Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
10 spotkań — z perspektywy Millonarios
Streaki - Millonarios
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Millonarios — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Millonarios — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Millonarios — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- Millonarios — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
- Millonarios — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Millonarios — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
- Millonarios — remisuje 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
- Millonarios — poniżej 4.5 spalonych (10/10, 100%)
- Millonarios — powyżej 49.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
- Millonarios — powyżej 2.5 spalonych (8/10, 80%)
- Millonarios — powyżej 4.5 kartek (8/10, 80%)
- Millonarios — poniżej 6.5 kartek (8/10, 80%)
- Millonarios — ma więcej rożnych niż przeciwnik (15/20, 75%)
- Millonarios — powyżej 1.5 gola w meczu (14/20, 70%)
- Millonarios — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
- Millonarios — poniżej 12.5 rożnych (7/10, 70%)
- Millonarios — powyżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
- Millonarios — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)
Streaki - Internacional de Bogota
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Internacional de Bogota — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (10/10, 100%)
- Internacional de Bogota — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
- Internacional de Bogota — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (8/10, 80%)
- Internacional de Bogota — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Internacional de Bogota — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Internacional de Bogota — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Internacional de Bogota — powyżej 1.5 spalonych (9/10, 90%)
- Internacional de Bogota — poniżej 4.5 spalonych (9/10, 90%)
- Internacional de Bogota — powyżej 8.5 rożnych (8/10, 80%)
- Internacional de Bogota — poniżej 6.5 kartek (8/10, 80%)
- Internacional de Bogota — poniżej 6.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
- Internacional de Bogota — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
- Internacional de Bogota — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- Internacional de Bogota — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
- Internacional de Bogota — powyżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
- Internacional de Bogota — powyżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
Serie - Millonarios
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Millonarios — jest niepokonany w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Millonarios — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Millonarios — poniżej 2.5 gola w meczu w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Millonarios — jest niepokonany w 1. połowie w 8 meczach z rzędu
- 🔥 Millonarios — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Millonarios — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 15 meczach z rzędu
- 🔥 Millonarios — powyżej 49.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Millonarios — powyżej 2.5 spalonych w 8 meczach z rzędu
- 🔥 Millonarios — poniżej 4.5 spalonych w 11 meczach z rzędu
- 🔥 Millonarios — powyżej 6.5 rożnych w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Millonarios — poniżej 11.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Millonarios — powyżej 5.5 kartek w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Millonarios — powyżej 5.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Millonarios — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Millonarios — ma więcej rożnych niż przeciwnik w 6 meczach z rzędu
Serie - Internacional de Bogota
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Internacional de Bogota — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Internacional de Bogota — obie drużyny strzelają (BTTS) w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Internacional de Bogota — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Internacional de Bogota — nie wygrywa 1. połowę w 9 meczach z rzędu
- 🔥 Internacional de Bogota — jest niepokonany w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Internacional de Bogota — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Internacional de Bogota — powyżej 1.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Internacional de Bogota — poniżej 3.5 spalonych w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Internacional de Bogota — powyżej 8.5 rożnych w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Internacional de Bogota — poniżej 12.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Internacional de Bogota — powyżej 2.5 kartek w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Internacional de Bogota — powyżej 2.5 kartek łącznie w 5 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Millonarios jest o 125% lepsza niż Internacional de Bogota pod względem odsetku wygranych meczów.
