Football Stats
Herb Deportivo Cali
Deportivo CaliŚr. pkt/mecz 1.40
Kolumbia / Primera A31 sierpnia 2026 03:20
Herb Bucaramanga
BucaramangaŚr. pkt/mecz 1.30

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Deportivo Cali

Streaki - Deportivo Cali

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Deportivo Cali — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
  • Deportivo Cali — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Deportivo Cali — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Deportivo Cali — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Deportivo Cali — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Deportivo Cali — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Deportivo Cali — powyżej 1.5 spalonych (10/10, 100%)
  • Deportivo Cali — poniżej 11.5 rożnych (9/10, 90%)
  • Deportivo Cali — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (18/20, 90%)
  • Deportivo Cali — powyżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Deportivo Cali — powyżej 7.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Deportivo Cali — powyżej 5.5 kartek (7/10, 70%)
  • Deportivo Cali — powyżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - Bucaramanga

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Bucaramanga — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Bucaramanga — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Bucaramanga — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Bucaramanga — poniżej 11.5 rożnych (9/10, 90%)
  • Bucaramanga — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (17/20, 85%)
  • Bucaramanga — jest niepokonany w 1. połowie (16/20, 80%)
  • Bucaramanga — jest niepokonany w 2. połowie (15/20, 75%)
  • Bucaramanga — jest niepokonany (14/20, 70%)
  • Bucaramanga — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Bucaramanga — powyżej 1.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Bucaramanga — poniżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Bucaramanga — powyżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
  • Bucaramanga — powyżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - Deportivo Cali

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Deportivo Cali — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Deportivo Cali — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Deportivo Cali — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Deportivo Cali — powyżej 39.5 punktów kartkowych w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Deportivo Cali — powyżej 1.5 spalonych w 13 meczach z rzędu
  • 🔥 Deportivo Cali — poniżej 11.5 rożnych w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Deportivo Cali — powyżej 3.5 kartek w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Deportivo Cali — powyżej 3.5 kartek łącznie w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Deportivo Cali — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 14 meczach z rzędu

Serie - Bucaramanga

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Bucaramanga — jest niepokonany w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Bucaramanga — jest niepokonany w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Bucaramanga — jest niepokonany w 2. połowie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Bucaramanga — powyżej 49.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Bucaramanga — poniżej 4.5 spalonych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Bucaramanga — poniżej 11.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Bucaramanga — powyżej 4.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Bucaramanga — powyżej 4.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Bucaramanga — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 11 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
31.08Herb Deportivo CaliDeportivo Cali11Herb BucaramangaBucaramanga
21.02Herb BucaramangaBucaramanga00Herb Deportivo CaliDeportivo Cali
28.07Herb BucaramangaBucaramanga23Herb Deportivo CaliDeportivo Cali
15.02Herb Deportivo CaliDeportivo Cali00Herb BucaramangaBucaramanga
27.10Herb Deportivo CaliDeportivo Cali10Herb BucaramangaBucaramanga
06.04Herb BucaramangaBucaramanga21Herb Deportivo CaliDeportivo Cali
29.08Herb BucaramangaBucaramanga10Herb Deportivo CaliDeportivo Cali
11.03Herb Deportivo CaliDeportivo Cali11Herb BucaramangaBucaramanga
12.09Herb Deportivo CaliDeportivo Cali11Herb BucaramangaBucaramanga
16.03Herb BucaramangaBucaramanga10Herb Deportivo CaliDeportivo Cali

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Deportivo Cali jest o 17% lepsza niż Bucaramanga pod względem odsetku wygranych meczów.

Deportivo CaliDomWyjazdOgółem
Win %
40%
30%
35%
Śr. goli/mecz
1.70
2.00
1.85
Strzelone
1.00
1.00
1.00
Stracone
0.70
1.00
0.85
BTTS %
40%
40%
40%
Czyste konto %
50%
30%
40%
Nie strzelił %
20%
40%
30%
Posiadanie piłki
55%
45%
50%
Śr. strzały/mecz
14.60
11.10
12.85
Śr. faule/mecz
12.90
14.90
13.90
BucaramangaDomWyjazdOgółem
Win %
30%
30%
30%
Śr. goli/mecz
2.60
2.10
2.35
Strzelone
1.90
0.80
1.35
Stracone
0.70
1.30
1.00
BTTS %
50%
40%
45%
Czyste konto %
50%
30%
40%
Nie strzelił %
20%
50%
35%
Posiadanie piłki
56%
48%
52%
Śr. strzały/mecz
14.20
12.22
13.26
Śr. faule/mecz
12.60
9.89
11.32

Ostatnie 10 meczów

Deportivo Cali jest o +25% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.00 gola/mecz
Deportivo Cali u siebie
0.80 gola/mecz
Bucaramanga na wyjeździe

