Football Stats
Herb Fortaleza FC
Fortaleza FCŚr. pkt/mecz 1.15
Kolumbia / Primera A1 sierpnia 2026 03:00
Herb Deportivo Pereira
Deportivo PereiraŚr. pkt/mecz 0.45

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Fortaleza FC

Streaki - Fortaleza FC

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Fortaleza FC — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Fortaleza FC — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Fortaleza FC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Fortaleza FC — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • Fortaleza FC — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (8/10, 80%)
  • Fortaleza FC — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Fortaleza FC — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Fortaleza FC — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Fortaleza FC — poniżej 11.5 rożnych (9/10, 90%)
  • Fortaleza FC — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (18/20, 90%)
  • Fortaleza FC — powyżej 1.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Fortaleza FC — poniżej 6.5 kartek (8/10, 80%)
  • Fortaleza FC — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Fortaleza FC — poniżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Fortaleza FC — powyżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
  • Fortaleza FC — powyżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - Deportivo Pereira

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Deportivo Pereira — przegrywa na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Deportivo Pereira — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Deportivo Pereira — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Deportivo Pereira — nie strzela gola na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Deportivo Pereira — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Deportivo Pereira — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Deportivo Pereira — powyżej 29.5 punktów kartkowych (10/10, 100%)
  • Deportivo Pereira — powyżej 2.5 kartek (10/10, 100%)
  • Deportivo Pereira — powyżej 2.5 kartek łącznie (10/10, 100%)
  • Deportivo Pereira — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (19/20, 95%)
  • Deportivo Pereira — powyżej 1.5 spalonych (9/10, 90%)
  • Deportivo Pereira — powyżej 7.5 rożnych (9/10, 90%)
  • Deportivo Pereira — poniżej 6.5 kartek (8/10, 80%)
  • Deportivo Pereira — poniżej 4.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Deportivo Pereira — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)

Serie - Fortaleza FC

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Fortaleza FC — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Fortaleza FC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Fortaleza FC — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 18 meczach z rzędu
  • 🔥 Fortaleza FC — poniżej 49.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Fortaleza FC — powyżej 2.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Fortaleza FC — powyżej 7.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Fortaleza FC — poniżej 11.5 rożnych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Fortaleza FC — powyżej 2.5 kartek w 18 meczach z rzędu
  • 🔥 Fortaleza FC — poniżej 4.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Fortaleza FC — powyżej 2.5 kartek łącznie w 18 meczach z rzędu
  • 🔥 Fortaleza FC — poniżej 4.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Fortaleza FC — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 10 meczach z rzędu

Serie - Deportivo Pereira

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Deportivo Pereira — poniżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Deportivo Pereira — poniżej 2.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Deportivo Pereira — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 11 meczach z rzędu
  • 🔥 Deportivo Pereira — powyżej 1.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Deportivo Pereira — powyżej 7.5 rożnych w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Deportivo Pereira — poniżej 11.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Deportivo Pereira — powyżej 2.5 kartek w 11 meczach z rzędu
  • 🔥 Deportivo Pereira — powyżej 2.5 kartek łącznie w 11 meczach z rzędu
  • 🔥 Deportivo Pereira — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 8 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
01.08Herb Fortaleza FCFortaleza FC00Herb Deportivo PereiraDeportivo Pereira
24.01Herb Deportivo PereiraDeportivo Pereira00Herb Fortaleza FCFortaleza FC
10.08Herb Fortaleza FCFortaleza FC00Herb Deportivo PereiraDeportivo Pereira
23.02Herb Deportivo PereiraDeportivo Pereira20Herb Fortaleza FCFortaleza FC
13.08Herb Fortaleza FCFortaleza FC10Herb Deportivo PereiraDeportivo Pereira
08.02Herb Deportivo PereiraDeportivo Pereira20Herb Fortaleza FCFortaleza FC
24.07Herb Deportivo PereiraDeportivo Pereira10Herb Fortaleza FCFortaleza FC
02.02Herb Fortaleza FCFortaleza FC12Herb Deportivo PereiraDeportivo Pereira
21.07Herb Fortaleza FCFortaleza FC12Herb Deportivo PereiraDeportivo Pereira
11.02Herb Deportivo PereiraDeportivo Pereira10Herb Fortaleza FCFortaleza FC

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Fortaleza FC jest o 400% lepsza niż Deportivo Pereira pod względem odsetku wygranych meczów.