| Millonarios | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 50% | 45% |
Śr. goli/mecz | 1.70 | 3.70 | 2.70 |
Strzelone | 1.00 | 2.30 | 1.65 |
Stracone | 0.70 | 1.40 | 1.05 |
BTTS % | 30% | 70% | 50% |
Czyste konto % | 50% | 20% | 35% |
Nie strzelił % | 30% | 10% | 20% |
Posiadanie piłki | — | — | — |
Śr. strzały/mecz | — | — | — |
Śr. faule/mecz | — | — | — |
| Internacional de Bogota | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 0% | 20% |
Śr. goli/mecz | 2.50 | 3.10 | 2.80 |
Strzelone | 1.40 | 0.90 | 1.15 |
Stracone | 1.10 | 2.20 | 1.65 |
BTTS % | 50% | 80% | 65% |
Czyste konto % | 30% | 10% | 20% |
Nie strzelił % | 30% | 20% | 25% |
Posiadanie piłki | 50% | 43% | 47% |
Śr. strzały/mecz | 12.60 | 12.30 | 12.45 |
Śr. faule/mecz | 9.80 | 10.20 | 10.00 |
Ostatnie 10 meczów
- 27.08.2026Wvs Llaneros2-0
- 22.08.2026Dvs Águilas Doradas1-1
- 05.08.2026Wvs Deportivo Pasto2-0
- 02.08.2026Wvs Junior1-0
- 25.07.2026Lvs Bucaramanga0-1
- 18.07.2026Lvs Colo Colo0-1
- 11.07.2026Lvs Universitario0-2
- 30.05.2026Wvs Depor FC8-1
- 26.05.2026Lvs O'Higgins1-2
- 23.05.2026Dvs Chico2-2
- 28.08.2026Dvs Deportivo Pasto1-1
- 23.08.2026Dvs Deportivo Cali2-2
- 19.08.2026Dvs Cucuta1-1
- 08.08.2026Lvs Deportes Tolima1-2
- 05.08.2026Wvs Jaguares1-0
- 26.07.2026Lvs America de Cali0-2
- 12.05.2026Lvs Atletico Nacional1-7
- 09.05.2026Lvs Atletico Nacional1-2
- 03.05.2026Lvs Santa Fe1-3
- 27.04.2026Wvs Chico4-0
Progi bramkowe
| Millonarios | Internacional de Bogota | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 90% (9/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 60% (6/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 30% (3/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 20% (2/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 45% (9/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 50% (10/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 75% (15/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 60% (12/20) |
| Millonarios | Internacional de Bogota | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 40% (4/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 20% (2/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 70% (7/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 45% (9/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 50% (10/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 75% (15/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 60% (12/20) |
| Millonarios | Internacional de Bogota | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 20% (2/10) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 45% (9/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 50% (10/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 75% (15/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 60% (12/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.
| Ogółem | Millonarios | Internacional de Bogota | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 9.56 (27/40) | 9.50 (8/20) | 9.58 (19/20) |
Over 6.5 Corners | 89% (24/27) | 88% (7/8) | 89% (17/19) |
Over 7.5 Corners | 81% (22/27) | 75% (6/8) | 84% (16/19) |
Over 8.5 Corners | 67% (18/27) | 63% (5/8) | 68% (13/19) |
Over 9.5 Corners | 52% (14/27) | 50% (4/8) | 53% (10/19) |
Over 10.5 Corners | 26% (7/27) | 38% (3/8) | 21% (4/19) |
Over 11.5 Corners | 22% (6/27) | 25% (2/8) | 21% (4/19) |
Over 12.5 Corners | 11% (3/27) | 13% (1/8) | 11% (2/19) |
Over 13.5 Corners | 7% (2/27) | 0% (0/8) | 11% (2/19) |
Over 14.5 Corners | 7% (2/27) | 0% (0/8) | 11% (2/19) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | Millonarios | Internacional de Bogota | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 5.60 | 6.35 | 4.85 |
More Corners Than Opponent | 60% (24/40) | 75% (15/20) | 45% (9/20) |
Over 2.5 Corners Earned | 83% (33/40) | 85% (17/20) | 80% (16/20) |
Over 3.5 Corners Earned | 73% (29/40) | 85% (17/20) | 60% (12/20) |
Over 4.5 Corners Earned | 63% (25/40) | 80% (16/20) | 45% (9/20) |
Over 5.5 Corners Earned | 53% (21/40) | 65% (13/20) | 40% (8/20) |
Over 6.5 Corners Earned | 38% (15/40) | 50% (10/20) | 25% (5/20) |
Over 7.5 Corners Earned | 23% (9/40) | 30% (6/20) | 15% (3/20) |
Over 8.5 Corners Earned | 13% (5/40) | 15% (3/20) | 10% (2/20) |
Corners Earned | 224 | 127 | 97 |
| Ogółem | Millonarios | Internacional de Bogota | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 4.05 | 3.50 | 4.60 |
More Corners Than Opponent | 60% (24/40) | 75% (15/20) | 45% (9/20) |
Over 2.5 Corners Against | 68% (27/40) | 60% (12/20) | 75% (15/20) |
Over 3.5 Corners Against | 53% (21/40) | 40% (8/20) | 65% (13/20) |
Over 4.5 Corners Against | 33% (13/40) | 20% (4/20) | 45% (9/20) |
Over 5.5 Corners Against | 25% (10/40) | 10% (2/20) | 40% (8/20) |
Over 6.5 Corners Against | 15% (6/40) | 10% (2/20) | 20% (4/20) |
Over 7.5 Corners Against | 10% (4/40) | 5% (1/20) | 15% (3/20) |
Over 8.5 Corners Against | 5% (2/40) | 5% (1/20) | 5% (1/20) |
Corners Against | 162 | 70 | 92 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Millonarios notuje o 41% wyższy wynik niż Internacional de Bogota pod względem średniej kartek w meczu.
