Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
3 spotkań — z perspektywy Internacional de Bogota
Streaki - Internacional de Bogota
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Internacional de Bogota — nie wygrywa 1. połowę u siebie (9/10, 90%)
- Internacional de Bogota — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Internacional de Bogota — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Internacional de Bogota — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
- Internacional de Bogota — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Internacional de Bogota — remisuje 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
- Internacional de Bogota — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Internacional de Bogota — powyżej 1.5 spalonych (8/10, 80%)
- Internacional de Bogota — powyżej 8.5 rożnych (8/10, 80%)
- Internacional de Bogota — poniżej 6.5 kartek (8/10, 80%)
- Internacional de Bogota — poniżej 6.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
- Internacional de Bogota — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
- Internacional de Bogota — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- Internacional de Bogota — poniżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
- Internacional de Bogota — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
- Internacional de Bogota — powyżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
- Internacional de Bogota — powyżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
Streaki - Llaneros
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Llaneros — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
- Llaneros — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Llaneros — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Llaneros — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Llaneros — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Llaneros — powyżej 1.5 spalonych (9/10, 90%)
- Llaneros — poniżej 11.5 rożnych (9/10, 90%)
- Llaneros — powyżej 49.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
- Llaneros — powyżej 8.5 rożnych (8/10, 80%)
- Llaneros — powyżej 5.5 kartek (8/10, 80%)
- Llaneros — powyżej 5.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
- Llaneros — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
- Llaneros — jest niepokonany (14/20, 70%)
Serie - Internacional de Bogota
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Internacional de Bogota — jest niepokonany w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Internacional de Bogota — nie wygrywa 1. połowę w 10 meczach z rzędu
- 🔥 Internacional de Bogota — jest niepokonany w 2. połowie w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Internacional de Bogota — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Internacional de Bogota — poniżej 3.5 spalonych w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Internacional de Bogota — poniżej 12.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Internacional de Bogota — powyżej 2.5 kartek w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Internacional de Bogota — powyżej 2.5 kartek łącznie w 5 meczach z rzędu
Serie - Llaneros
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Llaneros — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Llaneros — powyżej 49.5 punktów kartkowych w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Llaneros — powyżej 1.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Llaneros — powyżej 6.5 rożnych w 23 meczach z rzędu
- 🔥 Llaneros — poniżej 11.5 rożnych w 8 meczach z rzędu
- 🔥 Llaneros — powyżej 5.5 kartek w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Llaneros — powyżej 6.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Llaneros — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 7 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Llaneros jest o 25% lepsza niż Internacional de Bogota pod względem odsetku wygranych meczów.
| Internacional de Bogota | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 0% | 20% |
Śr. goli/mecz | 2.50 | 3.10 | 2.80 |
Strzelone | 1.40 | 0.90 | 1.15 |
Stracone | 1.10 | 2.20 | 1.65 |
BTTS % | 50% | 80% | 65% |
Czyste konto % | 30% | 10% | 20% |
Nie strzelił % | 30% | 20% | 25% |
Posiadanie piłki | 50% | 42% | 46% |
Śr. strzały/mecz | 12.60 | 11.30 | 11.95 |
Śr. faule/mecz | 9.80 | 9.00 | 9.40 |
| Llaneros | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 30% | 20% | 25% |
Śr. goli/mecz | 2.20 | 1.70 | 1.95 |
Strzelone | 1.20 | 0.60 | 0.90 |
Stracone | 1.00 | 1.10 | 1.05 |
BTTS % | 50% | 40% | 45% |
Czyste konto % | 30% | 30% | 30% |
Nie strzelił % | 30% | 40% | 35% |
Posiadanie piłki | 51% | 44% | 48% |
Śr. strzały/mecz | 11.40 | 8.75 | 10.22 |
Śr. faule/mecz | 12.90 | 9.00 | 11.17 |
Ostatnie 10 meczów
- 30.08.2026Dvs Millonarios0-0
- 28.08.2026Dvs Deportivo Pasto1-1
- 23.08.2026Dvs Deportivo Cali2-2
- 19.08.2026Dvs Cucuta1-1
- 08.08.2026Lvs Deportes Tolima1-2
- 05.08.2026Wvs Jaguares1-0
- 26.07.2026Lvs America de Cali0-2
- 12.05.2026Lvs Atletico Nacional1-7
- 09.05.2026Lvs Atletico Nacional1-2
- 03.05.2026Lvs Santa Fe1-3
- 30.08.2026Lvs Independiente Medellin1-2
- 27.08.2026Lvs Millonarios0-2
- 23.08.2026Wvs Deportivo Pasto1-0
- 19.08.2026Dvs Águilas Doradas1-1
- 04.08.2026Wvs Fortaleza FC3-1
- 31.07.2026Dvs Bucaramanga1-1
- 24.07.2026Wvs Deportivo Pereira1-0
- 12.05.2026Lvs Millonarios0-1
- 02.05.2026Lvs Chico0-3
- 26.04.2026Dvs Alianza Valledupar0-0
Progi bramkowe
| Internacional de Bogota | Llaneros | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 70% (7/10) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 50% (5/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 30% (3/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 45% (9/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 60% (12/20) |
| Internacional de Bogota | Llaneros | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 50% (5/10) | 40% (4/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 20% (2/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 70% (7/10) | 80% (8/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 45% (9/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 60% (12/20) |
| Internacional de Bogota | Llaneros | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 45% (9/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 60% (12/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Llaneros notuje o 17% wyższy wynik niż Internacional de Bogota pod względem średniej rożnych w meczu.
