Football Stats
Herb Cucuta
CucutaŚr. pkt/mecz 0.95
Kolumbia / Primera A20 sierpnia 2026 01:00
Herb Internacional de Bogota
Internacional de BogotaŚr. pkt/mecz 1.20

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

5 spotkań — z perspektywy Cucuta

Streaki - Cucuta

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Cucuta — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Cucuta — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Cucuta — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Cucuta — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Cucuta — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Cucuta — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
  • Cucuta — nie wygrywa 1. połowę (16/20, 80%)
  • Cucuta — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Cucuta — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
  • Cucuta — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Cucuta — powyżej 1.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Cucuta — poniżej 4.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Cucuta — powyżej 6.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Cucuta — powyżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
  • Cucuta — poniżej 6.5 kartek (7/10, 70%)
  • Cucuta — powyżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - Internacional de Bogota

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Internacional de Bogota — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Internacional de Bogota — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Internacional de Bogota — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Internacional de Bogota — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Internacional de Bogota — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Internacional de Bogota — poniżej 6.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
  • Internacional de Bogota — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (17/20, 85%)
  • Internacional de Bogota — powyżej 1.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Internacional de Bogota — poniżej 4.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Internacional de Bogota — powyżej 7.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Internacional de Bogota — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Internacional de Bogota — jest niepokonany w 1. połowie (14/20, 70%)
  • Internacional de Bogota — powyżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Internacional de Bogota — powyżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
  • Internacional de Bogota — poniżej 5.5 kartek (7/10, 70%)
  • Internacional de Bogota — powyżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - Cucuta

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Cucuta — powyżej 1.5 gola w meczu w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Cucuta — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Cucuta — nie wygrywa 1. połowę w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Cucuta — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Cucuta — powyżej 2.5 kartek w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Cucuta — powyżej 2.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu

Serie - Internacional de Bogota

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Internacional de Bogota — nie wygrywa 1. połowę w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Internacional de Bogota — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Internacional de Bogota — więcej goli pada w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Internacional de Bogota — poniżej 2.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Internacional de Bogota — powyżej 8.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Internacional de Bogota — poniżej 5.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Internacional de Bogota — poniżej 5.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Internacional de Bogota — poniżej 8.5 rożnych zdobytych w 11 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
19.08Herb CucutaCucuta11Herb Internacional de BogotaInternacional de Bogota
23.01Herb Internacional de BogotaInternacional de Bogota21Herb CucutaCucuta
23.02Herb Internacional de BogotaInternacional de Bogota41Herb CucutaCucuta
24.08Herb CucutaCucuta21Herb Internacional de BogotaInternacional de Bogota
03.03Herb Internacional de BogotaInternacional de Bogota21Herb CucutaCucuta

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Internacional de Bogota jest o 50% lepsza niż Cucuta pod względem odsetku wygranych meczów.

CucutaDomWyjazdOgółem
Win %
40%
0%
20%
Śr. goli/mecz
2.80
3.20
3.00
Strzelone
1.40
0.80
1.10
Stracone
1.40
2.40
1.90
BTTS %
70%
50%
60%
Czyste konto %
20%
10%
15%
Nie strzelił %
10%
50%
30%
Posiadanie piłki
43%
48%
46%
Śr. strzały/mecz
7.63
11.10
9.56
Śr. faule/mecz
10.00
9.20
9.56
Internacional de BogotaDomWyjazdOgółem
Win %
50%
10%
30%
Śr. goli/mecz
2.80
3.00
2.90
Strzelone
1.60
0.90
1.25
Stracone
1.20
2.10
1.65
BTTS %
50%
80%
65%
Czyste konto %
30%
10%
20%
Nie strzelił %
30%
20%
25%
Posiadanie piłki
50%
41%
45%
Śr. strzały/mecz
12.50
12.20
12.35
Śr. faule/mecz
9.60
11.50
10.55

Ostatnie 10 meczów

Cucuta jest o +56% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.40 gola/mecz
Cucuta u siebie
0.90 gola/mecz
Internacional de Bogota na wyjeździe

Progi bramkowe

CucutaInternacional de Bogota
Over 0.5
100% (10/10)
90% (9/10)
Over 1.5
90% (9/10)
90% (9/10)
Over 2.5
50% (5/10)
60% (6/10)
Over 3.5
30% (3/10)
20% (2/10)
Nie strzelił
10% (1/10)
20% (2/10)
1. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
50% (10/20)
1. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-2 gole
70% (14/20)
55% (11/20)
2. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
65% (13/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemCucutaInternacional de Bogota
Match Corners AVG
9.57 (37/40)
9.56 (18/20)
9.58 (19/20)
Over 6.5 Corners
78% (29/37)
67% (12/18)
89% (17/19)
Over 7.5 Corners
70% (26/37)
61% (11/18)
79% (15/19)
Over 8.5 Corners
54% (20/37)
44% (8/18)
63% (12/19)
Over 9.5 Corners
46% (17/37)
39% (7/18)
53% (10/19)
Over 10.5 Corners
30% (11/37)
33% (6/18)
26% (5/19)
Over 11.5 Corners
27% (10/37)
28% (5/18)
26% (5/19)
Over 12.5 Corners
16% (6/37)
22% (4/18)
11% (2/19)
Over 13.5 Corners
16% (6/37)
22% (4/18)
11% (2/19)
Over 14.5 Corners
16% (6/37)
22% (4/18)
11% (2/19)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemCucutaInternacional de Bogota
Corners Earned Match
4.35
4.15
4.55
More Corners Than Opponent
43% (17/40)
45% (9/20)
40% (8/20)
Over 2.5 Corners Earned
68% (27/40)
55% (11/20)
80% (16/20)
Over 3.5 Corners Earned
57% (23/40)
55% (11/20)
60% (12/20)
Over 4.5 Corners Earned
45% (18/40)
45% (9/20)
45% (9/20)
Over 5.5 Corners Earned
30% (12/40)
25% (5/20)
35% (7/20)
Over 6.5 Corners Earned
18% (7/40)
20% (4/20)
15% (3/20)
Over 7.5 Corners Earned
15% (6/40)
20% (4/20)
10% (2/20)
Over 8.5 Corners Earned
8% (3/40)
10% (2/20)
5% (1/20)
Corners Earned
174
83
91