Fortaleza FCDomWyjazdOgółem
Win %
50%
0%
25%
Śr. goli/mecz
2.40
2.70
2.55
Strzelone
1.40
0.90
1.15
Stracone
1.00
1.80
1.40
BTTS %
80%
70%
75%
Czyste konto %
20%
10%
15%
Nie strzelił %
0%
30%
15%
Posiadanie piłki
60%
49%
54%
Śr. strzały/mecz
13.50
10.10
11.80
Śr. faule/mecz
11.70
12.10
11.90
Deportivo PereiraDomWyjazdOgółem
Win %
10%
0%
5%
Śr. goli/mecz
2.70
2.20
2.45
Strzelone
1.00
0.40
0.70
Stracone
1.70
1.80
1.75
BTTS %
50%
30%
40%
Czyste konto %
30%
0%
15%
Nie strzelił %
40%
70%
55%
Posiadanie piłki
42%
45%
44%
Śr. strzały/mecz
10.90
7.10
9.00
Śr. faule/mecz
9.60
10.60
10.10

Ostatnie 10 meczów

Fortaleza FC jest o +250% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.40 gola/mecz
Fortaleza FC u siebie
0.40 gola/mecz
Deportivo Pereira na wyjeździe

Progi bramkowe

Fortaleza FCDeportivo Pereira
Over 0.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5
90% (9/10)
50% (5/10)
Over 2.5
50% (5/10)
30% (3/10)
Over 3.5
0% (0/10)
20% (2/10)
Nie strzelił
0% (0/10)
70% (7/10)
1. połowa — 1-2 gole
70% (14/20)
65% (13/20)
1. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-2 gole
75% (15/20)
40% (8/20)
2. połowa — 1-3 gole
80% (16/20)
60% (12/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Deportivo Pereira notuje o 7% wyższy wynik niż Fortaleza FC pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemFortaleza FCDeportivo Pereira
Match Corners AVG
8.07 (40/40)
7.80 (20/20)
8.35 (20/20)
Over 6.5 Corners
63% (25/40)
55% (11/20)
70% (14/20)
Over 7.5 Corners
57% (23/40)
50% (10/20)
65% (13/20)
Over 8.5 Corners
43% (17/40)
40% (8/20)
45% (9/20)
Over 9.5 Corners
28% (11/40)
30% (6/20)
25% (5/20)
Over 10.5 Corners
18% (7/40)
15% (3/20)
20% (4/20)
Over 11.5 Corners
13% (5/40)
10% (2/20)
15% (3/20)
Over 12.5 Corners
10% (4/40)
10% (2/20)
10% (2/20)
Over 13.5 Corners
8% (3/40)
5% (1/20)
10% (2/20)
Over 14.5 Corners
8% (3/40)
5% (1/20)
10% (2/20)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemFortaleza FCDeportivo Pereira
Corners Earned Match
3.38
4.30
2.45
More Corners Than Opponent
35% (14/40)
55% (11/20)
15% (3/20)
Over 2.5 Corners Earned
60% (24/40)
75% (15/20)
45% (9/20)
Over 3.5 Corners Earned
45% (18/40)
60% (12/20)
30% (6/20)
Over 4.5 Corners Earned
35% (14/40)
50% (10/20)
20% (4/20)
Over 5.5 Corners Earned
13% (5/40)
20% (4/20)
5% (1/20)
Over 6.5 Corners Earned
8% (3/40)
10% (2/20)
5% (1/20)
Over 7.5 Corners Earned
3% (1/40)
5% (1/20)
0% (0/20)
Over 8.5 Corners Earned
3% (1/40)
5% (1/20)
0% (0/20)
Corners Earned
135
86
49

