Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
10 spotkań — z perspektywy Aarhus
Streaki - Aarhus
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Aarhus — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
- Aarhus — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (8/10, 80%)
- Aarhus — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- Aarhus — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
- Aarhus — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Aarhus — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Aarhus — poniżej 6.5 kartek łącznie (10/10, 100%)
- Aarhus — powyżej 29.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
- Aarhus — powyżej 2.5 kartek (8/10, 80%)
- Aarhus — powyżej 2.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
- Aarhus — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (15/20, 75%)
- Aarhus — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
- Aarhus — powyżej 2.5 gola w meczu (14/20, 70%)
- Aarhus — jest niepokonany w 1. połowie (14/20, 70%)
- Aarhus — poniżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
- Aarhus — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
- Aarhus — poniżej 5.5 kartek (7/10, 70%)
Streaki - Silkeborg
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Silkeborg — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
- Silkeborg — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Silkeborg — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Silkeborg — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Silkeborg — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Silkeborg — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
- Silkeborg — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (17/20, 85%)
- Silkeborg — poniżej 49.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
- Silkeborg — powyżej 1.5 spalonych (8/10, 80%)
- Silkeborg — poniżej 3.5 spalonych (8/10, 80%)
- Silkeborg — powyżej 8.5 rożnych (8/10, 80%)
- Silkeborg — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
- Silkeborg — poniżej 4.5 kartek (8/10, 80%)
- Silkeborg — poniżej 4.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
- Silkeborg — powyżej 19.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
Serie - Aarhus
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Aarhus — obie drużyny strzelają (BTTS) w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Aarhus — powyżej 1.5 gola w meczu w 14 meczach z rzędu
- 🔥 Aarhus — powyżej 2.5 gola w meczu w 9 meczach z rzędu
- 🔥 Aarhus — przegrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Aarhus — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Aarhus — nie wygrywa 1. połowę w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Aarhus — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Aarhus — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Aarhus — poniżej 3.5 spalonych w 21 meczach z rzędu
- 🔥 Aarhus — poniżej 6.5 kartek w 19 meczach z rzędu
- 🔥 Aarhus — poniżej 6.5 kartek łącznie w 19 meczach z rzędu
Serie - Silkeborg
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Silkeborg — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Silkeborg — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Silkeborg — przegrywa 2. połowę w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Silkeborg — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Silkeborg — powyżej 39.5 punktów kartkowych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Silkeborg — powyżej 8.5 rożnych w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Silkeborg — powyżej 3.5 kartek w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Silkeborg — poniżej 6.5 kartek w 47 meczach z rzędu
- 🔥 Silkeborg — powyżej 3.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Silkeborg — poniżej 6.5 kartek łącznie w 8 meczach z rzędu
- 🔥 Silkeborg — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 4 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Silkeborg jest o 17% lepsza niż Aarhus pod względem odsetku wygranych meczów.
| Aarhus | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 30% | 30% | 30% |
Śr. goli/mecz | 3.10 | 3.10 | 3.10 |
Strzelone | 1.60 | 1.40 | 1.50 |
Stracone | 1.50 | 1.70 | 1.60 |
BTTS % | 80% | 70% | 75% |
Czyste konto % | 20% | 20% | 20% |
Nie strzelił % | 20% | 10% | 15% |
Posiadanie piłki | 56% | 45% | 50% |
Śr. strzały/mecz | 17.00 | 13.22 | 15.11 |
Śr. faule/mecz | 10.30 | 13.10 | 11.70 |
| Silkeborg | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 30% | 40% | 35% |
Śr. goli/mecz | 2.80 | 3.60 | 3.20 |
Strzelone | 1.10 | 1.30 | 1.20 |
Stracone | 1.70 | 2.30 | 2.00 |
BTTS % | 50% | 60% | 55% |
Czyste konto % | 20% | 10% | 15% |
Nie strzelił % | 30% | 30% | 30% |
Posiadanie piłki | 48% | 44% | 46% |
Śr. strzały/mecz | 12.90 | 9.50 | 11.39 |
Śr. faule/mecz | 7.90 | 7.25 | 7.61 |
Ostatnie 10 meczów
- 30.08.2026Lvs Randers FC1-2
- 27.08.2026Lvs Benfica1-3
- 23.08.2026Dvs Odense2-2
- 20.08.2026Lvs Benfica1-3
- 14.08.2026Lvs Viborg1-2
- 11.08.2026Lvs Sabah FA0-4
- 05.08.2026Wvs Sabah FA2-1
- 01.08.2026Dvs Lyngby2-2
- 29.07.2026Wvs Lech Poznan3-0
- 25.07.2026Dvs Brondby1-1
- 30.08.2026Dvs FC Midtjylland1-1
- 27.08.2026Lvs Vejle0-3
- 24.08.2026Lvs Brondby1-3
- 16.08.2026Lvs FC Nordsjaelland0-1
- 10.08.2026Wvs Odense1-0
- 02.08.2026Lvs FC Copenhagen1-3
- 27.07.2026Dvs Randers FC1-1
- 17.07.2026Wvs Aalborg2-1
- 17.05.2026Lvs FC Fredericia1-4
- 10.05.2026Lvs FC Copenhagen0-4
Progi bramkowe
| Aarhus | Silkeborg | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 80% (8/10) | 90% (9/10) |
Over 2.5 | 60% (6/10) | 80% (8/10) |
Over 3.5 | 40% (4/10) | 40% (4/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 95% (19/20) |
| Aarhus | Silkeborg | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 60% (6/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 70% (7/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 95% (19/20) |
| Aarhus | Silkeborg | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 40% (4/10) | 40% (4/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 95% (19/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.
