Football Stats
Herb Independiente Medellin
Independiente MedellinŚr. pkt/mecz 1.30
Kolumbia / Primera A25 lipca 2026 23:05
Herb Deportivo Pasto
Deportivo PastoŚr. pkt/mecz 1.55

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Independiente Medellin

Streaki - Independiente Medellin

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Independiente Medellin — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Independiente Medellin — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Independiente Medellin — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Independiente Medellin — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Independiente Medellin — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Independiente Medellin — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
  • Independiente Medellin — powyżej 2.5 spalonych (9/10, 90%)
  • Independiente Medellin — poniżej 12.5 rożnych (9/10, 90%)
  • Independiente Medellin — powyżej 39.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Independiente Medellin — powyżej 3.5 kartek (8/10, 80%)
  • Independiente Medellin — powyżej 3.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Independiente Medellin — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
  • Independiente Medellin — poniżej 4.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Independiente Medellin — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Independiente Medellin — poniżej 6.5 kartek (7/10, 70%)
  • Independiente Medellin — poniżej 6.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - Deportivo Pasto

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Deportivo Pasto — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Deportivo Pasto — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Deportivo Pasto — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Deportivo Pasto — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Deportivo Pasto — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Deportivo Pasto — powyżej 2.5 kartek łącznie (10/10, 100%)
  • Deportivo Pasto — powyżej 2.5 kartek (9/10, 90%)
  • Deportivo Pasto — powyżej 2.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Deportivo Pasto — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Deportivo Pasto — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
  • Deportivo Pasto — jest niepokonany w 1. połowie (15/20, 75%)
  • Deportivo Pasto — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Deportivo Pasto — poniżej 6.5 kartek (7/10, 70%)

Serie - Independiente Medellin

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Independiente Medellin — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Independiente Medellin — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 45 meczach z rzędu
  • 🔥 Independiente Medellin — powyżej 1.5 spalonych w 12 meczach z rzędu
  • 🔥 Independiente Medellin — poniżej 12.5 rożnych w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Independiente Medellin — powyżej 2.5 kartek w 12 meczach z rzędu
  • 🔥 Independiente Medellin — powyżej 2.5 kartek łącznie w 45 meczach z rzędu

Serie - Deportivo Pasto

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Deportivo Pasto — przegrywa w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Deportivo Pasto — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Deportivo Pasto — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 13 meczach z rzędu
  • 🔥 Deportivo Pasto — powyżej 2.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Deportivo Pasto — powyżej 6.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Deportivo Pasto — poniżej 12.5 rożnych w 24 meczach z rzędu
  • 🔥 Deportivo Pasto — poniżej 6.5 kartek w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Deportivo Pasto — powyżej 2.5 kartek łącznie w 13 meczach z rzędu
  • 🔥 Deportivo Pasto — poniżej 6.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
25.07Herb Independiente MedellinIndependiente Medellin32Herb Deportivo PastoDeportivo Pasto
18.01Herb Deportivo PastoDeportivo Pasto10Herb Independiente MedellinIndependiente Medellin
19.08Herb Deportivo PastoDeportivo Pasto12Herb Independiente MedellinIndependiente Medellin
04.03Herb Independiente MedellinIndependiente Medellin10Herb Deportivo PastoDeportivo Pasto
09.09Herb Deportivo PastoDeportivo Pasto10Herb Independiente MedellinIndependiente Medellin
01.03Herb Independiente MedellinIndependiente Medellin10Herb Deportivo PastoDeportivo Pasto
26.10Herb Deportivo PastoDeportivo Pasto00Herb Independiente MedellinIndependiente Medellin
14.05Herb Independiente MedellinIndependiente Medellin10Herb Deportivo PastoDeportivo Pasto
30.11Herb Deportivo PastoDeportivo Pasto00Herb Independiente MedellinIndependiente Medellin
06.11Herb Independiente MedellinIndependiente Medellin00Herb Deportivo PastoDeportivo Pasto

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Deportivo Pasto jest o 29% lepsza niż Independiente Medellin pod względem odsetku wygranych meczów.

