Over 1.5 %
67% (2/3)
50% (1/2)
100% (1/1)
Team Offsides Over 2.5 %
67% (2/3)
50% (1/2)
100% (1/1)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Wyjazd jest o 54% lepsza niż Dom pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemDomWyjazd
xG (For)
1.02
0.86
1.33
xGA (Against)
0.93
0.68
1.42
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
Under 1.5
30% (6/20)
30% (3/10)
30% (3/10)
Under 2.5
60% (12/20)
60% (6/10)
60% (6/10)
Under 3.5
75% (15/20)
70% (7/10)
80% (8/10)
Under 4.5
85% (17/20)
80% (8/10)
90% (9/10)
Under 5.5
95% (19/20)
100% (10/10)
90% (9/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie.

OgółemDomWyjazd
BTTS
50% (10/20)
50% (5/10)
50% (5/10)
BTTS 1H
25% (5/20)
10% (1/10)
40% (4/10)
BTTS 2H
30% (6/20)
40% (4/10)
20% (2/10)
BTTS Both Halves
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
BTTS & Win
20% (4/20)
30% (3/10)
10% (1/10)
BTTS & Draw
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS & Lose
20% (4/20)
10% (1/10)
30% (3/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
40% (8/20)
40% (4/10)
40% (4/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
20% (4/20)
10% (1/10)
30% (3/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
25% (5/20)
40% (4/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
50% (10/20)
50% (5/10)
50% (5/10)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemDomWyjazd
Match Corners AVG
9.25 (20/20)
9.00 (10/10)
9.50 (10/10)
Over 6.5 Corners
70% (14/20)
70% (7/10)
70% (7/10)
Over 7.5 Corners
70% (14/20)
70% (7/10)
70% (7/10)
Over 8.5 Corners
55% (11/20)
50% (5/10)
60% (6/10)
Over 9.5 Corners
45% (9/20)
40% (4/10)
50% (5/10)
Over 10.5 Corners
35% (7/20)
30% (3/10)
40% (4/10)
Over 11.5 Corners
25% (5/20)
30% (3/10)
20% (2/10)
Over 12.5 Corners
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
Over 13.5 Corners
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
Over 14.5 Corners
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemDomWyjazd
Corners Earned Match
4.90
5.20
4.60
More Corners Than Opponent
45% (9/20)
50% (5/10)
40% (4/10)
Over 2.5 Corners Earned
80% (16/20)
80% (8/10)
80% (8/10)
Over 3.5 Corners Earned
75% (15/20)
80% (8/10)
70% (7/10)
Over 4.5 Corners Earned
60% (12/20)
70% (7/10)
50% (5/10)
Over 5.5 Corners Earned
30% (6/20)
40% (4/10)
20% (2/10)
Over 6.5 Corners Earned
25% (5/20)
30% (3/10)
20% (2/10)
Over 7.5 Corners Earned
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
Over 8.5 Corners Earned
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
Corners Earned
98
52
46

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemDomWyjazd
Match Cards AVG
4.25 (20/20)
4.30 (10/10)
4.20 (10/10)
Over 0.5 Cards
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5 Cards
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 2.5 Cards
80% (16/20)
80% (8/10)
80% (8/10)
Over 3.5 Cards
70% (14/20)
70% (7/10)
70% (7/10)
Over 4.5 Cards
40% (8/20)
30% (3/10)
50% (5/10)
Over 5.5 Cards
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
Over 6.5 Cards
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
Over 7.5 Cards
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
Total Cards
85
43
42
Highest in a Match
9
9
6
Lowest in a Match
2
2
2

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Valencia

Wynik meczu

0-0
1 (33%)
0-1
1 (33%)
1-3
1 (33%)

Wynik do przerwy

0-0
2 (67%)
1-2
1 (33%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Valencia

Liczba goli w meczu

0
1 (33%)
1
1 (33%)
4
1 (33%)

Liczba goli do przerwy

0
2 (67%)
3
1 (33%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi La Liga.

La Liga — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Barcelona330093.00
2Real Madrid330093.00
3Atletico Madrid321072.33
4Alaves321072.33
5Osasuna321072.33
6Sevilla320162.00
7Real Betis320162.00
9Levante311141.33
10Racing Santander311141.33
11Espanyol310231.00
12Athletic Club310231.00
13Real Sociedad310231.00
14Getafe310231.00
15Villarreal302120.67
16Valencia301210.33
17Celta Vigo301210.33
18Rayo Vallecano301210.33
19Elche301210.33
20Malaga301210.33