| Ogółem | Aarhus | Silkeborg | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 10.05 (38/40) | 9.90 (20/20) | 10.22 (18/20) |
Over 6.5 Corners | 84% (32/38) | 70% (14/20) | 100% (18/18) |
Over 7.5 Corners | 71% (27/38) | 65% (13/20) | 78% (14/18) |
Over 8.5 Corners | 66% (25/38) | 60% (12/20) | 72% (13/18) |
Over 9.5 Corners | 53% (20/38) | 50% (10/20) | 56% (10/18) |
Over 10.5 Corners | 47% (18/38) | 45% (9/20) | 50% (9/18) |
Over 11.5 Corners | 32% (12/38) | 35% (7/20) | 28% (5/18) |
Over 12.5 Corners | 21% (8/38) | 25% (5/20) | 17% (3/18) |
Over 13.5 Corners | 18% (7/38) | 20% (4/20) | 17% (3/18) |
Over 14.5 Corners | 11% (4/38) | 15% (3/20) | 6% (1/18) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | Aarhus | Silkeborg | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 4.75 | 5.30 | 4.20 |
More Corners Than Opponent | 48% (19/40) | 55% (11/20) | 40% (8/20) |
Over 2.5 Corners Earned | 83% (33/40) | 80% (16/20) | 85% (17/20) |
Over 3.5 Corners Earned | 63% (25/40) | 65% (13/20) | 60% (12/20) |
Over 4.5 Corners Earned | 45% (18/40) | 50% (10/20) | 40% (8/20) |
Over 5.5 Corners Earned | 33% (13/40) | 35% (7/20) | 30% (6/20) |
Over 6.5 Corners Earned | 20% (8/40) | 25% (5/20) | 15% (3/20) |
Over 7.5 Corners Earned | 10% (4/40) | 20% (4/20) | 0% (0/20) |
Over 8.5 Corners Earned | 10% (4/40) | 20% (4/20) | 0% (0/20) |
Corners Earned | 190 | 106 | 84 |
| Ogółem | Aarhus | Silkeborg | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 5.20 | 4.60 | 5.80 |
More Corners Than Opponent | 48% (19/40) | 55% (11/20) | 40% (8/20) |
Over 2.5 Corners Against | 88% (35/40) | 75% (15/20) | 100% (20/20) |
Over 3.5 Corners Against | 70% (28/40) | 60% (12/20) | 80% (16/20) |
Over 4.5 Corners Against | 50% (20/40) | 45% (9/20) | 55% (11/20) |
Over 5.5 Corners Against | 33% (13/40) | 25% (5/20) | 40% (8/20) |
Over 6.5 Corners Against | 28% (11/40) | 20% (4/20) | 35% (7/20) |
Over 7.5 Corners Against | 20% (8/40) | 10% (2/20) | 30% (6/20) |
Over 8.5 Corners Against | 15% (6/40) | 10% (2/20) | 20% (4/20) |
Corners Against | 208 | 92 | 116 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Aarhus notuje o 26% wyższy wynik niż Silkeborg pod względem średniej kartek w meczu.
