Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
5 spotkań — z perspektywy Llaneros
Streaki - Llaneros
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Llaneros — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
- Llaneros — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Llaneros — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Llaneros — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Llaneros — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Llaneros — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Llaneros — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
- Llaneros — powyżej 8.5 rożnych (10/10, 100%)
- Llaneros — powyżej 1.5 spalonych (9/10, 90%)
- Llaneros — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
- Llaneros — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (14/20, 70%)
- Llaneros — powyżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- Llaneros — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
- Llaneros — powyżej 5.5 kartek (7/10, 70%)
- Llaneros — powyżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
Streaki - Deportes Tolima
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Deportes Tolima — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Deportes Tolima — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Deportes Tolima — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Deportes Tolima — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Deportes Tolima — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
- Deportes Tolima — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Deportes Tolima — powyżej 29.5 punktów kartkowych (10/10, 100%)
- Deportes Tolima — powyżej 2.5 kartek łącznie (10/10, 100%)
- Deportes Tolima — powyżej 7.5 rożnych (9/10, 90%)
- Deportes Tolima — powyżej 2.5 kartek (9/10, 90%)
- Deportes Tolima — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
- Deportes Tolima — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
- Deportes Tolima — jest niepokonany (14/20, 70%)
- Deportes Tolima — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
- Deportes Tolima — poniżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
- Deportes Tolima — poniżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
Serie - Llaneros
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Llaneros — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Llaneros — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Llaneros — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Llaneros — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Llaneros — powyżej 49.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Llaneros — powyżej 8.5 rożnych w 10 meczach z rzędu
- 🔥 Llaneros — poniżej 11.5 rożnych w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Llaneros — powyżej 5.5 kartek w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Llaneros — powyżej 5.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Llaneros — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 4 meczach z rzędu
Serie - Deportes Tolima
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Deportes Tolima — obie drużyny strzelają (BTTS) w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Deportes Tolima — powyżej 1.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Deportes Tolima — powyżej 2.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Deportes Tolima — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Deportes Tolima — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Deportes Tolima — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Deportes Tolima — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 21 meczach z rzędu
- 🔥 Deportes Tolima — powyżej 2.5 kartek w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Deportes Tolima — poniżej 5.5 kartek w 8 meczach z rzędu
- 🔥 Deportes Tolima — powyżej 2.5 kartek łącznie w 21 meczach z rzędu
- 🔥 Deportes Tolima — poniżej 5.5 kartek łącznie w 5 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Deportes Tolima jest o 60% lepsza niż Llaneros pod względem odsetku wygranych meczów.
| Llaneros | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 30% | 20% | 25% |
Śr. goli/mecz | 2.20 | 1.70 | 1.95 |
Strzelone | 1.30 | 0.50 | 0.90 |
Stracone | 0.90 | 1.20 | 1.05 |
BTTS % | 60% | 30% | 45% |
Czyste konto % | 30% | 30% | 30% |
Nie strzelił % | 20% | 50% | 35% |
Posiadanie piłki | 52% | 44% | 48% |
Śr. strzały/mecz | 12.20 | 9.78 | 11.05 |
Śr. faule/mecz | 11.90 | 9.11 | 10.58 |
| Deportes Tolima | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 60% | 20% | 40% |
Śr. goli/mecz | 3.00 | 2.10 | 2.55 |
Strzelone | 1.90 | 0.90 | 1.40 |
Stracone | 1.10 | 1.20 | 1.15 |
BTTS % | 70% | 50% | 60% |
Czyste konto % | 20% | 30% | 25% |
Nie strzelił % | 10% | 40% | 25% |
Posiadanie piłki | 58% | 54% | 56% |
Śr. strzały/mecz | 15.90 | 11.40 | 13.65 |
Śr. faule/mecz | 9.40 | 11.60 | 10.50 |
Ostatnie 10 meczów
- 04.08.2026Wvs Fortaleza FC3-1
- 31.07.2026Dvs Bucaramanga1-1
- 24.07.2026Wvs Deportivo Pereira1-0
- 12.05.2026Lvs Millonarios0-1
- 02.05.2026Lvs Chico0-3
- 26.04.2026Dvs Alianza Valledupar0-0
- 19.04.2026Lvs Junior0-2
- 12.04.2026Dvs Deportivo Cali1-1
- 01.04.2026Wvs Santa Fe1-0
- 30.03.2026Dvs Once Caldas1-1
- 08.08.2026Wvs Internacional de Bogota2-1
- 04.08.2026Lvs Independiente Medellin2-3
- 01.08.2026Wvs Alianza Valledupar2-1
- 26.07.2026Wvs Junior2-1
- 23.05.2026Lvs Atletico Nacional1-3
- 16.05.2026Lvs Atletico Nacional0-1
- 13.05.2026Wvs Deportivo Pasto2-0
- 09.05.2026Wvs Deportivo Pasto1-0
- 03.05.2026Dvs Deportivo Cali1-1
- 24.04.2026Lvs Millonarios0-2
Progi bramkowe
| Llaneros | Deportes Tolima | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 70% (7/10) | 70% (7/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 30% (3/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 70% (14/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 75% (15/20) |
| Llaneros | Deportes Tolima | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 20% (2/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 70% (14/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 75% (15/20) |
| Llaneros | Deportes Tolima | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 60% (6/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 20% (2/10) | 20% (2/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 70% (14/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 75% (15/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Llaneros notuje o 16% wyższy wynik niż Deportes Tolima pod względem średniej rożnych w meczu.