| Ogółem | Internacional de Bogota | Llaneros | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 9.84 (37/40) | 9.11 (19/20) | 10.61 (18/20) |
Over 6.5 Corners | 92% (34/37) | 84% (16/19) | 100% (18/18) |
Over 7.5 Corners | 84% (31/37) | 79% (15/19) | 89% (16/18) |
Over 8.5 Corners | 73% (27/37) | 63% (12/19) | 83% (15/18) |
Over 9.5 Corners | 49% (18/37) | 47% (9/19) | 50% (9/18) |
Over 10.5 Corners | 27% (10/37) | 21% (4/19) | 33% (6/18) |
Over 11.5 Corners | 22% (8/37) | 21% (4/19) | 22% (4/18) |
Over 12.5 Corners | 16% (6/37) | 11% (2/19) | 22% (4/18) |
Over 13.5 Corners | 16% (6/37) | 11% (2/19) | 22% (4/18) |
Over 14.5 Corners | 16% (6/37) | 11% (2/19) | 22% (4/18) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | Internacional de Bogota | Llaneros | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 4.97 | 4.55 | 5.40 |
More Corners Than Opponent | 40% (16/40) | 40% (8/20) | 40% (8/20) |
Over 2.5 Corners Earned | 80% (32/40) | 75% (15/20) | 85% (17/20) |
Over 3.5 Corners Earned | 65% (26/40) | 55% (11/20) | 75% (15/20) |
Over 4.5 Corners Earned | 53% (21/40) | 40% (8/20) | 65% (13/20) |
Over 5.5 Corners Earned | 35% (14/40) | 35% (7/20) | 35% (7/20) |
Over 6.5 Corners Earned | 25% (10/40) | 25% (5/20) | 25% (5/20) |
Over 7.5 Corners Earned | 15% (6/40) | 15% (3/20) | 15% (3/20) |
Over 8.5 Corners Earned | 10% (4/40) | 10% (2/20) | 10% (2/20) |
Corners Earned | 199 | 91 | 108 |
| Ogółem | Internacional de Bogota | Llaneros | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 4.83 | 4.45 | 5.20 |
More Corners Than Opponent | 40% (16/40) | 40% (8/20) | 40% (8/20) |
Over 2.5 Corners Against | 78% (31/40) | 70% (14/20) | 85% (17/20) |
Over 3.5 Corners Against | 65% (26/40) | 60% (12/20) | 70% (14/20) |
Over 4.5 Corners Against | 53% (21/40) | 45% (9/20) | 60% (12/20) |
Over 5.5 Corners Against | 38% (15/40) | 40% (8/20) | 35% (7/20) |
Over 6.5 Corners Against | 20% (8/40) | 20% (4/20) | 20% (4/20) |
Over 7.5 Corners Against | 13% (5/40) | 15% (3/20) | 10% (2/20) |
Over 8.5 Corners Against | 8% (3/40) | 5% (1/20) | 10% (2/20) |
Corners Against | 193 | 89 | 104 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Llaneros notuje o 28% wyższy wynik niż Internacional de Bogota pod względem średniej kartek w meczu.
