Football Stats
Herb Deportes Tolima
Deportes TolimaŚr. pkt/mecz 1.55
Kolumbia / Primera A26 lipca 2026 03:15
Herb Junior
JuniorŚr. pkt/mecz 1.60

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Deportes Tolima

5W — Deportes Tolima2D3W — Junior

Streaki - Deportes Tolima

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Deportes Tolima — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
  • Deportes Tolima — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Deportes Tolima — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Deportes Tolima — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Deportes Tolima — wygrywa u siebie (7/10, 70%)
  • Deportes Tolima — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Deportes Tolima — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Deportes Tolima — wygrywa 2. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Deportes Tolima — powyżej 2.5 kartek łącznie (10/10, 100%)
  • Deportes Tolima — poniżej 11.5 rożnych (9/10, 90%)
  • Deportes Tolima — powyżej 2.5 kartek (9/10, 90%)
  • Deportes Tolima — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (17/20, 85%)
  • Deportes Tolima — powyżej 3.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Deportes Tolima — powyżej 7.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Deportes Tolima — poniżej 6.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Deportes Tolima — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Deportes Tolima — poniżej 4.5 kartek (7/10, 70%)

Streaki - Junior

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Junior — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Junior — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Junior — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Junior — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Junior — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Junior — powyżej 49.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
  • Junior — powyżej 1.5 spalonych (9/10, 90%)
  • Junior — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (17/20, 85%)
  • Junior — powyżej 8.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Junior — powyżej 5.5 kartek (8/10, 80%)
  • Junior — powyżej 5.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Junior — jest niepokonany (14/20, 70%)
  • Junior — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (14/20, 70%)
  • Junior — poniżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)

Serie - Deportes Tolima

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Deportes Tolima — jest niepokonany w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Deportes Tolima — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Deportes Tolima — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 17 meczach z rzędu
  • 🔥 Deportes Tolima — powyżej 2.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Deportes Tolima — powyżej 8.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Deportes Tolima — poniżej 11.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Deportes Tolima — poniżej 4.5 kartek w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Deportes Tolima — powyżej 2.5 kartek łącznie w 17 meczach z rzędu
  • 🔥 Deportes Tolima — poniżej 6.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Deportes Tolima — poniżej 8.5 rożnych zdobytych w 15 meczach z rzędu

Serie - Junior

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Junior — jest niepokonany w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Junior — powyżej 49.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Junior — powyżej 1.5 spalonych w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Junior — poniżej 2.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Junior — powyżej 8.5 rożnych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Junior — powyżej 4.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Junior — powyżej 4.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Junior — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 9 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
26.07Herb Deportes TolimaDeportes Tolima21Herb JuniorJunior
18.01Herb JuniorJunior02Herb Deportes TolimaDeportes Tolima
17.12Herb Deportes TolimaDeportes Tolima01Herb JuniorJunior
13.12Herb JuniorJunior30Herb Deportes TolimaDeportes Tolima
05.10Herb JuniorJunior01Herb Deportes TolimaDeportes Tolima
19.06Herb Deportes TolimaDeportes Tolima20Herb JuniorJunior
31.05Herb JuniorJunior11Herb Deportes TolimaDeportes Tolima
16.04Herb Deportes TolimaDeportes Tolima00Herb JuniorJunior
05.12Herb JuniorJunior32Herb Deportes TolimaDeportes Tolima
25.11Herb Deportes TolimaDeportes Tolima10Herb JuniorJunior

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Junior jest o 13% lepsza niż Deportes Tolima pod względem odsetku wygranych meczów.

Deportes TolimaDomWyjazdOgółem
Win %
70%
10%
40%
Śr. goli/mecz
2.50
2.20
2.35
Strzelone
1.80
0.90
1.35
Stracone
0.70
1.30
1.00
BTTS %
50%
50%
50%
Czyste konto %
40%
30%
35%
Nie strzelił %
10%
40%
25%
Posiadanie piłki
60%
50%
55%
Śr. strzały/mecz
16.00
10.70
13.35
Śr. faule/mecz
10.00
11.50
10.75
JuniorDomWyjazdOgółem
Win %
50%
40%
45%
Śr. goli/mecz
3.00
2.00
2.50
Strzelone
1.70
1.10
1.40
Stracone
1.30
0.90
1.10
BTTS %
50%
40%
45%
Czyste konto %
40%
40%
40%
Nie strzelił %
20%
20%
20%
Posiadanie piłki
53%
48%
50%
Śr. strzały/mecz
13.10
10.56
11.89
Śr. faule/mecz
13.20
11.78
12.53

Ostatnie 10 meczów

Deportes Tolima jest o +64% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.80 gola/mecz
Deportes Tolima u siebie
1.10 gola/mecz
Junior na wyjeździe

