Football Stats
Herb Deportivo Pereira
Deportivo PereiraŚr. pkt/mecz 0.65
Kolumbia / Primera A4 września 2026 03:00
Herb Independiente Medellin
Independiente MedellinŚr. pkt/mecz 1.80

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Deportivo Pereira

Streaki - Deportivo Pereira

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Deportivo Pereira — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Deportivo Pereira — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Deportivo Pereira — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Deportivo Pereira — więcej goli pada w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Deportivo Pereira — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (19/20, 95%)
  • Deportivo Pereira — powyżej 1.5 spalonych (9/10, 90%)
  • Deportivo Pereira — powyżej 7.5 rożnych (9/10, 90%)
  • Deportivo Pereira — poniżej 11.5 rożnych (9/10, 90%)
  • Deportivo Pereira — poniżej 3.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Deportivo Pereira — poniżej 6.5 kartek (8/10, 80%)
  • Deportivo Pereira — powyżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Deportivo Pereira — powyżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
  • Deportivo Pereira — powyżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - Independiente Medellin

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Independiente Medellin — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Independiente Medellin — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Independiente Medellin — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Independiente Medellin — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Independiente Medellin — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Independiente Medellin — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Independiente Medellin — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Independiente Medellin — więcej goli pada w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Independiente Medellin — powyżej 1.5 spalonych (9/10, 90%)
  • Independiente Medellin — poniżej 11.5 rożnych (9/10, 90%)
  • Independiente Medellin — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (17/20, 85%)
  • Independiente Medellin — powyżej 6.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Independiente Medellin — powyżej 3.5 kartek (8/10, 80%)
  • Independiente Medellin — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (14/20, 70%)
  • Independiente Medellin — powyżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Independiente Medellin — poniżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Independiente Medellin — powyżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - Deportivo Pereira

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Deportivo Pereira — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Deportivo Pereira — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Deportivo Pereira — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Deportivo Pereira — poniżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Deportivo Pereira — powyżej 39.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Deportivo Pereira — powyżej 1.5 spalonych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Deportivo Pereira — poniżej 3.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Deportivo Pereira — powyżej 8.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Deportivo Pereira — poniżej 11.5 rożnych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Deportivo Pereira — powyżej 3.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Deportivo Pereira — powyżej 3.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Deportivo Pereira — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 10 meczach z rzędu

Serie - Independiente Medellin

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Independiente Medellin — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Independiente Medellin — powyżej 39.5 punktów kartkowych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Independiente Medellin — poniżej 2.5 spalonych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Independiente Medellin — poniżej 11.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Independiente Medellin — powyżej 3.5 kartek w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Independiente Medellin — powyżej 3.5 kartek łącznie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Independiente Medellin — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 4 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
14.02Herb Independiente MedellinIndependiente Medellin11Herb Deportivo PereiraDeportivo Pereira
07.11Herb Deportivo PereiraDeportivo Pereira14Herb Independiente MedellinIndependiente Medellin
20.05Herb Independiente MedellinIndependiente Medellin20Herb Deportivo PereiraDeportivo Pereira
23.07Herb Deportivo PereiraDeportivo Pereira11Herb Independiente MedellinIndependiente Medellin
28.01Herb Independiente MedellinIndependiente Medellin10Herb Deportivo PereiraDeportivo Pereira
22.10Herb Independiente MedellinIndependiente Medellin10Herb Deportivo PereiraDeportivo Pereira
07.05Herb Deportivo PereiraDeportivo Pereira31Herb Independiente MedellinIndependiente Medellin
08.12Herb Deportivo PereiraDeportivo Pereira00Herb Independiente MedellinIndependiente Medellin
04.12Herb Independiente MedellinIndependiente Medellin11Herb Deportivo PereiraDeportivo Pereira
23.09Herb Independiente MedellinIndependiente Medellin21Herb Deportivo PereiraDeportivo Pereira

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Independiente Medellin jest o 450% lepsza niż Deportivo Pereira pod względem odsetku wygranych meczów.

