Football Stats
Herb Radomiak Radom
Radomiak RadomŚr. pkt/mecz 1.10
Poland / Ekstraklasa24 lipca 2026 18:00
Herb Wieczysta Kraków
Wieczysta KrakówŚr. pkt/mecz 1.85

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

1 spotkanie — z perspektywy Radomiak Radom

Streaki - Radomiak Radom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Radomiak Radom — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Radomiak Radom — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Radomiak Radom — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Radomiak Radom — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
  • Radomiak Radom — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Radomiak Radom — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (18/20, 90%)
  • Radomiak Radom — nie wygrywa 1. połowę (16/20, 80%)
  • Radomiak Radom — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Radomiak Radom — poniżej 5.5 kartek (8/10, 80%)
  • Radomiak Radom — poniżej 5.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Radomiak Radom — powyżej 29.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Radomiak Radom — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Radomiak Radom — poniżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Radomiak Radom — powyżej 7.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Radomiak Radom — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
  • Radomiak Radom — powyżej 2.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - Wieczysta Kraków

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Wieczysta Kraków — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Wieczysta Kraków — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Wieczysta Kraków — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Wieczysta Kraków — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Wieczysta Kraków — wygrywa na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Wieczysta Kraków — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Wieczysta Kraków — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Wieczysta Kraków — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Wieczysta Kraków — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Wieczysta Kraków — nie wygrywa 1. połowę (14/20, 70%)

Serie - Radomiak Radom

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Radomiak Radom — przegrywa w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Radomiak Radom — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Radomiak Radom — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Radomiak Radom — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Radomiak Radom — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Radomiak Radom — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Radomiak Radom — więcej goli pada w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Radomiak Radom — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Radomiak Radom — powyżej 1.5 spalonych w 24 meczach z rzędu
  • 🔥 Radomiak Radom — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 18 meczach z rzędu

Serie - Wieczysta Kraków

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Wieczysta Kraków — jest niepokonany w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Wieczysta Kraków — obie drużyny strzelają (BTTS) w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Wieczysta Kraków — powyżej 1.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Wieczysta Kraków — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Wieczysta Kraków — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Wieczysta Kraków — jest niepokonany w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Wieczysta Kraków — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Wieczysta Kraków — więcej goli pada w 1. połowie w 5 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
24.07Herb Radomiak RadomRadomiak Radom21Herb Wieczysta KrakówWieczysta Kraków

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Wieczysta Kraków jest o 120% lepsza niż Radomiak Radom pod względem odsetku wygranych meczów.

Radomiak RadomDomWyjazdOgółem
Win %
40%
10%
25%
Śr. goli/mecz
3.10
2.70
2.90
Strzelone
1.70
0.90
1.30
Stracone
1.40
1.80
1.60
BTTS %
70%
60%
65%
Czyste konto %
10%
30%
20%
Nie strzelił %
20%
30%
25%
Posiadanie piłki
53%
52%
53%
Śr. strzały/mecz
14.89
11.90
13.32
Śr. faule/mecz
14.44
11.50
12.89
Wieczysta KrakówDomWyjazdOgółem
Win %
40%
70%
55%
Śr. goli/mecz
2.90
3.70
3.30
Strzelone
1.50
2.50
2.00
Stracone
1.40
1.20
1.30
BTTS %
60%
70%
65%
Czyste konto %
20%
30%
25%
Nie strzelił %
30%
0%
15%
Posiadanie piłki
Śr. strzały/mecz
Śr. faule/mecz

Ostatnie 10 meczów

Wieczysta Kraków jest o +47% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.70 gola/mecz
Radomiak Radom u siebie
2.50 gola/mecz
Wieczysta Kraków na wyjeździe

Progi bramkowe

Radomiak RadomWieczysta Kraków
Over 0.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5
90% (9/10)
100% (10/10)
Over 2.5
60% (6/10)
70% (7/10)
Over 3.5
50% (5/10)
50% (5/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
0% (0/10)
1. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
40% (8/20)
1. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-2 gole
50% (10/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
70% (14/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemRadomiak RadomWieczysta Kraków
Match Corners AVG
10.26 (19/40)
10.26 (19/20)
Over 6.5 Corners
84% (16/19)
84% (16/19)
Over 7.5 Corners
79% (15/19)
79% (15/19)
Over 8.5 Corners
68% (13/19)
68% (13/19)
Over 9.5 Corners
63% (12/19)
63% (12/19)
Over 10.5 Corners
42% (8/19)
42% (8/19)
Over 11.5 Corners
32% (6/19)
32% (6/19)
Over 12.5 Corners
26% (5/19)
26% (5/19)
Over 13.5 Corners
21% (4/19)
21% (4/19)
Over 14.5 Corners
16% (3/19)
16% (3/19)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemRadomiak RadomWieczysta Kraków
Corners Earned Match
4.35
4.35
More Corners Than Opponent
30% (6/20)
30% (6/20)
Over 2.5 Corners Earned
90% (18/20)
90% (18/20)
Over 3.5 Corners Earned
75% (15/20)
75% (15/20)
Over 4.5 Corners Earned
40% (8/20)
40% (8/20)
Over 5.5 Corners Earned
20% (4/20)
20% (4/20)
Over 6.5 Corners Earned
10% (2/20)
10% (2/20)
Over 7.5 Corners Earned
5% (1/20)
5% (1/20)
Over 8.5 Corners Earned
0% (0/20)
0% (0/20)
Corners Earned
87
87