| Ogółem | Internacional de Bogota | Llaneros | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 5.70 (40/40) | 5.00 (20/20) | 6.40 (20/20) |
Over 0.5 Cards | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |
Over 1.5 Cards | 98% (39/40) | 95% (19/20) | 100% (20/20) |
Over 2.5 Cards | 90% (36/40) | 85% (17/20) | 95% (19/20) |
Over 3.5 Cards | 78% (31/40) | 70% (14/20) | 85% (17/20) |
Over 4.5 Cards | 65% (26/40) | 60% (12/20) | 70% (14/20) |
Over 5.5 Cards | 57% (23/40) | 45% (9/20) | 70% (14/20) |
Over 6.5 Cards | 38% (15/40) | 20% (4/20) | 55% (11/20) |
Over 7.5 Cards | 20% (8/40) | 10% (2/20) | 30% (6/20) |
Total Cards | 228 | 100 | 128 |
Highest in a Match | 12 | 11 | 12 |
Lowest in a Match | 1 | 1 | 2 |
Strzały drużyny
Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Internacional de Bogota jest o 18% lepsza niż Llaneros pod względem strzałów na mecz.
| Ogółem | Internacional de Bogota | Llaneros | |
|---|---|---|---|
Strzały / mecz | 11.19 | 12.07 | 10.20 |
Strzały celne / mecz | 3.94 | 4.29 | 3.56 |
Strzały niecelne / mecz | 4.53 | 4.75 | 4.28 |
Skuteczność strzałów | 9.8% | 10.1% | 9.4% |
Strzały na gola | 10.22 | 9.94 | 10.63 |
Strzały celne na gola | 3.60 | 3.53 | 3.71 |
Strzały Over 10.5 | 53% (28/53) | 64% (18/28) | 40% (10/25) |
Strzały Over 11.5 | 45% (24/53) | 54% (15/28) | 36% (9/25) |
Strzały Over 12.5 | 40% (21/53) | 46% (13/28) | 32% (8/25) |
Strzały Over 13.5 | 26% (14/53) | 32% (9/28) | 20% (5/25) |
Strzały Over 14.5 | 21% (11/53) | 29% (8/28) | 12% (3/25) |
Strzały celne Over 3.5 | 57% (30/53) | 68% (19/28) | 44% (11/25) |
Strzały celne Over 4.5 | 38% (20/53) | 50% (14/28) | 24% (6/25) |
Strzały celne Over 5.5 | 23% (12/53) | 29% (8/28) | 16% (4/25) |
Strzały celne Over 6.5 | 13% (7/53) | 18% (5/28) | 8% (2/25) |
Offside Stats
Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Llaneros notuje o 32% wyższy wynik niż Internacional de Bogota pod względem liczbie spalonych na mecz.
| Ogółem | Internacional de Bogota | Llaneros | |
|---|---|---|---|
Match Offsides AVG | 3.68 | 3.28 | 4.08 |
Match Offsides Over 0.5 % | 100% (50/50) | 100% (25/25) | 100% (25/25) |
Match Offsides Over 1.5 % | 88% (44/50) | 80% (20/25) | 96% (24/25) |
Match Offsides Over 2.5 % | 66% (33/50) | 64% (16/25) | 68% (17/25) |
Match Offsides Over 3.5 % | 46% (23/50) | 36% (9/25) | 56% (14/25) |
Team Offsides AVG | 1.72 | 1.48 | 1.96 |
Team Offsides Over 0.5 % | 76% (38/50) | 72% (18/25) | 80% (20/25) |
Team Offsides Over 1.5 % | 46% (23/50) | 32% (8/25) | 60% (15/25) |
Team Offsides Over 2.5 % | 26% (13/50) | 24% (6/25) | 28% (7/25) |
Expected Goals
xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Internacional de Bogota jest o 20% lepsza niż Llaneros pod względem oczekiwanych golach (xG).
| Ogółem | Internacional de Bogota | Llaneros | |
|---|---|---|---|
xG (For) | 0.95 | 1.03 | 0.86 |
xGA (Against) | 1.16 | 1.13 | 1.19 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Internacional de Bogota | Llaneros | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 10% (4/40) | 10% (2/20) | 10% (2/20) |
Under 1.5 | 28% (11/40) | 20% (4/20) | 35% (7/20) |
Under 2.5 | 60% (24/40) | 45% (9/20) | 75% (15/20) |
Under 3.5 | 78% (31/40) | 70% (14/20) | 85% (17/20) |
Under 4.5 | 95% (38/40) | 90% (18/20) | 100% (20/20) |
Under 5.5 | 98% (39/40) | 95% (19/20) | 100% (20/20) |