Deportivo PereiraDomWyjazdOgółem
Win %
10%
10%
10%
Śr. goli/mecz
2.70
1.60
2.15
Strzelone
1.00
0.40
0.70
Stracone
1.70
1.20
1.45
BTTS %
50%
20%
35%
Czyste konto %
30%
20%
25%
Nie strzelił %
40%
80%
60%
Posiadanie piłki
42%
45%
43%
Śr. strzały/mecz
10.90
6.67
8.89
Śr. faule/mecz
9.60
10.56
10.05
Independiente MedellinDomWyjazdOgółem
Win %
70%
40%
55%
Śr. goli/mecz
2.60
2.70
2.65
Strzelone
1.60
1.40
1.50
Stracone
1.00
1.30
1.15
BTTS %
50%
70%
60%
Czyste konto %
40%
20%
30%
Nie strzelił %
10%
20%
15%
Posiadanie piłki
53%
47%
50%
Śr. strzały/mecz
13.33
11.70
12.47
Śr. faule/mecz
11.33
11.40
11.37

Ostatnie 10 meczów

Independiente Medellin jest o +40% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.00 gola/mecz
Deportivo Pereira u siebie
1.40 gola/mecz
Independiente Medellin na wyjeździe

Progi bramkowe

Deportivo PereiraIndependiente Medellin
Over 0.5
80% (8/10)
90% (9/10)
Over 1.5
60% (6/10)
70% (7/10)
Over 2.5
50% (5/10)
60% (6/10)
Over 3.5
50% (5/10)
40% (4/10)
Nie strzelił
40% (4/10)
20% (2/10)
1. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
55% (11/20)
1. połowa — 1-3 gole
60% (12/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-2 gole
30% (6/20)
55% (11/20)
2. połowa — 1-3 gole
50% (10/20)
65% (13/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemDeportivo PereiraIndependiente Medellin
Match Corners AVG
9.11 (38/40)
8.95 (19/20)
9.26 (19/20)
Over 6.5 Corners
79% (30/38)
79% (15/19)
79% (15/19)
Over 7.5 Corners
71% (27/38)
74% (14/19)
68% (13/19)
Over 8.5 Corners
53% (20/38)
53% (10/19)
53% (10/19)
Over 9.5 Corners
39% (15/38)
32% (6/19)
47% (9/19)
Over 10.5 Corners
32% (12/38)
26% (5/19)
37% (7/19)
Over 11.5 Corners
21% (8/38)
16% (3/19)
26% (5/19)
Over 12.5 Corners
11% (4/38)
11% (2/19)
11% (2/19)
Over 13.5 Corners
8% (3/38)
11% (2/19)
5% (1/19)
Over 14.5 Corners
8% (3/38)
11% (2/19)
5% (1/19)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemDeportivo PereiraIndependiente Medellin
Corners Earned Match
3.67
2.45
4.90
More Corners Than Opponent
25% (10/40)
10% (2/20)
40% (8/20)
Over 2.5 Corners Earned
65% (26/40)
45% (9/20)
85% (17/20)
Over 3.5 Corners Earned
48% (19/40)
30% (6/20)
65% (13/20)
Over 4.5 Corners Earned
35% (14/40)
20% (4/20)
50% (10/20)
Over 5.5 Corners Earned
18% (7/40)
5% (1/20)
30% (6/20)
Over 6.5 Corners Earned
10% (4/40)
5% (1/20)
15% (3/20)
Over 7.5 Corners Earned
8% (3/40)
0% (0/20)
15% (3/20)
Over 8.5 Corners Earned
5% (2/40)
0% (0/20)
10% (2/20)
Corners Earned
147
49
98

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Independiente Medellin notuje o 21% wyższy wynik niż Deportivo Pereira pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemDeportivo PereiraIndependiente Medellin
Match Cards AVG
5.80 (40/40)
5.25 (20/20)
6.35 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 2.5 Cards
98% (39/40)
95% (19/20)
100% (20/20)
Over 3.5 Cards
80% (32/40)
70% (14/20)
90% (18/20)
Over 4.5 Cards
70% (28/40)
65% (13/20)
75% (15/20)
Over 5.5 Cards
55% (22/40)
50% (10/20)
60% (12/20)
Over 6.5 Cards
33% (13/40)
25% (5/20)
40% (8/20)
Over 7.5 Cards
23% (9/40)
15% (3/20)
30% (6/20)
Total Cards
232
105
127
Highest in a Match
12
9
12
Lowest in a Match
2
2
3

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Independiente Medellin jest o 58% lepsza niż Deportivo Pereira pod względem strzałów na mecz.

