Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
4 spotkań — z perspektywy Cucuta
Streaki - Cucuta
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Cucuta — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Cucuta — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
- Cucuta — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- Cucuta — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Cucuta — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Cucuta — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Cucuta — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
- Cucuta — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Cucuta — poniżej 11.5 rożnych (9/10, 90%)
- Cucuta — powyżej 6.5 rożnych (8/10, 80%)
- Cucuta — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
- Cucuta — powyżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- Cucuta — powyżej 1.5 spalonych (7/10, 70%)
- Cucuta — poniżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
- Cucuta — powyżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
- Cucuta — powyżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
Streaki - Deportivo Pasto
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Deportivo Pasto — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Deportivo Pasto — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Deportivo Pasto — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
- Deportivo Pasto — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
- Deportivo Pasto — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Deportivo Pasto — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Deportivo Pasto — powyżej 2.5 spalonych (8/10, 80%)
- Deportivo Pasto — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
- Deportivo Pasto — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
- Deportivo Pasto — powyżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- Deportivo Pasto — poniżej 4.5 spalonych (7/10, 70%)
- Deportivo Pasto — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
- Deportivo Pasto — powyżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
- Deportivo Pasto — powyżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
Serie - Cucuta
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Cucuta — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Cucuta — powyżej 49.5 punktów kartkowych w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Cucuta — powyżej 2.5 spalonych w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Cucuta — powyżej 6.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Cucuta — poniżej 11.5 rożnych w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Cucuta — powyżej 6.5 kartek w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Cucuta — powyżej 6.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Cucuta — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 5 meczach z rzędu
Serie - Deportivo Pasto
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Deportivo Pasto — nie wygrywa 1. połowę w 9 meczach z rzędu
- 🔥 Deportivo Pasto — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 20 meczach z rzędu
- 🔥 Deportivo Pasto — powyżej 2.5 spalonych w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Deportivo Pasto — powyżej 8.5 rożnych w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Deportivo Pasto — poniżej 12.5 rożnych w 31 meczach z rzędu
- 🔥 Deportivo Pasto — powyżej 2.5 kartek w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Deportivo Pasto — powyżej 2.5 kartek łącznie w 20 meczach z rzędu
- 🔥 Deportivo Pasto — poniżej 8.5 rożnych zdobytych w 7 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu.
| Cucuta | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 10% | 25% |
Śr. goli/mecz | 2.50 | 2.90 | 2.70 |
Strzelone | 1.30 | 0.80 | 1.05 |
Stracone | 1.20 | 2.10 | 1.65 |
BTTS % | 60% | 50% | 55% |
Czyste konto % | 30% | 20% | 25% |
Nie strzelił % | 10% | 40% | 25% |
Posiadanie piłki | 46% | 48% | 47% |
Śr. strzały/mecz | 8.78 | 11.67 | 10.22 |
Śr. faule/mecz | 10.00 | 9.00 | 9.50 |
| Deportivo Pasto | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 30% | 20% | 25% |
Śr. goli/mecz | 2.20 | 3.50 | 2.85 |
Strzelone | 0.90 | 1.50 | 1.20 |
Stracone | 1.30 | 2.00 | 1.65 |
BTTS % | 40% | 70% | 55% |
Czyste konto % | 30% | 10% | 20% |
Nie strzelił % | 30% | 30% | 30% |
Posiadanie piłki | 52% | 52% | 52% |
Śr. strzały/mecz | 11.40 | 12.20 | 11.80 |
Śr. faule/mecz | 11.50 | 10.70 | 11.10 |
Ostatnie 10 meczów
- 01.09.2026Lvs Deportes Tolima1-2
- 26.08.2026Wvs Alianza Valledupar1-0
- 23.08.2026Wvs Independiente Medellin1-0
- 19.08.2026Dvs Internacional de Bogota1-1
- 08.08.2026Lvs Fortaleza FC0-2
- 04.08.2026Dvs Bucaramanga1-1
- 27.07.2026Lvs Once Caldas1-5
- 02.05.2026Lvs Jaguares0-2
- 24.04.2026Dvs Junior1-1
- 19.04.2026Lvs Santa Fe0-5
- 31.08.2026Lvs Deportivo Pereira1-2
- 28.08.2026Dvs Internacional de Bogota1-1
- 23.08.2026Lvs Llaneros0-1
- 09.08.2026Lvs Deportivo Cali0-2
- 05.08.2026Lvs Millonarios0-2
- 01.08.2026Lvs Águilas Doradas1-2
- 25.07.2026Lvs Independiente Medellin2-3
- 13.05.2026Lvs Deportes Tolima0-2
- 09.05.2026Lvs Deportes Tolima0-1
- 03.05.2026Lvs Junior3-4
Progi bramkowe
| Cucuta | Deportivo Pasto | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 80% (8/10) | 80% (8/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 60% (6/10) |
Over 3.5 | 30% (3/10) | 50% (5/10) |
Nie strzelił | 10% (1/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 70% (14/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 60% (12/20) |
| Cucuta | Deportivo Pasto | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 70% (14/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 60% (12/20) |
| Cucuta | Deportivo Pasto | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 70% (14/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 60% (12/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.
