Football Stats
Herb Santa Fe
Santa FeŚr. pkt/mecz 1.70
Kolumbia / Primera A7 września 2026 03:15
Herb Fortaleza FC
Fortaleza FCŚr. pkt/mecz 0.90

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

7 spotkań — z perspektywy Santa Fe

5W — Santa Fe1D1W — Fortaleza FC

Streaki - Santa Fe

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Santa Fe — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
  • Santa Fe — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Santa Fe — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Santa Fe — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Santa Fe — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Santa Fe — powyżej 1.5 spalonych (10/10, 100%)
  • Santa Fe — poniżej 11.5 rożnych (9/10, 90%)
  • Santa Fe — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (17/20, 85%)
  • Santa Fe — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Santa Fe — poniżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Santa Fe — powyżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
  • Santa Fe — poniżej 5.5 kartek (7/10, 70%)
  • Santa Fe — powyżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Santa Fe — poniżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - Fortaleza FC

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Fortaleza FC — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Fortaleza FC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Fortaleza FC — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Fortaleza FC — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Fortaleza FC — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Fortaleza FC — poniżej 11.5 rożnych (10/10, 100%)
  • Fortaleza FC — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (18/20, 90%)
  • Fortaleza FC — powyżej 39.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Fortaleza FC — powyżej 2.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Fortaleza FC — poniżej 5.5 kartek (8/10, 80%)
  • Fortaleza FC — poniżej 5.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Fortaleza FC — powyżej 6.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Fortaleza FC — powyżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
  • Fortaleza FC — powyżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - Santa Fe

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Santa Fe — jest niepokonany w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Santa Fe — poniżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Santa Fe — jest niepokonany w 1. połowie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Santa Fe — poniżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Santa Fe — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Santa Fe — remisuje 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Santa Fe — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Santa Fe — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 112 meczach z rzędu
  • 🔥 Santa Fe — poniżej 49.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Santa Fe — powyżej 1.5 spalonych w 13 meczach z rzędu
  • 🔥 Santa Fe — poniżej 12.5 rożnych w 15 meczach z rzędu
  • 🔥 Santa Fe — poniżej 4.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Santa Fe — poniżej 4.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Santa Fe — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 15 meczach z rzędu

Serie - Fortaleza FC

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Fortaleza FC — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Fortaleza FC — powyżej 39.5 punktów kartkowych w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Fortaleza FC — poniżej 11.5 rożnych w 12 meczach z rzędu
  • 🔥 Fortaleza FC — poniżej 5.5 kartek w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Fortaleza FC — powyżej 2.5 kartek łącznie w 24 meczach z rzędu
  • 🔥 Fortaleza FC — poniżej 5.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Fortaleza FC — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 5 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
07.02Herb Fortaleza FCFortaleza FC11Herb Santa FeSanta Fe
03.12Herb Fortaleza FCFortaleza FC12Herb Santa FeSanta Fe
22.11Herb Santa FeSanta Fe30Herb Fortaleza FCFortaleza FC
23.08Herb Fortaleza FCFortaleza FC20Herb Santa FeSanta Fe
09.03Herb Santa FeSanta Fe20Herb Fortaleza FCFortaleza FC
22.09Herb Fortaleza FCFortaleza FC13Herb Santa FeSanta Fe
09.03Herb Santa FeSanta Fe20Herb Fortaleza FCFortaleza FC

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Santa Fe jest o 100% lepsza niż Fortaleza FC pod względem odsetku wygranych meczów.

Santa FeDomWyjazdOgółem
Win %
50%
30%
40%
Śr. goli/mecz
2.70
2.20
2.45
Strzelone
2.00
1.20
1.60
Stracone
0.70
1.00
0.85
BTTS %
50%
80%
65%
Czyste konto %
40%
20%
30%
Nie strzelił %
20%
10%
15%
Posiadanie piłki
50%
42%
46%
Śr. strzały/mecz
12.75
11.44
12.06
Śr. faule/mecz
8.75
10.22
9.53
Fortaleza FCDomWyjazdOgółem
Win %
40%
0%
20%
Śr. goli/mecz
2.40
2.90
2.65
Strzelone
1.30
0.90
1.10
Stracone
1.10
2.00
1.55
BTTS %
70%
70%
70%
Czyste konto %
30%
10%
20%
Nie strzelił %
10%
30%
20%
Posiadanie piłki
55%
48%
51%
Śr. strzały/mecz
11.80
8.30
10.05
Śr. faule/mecz
11.20
12.40
11.80

Ostatnie 10 meczów

Santa Fe jest o +122% lepsza pod względem strzelonych bramek
2.00 gola/mecz
Santa Fe u siebie
0.90 gola/mecz
Fortaleza FC na wyjeździe