Independiente MedellinDomWyjazdOgółem
Win %
40%
30%
35%
Śr. goli/mecz
2.80
2.50
2.65
Strzelone
1.50
1.20
1.35
Stracone
1.30
1.30
1.30
BTTS %
70%
70%
70%
Czyste konto %
30%
20%
25%
Nie strzelił %
0%
20%
10%
Posiadanie piłki
57%
50%
53%
Śr. strzały/mecz
17.50
11.70
14.60
Śr. faule/mecz
10.00
12.00
11.00
Deportivo PastoDomWyjazdOgółem
Win %
50%
40%
45%
Śr. goli/mecz
2.30
3.30
2.80
Strzelone
1.30
1.50
1.40
Stracone
1.00
1.80
1.40
BTTS %
50%
60%
55%
Czyste konto %
40%
20%
30%
Nie strzelił %
20%
30%
25%
Posiadanie piłki
54%
49%
51%
Śr. strzały/mecz
12.50
12.20
12.35
Śr. faule/mecz
9.40
12.10
10.75

Ostatnie 10 meczów

Porównanie: strzelonych bramekIndependiente Medellin vs Deportivo Pasto
1.50 gola/mecz
Independiente Medellin u siebie
1.50 gola/mecz
Deportivo Pasto na wyjeździe

Progi bramkowe

Independiente MedellinDeportivo Pasto
Over 0.5
100% (10/10)
90% (9/10)
Over 1.5
90% (9/10)
70% (7/10)
Over 2.5
60% (6/10)
70% (7/10)
Over 3.5
20% (2/10)
40% (4/10)
Nie strzelił
0% (0/10)
30% (3/10)
1. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
75% (15/20)
1. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
80% (16/20)
2. połowa — 1-2 gole
70% (14/20)
45% (9/20)
2. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
55% (11/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Independiente Medellin notuje o 18% wyższy wynik niż Deportivo Pasto pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemIndependiente MedellinDeportivo Pasto
Match Corners AVG
8.63 (40/40)
9.35 (20/20)
7.90 (20/20)
Over 6.5 Corners
70% (28/40)
75% (15/20)
65% (13/20)
Over 7.5 Corners
57% (23/40)
70% (14/20)
45% (9/20)
Over 8.5 Corners
48% (19/40)
55% (11/20)
40% (8/20)
Over 9.5 Corners
40% (16/40)
50% (10/20)
30% (6/20)
Over 10.5 Corners
33% (13/40)
40% (8/20)
25% (5/20)
Over 11.5 Corners
25% (10/40)
35% (7/20)
15% (3/20)
Over 12.5 Corners
8% (3/40)
15% (3/20)
0% (0/20)
Over 13.5 Corners
5% (2/40)
10% (2/20)
0% (0/20)
Over 14.5 Corners
3% (1/40)
5% (1/20)
0% (0/20)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemIndependiente MedellinDeportivo Pasto
Corners Earned Match
4.72
5.40
4.05
More Corners Than Opponent
48% (19/40)
55% (11/20)
40% (8/20)
Over 2.5 Corners Earned
73% (29/40)
90% (18/20)
55% (11/20)
Over 3.5 Corners Earned
65% (26/40)
75% (15/20)
55% (11/20)
Over 4.5 Corners Earned
55% (22/40)
60% (12/20)
50% (10/20)
Over 5.5 Corners Earned
40% (16/40)
40% (8/20)
40% (8/20)
Over 6.5 Corners Earned
20% (8/40)
20% (4/20)
20% (4/20)
Over 7.5 Corners Earned
13% (5/40)
20% (4/20)
5% (1/20)
Over 8.5 Corners Earned
10% (4/40)
15% (3/20)
5% (1/20)
Corners Earned
189
108
81

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemIndependiente MedellinDeportivo Pasto
Match Cards AVG
6.50 (40/40)
6.60 (20/20)
6.40 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 2.5 Cards
98% (39/40)
100% (20/20)
95% (19/20)
Over 3.5 Cards
80% (32/40)
85% (17/20)
75% (15/20)
Over 4.5 Cards
73% (29/40)
70% (14/20)
75% (15/20)
Over 5.5 Cards
65% (26/40)
60% (12/20)
70% (14/20)
Over 6.5 Cards
43% (17/40)
35% (7/20)
50% (10/20)
Over 7.5 Cards
30% (12/40)
30% (6/20)
30% (6/20)
Total Cards
260
132
128
Highest in a Match
16
16
12
Lowest in a Match
2
3
2

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Independiente Medellin jest o 20% lepsza niż Deportivo Pasto pod względem strzałów na mecz.