Progi bramkowe

Deportes TolimaJunior
Over 0.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5
70% (7/10)
70% (7/10)
Over 2.5
40% (4/10)
30% (3/10)
Over 3.5
30% (3/10)
0% (0/10)
Nie strzelił
10% (1/10)
20% (2/10)
1. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
80% (16/20)
1. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
85% (17/20)
2. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
65% (13/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Junior notuje o 20% wyższy wynik niż Deportes Tolima pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemDeportes TolimaJunior
Match Corners AVG
10.15 (39/40)
9.25 (20/20)
11.11 (19/20)
Over 6.5 Corners
87% (34/39)
85% (17/20)
89% (17/19)
Over 7.5 Corners
79% (31/39)
80% (16/20)
79% (15/19)
Over 8.5 Corners
62% (24/39)
55% (11/20)
68% (13/19)
Over 9.5 Corners
51% (20/39)
45% (9/20)
58% (11/19)
Over 10.5 Corners
33% (13/39)
25% (5/20)
42% (8/19)
Over 11.5 Corners
26% (10/39)
10% (2/20)
42% (8/19)
Over 12.5 Corners
21% (8/39)
5% (1/20)
37% (7/19)
Over 13.5 Corners
21% (8/39)
5% (1/20)
37% (7/19)
Over 14.5 Corners
18% (7/39)
5% (1/20)
32% (6/19)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemDeportes TolimaJunior
Corners Earned Match
4.75
4.90
4.60
More Corners Than Opponent
45% (18/40)
60% (12/20)
30% (6/20)
Over 2.5 Corners Earned
75% (30/40)
75% (15/20)
75% (15/20)
Over 3.5 Corners Earned
65% (26/40)
70% (14/20)
60% (12/20)
Over 4.5 Corners Earned
53% (21/40)
55% (11/20)
50% (10/20)
Over 5.5 Corners Earned
35% (14/40)
40% (8/20)
30% (6/20)
Over 6.5 Corners Earned
15% (6/40)
15% (3/20)
15% (3/20)
Over 7.5 Corners Earned
13% (5/40)
15% (3/20)
10% (2/20)
Over 8.5 Corners Earned
8% (3/40)
5% (1/20)
10% (2/20)
Corners Earned
190
98
92

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Junior notuje o 27% wyższy wynik niż Deportes Tolima pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemDeportes TolimaJunior
Match Cards AVG
6.03 (40/40)
5.30 (20/20)
6.75 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 2.5 Cards
98% (39/40)
95% (19/20)
100% (20/20)
Over 3.5 Cards
80% (32/40)
70% (14/20)
90% (18/20)
Over 4.5 Cards
68% (27/40)
55% (11/20)
80% (16/20)
Over 5.5 Cards
57% (23/40)
45% (9/20)
70% (14/20)
Over 6.5 Cards
40% (16/40)
25% (5/20)
55% (11/20)
Over 7.5 Cards
28% (11/40)
20% (4/20)
35% (7/20)
Total Cards
241
106
135
Highest in a Match
12
10
12
Lowest in a Match
2
2
3

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

OgółemDeportes TolimaJunior
Strzały / mecz
13.21
13.29
13.14
Strzały celne / mecz
4.58
4.75
4.41
Strzały niecelne / mecz
5.44
5.61
5.28
Skuteczność strzałów
11.0%
11.0%
11.0%
Strzały na gola
9.07
9.07
9.07
Strzały celne na gola
3.14
3.24
3.05
Strzały Over 10.5
67% (38/57)
68% (19/28)
66% (19/29)
Strzały Over 11.5
63% (36/57)
68% (19/28)
59% (17/29)
Strzały Over 12.5
47% (27/57)
43% (12/28)
52% (15/29)
Strzały Over 13.5
40% (23/57)
39% (11/28)
41% (12/29)
Strzały Over 14.5
33% (19/57)
29% (8/28)
38% (11/29)
Strzały celne Over 3.5
65% (37/57)
68% (19/28)
62% (18/29)
Strzały celne Over 4.5
47% (27/57)
54% (15/28)
41% (12/29)
Strzały celne Over 5.5
25% (14/57)
25% (7/28)
24% (7/29)
Strzały celne Over 6.5
18% (10/57)
14% (4/28)
21% (6/29)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

OgółemDeportes TolimaJunior
Match Offsides AVG
4.04
4.52
3.57
Match Offsides Over 0.5 %
100% (55/55)
100% (27/27)
100% (28/28)
Match Offsides Over 1.5 %
93% (51/55)
93% (25/27)
93% (26/28)
Match Offsides Over 2.5 %
75% (41/55)
78% (21/27)
71% (20/28)
Match Offsides Over 3.5 %
53% (29/55)
70% (19/27)
36% (10/28)
Team Offsides AVG
1.67
1.70
1.64
Team Offsides Over 0.5 %
85% (47/55)
89% (24/27)
82% (23/28)
Team Offsides Over 1.5 %
45% (25/55)
44% (12/27)
46% (13/28)
Team Offsides Over 2.5 %
27% (15/55)
22% (6/27)
32% (9/28)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Deportes Tolima jest o 20% lepsza niż Junior pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemDeportes TolimaJunior
xG (For)
1.21
1.33
1.11
xGA (Against)
1.03
0.79
1.23
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDeportes TolimaJunior
Under 0.5
8% (3/40)
10% (2/20)
5% (1/20)
Under 1.5
25% (10/40)
30% (6/20)
20% (4/20)
Under 2.5
60% (24/40)
65% (13/20)
55% (11/20)
Under 3.5
78% (31/40)
70% (14/20)
85% (17/20)
Under 4.5
93% (37/40)
90% (18/20)
95% (19/20)
Under 5.5
98% (39/40)
100% (20/20)
95% (19/20)
Primera A — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Atletico Nacional191315402.11
2Junior191126351.84
3Deportivo Pasto191045341.79
4America de Cali191036331.74
5Once Caldas19892331.74
6Deportes Tolima19874311.63
7Santa Fe19784291.53
9Deportivo Cali19766271.42
10Millonarios19757261.37
12Águilas Doradas19757261.37
13Bucaramanga19586231.21
14Llaneros194105221.16
15Fortaleza FC19577221.16
16Jaguares195311180.95
17Alianza Valledupar19388170.89
18Chico195212170.89
19Cucuta19379160.84
20Deportivo Pereira191711100.53