Football Stats
Herb PSV Eindhoven
PSV EindhovenŚr. pkt/mecz 2.20
Holandia / Eredivisie13 września 2026 14:30
Herb Sparta Rotterdam
Sparta RotterdamŚr. pkt/mecz 1.05

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy PSV Eindhoven

Streaki - PSV Eindhoven

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • PSV Eindhoven — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (10/10, 100%)
  • PSV Eindhoven — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (10/10, 100%)
  • PSV Eindhoven — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (9/10, 90%)
  • PSV Eindhoven — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • PSV Eindhoven — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • PSV Eindhoven — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • PSV Eindhoven — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • PSV Eindhoven — wygrywa u siebie (7/10, 70%)
  • PSV Eindhoven — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • PSV Eindhoven — wygrywa 2. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • PSV Eindhoven — powyżej 19.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
  • PSV Eindhoven — powyżej 8.5 rożnych (8/10, 80%)
  • PSV Eindhoven — poniżej 3.5 kartek (8/10, 80%)
  • PSV Eindhoven — poniżej 3.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • PSV Eindhoven — poniżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • PSV Eindhoven — powyżej 1.5 spalonych (7/10, 70%)
  • PSV Eindhoven — poniżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
  • PSV Eindhoven — ma więcej rożnych niż przeciwnik (14/20, 70%)

Streaki - Sparta Rotterdam

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Sparta Rotterdam — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Sparta Rotterdam — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Sparta Rotterdam — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Sparta Rotterdam — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Sparta Rotterdam — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Sparta Rotterdam — więcej goli pada w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Sparta Rotterdam — poniżej 49.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Sparta Rotterdam — poniżej 4.5 kartek (8/10, 80%)
  • Sparta Rotterdam — poniżej 4.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Sparta Rotterdam — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
  • Sparta Rotterdam — jest niepokonany w 2. połowie (14/20, 70%)
  • Sparta Rotterdam — powyżej 29.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Sparta Rotterdam — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Sparta Rotterdam — poniżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Sparta Rotterdam — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Sparta Rotterdam — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Sparta Rotterdam — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
  • Sparta Rotterdam — powyżej 2.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - PSV Eindhoven

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 PSV Eindhoven — wygrywa w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 PSV Eindhoven — jest niepokonany w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 PSV Eindhoven — obie drużyny strzelają (BTTS) w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 PSV Eindhoven — powyżej 1.5 gola w meczu w 26 meczach z rzędu
  • 🔥 PSV Eindhoven — powyżej 2.5 gola w meczu w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 PSV Eindhoven — wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 PSV Eindhoven — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 PSV Eindhoven — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 15 meczach z rzędu
  • 🔥 PSV Eindhoven — jest niepokonany w 2. połowie w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 PSV Eindhoven — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 17 meczach z rzędu
  • 🔥 PSV Eindhoven — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 PSV Eindhoven — powyżej 1.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 PSV Eindhoven — poniżej 3.5 spalonych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 PSV Eindhoven — powyżej 12.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 PSV Eindhoven — poniżej 6.5 kartek w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 PSV Eindhoven — poniżej 6.5 kartek łącznie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 PSV Eindhoven — powyżej 8.5 rożnych zdobytych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 PSV Eindhoven — ma więcej rożnych niż przeciwnik w 3 meczach z rzędu

Serie - Sparta Rotterdam

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Sparta Rotterdam — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Sparta Rotterdam — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Sparta Rotterdam — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Sparta Rotterdam — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Sparta Rotterdam — jest niepokonany w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Sparta Rotterdam — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Sparta Rotterdam — więcej goli pada w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Sparta Rotterdam — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 30 meczach z rzędu
  • 🔥 Sparta Rotterdam — poniżej 49.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Sparta Rotterdam — powyżej 2.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Sparta Rotterdam — poniżej 3.5 spalonych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Sparta Rotterdam — powyżej 6.5 rożnych w 42 meczach z rzędu
  • 🔥 Sparta Rotterdam — poniżej 12.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Sparta Rotterdam — poniżej 4.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Sparta Rotterdam — poniżej 4.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Sparta Rotterdam — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 12 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
11.04Herb Sparta RotterdamSparta Rotterdam02Herb PSV EindhovenPSV Eindhoven
09.08Herb PSV EindhovenPSV Eindhoven61Herb Sparta RotterdamSparta Rotterdam
18.05Herb Sparta RotterdamSparta Rotterdam13Herb PSV EindhovenPSV Eindhoven
05.10Herb PSV EindhovenPSV Eindhoven21Herb Sparta RotterdamSparta Rotterdam
05.05Herb PSV EindhovenPSV Eindhoven42Herb Sparta RotterdamSparta Rotterdam
08.10Herb Sparta RotterdamSparta Rotterdam04Herb PSV EindhovenPSV Eindhoven
06.05Herb Sparta RotterdamSparta Rotterdam01Herb PSV EindhovenPSV Eindhoven
07.01Herb PSV EindhovenPSV Eindhoven00Herb Sparta RotterdamSparta Rotterdam
27.02Herb Sparta RotterdamSparta Rotterdam12Herb PSV EindhovenPSV Eindhoven
03.10Herb PSV EindhovenPSV Eindhoven21Herb Sparta RotterdamSparta Rotterdam

