Football Stats
Herb Deportivo Pasto
Deportivo PastoŚr. pkt/mecz 0.90
Kolumbia / Primera A19 września 2026 21:00
Herb Once Caldas
Once CaldasŚr. pkt/mecz 1.65

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Deportivo Pasto

Streaki - Deportivo Pasto

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Deportivo Pasto — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Deportivo Pasto — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Deportivo Pasto — przegrywa u siebie (7/10, 70%)
  • Deportivo Pasto — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Deportivo Pasto — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Deportivo Pasto — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Deportivo Pasto — powyżej 2.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Deportivo Pasto — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Deportivo Pasto — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
  • Deportivo Pasto — powyżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Deportivo Pasto — poniżej 4.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Deportivo Pasto — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Deportivo Pasto — powyżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
  • Deportivo Pasto — powyżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - Once Caldas

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Once Caldas — jest niepokonany na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Once Caldas — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Once Caldas — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Once Caldas — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Once Caldas — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Once Caldas — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Once Caldas — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Once Caldas — remisuje 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Once Caldas — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Once Caldas — powyżej 2.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Once Caldas — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
  • Once Caldas — powyżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Once Caldas — poniżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Once Caldas — powyżej 6.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Once Caldas — poniżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Once Caldas — powyżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
  • Once Caldas — powyżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - Deportivo Pasto

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Deportivo Pasto — nie wygrywa 1. połowę w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Deportivo Pasto — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 20 meczach z rzędu
  • 🔥 Deportivo Pasto — powyżej 2.5 spalonych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Deportivo Pasto — powyżej 8.5 rożnych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Deportivo Pasto — poniżej 12.5 rożnych w 31 meczach z rzędu
  • 🔥 Deportivo Pasto — powyżej 2.5 kartek w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Deportivo Pasto — powyżej 2.5 kartek łącznie w 20 meczach z rzędu
  • 🔥 Deportivo Pasto — poniżej 8.5 rożnych zdobytych w 7 meczach z rzędu

Serie - Once Caldas

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Once Caldas — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Once Caldas — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Once Caldas — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Once Caldas — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Once Caldas — nie wygrywa 1. połowę w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Once Caldas — remisuje 1. połowę w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Once Caldas — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Once Caldas — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Once Caldas — powyżej 39.5 punktów kartkowych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Once Caldas — poniżej 7.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Once Caldas — powyżej 2.5 kartek łącznie w 30 meczach z rzędu
  • 🔥 Once Caldas — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 5 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
13.03Herb Once CaldasOnce Caldas42Herb Deportivo PastoDeportivo Pasto
09.11Herb Once CaldasOnce Caldas10Herb Deportivo PastoDeportivo Pasto
18.05Herb Deportivo PastoDeportivo Pasto21Herb Once CaldasOnce Caldas
14.10Herb Once CaldasOnce Caldas21Herb Deportivo PastoDeportivo Pasto
30.03Herb Deportivo PastoDeportivo Pasto00Herb Once CaldasOnce Caldas
30.08Herb Deportivo PastoDeportivo Pasto10Herb Once CaldasOnce Caldas
14.03Herb Once CaldasOnce Caldas01Herb Deportivo PastoDeportivo Pasto
23.08Herb Deportivo PastoDeportivo Pasto20Herb Once CaldasOnce Caldas
23.02Herb Once CaldasOnce Caldas30Herb Deportivo PastoDeportivo Pasto
01.10Herb Deportivo PastoDeportivo Pasto01Herb Once CaldasOnce Caldas

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Once Caldas jest o 60% lepsza niż Deportivo Pasto pod względem odsetku wygranych meczów.

Deportivo PastoDomWyjazdOgółem
Win %
30%
20%
25%
Śr. goli/mecz
2.20
3.50
2.85
Strzelone
0.90
1.50
1.20
Stracone
1.30
2.00
1.65
BTTS %
40%
70%
55%
Czyste konto %
30%
10%
20%
Nie strzelił %
30%
30%
30%
Posiadanie piłki
52%
52%
52%
Śr. strzały/mecz
11.40
12.20
11.80
Śr. faule/mecz
11.50
10.70
11.10
Once CaldasDomWyjazdOgółem
Win %
60%
20%
40%
Śr. goli/mecz
3.40
2.50
2.95
Strzelone
2.10
1.40
1.75
Stracone
1.30
1.10
1.20
BTTS %
60%
80%
70%
Czyste konto %
20%
20%
20%
Nie strzelił %
20%
10%
15%
Posiadanie piłki
55%
52%
54%
Śr. strzały/mecz
15.80
13.90
14.85
Śr. faule/mecz
10.70
9.00
9.85

Ostatnie 10 meczów

Once Caldas jest o +56% lepsza pod względem strzelonych bramek
0.90 gola/mecz
Deportivo Pasto u siebie
1.40 gola/mecz
Once Caldas na wyjeździe