OgółemIndependiente MedellinDeportivo Pasto
Strzały / mecz
12.71
14.00
11.64
Strzały celne / mecz
4.04
4.57
3.61
Strzały niecelne / mecz
5.69
6.09
5.36
Skuteczność strzałów
10.6%
10.9%
10.4%
Strzały na gola
9.39
9.20
9.59
Strzały celne na gola
2.99
3.00
2.97
Strzały Over 10.5
53% (27/51)
65% (15/23)
43% (12/28)
Strzały Over 11.5
49% (25/51)
65% (15/23)
36% (10/28)
Strzały Over 12.5
43% (22/51)
57% (13/23)
32% (9/28)
Strzały Over 13.5
39% (20/51)
52% (12/23)
29% (8/28)
Strzały Over 14.5
31% (16/51)
39% (9/23)
25% (7/28)
Strzały celne Over 3.5
57% (29/51)
57% (13/23)
57% (16/28)
Strzały celne Over 4.5
35% (18/51)
39% (9/23)
32% (9/28)
Strzały celne Over 5.5
18% (9/51)
26% (6/23)
11% (3/28)
Strzały celne Over 6.5
14% (7/51)
22% (5/23)
7% (2/28)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Deportivo Pasto notuje o 102% wyższy wynik niż Independiente Medellin pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemIndependiente MedellinDeportivo Pasto
Match Offsides AVG
3.49
2.77
4.07
Match Offsides Over 0.5 %
100% (49/49)
100% (22/22)
100% (27/27)
Match Offsides Over 1.5 %
94% (46/49)
86% (19/22)
100% (27/27)
Match Offsides Over 2.5 %
71% (35/49)
55% (12/22)
85% (23/27)
Match Offsides Over 3.5 %
33% (16/49)
18% (4/22)
44% (12/27)
Team Offsides AVG
1.49
0.95
1.93
Team Offsides Over 0.5 %
80% (39/49)
68% (15/22)
89% (24/27)
Team Offsides Over 1.5 %
35% (17/49)
23% (5/22)
44% (12/27)
Team Offsides Over 2.5 %
12% (6/49)
5% (1/22)
19% (5/27)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Independiente Medellin jest o 15% lepsza niż Deportivo Pasto pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemIndependiente MedellinDeportivo Pasto
xG (For)
1.11
1.20
1.04
xGA (Against)
0.97
0.99
0.95
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemIndependiente MedellinDeportivo Pasto
Under 0.5
8% (3/40)
5% (1/20)
10% (2/20)
Under 1.5
23% (9/40)
20% (4/20)
25% (5/20)
Under 2.5
43% (17/40)
40% (8/20)
45% (9/20)
Under 3.5
75% (30/40)
75% (15/20)
75% (15/20)
Under 4.5
88% (35/40)
95% (19/20)
80% (16/20)
Under 5.5
95% (38/40)
100% (20/20)
90% (18/20)
Primera A — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Atletico Nacional191315402.11
2Junior191126351.84
3Deportivo Pasto191045341.79
4America de Cali191036331.74
5Once Caldas19892331.74
6Deportes Tolima19874311.63
7Santa Fe19784291.53
9Deportivo Cali19766271.42
10Millonarios19757261.37
12Águilas Doradas19757261.37
13Bucaramanga19586231.21
14Llaneros194105221.16
15Fortaleza FC19577221.16
16Jaguares195311180.95
17Alianza Valledupar19388170.89
18Chico195212170.89
19Cucuta19379160.84
20Deportivo Pereira191711100.53