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. PSV Eindhoven jest o 180% lepsza niż Sparta Rotterdam pod względem odsetku wygranych meczów.

PSV EindhovenDomWyjazdOgółem
Win %
70%
70%
70%
Śr. goli/mecz
4.80
3.80
4.30
Strzelone
3.30
2.50
2.90
Stracone
1.50
1.30
1.40
BTTS %
90%
90%
90%
Czyste konto %
10%
10%
10%
Nie strzelił %
0%
0%
0%
Posiadanie piłki
62%
61%
62%
Śr. strzały/mecz
18.10
19.30
18.70
Śr. faule/mecz
8.80
9.40
9.10
Sparta RotterdamDomWyjazdOgółem
Win %
30%
20%
25%
Śr. goli/mecz
2.80
3.20
3.00
Strzelone
1.50
1.00
1.25
Stracone
1.30
2.20
1.75
BTTS %
50%
60%
55%
Czyste konto %
30%
20%
25%
Nie strzelił %
20%
30%
25%
Posiadanie piłki
47%
49%
48%
Śr. strzały/mecz
15.50
10.50
13.00
Śr. faule/mecz
10.30
11.80
11.05

Ostatnie 10 meczów

PSV Eindhoven jest o +230% lepsza pod względem strzelonych bramek
3.30 gola/mecz
PSV Eindhoven u siebie
1.00 gola/mecz
Sparta Rotterdam na wyjeździe

Progi bramkowe

PSV EindhovenSparta Rotterdam
Over 0.5
100% (10/10)
90% (9/10)
Over 1.5
100% (10/10)
80% (8/10)
Over 2.5
100% (10/10)
80% (8/10)
Over 3.5
70% (7/10)
60% (6/10)
Nie strzelił
0% (0/10)
30% (3/10)
1. połowa — 1-2 gole
50% (10/20)
70% (14/20)
1. połowa — 1-3 gole
85% (17/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
40% (8/20)
2. połowa — 1-3 gole
80% (16/20)
60% (12/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. PSV Eindhoven notuje o 7% wyższy wynik niż Sparta Rotterdam pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemPSV EindhovenSparta Rotterdam
Match Corners AVG
11.50 (40/40)
11.90 (20/20)
11.10 (20/20)
Over 6.5 Corners
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 7.5 Corners
93% (37/40)
95% (19/20)
90% (18/20)
Over 8.5 Corners
83% (33/40)
80% (16/20)
85% (17/20)
Over 9.5 Corners
73% (29/40)
75% (15/20)
70% (14/20)
Over 10.5 Corners
63% (25/40)
70% (14/20)
55% (11/20)
Over 11.5 Corners
45% (18/40)
50% (10/20)
40% (8/20)
Over 12.5 Corners
33% (13/40)
35% (7/20)
30% (6/20)
Over 13.5 Corners
23% (9/40)
20% (4/20)
25% (5/20)
Over 14.5 Corners
13% (5/40)
15% (3/20)
10% (2/20)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemPSV EindhovenSparta Rotterdam
Corners Earned Match
6.47
8.20
4.75
More Corners Than Opponent
53% (21/40)
70% (14/20)
35% (7/20)
Over 2.5 Corners Earned
90% (36/40)
100% (20/20)
80% (16/20)
Over 3.5 Corners Earned
80% (32/40)
100% (20/20)
60% (12/20)
Over 4.5 Corners Earned
70% (28/40)
85% (17/20)
55% (11/20)
Over 5.5 Corners Earned
50% (20/40)
65% (13/20)
35% (7/20)
Over 6.5 Corners Earned
43% (17/40)
65% (13/20)
20% (4/20)
Over 7.5 Corners Earned
38% (15/40)
60% (12/20)
15% (3/20)
Over 8.5 Corners Earned
28% (11/40)
45% (9/20)
10% (2/20)
Corners Earned
259
164
95