Progi bramkowe

Deportivo CaliBucaramanga
Over 0.5
90% (9/10)
80% (8/10)
Over 1.5
60% (6/10)
70% (7/10)
Over 2.5
10% (1/10)
40% (4/10)
Over 3.5
10% (1/10)
10% (1/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
50% (5/10)
1. połowa — 1-2 gole
50% (10/20)
55% (11/20)
1. połowa — 1-3 gole
55% (11/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-2 gole
75% (15/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-3 gole
80% (16/20)
70% (14/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Deportivo Cali notuje o 13% wyższy wynik niż Bucaramanga pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemDeportivo CaliBucaramanga
Match Corners AVG
9.10 (39/40)
9.65 (20/20)
8.53 (19/20)
Over 6.5 Corners
79% (31/39)
85% (17/20)
74% (14/19)
Over 7.5 Corners
67% (26/39)
70% (14/20)
63% (12/19)
Over 8.5 Corners
54% (21/39)
60% (12/20)
47% (9/19)
Over 9.5 Corners
38% (15/39)
45% (9/20)
32% (6/19)
Over 10.5 Corners
33% (13/39)
40% (8/20)
26% (5/19)
Over 11.5 Corners
26% (10/39)
30% (6/20)
21% (4/19)
Over 12.5 Corners
18% (7/39)
20% (4/20)
16% (3/19)
Over 13.5 Corners
15% (6/39)
20% (4/20)
11% (2/19)
Over 14.5 Corners
5% (2/39)
10% (2/20)
0% (0/19)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemDeportivo CaliBucaramanga
Corners Earned Match
4.67
5.10
4.25
More Corners Than Opponent
50% (20/40)
50% (10/20)
50% (10/20)
Over 2.5 Corners Earned
85% (34/40)
85% (17/20)
85% (17/20)
Over 3.5 Corners Earned
65% (26/40)
75% (15/20)
55% (11/20)
Over 4.5 Corners Earned
53% (21/40)
65% (13/20)
40% (8/20)
Over 5.5 Corners Earned
35% (14/40)
45% (9/20)
25% (5/20)
Over 6.5 Corners Earned
13% (5/40)
10% (2/20)
15% (3/20)
Over 7.5 Corners Earned
13% (5/40)
10% (2/20)
15% (3/20)
Over 8.5 Corners Earned
8% (3/40)
10% (2/20)
5% (1/20)
Corners Earned
187
102
85

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Deportivo Cali notuje o 14% wyższy wynik niż Bucaramanga pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemDeportivo CaliBucaramanga
Match Cards AVG
6.38 (40/40)
6.80 (20/20)
5.95 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 2.5 Cards
98% (39/40)
100% (20/20)
95% (19/20)
Over 3.5 Cards
80% (32/40)
90% (18/20)
70% (14/20)
Over 4.5 Cards
68% (27/40)
70% (14/20)
65% (13/20)
Over 5.5 Cards
57% (23/40)
60% (12/20)
55% (11/20)
Over 6.5 Cards
48% (19/40)
55% (11/20)
40% (8/20)
Over 7.5 Cards
35% (14/40)
45% (9/20)
25% (5/20)
Total Cards
255
136
119
Highest in a Match
13
13
11
Lowest in a Match
2
3
2

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

OgółemDeportivo CaliBucaramanga
Strzały / mecz
12.74
12.46
13.04
Strzały celne / mecz
4.09
4.00
4.17
Strzały niecelne / mecz
5.74
5.71
5.78
Skuteczność strzałów
9.8%
9.0%
10.7%
Strzały na gola
10.15
11.07
9.38
Strzały celne na gola
3.25
3.56
3.00
Strzały Over 10.5
66% (31/47)
67% (16/24)
65% (15/23)
Strzały Over 11.5
64% (30/47)
63% (15/24)
65% (15/23)
Strzały Over 12.5
57% (27/47)
58% (14/24)
57% (13/23)
Strzały Over 13.5
49% (23/47)
42% (10/24)
57% (13/23)
Strzały Over 14.5
34% (16/47)
25% (6/24)
43% (10/23)
Strzały celne Over 3.5
60% (28/47)
63% (15/24)
57% (13/23)
Strzały celne Over 4.5
40% (19/47)
38% (9/24)
43% (10/23)
Strzały celne Over 5.5
26% (12/47)
25% (6/24)
26% (6/23)
Strzały celne Over 6.5
11% (5/47)
13% (3/24)
9% (2/23)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Bucaramanga notuje o 10% wyższy wynik niż Deportivo Cali pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemDeportivo CaliBucaramanga
Match Offsides AVG
3.33
3.67
3.00
Match Offsides Over 0.5 %
100% (42/42)
100% (21/21)
100% (21/21)
Match Offsides Over 1.5 %
83% (35/42)
95% (20/21)
71% (15/21)
Match Offsides Over 2.5 %
55% (23/42)
57% (12/21)
52% (11/21)
Match Offsides Over 3.5 %
31% (13/42)
38% (8/21)
24% (5/21)
Team Offsides AVG
1.95
1.86
2.05
Team Offsides Over 0.5 %
83% (35/42)
86% (18/21)
81% (17/21)
Team Offsides Over 1.5 %
45% (19/42)
43% (9/21)
48% (10/21)
Team Offsides Over 2.5 %
26% (11/42)
24% (5/21)
29% (6/21)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Bucaramanga jest o 18% lepsza niż Deportivo Cali pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemDeportivo CaliBucaramanga
xG (For)
1.03
0.95
1.12
xGA (Against)
0.85
0.88
0.80
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDeportivo CaliBucaramanga
Under 0.5
15% (6/40)
10% (2/20)
20% (4/20)
Under 1.5
33% (13/40)
40% (8/20)
25% (5/20)
Under 2.5
68% (27/40)
80% (16/20)
55% (11/20)
Under 3.5
85% (34/40)
90% (18/20)
80% (16/20)
Under 4.5
90% (36/40)
95% (19/20)
85% (17/20)
Under 5.5
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Primera A — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Atletico Nacional191315402.11
2Junior191126351.84
3Deportivo Pasto191045341.79
4America de Cali191036331.74
5Once Caldas19892331.74
6Deportes Tolima19874311.63
7Santa Fe19784291.53
9Deportivo Cali19766271.42
10Millonarios19757261.37
12Águilas Doradas19757261.37
13Bucaramanga19586231.21
14Llaneros194105221.16
15Fortaleza FC19577221.16
16Jaguares195311180.95
17Alianza Valledupar19388170.89
18Chico195212170.89
19Cucuta19379160.84
20Deportivo Pereira191711100.53