OgółemDeportivo PereiraIndependiente Medellin
Strzały / mecz
11.49
8.86
14.00
Strzały celne / mecz
3.89
3.18
4.57
Strzały niecelne / mecz
5.11
4.09
6.09
Skuteczność strzałów
10.1%
8.7%
10.9%
Strzały na gola
9.94
11.47
9.20
Strzały celne na gola
3.37
4.12
3.00
Strzały Over 10.5
49% (22/45)
32% (7/22)
65% (15/23)
Strzały Over 11.5
44% (20/45)
23% (5/22)
65% (15/23)
Strzały Over 12.5
38% (17/45)
18% (4/22)
57% (13/23)
Strzały Over 13.5
29% (13/45)
5% (1/22)
52% (12/23)
Strzały Over 14.5
22% (10/45)
5% (1/22)
39% (9/23)
Strzały celne Over 3.5
47% (21/45)
36% (8/22)
57% (13/23)
Strzały celne Over 4.5
33% (15/45)
27% (6/22)
39% (9/23)
Strzały celne Over 5.5
22% (10/45)
18% (4/22)
26% (6/23)
Strzały celne Over 6.5
13% (6/45)
5% (1/22)
22% (5/23)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Deportivo Pereira notuje o 100% wyższy wynik niż Independiente Medellin pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemDeportivo PereiraIndependiente Medellin
Match Offsides AVG
2.91
3.05
2.77
Match Offsides Over 0.5 %
100% (43/43)
100% (21/21)
100% (22/22)
Match Offsides Over 1.5 %
86% (37/43)
86% (18/21)
86% (19/22)
Match Offsides Over 2.5 %
53% (23/43)
52% (11/21)
55% (12/22)
Match Offsides Over 3.5 %
28% (12/43)
38% (8/21)
18% (4/22)
Team Offsides AVG
1.42
1.90
0.95
Team Offsides Over 0.5 %
77% (33/43)
86% (18/21)
68% (15/22)
Team Offsides Over 1.5 %
37% (16/43)
52% (11/21)
23% (5/22)
Team Offsides Over 2.5 %
19% (8/43)
33% (7/21)
5% (1/22)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Independiente Medellin jest o 65% lepsza niż Deportivo Pereira pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemDeportivo PereiraIndependiente Medellin
xG (For)
0.97
0.73
1.20
xGA (Against)
1.23
1.47
0.99
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDeportivo PereiraIndependiente Medellin
Under 0.5
13% (5/40)
20% (4/20)
5% (1/20)
Under 1.5
40% (16/40)
50% (10/20)
30% (6/20)
Under 2.5
53% (21/40)
60% (12/20)
45% (9/20)
Under 3.5
70% (28/40)
70% (14/20)
70% (14/20)
Under 4.5
85% (34/40)
85% (17/20)
85% (17/20)
Under 5.5
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Primera A — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Atletico Nacional191315402.11
2Junior191126351.84
3Deportivo Pasto191045341.79
4America de Cali191036331.74
5Once Caldas19892331.74
6Deportes Tolima19874311.63
7Santa Fe19784291.53
9Deportivo Cali19766271.42
10Millonarios19757261.37
12Águilas Doradas19757261.37
13Bucaramanga19586231.21
14Llaneros194105221.16
15Fortaleza FC19577221.16
16Jaguares195311180.95
17Alianza Valledupar19388170.89
18Chico195212170.89
19Cucuta19379160.84
20Deportivo Pereira191711100.53