Football Stats
Phönix LübeckŚr. pkt/mecz 1.40
Niemcy / DFB Pokal23 sierpnia 2026 18:00
Herb SC Paderborn 07
SC Paderborn 07Śr. pkt/mecz 1.60

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

1 spotkanie — z perspektywy Phönix Lübeck

Streaki - Phönix Lübeck

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Phönix Lübeck — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (10/10, 100%)
  • Phönix Lübeck — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Phönix Lübeck — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Phönix Lübeck — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Phönix Lübeck — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Phönix Lübeck — nie wygrywa 1. połowę (14/20, 70%)

Streaki - SC Paderborn 07

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • SC Paderborn 07 — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • SC Paderborn 07 — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • SC Paderborn 07 — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
  • SC Paderborn 07 — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • SC Paderborn 07 — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • SC Paderborn 07 — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • SC Paderborn 07 — poniżej 11.5 rożnych (9/10, 90%)
  • SC Paderborn 07 — powyżej 6.5 rożnych (8/10, 80%)
  • SC Paderborn 07 — poniżej 5.5 kartek (8/10, 80%)
  • SC Paderborn 07 — obie drużyny strzelają (BTTS) (15/20, 75%)
  • SC Paderborn 07 — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • SC Paderborn 07 — powyżej 1.5 spalonych (7/10, 70%)
  • SC Paderborn 07 — powyżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
  • SC Paderborn 07 — powyżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • SC Paderborn 07 — poniżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • SC Paderborn 07 — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)

Serie - Phönix Lübeck

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

Brak serii z rzędu (próg ≥3 meczów) w ostatnich meczach obu drużyn.

Serie - SC Paderborn 07

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 SC Paderborn 07 — jest niepokonany w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 SC Paderborn 07 — poniżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 SC Paderborn 07 — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 SC Paderborn 07 — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 SC Paderborn 07 — powyżej 39.5 punktów kartkowych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 SC Paderborn 07 — poniżej 3.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 SC Paderborn 07 — powyżej 3.5 kartek w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 SC Paderborn 07 — powyżej 3.5 kartek łącznie w 5 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
23.08Phönix Lübeck24Herb SC Paderborn 07SC Paderborn 07

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu.

Phönix LübeckDomWyjazdOgółem
Win %
60%
20%
40%
Śr. goli/mecz
2.90
3.30
3.10
Strzelone
1.70
1.40
1.55
Stracone
1.20
1.90
1.55
BTTS %
30%
80%
55%
Czyste konto %
40%
20%
30%
Nie strzelił %
30%
10%
20%
Posiadanie piłki
Śr. strzały/mecz
Śr. faule/mecz
SC Paderborn 07DomWyjazdOgółem
Win %
50%
30%
40%
Śr. goli/mecz
4.00
2.40
3.20
Strzelone
2.30
1.10
1.70
Stracone
1.70
1.30
1.50
BTTS %
100%
50%
75%
Czyste konto %
0%
40%
20%
Nie strzelił %
0%
30%
15%
Posiadanie piłki
57%
49%
53%
Śr. strzały/mecz
20.00
10.80
15.40
Śr. faule/mecz
11.20
14.60
12.90

Ostatnie 10 meczów

Phönix Lübeck jest o +55% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.70 gola/mecz
Phönix Lübeck u siebie
1.10 gola/mecz
SC Paderborn 07 na wyjeździe

Progi bramkowe

Phönix LübeckSC Paderborn 07
Over 0.5
100% (10/10)
80% (8/10)
Over 1.5
100% (10/10)
80% (8/10)
Over 2.5
50% (5/10)
40% (4/10)
Over 3.5
30% (3/10)
20% (2/10)
Nie strzelił
30% (3/10)
30% (3/10)
1. połowa — 1-2 gole
70% (14/20)
60% (12/20)
1. połowa — 1-3 gole
80% (16/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-2 gole
70% (14/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-3 gole
80% (16/20)
85% (17/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemPhönix LübeckSC Paderborn 07
Match Corners AVG
9.45 (20/40)
9.45 (20/20)
Over 6.5 Corners
80% (16/20)
80% (16/20)
Over 7.5 Corners
70% (14/20)
70% (14/20)
Over 8.5 Corners
55% (11/20)
55% (11/20)
Over 9.5 Corners
45% (9/20)
45% (9/20)
Over 10.5 Corners
35% (7/20)
35% (7/20)
Over 11.5 Corners
20% (4/20)
20% (4/20)
Over 12.5 Corners
15% (3/20)
15% (3/20)
Over 13.5 Corners
10% (2/20)
10% (2/20)
Over 14.5 Corners
5% (1/20)
5% (1/20)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemPhönix LübeckSC Paderborn 07
Corners Earned Match
5.40
5.40
More Corners Than Opponent
55% (11/20)
55% (11/20)
Over 2.5 Corners Earned
75% (15/20)
75% (15/20)
Over 3.5 Corners Earned
70% (14/20)
70% (14/20)
Over 4.5 Corners Earned
45% (9/20)
45% (9/20)
Over 5.5 Corners Earned
45% (9/20)
45% (9/20)
Over 6.5 Corners Earned
30% (6/20)
30% (6/20)
Over 7.5 Corners Earned
15% (3/20)
15% (3/20)
Over 8.5 Corners Earned
15% (3/20)
15% (3/20)
Corners Earned
108
108

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemPhönix LübeckSC Paderborn 07
Match Cards AVG
4.60 (20/20)
4.60 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
90% (18/20)
90% (18/20)
Over 2.5 Cards
80% (16/20)
80% (16/20)
Over 3.5 Cards
75% (15/20)
75% (15/20)
Over 4.5 Cards
50% (10/20)
50% (10/20)
Over 5.5 Cards
30% (6/20)
30% (6/20)
Over 6.5 Cards
10% (2/20)
10% (2/20)
Over 7.5 Cards
10% (2/20)
10% (2/20)
Total Cards
92
92
Highest in a Match
10
10
Lowest in a Match
1
1

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemPhönix LübeckSC Paderborn 07
Under 0.5
8% (3/40)
5% (1/20)
10% (2/20)
Under 1.5
10% (4/40)
10% (2/20)
10% (2/20)
Under 2.5
43% (17/40)
45% (9/20)
40% (8/20)
Under 3.5
63% (25/40)
60% (12/20)
65% (13/20)
Under 4.5
83% (33/40)
85% (17/20)
80% (16/20)
Under 5.5
90% (36/40)
95% (19/20)
85% (17/20)
DFB Pokal — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Drużyna A181233392.17
2Drużyna B181134362.00
3Drużyna C181044341.89
4Drużyna D18945311.72
5Phönix Lübeck18846281.56
6Drużyna E18747251.39
7Drużyna F18738241.33
8Drużyna G18648221.22
9SC Paderborn 0718639211.17
10Drużyna H18549191.06
11Drużyna I184410160.89
12Drużyna J183312120.67

Przykładowy układ tabeli — Niemcy, realne dane wkrótce.