| Ogółem | Aarhus | Silkeborg | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 3.73 (40/40) | 4.15 (20/20) | 3.30 (20/20) |
Over 0.5 Cards | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |
Over 1.5 Cards | 88% (35/40) | 95% (19/20) | 80% (16/20) |
Over 2.5 Cards | 70% (28/40) | 80% (16/20) | 60% (12/20) |
Over 3.5 Cards | 55% (22/40) | 60% (12/20) | 50% (10/20) |
Over 4.5 Cards | 30% (12/40) | 40% (8/20) | 20% (4/20) |
Over 5.5 Cards | 25% (10/40) | 35% (7/20) | 15% (3/20) |
Over 6.5 Cards | 5% (2/40) | 5% (1/20) | 5% (1/20) |
Over 7.5 Cards | 0% (0/40) | 0% (0/20) | 0% (0/20) |
Total Cards | 149 | 83 | 66 |
Highest in a Match | 7 | 7 | 7 |
Lowest in a Match | 1 | 1 | 1 |
Strzały drużyny
Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Aarhus jest o 61% lepsza niż Silkeborg pod względem strzałów na mecz.
| Ogółem | Aarhus | Silkeborg | |
|---|---|---|---|
Strzały / mecz | 14.45 | 18.20 | 11.33 |
Strzały celne / mecz | 4.36 | 4.80 | 4.00 |
Strzały niecelne / mecz | 5.18 | 6.80 | 3.83 |
Skuteczność strzałów | 7.5% | 7.7% | 7.4% |
Strzały na gola | 13.25 | 13.00 | 13.60 |
Strzały celne na gola | 4.00 | 3.43 | 4.80 |
Strzały Over 10.5 | 82% (9/11) | 80% (4/5) | 83% (5/6) |
Strzały Over 11.5 | 82% (9/11) | 80% (4/5) | 83% (5/6) |
Strzały Over 12.5 | 64% (7/11) | 80% (4/5) | 50% (3/6) |
Strzały Over 13.5 | 36% (4/11) | 60% (3/5) | 17% (1/6) |
Strzały Over 14.5 | 27% (3/11) | 60% (3/5) | 0% (0/6) |
Strzały celne Over 3.5 | 73% (8/11) | 60% (3/5) | 83% (5/6) |
Strzały celne Over 4.5 | 55% (6/11) | 60% (3/5) | 50% (3/6) |
Strzały celne Over 5.5 | 27% (3/11) | 40% (2/5) | 17% (1/6) |
Strzały celne Over 6.5 | 9% (1/11) | 20% (1/5) | 0% (0/6) |
Offside Stats
Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Silkeborg notuje o 31% wyższy wynik niż Aarhus pod względem liczbie spalonych na mecz.
| Ogółem | Aarhus | Silkeborg | |
|---|---|---|---|
Match Offsides AVG | 2.64 | 2.20 | 3.00 |
Match Offsides Over 0.5 % | 100% (11/11) | 100% (5/5) | 100% (6/6) |
Match Offsides Over 1.5 % | 82% (9/11) | 80% (4/5) | 83% (5/6) |
Match Offsides Over 2.5 % | 45% (5/11) | 40% (2/5) | 50% (3/6) |
Match Offsides Over 3.5 % | 18% (2/11) | 0% (0/5) | 33% (2/6) |
Team Offsides AVG | 1.64 | 1.40 | 1.83 |
Team Offsides Over 0.5 % | 91% (10/11) | 80% (4/5) | 100% (6/6) |
Team Offsides Over 1.5 % | 36% (4/11) | 40% (2/5) | 33% (2/6) |
Team Offsides Over 2.5 % | 27% (3/11) | 20% (1/5) | 33% (2/6) |
Expected Goals
xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Aarhus jest o 60% lepsza niż Silkeborg pod względem oczekiwanych golach (xG).
| Ogółem | Aarhus | Silkeborg | |
|---|---|---|---|
xG (For) | 1.36 | 1.70 | 1.07 |
xGA (Against) | 1.48 | 1.27 | 1.66 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Aarhus | Silkeborg | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 5% (2/40) | 10% (2/20) | 0% (0/20) |
Under 1.5 | 13% (5/40) | 10% (2/20) | 15% (3/20) |
Under 2.5 | 33% (13/40) | 30% (6/20) | 35% (7/20) |
Under 3.5 | 60% (24/40) | 65% (13/20) | 55% (11/20) |
Under 4.5 | 88% (35/40) | 90% (18/20) | 85% (17/20) |
Under 5.5 | 95% (38/40) | 95% (19/20) | 95% (19/20) |