Progi bramkowe

Deportivo PastoOnce Caldas
Over 0.5
100% (10/10)
90% (9/10)
Over 1.5
80% (8/10)
90% (9/10)
Over 2.5
40% (4/10)
40% (4/10)
Over 3.5
0% (0/10)
30% (3/10)
Nie strzelił
30% (3/10)
10% (1/10)
1. połowa — 1-2 gole
70% (14/20)
65% (13/20)
1. połowa — 1-3 gole
80% (16/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-2 gole
50% (10/20)
55% (11/20)
2. połowa — 1-3 gole
60% (12/20)
65% (13/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemDeportivo PastoOnce Caldas
Match Corners AVG
8.88 (40/40)
8.65 (20/20)
9.10 (20/20)
Over 6.5 Corners
80% (32/40)
80% (16/20)
80% (16/20)
Over 7.5 Corners
65% (26/40)
65% (13/20)
65% (13/20)
Over 8.5 Corners
45% (18/40)
50% (10/20)
40% (8/20)
Over 9.5 Corners
33% (13/40)
35% (7/20)
30% (6/20)
Over 10.5 Corners
28% (11/40)
25% (5/20)
30% (6/20)
Over 11.5 Corners
23% (9/40)
15% (3/20)
30% (6/20)
Over 12.5 Corners
10% (4/40)
0% (0/20)
20% (4/20)
Over 13.5 Corners
8% (3/40)
0% (0/20)
15% (3/20)
Over 14.5 Corners
5% (2/40)
0% (0/20)
10% (2/20)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemDeportivo PastoOnce Caldas
Corners Earned Match
4.45
4.45
4.45
More Corners Than Opponent
45% (18/40)
40% (8/20)
50% (10/20)
Over 2.5 Corners Earned
75% (30/40)
70% (14/20)
80% (16/20)
Over 3.5 Corners Earned
57% (23/40)
60% (12/20)
55% (11/20)
Over 4.5 Corners Earned
45% (18/40)
50% (10/20)
40% (8/20)
Over 5.5 Corners Earned
35% (14/40)
40% (8/20)
30% (6/20)
Over 6.5 Corners Earned
23% (9/40)
20% (4/20)
25% (5/20)
Over 7.5 Corners Earned
10% (4/40)
10% (2/20)
10% (2/20)
Over 8.5 Corners Earned
8% (3/40)
5% (1/20)
10% (2/20)
Corners Earned
178
89
89

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemDeportivo PastoOnce Caldas
Match Cards AVG
6.60 (40/40)
6.60 (20/20)
6.60 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 2.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 3.5 Cards
78% (31/40)
75% (15/20)
80% (16/20)
Over 4.5 Cards
78% (31/40)
75% (15/20)
80% (16/20)
Over 5.5 Cards
73% (29/40)
75% (15/20)
70% (14/20)
Over 6.5 Cards
53% (21/40)
55% (11/20)
50% (10/20)
Over 7.5 Cards
28% (11/40)
35% (7/20)
20% (4/20)
Total Cards
264
132
132
Highest in a Match
13
12
13
Lowest in a Match
3
3
3

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Once Caldas jest o 25% lepsza niż Deportivo Pasto pod względem strzałów na mecz.

OgółemDeportivo PastoOnce Caldas
Strzały / mecz
13.07
11.64
14.56
Strzały celne / mecz
4.53
3.61
5.48
Strzały niecelne / mecz
5.36
5.36
5.37
Skuteczność strzałów
10.8%
10.4%
11.2%
Strzały na gola
9.22
9.59
8.93
Strzały celne na gola
3.19
2.97
3.36
Strzały Over 10.5
60% (33/55)
43% (12/28)
78% (21/27)
Strzały Over 11.5
55% (30/55)
36% (10/28)
74% (20/27)
Strzały Over 12.5
45% (25/55)
32% (9/28)
59% (16/27)
Strzały Over 13.5
38% (21/55)
29% (8/28)
48% (13/27)
Strzały Over 14.5
35% (19/55)
25% (7/28)
44% (12/27)
Strzały celne Over 3.5
65% (36/55)
57% (16/28)
74% (20/27)
Strzały celne Over 4.5
49% (27/55)
32% (9/28)
67% (18/27)
Strzały celne Over 5.5
27% (15/55)
11% (3/28)
44% (12/27)
Strzały celne Over 6.5
22% (12/55)
7% (2/28)
37% (10/27)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Once Caldas notuje o 10% wyższy wynik niż Deportivo Pasto pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemDeportivo PastoOnce Caldas
Match Offsides AVG
4.11
4.07
4.15
Match Offsides Over 0.5 %
100% (54/54)
100% (27/27)
100% (27/27)
Match Offsides Over 1.5 %
91% (49/54)
100% (27/27)
81% (22/27)
Match Offsides Over 2.5 %
78% (42/54)
85% (23/27)
70% (19/27)
Match Offsides Over 3.5 %
46% (25/54)
44% (12/27)
48% (13/27)
Team Offsides AVG
2.02
1.93
2.11
Team Offsides Over 0.5 %
89% (48/54)
89% (24/27)
89% (24/27)
Team Offsides Over 1.5 %
54% (29/54)
44% (12/27)
63% (17/27)
Team Offsides Over 2.5 %
28% (15/54)
19% (5/27)
37% (10/27)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu.

OgółemDeportivo PastoOnce Caldas
xG (For)
1.06
1.04
1.07
xGA (Against)
1.03
0.95
1.11
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDeportivo PastoOnce Caldas
Under 0.5
5% (2/40)
5% (1/20)
5% (1/20)
Under 1.5
20% (8/40)
20% (4/20)
20% (4/20)
Under 2.5
50% (20/40)
50% (10/20)
50% (10/20)
Under 3.5
70% (28/40)
75% (15/20)
65% (13/20)
Under 4.5
80% (32/40)
80% (16/20)
80% (16/20)
Under 5.5
88% (35/40)
90% (18/20)
85% (17/20)
Primera A — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Atletico Nacional191315402.11
2Junior191126351.84
3Deportivo Pasto191045341.79
4America de Cali191036331.74
5Once Caldas19892331.74
6Deportes Tolima19874311.63
7Santa Fe19784291.53
9Deportivo Cali19766271.42
10Millonarios19757261.37
12Águilas Doradas19757261.37
13Bucaramanga19586231.21
14Llaneros194105221.16
15Fortaleza FC19577221.16
16Jaguares195311180.95
17Alianza Valledupar19388170.89
18Chico195212170.89
19Cucuta19379160.84
20Deportivo Pereira191711100.53