| Ogółem | Llaneros | Deportes Tolima | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 10.23 (39/40) | 11.00 (19/20) | 9.50 (20/20) |
Over 6.5 Corners | 92% (36/39) | 100% (19/19) | 85% (17/20) |
Over 7.5 Corners | 90% (35/39) | 100% (19/19) | 80% (16/20) |
Over 8.5 Corners | 74% (29/39) | 95% (18/19) | 55% (11/20) |
Over 9.5 Corners | 54% (21/39) | 63% (12/19) | 45% (9/20) |
Over 10.5 Corners | 36% (14/39) | 42% (8/19) | 30% (6/20) |
Over 11.5 Corners | 18% (7/39) | 21% (4/19) | 15% (3/20) |
Over 12.5 Corners | 15% (6/39) | 21% (4/19) | 10% (2/20) |
Over 13.5 Corners | 15% (6/39) | 21% (4/19) | 10% (2/20) |
Over 14.5 Corners | 15% (6/39) | 21% (4/19) | 10% (2/20) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | Llaneros | Deportes Tolima | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 5.28 | 5.40 | 5.15 |
More Corners Than Opponent | 50% (20/40) | 40% (8/20) | 60% (12/20) |
Over 2.5 Corners Earned | 80% (32/40) | 85% (17/20) | 75% (15/20) |
Over 3.5 Corners Earned | 73% (29/40) | 75% (15/20) | 70% (14/20) |
Over 4.5 Corners Earned | 57% (23/40) | 60% (12/20) | 55% (11/20) |
Over 5.5 Corners Earned | 40% (16/40) | 40% (8/20) | 40% (8/20) |
Over 6.5 Corners Earned | 25% (10/40) | 25% (5/20) | 25% (5/20) |
Over 7.5 Corners Earned | 20% (8/40) | 15% (3/20) | 25% (5/20) |
Over 8.5 Corners Earned | 10% (4/40) | 10% (2/20) | 10% (2/20) |
Corners Earned | 211 | 108 | 103 |
| Ogółem | Llaneros | Deportes Tolima | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 5.03 | 5.70 | 4.35 |
More Corners Than Opponent | 50% (20/40) | 40% (8/20) | 60% (12/20) |
Over 2.5 Corners Against | 85% (34/40) | 90% (18/20) | 80% (16/20) |
Over 3.5 Corners Against | 60% (24/40) | 75% (15/20) | 45% (9/20) |
Over 4.5 Corners Against | 53% (21/40) | 65% (13/20) | 40% (8/20) |
Over 5.5 Corners Against | 43% (17/40) | 45% (9/20) | 40% (8/20) |
Over 6.5 Corners Against | 23% (9/40) | 25% (5/20) | 20% (4/20) |
Over 7.5 Corners Against | 13% (5/40) | 15% (3/20) | 10% (2/20) |
Over 8.5 Corners Against | 10% (4/40) | 15% (3/20) | 5% (1/20) |
Corners Against | 201 | 114 | 87 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Llaneros notuje o 19% wyższy wynik niż Deportes Tolima pod względem średniej kartek w meczu.