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemFortaleza FCDeportivo Pereira
Match Cards AVG
5.72 (40/40)
5.80 (20/20)
5.65 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 2.5 Cards
95% (38/40)
95% (19/20)
95% (19/20)
Over 3.5 Cards
75% (30/40)
80% (16/20)
70% (14/20)
Over 4.5 Cards
70% (28/40)
70% (14/20)
70% (14/20)
Over 5.5 Cards
53% (21/40)
50% (10/20)
55% (11/20)
Over 6.5 Cards
35% (14/40)
40% (8/20)
30% (6/20)
Over 7.5 Cards
18% (7/40)
15% (3/20)
20% (4/20)
Total Cards
229
116
113
Highest in a Match
12
12
12
Lowest in a Match
2
2
2

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Fortaleza FC jest o 28% lepsza niż Deportivo Pereira pod względem strzałów na mecz.

OgółemFortaleza FCDeportivo Pereira
Strzały / mecz
10.21
11.35
8.86
Strzały celne / mecz
3.46
3.69
3.18
Strzały niecelne / mecz
4.54
4.92
4.09
Skuteczność strzałów
9.2%
9.5%
8.7%
Strzały na gola
10.89
10.54
11.47
Strzały celne na gola
3.69
3.43
4.12
Strzały Over 10.5
35% (17/48)
38% (10/26)
32% (7/22)
Strzały Over 11.5
29% (14/48)
35% (9/26)
23% (5/22)
Strzały Over 12.5
27% (13/48)
35% (9/26)
18% (4/22)
Strzały Over 13.5
15% (7/48)
23% (6/26)
5% (1/22)
Strzały Over 14.5
15% (7/48)
23% (6/26)
5% (1/22)
Strzały celne Over 3.5
38% (18/48)
38% (10/26)
36% (8/22)
Strzały celne Over 4.5
31% (15/48)
35% (9/26)
27% (6/22)
Strzały celne Over 5.5
21% (10/48)
23% (6/26)
18% (4/22)
Strzały celne Over 6.5
10% (5/48)
15% (4/26)
5% (1/22)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Fortaleza FC notuje o 7% wyższy wynik niż Deportivo Pereira pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemFortaleza FCDeportivo Pereira
Match Offsides AVG
3.61
4.13
3.05
Match Offsides Over 0.5 %
100% (44/44)
100% (23/23)
100% (21/21)
Match Offsides Over 1.5 %
84% (37/44)
83% (19/23)
86% (18/21)
Match Offsides Over 2.5 %
59% (26/44)
65% (15/23)
52% (11/21)
Match Offsides Over 3.5 %
45% (20/44)
52% (12/23)
38% (8/21)
Team Offsides AVG
1.98
2.04
1.90
Team Offsides Over 0.5 %
77% (34/44)
70% (16/23)
86% (18/21)
Team Offsides Over 1.5 %
52% (23/44)
52% (12/23)
52% (11/21)
Team Offsides Over 2.5 %
39% (17/44)
43% (10/23)
33% (7/21)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Fortaleza FC jest o 16% lepsza niż Deportivo Pereira pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemFortaleza FCDeportivo Pereira
xG (For)
0.79
0.84
0.73
xGA (Against)
1.33
1.20
1.47
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemFortaleza FCDeportivo Pereira
Under 0.5
8% (3/40)
5% (1/20)
10% (2/20)
Under 1.5
30% (12/40)
15% (3/20)
45% (9/20)
Under 2.5
57% (23/40)
55% (11/20)
60% (12/20)
Under 3.5
75% (30/40)
85% (17/20)
65% (13/20)
Under 4.5
85% (34/40)
90% (18/20)
80% (16/20)
Under 5.5
95% (38/40)
95% (19/20)
95% (19/20)
Primera A — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Atletico Nacional191315402.11
2Junior191126351.84
3Deportivo Pasto191045341.79
4America de Cali191036331.74
5Once Caldas19892331.74
6Deportes Tolima19874311.63
7Santa Fe19784291.53
9Deportivo Cali19766271.42
10Millonarios19757261.37
12Águilas Doradas19757261.37
13Bucaramanga19586231.21
14Llaneros194105221.16
15Fortaleza FC19577221.16
16Jaguares195311180.95
17Alianza Valledupar19388170.89
18Chico195212170.89
19Cucuta19379160.84
20Deportivo Pereira191711100.53