Progi bramkowe

Santa FeFortaleza FC
Over 0.5
90% (9/10)
90% (9/10)
Over 1.5
80% (8/10)
80% (8/10)
Over 2.5
50% (5/10)
50% (5/10)
Over 3.5
40% (4/10)
40% (4/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
30% (3/10)
1. połowa — 1-2 gole
45% (9/20)
70% (14/20)
1. połowa — 1-3 gole
55% (11/20)
80% (16/20)
2. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-3 gole
80% (16/20)
75% (15/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Santa Fe notuje o 10% wyższy wynik niż Fortaleza FC pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemSanta FeFortaleza FC
Match Corners AVG
8.00 (37/40)
8.41 (17/20)
7.65 (20/20)
Over 6.5 Corners
62% (23/37)
71% (12/17)
55% (11/20)
Over 7.5 Corners
54% (20/37)
59% (10/17)
50% (10/20)
Over 8.5 Corners
43% (16/37)
41% (7/17)
45% (9/20)
Over 9.5 Corners
32% (12/37)
35% (6/17)
30% (6/20)
Over 10.5 Corners
22% (8/37)
29% (5/17)
15% (3/20)
Over 11.5 Corners
16% (6/37)
29% (5/17)
5% (1/20)
Over 12.5 Corners
8% (3/37)
12% (2/17)
5% (1/20)
Over 13.5 Corners
8% (3/37)
12% (2/17)
5% (1/20)
Over 14.5 Corners
8% (3/37)
12% (2/17)
5% (1/20)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemSanta FeFortaleza FC
Corners Earned Match
3.95
4.10
3.80
More Corners Than Opponent
38% (15/40)
35% (7/20)
40% (8/20)
Over 2.5 Corners Earned
65% (26/40)
60% (12/20)
70% (14/20)
Over 3.5 Corners Earned
50% (20/40)
45% (9/20)
55% (11/20)
Over 4.5 Corners Earned
38% (15/40)
35% (7/20)
40% (8/20)
Over 5.5 Corners Earned
23% (9/40)
30% (6/20)
15% (3/20)
Over 6.5 Corners Earned
13% (5/40)
15% (3/20)
10% (2/20)
Over 7.5 Corners Earned
8% (3/40)
10% (2/20)
5% (1/20)
Over 8.5 Corners Earned
8% (3/40)
10% (2/20)
5% (1/20)
Corners Earned
158
82
76

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemSanta FeFortaleza FC
Match Cards AVG
5.42 (40/40)
5.45 (20/20)
5.40 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 2.5 Cards
93% (37/40)
85% (17/20)
100% (20/20)
Over 3.5 Cards
78% (31/40)
75% (15/20)
80% (16/20)
Over 4.5 Cards
60% (24/40)
55% (11/20)
65% (13/20)
Over 5.5 Cards
43% (17/40)
45% (9/20)
40% (8/20)
Over 6.5 Cards
28% (11/40)
30% (6/20)
25% (5/20)
Over 7.5 Cards
15% (6/40)
20% (4/20)
10% (2/20)
Total Cards
217
109
108
Highest in a Match
12
12
12
Lowest in a Match
2
2
3

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Santa Fe jest o 10% lepsza niż Fortaleza FC pod względem strzałów na mecz.

OgółemSanta FeFortaleza FC
Strzały / mecz
11.91
12.44
11.35
Strzały celne / mecz
4.23
4.74
3.69
Strzały niecelne / mecz
5.17
5.41
4.92
Skuteczność strzałów
10.9%
12.2%
9.5%
Strzały na gola
9.14
8.20
10.54
Strzały celne na gola
3.25
3.12
3.43
Strzały Over 10.5
55% (29/53)
70% (19/27)
38% (10/26)
Strzały Over 11.5
49% (26/53)
63% (17/27)
35% (9/26)
Strzały Over 12.5
40% (21/53)
44% (12/27)
35% (9/26)
Strzały Over 13.5
30% (16/53)
37% (10/27)
23% (6/26)
Strzały Over 14.5
26% (14/53)
30% (8/27)
23% (6/26)
Strzały celne Over 3.5
55% (29/53)
70% (19/27)
38% (10/26)
Strzały celne Over 4.5
43% (23/53)
52% (14/27)
35% (9/26)
Strzały celne Over 5.5
25% (13/53)
26% (7/27)
23% (6/26)
Strzały celne Over 6.5
17% (9/53)
19% (5/27)
15% (4/26)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Fortaleza FC notuje o 36% wyższy wynik niż Santa Fe pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemSanta FeFortaleza FC
Match Offsides AVG
3.70
3.29
4.13
Match Offsides Over 0.5 %
100% (47/47)
100% (24/24)
100% (23/23)
Match Offsides Over 1.5 %
89% (42/47)
96% (23/24)
83% (19/23)
Match Offsides Over 2.5 %
66% (31/47)
67% (16/24)
65% (15/23)
Match Offsides Over 3.5 %
43% (20/47)
33% (8/24)
52% (12/23)
Team Offsides AVG
1.77
1.50
2.04
Team Offsides Over 0.5 %
77% (36/47)
83% (20/24)
70% (16/23)
Team Offsides Over 1.5 %
47% (22/47)
42% (10/24)
52% (12/23)
Team Offsides Over 2.5 %
30% (14/47)
17% (4/24)
43% (10/23)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Santa Fe jest o 34% lepsza niż Fortaleza FC pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemSanta FeFortaleza FC
xG (For)
0.99
1.13
0.84
xGA (Against)
1.05
0.92
1.20
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemSanta FeFortaleza FC
Under 0.5
10% (4/40)
10% (2/20)
10% (2/20)
Under 1.5
18% (7/40)
20% (4/20)
15% (3/20)
Under 2.5
50% (20/40)
55% (11/20)
45% (9/20)
Under 3.5
78% (31/40)
75% (15/20)
80% (16/20)
Under 4.5
93% (37/40)
95% (19/20)
90% (18/20)
Under 5.5
98% (39/40)
100% (20/20)
95% (19/20)
Primera A — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Atletico Nacional191315402.11
2Junior191126351.84
3Deportivo Pasto191045341.79
4America de Cali191036331.74
5Once Caldas19892331.74
6Deportes Tolima19874311.63
7Santa Fe19784291.53
9Deportivo Cali19766271.42
10Millonarios19757261.37
12Águilas Doradas19757261.37
13Bucaramanga19586231.21
14Llaneros194105221.16
15Fortaleza FC19577221.16
16Jaguares195311180.95
17Alianza Valledupar19388170.89
18Chico195212170.89
19Cucuta19379160.84
20Deportivo Pereira191711100.53