| Ogółem | Llaneros | Deportes Tolima | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 5.58 (40/40) | 6.05 (20/20) | 5.10 (20/20) |
Over 0.5 Cards | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |
Over 1.5 Cards | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |
Over 2.5 Cards | 98% (39/40) | 95% (19/20) | 100% (20/20) |
Over 3.5 Cards | 75% (30/40) | 85% (17/20) | 65% (13/20) |
Over 4.5 Cards | 60% (24/40) | 65% (13/20) | 55% (11/20) |
Over 5.5 Cards | 50% (20/40) | 65% (13/20) | 35% (7/20) |
Over 6.5 Cards | 33% (13/40) | 45% (9/20) | 20% (4/20) |
Over 7.5 Cards | 20% (8/40) | 25% (5/20) | 15% (3/20) |
Total Cards | 223 | 121 | 102 |
Highest in a Match | 10 | 10 | 10 |
Lowest in a Match | 2 | 2 | 3 |
Strzały drużyny
Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Deportes Tolima jest o 30% lepsza niż Llaneros pod względem strzałów na mecz.
| Ogółem | Llaneros | Deportes Tolima | |
|---|---|---|---|
Strzały / mecz | 11.83 | 10.20 | 13.29 |
Strzały celne / mecz | 4.19 | 3.56 | 4.75 |
Strzały niecelne / mecz | 4.98 | 4.28 | 5.61 |
Skuteczność strzałów | 10.4% | 9.4% | 11.0% |
Strzały na gola | 9.65 | 10.63 | 9.07 |
Strzały celne na gola | 3.42 | 3.71 | 3.24 |
Strzały Over 10.5 | 55% (29/53) | 40% (10/25) | 68% (19/28) |
Strzały Over 11.5 | 53% (28/53) | 36% (9/25) | 68% (19/28) |
Strzały Over 12.5 | 38% (20/53) | 32% (8/25) | 43% (12/28) |
Strzały Over 13.5 | 30% (16/53) | 20% (5/25) | 39% (11/28) |
Strzały Over 14.5 | 21% (11/53) | 12% (3/25) | 29% (8/28) |
Strzały celne Over 3.5 | 57% (30/53) | 44% (11/25) | 68% (19/28) |
Strzały celne Over 4.5 | 40% (21/53) | 24% (6/25) | 54% (15/28) |
Strzały celne Over 5.5 | 21% (11/53) | 16% (4/25) | 25% (7/28) |
Strzały celne Over 6.5 | 11% (6/53) | 8% (2/25) | 14% (4/28) |
Offside Stats
Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Llaneros notuje o 15% wyższy wynik niż Deportes Tolima pod względem liczbie spalonych na mecz.
| Ogółem | Llaneros | Deportes Tolima | |
|---|---|---|---|
Match Offsides AVG | 4.31 | 4.08 | 4.52 |
Match Offsides Over 0.5 % | 100% (52/52) | 100% (25/25) | 100% (27/27) |
Match Offsides Over 1.5 % | 94% (49/52) | 96% (24/25) | 93% (25/27) |
Match Offsides Over 2.5 % | 73% (38/52) | 68% (17/25) | 78% (21/27) |
Match Offsides Over 3.5 % | 63% (33/52) | 56% (14/25) | 70% (19/27) |
Team Offsides AVG | 1.83 | 1.96 | 1.70 |
Team Offsides Over 0.5 % | 85% (44/52) | 80% (20/25) | 89% (24/27) |
Team Offsides Over 1.5 % | 52% (27/52) | 60% (15/25) | 44% (12/27) |
Team Offsides Over 2.5 % | 25% (13/52) | 28% (7/25) | 22% (6/27) |
Expected Goals
xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Deportes Tolima jest o 55% lepsza niż Llaneros pod względem oczekiwanych golach (xG).
| Ogółem | Llaneros | Deportes Tolima | |
|---|---|---|---|
xG (For) | 1.12 | 0.86 | 1.33 |
xGA (Against) | 0.97 | 1.19 | 0.79 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Llaneros | Deportes Tolima | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 10% (4/40) | 10% (2/20) | 10% (2/20) |
Under 1.5 | 30% (12/40) | 35% (7/20) | 25% (5/20) |
Under 2.5 | 65% (26/40) | 75% (15/20) | 55% (11/20) |
Under 3.5 | 78% (31/40) | 85% (17/20) | 70% (14/20) |
Under 4.5 | 93% (37/40) | 100% (20/20) | 85% (17/20) |
Under 5.5 | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |