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Sparta Rotterdam notuje o 9% wyższy wynik niż PSV Eindhoven pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemPSV EindhovenSparta Rotterdam
Match Cards AVG
3.88 (40/40)
3.70 (20/20)
4.05 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
95% (38/40)
90% (18/20)
100% (20/20)
Over 2.5 Cards
70% (28/40)
60% (12/20)
80% (16/20)
Over 3.5 Cards
48% (19/40)
30% (6/20)
65% (13/20)
Over 4.5 Cards
28% (11/40)
30% (6/20)
25% (5/20)
Over 5.5 Cards
23% (9/40)
25% (5/20)
20% (4/20)
Over 6.5 Cards
18% (7/40)
20% (4/20)
15% (3/20)
Over 7.5 Cards
5% (2/40)
10% (2/20)
0% (0/20)
Total Cards
155
74
81
Highest in a Match
9
9
7
Lowest in a Match
1
1
2

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. PSV Eindhoven jest o 90% lepsza niż Sparta Rotterdam pod względem strzałów na mecz.

OgółemPSV EindhovenSparta Rotterdam
Strzały / mecz
18.13
23.75
12.50
Strzały celne / mecz
7.00
10.00
4.00
Strzały niecelne / mecz
7.25
8.75
5.75
Skuteczność strzałów
15.2%
15.8%
14.0%
Strzały na gola
6.59
6.33
7.14
Strzały celne na gola
2.55
2.67
2.29
Strzały Over 10.5
75% (6/8)
100% (4/4)
50% (2/4)
Strzały Over 11.5
75% (6/8)
100% (4/4)
50% (2/4)
Strzały Over 12.5
75% (6/8)
100% (4/4)
50% (2/4)
Strzały Over 13.5
75% (6/8)
100% (4/4)
50% (2/4)
Strzały Over 14.5
63% (5/8)
100% (4/4)
25% (1/4)
Strzały celne Over 3.5
75% (6/8)
100% (4/4)
50% (2/4)
Strzały celne Over 4.5
75% (6/8)
100% (4/4)
50% (2/4)
Strzały celne Over 5.5
63% (5/8)
100% (4/4)
25% (1/4)
Strzały celne Over 6.5
50% (4/8)
75% (3/4)
25% (1/4)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Sparta Rotterdam notuje o 200% wyższy wynik niż PSV Eindhoven pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemPSV EindhovenSparta Rotterdam
Match Offsides AVG
3.17
2.67
3.67
Match Offsides Over 0.5 %
100% (6/6)
100% (3/3)
100% (3/3)
Match Offsides Over 1.5 %
83% (5/6)
100% (3/3)
67% (2/3)
Match Offsides Over 2.5 %
50% (3/6)
33% (1/3)
67% (2/3)
Match Offsides Over 3.5 %
33% (2/6)
33% (1/3)
33% (1/3)
Team Offsides AVG
1.33
0.67
2.00
Team Offsides Over 0.5 %
67% (4/6)
67% (2/3)
67% (2/3)
Team Offsides Over 1.5 %
17% (1/6)
0% (0/3)
33% (1/3)
Team Offsides Over 2.5 %
17% (1/6)
0% (0/3)
33% (1/3)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. PSV Eindhoven jest o 92% lepsza niż Sparta Rotterdam pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemPSV EindhovenSparta Rotterdam
xG (For)
2.28
3.00
1.56
xGA (Against)
1.34
0.68
2.00
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemPSV EindhovenSparta Rotterdam
Under 0.5
3% (1/40)
0% (0/20)
5% (1/20)
Under 1.5
8% (3/40)
0% (0/20)
15% (3/20)
Under 2.5
25% (10/40)
5% (1/20)
45% (9/20)
Under 3.5
48% (19/40)
40% (8/20)
55% (11/20)
Under 4.5
75% (30/40)
65% (13/20)
85% (17/20)
Under 5.5
85% (34/40)
75% (15/20)
95% (19/20)
Eredivisie — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1AZ Alkmaar4400123.00
2PSV Eindhoven4310102.50
3Feyenoord422082.00
4Ajax321072.33
5GO Ahead Eagles421171.75
6Fortuna Sittard421171.75
7NEC Nijmegen320162.00
8Excelsior320162.00
9Twente320162.00
10Groningen420261.50
11Heerenveen412151.25
12Sparta Rotterdam411241.00
13PEC Zwolle410330.75
14Telstar310231.00
15Willem II301210.33
16ADO Den Haag401310.25
17Utrecht401310.25
18Cambuur400400.00