| Ogółem | Millonarios | Internacional de Bogota | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 6.03 (40/40) | 7.05 (20/20) | 5.00 (20/20) |
Over 0.5 Cards | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |
Over 1.5 Cards | 98% (39/40) | 100% (20/20) | 95% (19/20) |
Over 2.5 Cards | 90% (36/40) | 95% (19/20) | 85% (17/20) |
Over 3.5 Cards | 80% (32/40) | 90% (18/20) | 70% (14/20) |
Over 4.5 Cards | 70% (28/40) | 80% (16/20) | 60% (12/20) |
Over 5.5 Cards | 57% (23/40) | 70% (14/20) | 45% (9/20) |
Over 6.5 Cards | 38% (15/40) | 55% (11/20) | 20% (4/20) |
Over 7.5 Cards | 20% (8/40) | 30% (6/20) | 10% (2/20) |
Total Cards | 241 | 141 | 100 |
Highest in a Match | 16 | 16 | 11 |
Lowest in a Match | 1 | 2 | 1 |
Strzały drużyny
Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Millonarios jest o 25% lepsza niż Internacional de Bogota pod względem strzałów na mecz.
| Ogółem | Millonarios | Internacional de Bogota | |
|---|---|---|---|
Strzały / mecz | 13.44 | 15.04 | 12.07 |
Strzały celne / mecz | 4.73 | 5.25 | 4.29 |
Strzały niecelne / mecz | 5.56 | 6.50 | 4.75 |
Skuteczność strzałów | 10.0% | 10.0% | 10.1% |
Strzały na gola | 9.99 | 10.03 | 9.94 |
Strzały celne na gola | 3.51 | 3.50 | 3.53 |
Strzały Over 10.5 | 73% (38/52) | 83% (20/24) | 64% (18/28) |
Strzały Over 11.5 | 67% (35/52) | 83% (20/24) | 54% (15/28) |
Strzały Over 12.5 | 60% (31/52) | 75% (18/24) | 46% (13/28) |
Strzały Over 13.5 | 46% (24/52) | 63% (15/24) | 32% (9/28) |
Strzały Over 14.5 | 44% (23/52) | 63% (15/24) | 29% (8/28) |
Strzały celne Over 3.5 | 73% (38/52) | 79% (19/24) | 68% (19/28) |
Strzały celne Over 4.5 | 50% (26/52) | 50% (12/24) | 50% (14/28) |
Strzały celne Over 5.5 | 37% (19/52) | 46% (11/24) | 29% (8/28) |
Strzały celne Over 6.5 | 25% (13/52) | 33% (8/24) | 18% (5/28) |
Offside Stats
Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Millonarios notuje o 27% wyższy wynik niż Internacional de Bogota pod względem liczbie spalonych na mecz.
| Ogółem | Millonarios | Internacional de Bogota | |
|---|---|---|---|
Match Offsides AVG | 3.29 | 3.29 | 3.28 |
Match Offsides Over 0.5 % | 100% (49/49) | 100% (24/24) | 100% (25/25) |
Match Offsides Over 1.5 % | 86% (42/49) | 92% (22/24) | 80% (20/25) |
Match Offsides Over 2.5 % | 69% (34/49) | 75% (18/24) | 64% (16/25) |
Match Offsides Over 3.5 % | 43% (21/49) | 50% (12/24) | 36% (9/25) |
Team Offsides AVG | 1.67 | 1.88 | 1.48 |
Team Offsides Over 0.5 % | 82% (40/49) | 92% (22/24) | 72% (18/25) |
Team Offsides Over 1.5 % | 47% (23/49) | 63% (15/24) | 32% (8/25) |
Team Offsides Over 2.5 % | 22% (11/49) | 21% (5/24) | 24% (6/25) |
Expected Goals
xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Millonarios jest o 26% lepsza niż Internacional de Bogota pod względem oczekiwanych golach (xG).
| Ogółem | Millonarios | Internacional de Bogota | |
|---|---|---|---|
xG (For) | 1.15 | 1.29 | 1.03 |
xGA (Against) | 0.95 | 0.74 | 1.13 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Millonarios | Internacional de Bogota | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 8% (3/40) | 5% (1/20) | 10% (2/20) |
Under 1.5 | 25% (10/40) | 30% (6/20) | 20% (4/20) |
Under 2.5 | 55% (22/40) | 65% (13/20) | 45% (9/20) |
Under 3.5 | 70% (28/40) | 70% (14/20) | 70% (14/20) |
Under 4.5 | 88% (35/40) | 85% (17/20) | 90% (18/20) |
Under 5.5 | 93% (37/40) | 90% (18/20) | 95% (19/20) |