| Ogółem | Cucuta | Deportivo Pasto | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 8.89 (38/40) | 9.17 (18/20) | 8.65 (20/20) |
Over 6.5 Corners | 76% (29/38) | 72% (13/18) | 80% (16/20) |
Over 7.5 Corners | 63% (24/38) | 61% (11/18) | 65% (13/20) |
Over 8.5 Corners | 45% (17/38) | 39% (7/18) | 50% (10/20) |
Over 9.5 Corners | 34% (13/38) | 33% (6/18) | 35% (7/20) |
Over 10.5 Corners | 24% (9/38) | 22% (4/18) | 25% (5/20) |
Over 11.5 Corners | 18% (7/38) | 22% (4/18) | 15% (3/20) |
Over 12.5 Corners | 8% (3/38) | 17% (3/18) | 0% (0/20) |
Over 13.5 Corners | 8% (3/38) | 17% (3/18) | 0% (0/20) |
Over 14.5 Corners | 8% (3/38) | 17% (3/18) | 0% (0/20) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | Cucuta | Deportivo Pasto | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 4.22 | 4.00 | 4.45 |
More Corners Than Opponent | 40% (16/40) | 40% (8/20) | 40% (8/20) |
Over 2.5 Corners Earned | 63% (25/40) | 55% (11/20) | 70% (14/20) |
Over 3.5 Corners Earned | 53% (21/40) | 45% (9/20) | 60% (12/20) |
Over 4.5 Corners Earned | 43% (17/40) | 35% (7/20) | 50% (10/20) |
Over 5.5 Corners Earned | 33% (13/40) | 25% (5/20) | 40% (8/20) |
Over 6.5 Corners Earned | 20% (8/40) | 20% (4/20) | 20% (4/20) |
Over 7.5 Corners Earned | 15% (6/40) | 20% (4/20) | 10% (2/20) |
Over 8.5 Corners Earned | 8% (3/40) | 10% (2/20) | 5% (1/20) |
Corners Earned | 169 | 80 | 89 |
| Ogółem | Cucuta | Deportivo Pasto | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 4.75 | 5.30 | 4.20 |
More Corners Than Opponent | 40% (16/40) | 40% (8/20) | 40% (8/20) |
Over 2.5 Corners Against | 75% (30/40) | 80% (16/20) | 70% (14/20) |
Over 3.5 Corners Against | 65% (26/40) | 70% (14/20) | 60% (12/20) |
Over 4.5 Corners Against | 50% (20/40) | 55% (11/20) | 45% (9/20) |
Over 5.5 Corners Against | 35% (14/40) | 50% (10/20) | 20% (4/20) |
Over 6.5 Corners Against | 20% (8/40) | 25% (5/20) | 15% (3/20) |
Over 7.5 Corners Against | 8% (3/40) | 10% (2/20) | 5% (1/20) |
Over 8.5 Corners Against | 8% (3/40) | 10% (2/20) | 5% (1/20) |
Corners Against | 190 | 106 | 84 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.