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemRadomiak RadomWieczysta Kraków
Match Cards AVG
4.45 (20/20)
4.45 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
95% (19/20)
95% (19/20)
Over 2.5 Cards
70% (14/20)
70% (14/20)
Over 3.5 Cards
60% (12/20)
60% (12/20)
Over 4.5 Cards
45% (9/20)
45% (9/20)
Over 5.5 Cards
35% (7/20)
35% (7/20)
Over 6.5 Cards
25% (5/20)
25% (5/20)
Over 7.5 Cards
10% (2/20)
10% (2/20)
Total Cards
89
89
Highest in a Match
9
9
Lowest in a Match
1
1

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

OgółemRadomiak RadomWieczysta Kraków
Strzały / mecz
13.40
13.67
13.00
Strzały celne / mecz
3.40
3.50
3.25
Strzały niecelne / mecz
6.40
6.17
6.75
Skuteczność strzałów
7.5%
7.3%
7.7%
Strzały na gola
13.40
13.67
13.00
Strzały celne na gola
3.40
3.50
3.25
Strzały Over 10.5
80% (8/10)
67% (4/6)
100% (4/4)
Strzały Over 11.5
80% (8/10)
67% (4/6)
100% (4/4)
Strzały Over 12.5
60% (6/10)
67% (4/6)
50% (2/4)
Strzały Over 13.5
40% (4/10)
50% (3/6)
25% (1/4)
Strzały Over 14.5
30% (3/10)
33% (2/6)
25% (1/4)
Strzały celne Over 3.5
50% (5/10)
50% (3/6)
50% (2/4)
Strzały celne Over 4.5
20% (2/10)
33% (2/6)
0% (0/4)
Strzały celne Over 5.5
0% (0/10)
0% (0/6)
0% (0/4)
Strzały celne Over 6.5
0% (0/10)
0% (0/6)
0% (0/4)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Wieczysta Kraków notuje o 75% wyższy wynik niż Radomiak Radom pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemRadomiak RadomWieczysta Kraków
Match Offsides AVG
2.40
2.33
2.50
Match Offsides Over 0.5 %
100% (10/10)
100% (6/6)
100% (4/4)
Match Offsides Over 1.5 %
80% (8/10)
67% (4/6)
100% (4/4)
Match Offsides Over 2.5 %
50% (5/10)
50% (3/6)
50% (2/4)
Match Offsides Over 3.5 %
10% (1/10)
17% (1/6)
0% (0/4)
Team Offsides AVG
1.30
1.00
1.75
Team Offsides Over 0.5 %
70% (7/10)
50% (3/6)
100% (4/4)
Team Offsides Over 1.5 %
50% (5/10)
50% (3/6)
50% (2/4)
Team Offsides Over 2.5 %
10% (1/10)
0% (0/6)
25% (1/4)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Wieczysta Kraków jest o 16% lepsza niż Radomiak Radom pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemRadomiak RadomWieczysta Kraków
xG (For)
1.41
1.32
1.53
xGA (Against)
1.84
1.82
1.87
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemRadomiak RadomWieczysta Kraków
Under 0.5
8% (3/40)
10% (2/20)
5% (1/20)
Under 1.5
18% (7/40)
25% (5/20)
10% (2/20)
Under 2.5
45% (18/40)
50% (10/20)
40% (8/20)
Under 3.5
57% (23/40)
55% (11/20)
60% (12/20)
Under 4.5
78% (31/40)
85% (17/20)
70% (14/20)
Under 5.5
93% (37/40)
95% (19/20)
90% (18/20)
Ekstraklasa — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Legia Warszawa6330122.00
2Lech Poznan4310102.50
3Wisla Krakow6312101.67
4GKS Katowice530291.80
5Gornik Zabrze430192.25
6Jagiellonia430192.25
7Pogon Szczecin522181.60
8Korona Kielce522181.60
9Zaglebie Lubin522181.60
10Cracovia Krakow622281.33
11Piast Gliwice621371.17
12Radomiak Radom621371.17
13Widzew Łódź613261.00
14Slask Wroclaw613261.00
15Motor Lublin612350.83
16Wisla Plock511340.80