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Cucuta notuje o 28% wyższy wynik niż Internacional de Bogota pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemCucutaInternacional de Bogota
Match Cards AVG
5.65 (40/40)
6.35 (20/20)
4.95 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
98% (39/40)
100% (20/20)
95% (19/20)
Over 2.5 Cards
88% (35/40)
90% (18/20)
85% (17/20)
Over 3.5 Cards
80% (32/40)
85% (17/20)
75% (15/20)
Over 4.5 Cards
73% (29/40)
75% (15/20)
70% (14/20)
Over 5.5 Cards
55% (22/40)
60% (12/20)
50% (10/20)
Over 6.5 Cards
30% (12/40)
45% (9/20)
15% (3/20)
Over 7.5 Cards
15% (6/40)
25% (5/20)
5% (1/20)
Total Cards
226
127
99
Highest in a Match
12
12
8
Lowest in a Match
1
2
1

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Internacional de Bogota jest o 28% lepsza niż Cucuta pod względem strzałów na mecz.

OgółemCucutaInternacional de Bogota
Strzały / mecz
10.87
9.46
12.07
Strzały celne / mecz
4.00
3.67
4.29
Strzały niecelne / mecz
4.48
4.17
4.75
Skuteczność strzałów
10.6%
11.5%
10.1%
Strzały na gola
9.42
8.73
9.94
Strzały celne na gola
3.47
3.38
3.53
Strzały Over 10.5
48% (25/52)
29% (7/24)
64% (18/28)
Strzały Over 11.5
42% (22/52)
29% (7/24)
54% (15/28)
Strzały Over 12.5
33% (17/52)
17% (4/24)
46% (13/28)
Strzały Over 13.5
25% (13/52)
17% (4/24)
32% (9/28)
Strzały Over 14.5
21% (11/52)
13% (3/24)
29% (8/28)
Strzały celne Over 3.5
60% (31/52)
50% (12/24)
68% (19/28)
Strzały celne Over 4.5
40% (21/52)
29% (7/24)
50% (14/28)
Strzały celne Over 5.5
23% (12/52)
17% (4/24)
29% (8/28)
Strzały celne Over 6.5
13% (7/52)
8% (2/24)
18% (5/28)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Cucuta notuje o 20% wyższy wynik niż Internacional de Bogota pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemCucutaInternacional de Bogota
Match Offsides AVG
3.38
3.48
3.28
Match Offsides Over 0.5 %
100% (48/48)
100% (23/23)
100% (25/25)
Match Offsides Over 1.5 %
81% (39/48)
83% (19/23)
80% (20/25)
Match Offsides Over 2.5 %
65% (31/48)
65% (15/23)
64% (16/25)
Match Offsides Over 3.5 %
42% (20/48)
48% (11/23)
36% (9/25)
Team Offsides AVG
1.63
1.78
1.48
Team Offsides Over 0.5 %
77% (37/48)
83% (19/23)
72% (18/25)
Team Offsides Over 1.5 %
44% (21/48)
57% (13/23)
32% (8/25)
Team Offsides Over 2.5 %
23% (11/48)
22% (5/23)
24% (6/25)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Internacional de Bogota jest o 12% lepsza niż Cucuta pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemCucutaInternacional de Bogota
xG (For)
0.98
0.92
1.03
xGA (Against)
1.21
1.30
1.13
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemCucutaInternacional de Bogota
Under 0.5
8% (3/40)
5% (1/20)
10% (2/20)
Under 1.5
15% (6/40)
10% (2/20)
20% (4/20)
Under 2.5
45% (18/40)
50% (10/20)
40% (8/20)
Under 3.5
65% (26/40)
60% (12/20)
70% (14/20)
Under 4.5
83% (33/40)
80% (16/20)
85% (17/20)
Under 5.5
95% (38/40)
95% (19/20)
95% (19/20)
Primera A — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Atletico Nacional191315402.11
2Junior191126351.84
3Deportivo Pasto191045341.79
4America de Cali191036331.74
5Once Caldas19892331.74
6Deportes Tolima19874311.63
7Santa Fe19784291.53
9Deportivo Cali19766271.42
10Millonarios19757261.37
12Águilas Doradas19757261.37
13Bucaramanga19586231.21
14Llaneros194105221.16
15Fortaleza FC19577221.16
16Jaguares195311180.95
17Alianza Valledupar19388170.89
18Chico195212170.89
19Cucuta19379160.84
20Deportivo Pereira191711100.53