| Ogółem | Cucuta | Deportivo Pasto | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 6.63 (40/40) | 6.65 (20/20) | 6.60 (20/20) |
Over 0.5 Cards | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |
Over 1.5 Cards | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |
Over 2.5 Cards | 95% (38/40) | 90% (18/20) | 100% (20/20) |
Over 3.5 Cards | 80% (32/40) | 85% (17/20) | 75% (15/20) |
Over 4.5 Cards | 75% (30/40) | 75% (15/20) | 75% (15/20) |
Over 5.5 Cards | 68% (27/40) | 60% (12/20) | 75% (15/20) |
Over 6.5 Cards | 50% (20/40) | 45% (9/20) | 55% (11/20) |
Over 7.5 Cards | 35% (14/40) | 35% (7/20) | 35% (7/20) |
Total Cards | 265 | 133 | 132 |
Highest in a Match | 12 | 12 | 12 |
Lowest in a Match | 2 | 2 | 3 |
Strzały drużyny
Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Deportivo Pasto jest o 23% lepsza niż Cucuta pod względem strzałów na mecz.
| Ogółem | Cucuta | Deportivo Pasto | |
|---|---|---|---|
Strzały / mecz | 10.63 | 9.46 | 11.64 |
Strzały celne / mecz | 3.63 | 3.67 | 3.61 |
Strzały niecelne / mecz | 4.81 | 4.17 | 5.36 |
Skuteczność strzałów | 10.8% | 11.5% | 10.4% |
Strzały na gola | 9.22 | 8.73 | 9.59 |
Strzały celne na gola | 3.15 | 3.38 | 2.97 |
Strzały Over 10.5 | 37% (19/52) | 29% (7/24) | 43% (12/28) |
Strzały Over 11.5 | 33% (17/52) | 29% (7/24) | 36% (10/28) |
Strzały Over 12.5 | 25% (13/52) | 17% (4/24) | 32% (9/28) |
Strzały Over 13.5 | 23% (12/52) | 17% (4/24) | 29% (8/28) |
Strzały Over 14.5 | 19% (10/52) | 13% (3/24) | 25% (7/28) |
Strzały celne Over 3.5 | 54% (28/52) | 50% (12/24) | 57% (16/28) |
Strzały celne Over 4.5 | 31% (16/52) | 29% (7/24) | 32% (9/28) |
Strzały celne Over 5.5 | 13% (7/52) | 17% (4/24) | 11% (3/28) |
Strzały celne Over 6.5 | 8% (4/52) | 8% (2/24) | 7% (2/28) |
Offside Stats
Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Deportivo Pasto notuje o 8% wyższy wynik niż Cucuta pod względem liczbie spalonych na mecz.
| Ogółem | Cucuta | Deportivo Pasto | |
|---|---|---|---|
Match Offsides AVG | 3.80 | 3.48 | 4.07 |
Match Offsides Over 0.5 % | 100% (50/50) | 100% (23/23) | 100% (27/27) |
Match Offsides Over 1.5 % | 92% (46/50) | 83% (19/23) | 100% (27/27) |
Match Offsides Over 2.5 % | 76% (38/50) | 65% (15/23) | 85% (23/27) |
Match Offsides Over 3.5 % | 46% (23/50) | 48% (11/23) | 44% (12/27) |
Team Offsides AVG | 1.86 | 1.78 | 1.93 |
Team Offsides Over 0.5 % | 86% (43/50) | 83% (19/23) | 89% (24/27) |
Team Offsides Over 1.5 % | 50% (25/50) | 57% (13/23) | 44% (12/27) |
Team Offsides Over 2.5 % | 20% (10/50) | 22% (5/23) | 19% (5/27) |
Expected Goals
xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Deportivo Pasto jest o 13% lepsza niż Cucuta pod względem oczekiwanych golach (xG).
| Ogółem | Cucuta | Deportivo Pasto | |
|---|---|---|---|
xG (For) | 0.98 | 0.92 | 1.04 |
xGA (Against) | 1.12 | 1.30 | 0.95 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Cucuta | Deportivo Pasto | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 5% (2/40) | 5% (1/20) | 5% (1/20) |
Under 1.5 | 20% (8/40) | 20% (4/20) | 20% (4/20) |
Under 2.5 | 55% (22/40) | 60% (12/20) | 50% (10/20) |
Under 3.5 | 70% (28/40) | 65% (13/20) | 75% (15/20) |
Under 4.5 | 83% (33/40) | 85% (17/20) | 80% (16/20) |
Under 5.5 | 93% (37/40) | 95% (19/20) | 90% (18/20) |

