Football Stats
Herb Piast Gliwice
Piast GliwiceŚr. pkt/mecz 1.35
Poland / Ekstraklasa1 sierpnia 2026 14:45
Herb Wisla Krakow
Wisla KrakowŚr. pkt/mecz 2.10

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

9 spotkań — z perspektywy Piast Gliwice

Streaki - Piast Gliwice

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Piast Gliwice — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Piast Gliwice — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Piast Gliwice — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Piast Gliwice — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Piast Gliwice — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Piast Gliwice — powyżej 1.5 spalonych (9/10, 90%)
  • Piast Gliwice — poniżej 3.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Piast Gliwice — powyżej 8.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Piast Gliwice — poniżej 12.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Piast Gliwice — poniżej 4.5 kartek (8/10, 80%)
  • Piast Gliwice — więcej goli pada w 2. połowie (14/20, 70%)
  • Piast Gliwice — powyżej 29.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Piast Gliwice — poniżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Piast Gliwice — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
  • Piast Gliwice — powyżej 2.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Piast Gliwice — poniżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - Wisla Krakow

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Wisla Krakow — jest niepokonany na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Wisla Krakow — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Wisla Krakow — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Wisla Krakow — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Wisla Krakow — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Wisla Krakow — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Wisla Krakow — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Wisla Krakow — poniżej 49.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
  • Wisla Krakow — poniżej 4.5 kartek (9/10, 90%)
  • Wisla Krakow — poniżej 4.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
  • Wisla Krakow — powyżej 29.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Wisla Krakow — powyżej 2.5 kartek (8/10, 80%)
  • Wisla Krakow — powyżej 2.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Wisla Krakow — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
  • Wisla Krakow — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Wisla Krakow — poniżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Wisla Krakow — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Wisla Krakow — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)

Serie - Piast Gliwice

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Piast Gliwice — przegrywa w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Piast Gliwice — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Piast Gliwice — nie wygrywa 1. połowę w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Piast Gliwice — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Piast Gliwice — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 11 meczach z rzędu
  • 🔥 Piast Gliwice — powyżej 1.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Piast Gliwice — poniżej 3.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Piast Gliwice — powyżej 6.5 rożnych w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Piast Gliwice — ma więcej rożnych niż przeciwnik w 4 meczach z rzędu

Serie - Wisla Krakow

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Wisla Krakow — wygrywa w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Wisla Krakow — jest niepokonany w 18 meczach z rzędu
  • 🔥 Wisla Krakow — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Wisla Krakow — jest niepokonany w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Wisla Krakow — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 23 meczach z rzędu
  • 🔥 Wisla Krakow — poniżej 49.5 punktów kartkowych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Wisla Krakow — powyżej 8.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Wisla Krakow — poniżej 12.5 rożnych w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Wisla Krakow — poniżej 4.5 kartek w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Wisla Krakow — poniżej 4.5 kartek łącznie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Wisla Krakow — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 10 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
01.08Herb Piast GliwicePiast Gliwice43Herb Wisla KrakowWisla Krakow
03.04Herb Wisla KrakowWisla Krakow22Herb Piast GliwicePiast Gliwice
01.10Herb Piast GliwicePiast Gliwice10Herb Wisla KrakowWisla Krakow
16.05Herb Piast GliwicePiast Gliwice23Herb Wisla KrakowWisla Krakow
31.01Herb Wisla KrakowWisla Krakow34Herb Piast GliwicePiast Gliwice
30.05Herb Piast GliwicePiast Gliwice40Herb Wisla KrakowWisla Krakow
18.10Herb Wisla KrakowWisla Krakow12Herb Piast GliwicePiast Gliwice
06.04Herb Wisla KrakowWisla Krakow22Herb Piast GliwicePiast Gliwice
02.11Herb Piast GliwicePiast Gliwice20Herb Wisla KrakowWisla Krakow

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Wisla Krakow jest o 38% lepsza niż Piast Gliwice pod względem odsetku wygranych meczów.

Piast GliwiceDomWyjazdOgółem
Win %
50%
30%
40%
Śr. goli/mecz
2.60
2.90
2.75
Strzelone
1.40
1.20
1.30
Stracone
1.20
1.70
1.45
BTTS %
50%
70%
60%
Czyste konto %
40%
10%
25%
Nie strzelił %
20%
20%
20%
Posiadanie piłki
58%
52%
55%
Śr. strzały/mecz
18.40
12.80
15.60
Śr. faule/mecz
10.90
12.60
11.75
Wisla KrakowDomWyjazdOgółem
Win %
70%
40%
55%
Śr. goli/mecz
3.20
1.80
2.50
Strzelone
2.20
1.20
1.70
Stracone
1.00
0.60
0.80
BTTS %
70%
60%
65%
Czyste konto %
30%
40%
35%
Nie strzelił %
0%
10%
5%
Posiadanie piłki
Śr. strzały/mecz
Śr. faule/mecz

Ostatnie 10 meczów

Piast Gliwice jest o +17% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.40 gola/mecz
Piast Gliwice u siebie
1.20 gola/mecz
Wisla Krakow na wyjeździe

Progi bramkowe

Piast GliwiceWisla Krakow
Over 0.5
90% (9/10)
90% (9/10)
Over 1.5
70% (7/10)
70% (7/10)
Over 2.5
50% (5/10)
20% (2/10)
Over 3.5
40% (4/10)
0% (0/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
10% (1/10)
1. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
55% (11/20)
1. połowa — 1-3 gole
60% (12/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-2 gole
70% (14/20)
50% (10/20)
2. połowa — 1-3 gole
80% (16/20)
60% (12/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Wisla Krakow notuje o 17% wyższy wynik niż Piast Gliwice pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemPiast GliwiceWisla Krakow
Match Corners AVG
10.38 (21/40)
10.30 (20/20)
12.00 (1/20)
Over 6.5 Corners
90% (19/21)
90% (18/20)
100% (1/1)
Over 7.5 Corners
81% (17/21)
80% (16/20)
100% (1/1)
Over 8.5 Corners
71% (15/21)
70% (14/20)
100% (1/1)
Over 9.5 Corners
57% (12/21)
55% (11/20)
100% (1/1)
Over 10.5 Corners
57% (12/21)
55% (11/20)
100% (1/1)
Over 11.5 Corners
43% (9/21)
40% (8/20)
100% (1/1)
Over 12.5 Corners
19% (4/21)
20% (4/20)
0% (0/1)
Over 13.5 Corners
14% (3/21)
15% (3/20)
0% (0/1)
Over 14.5 Corners
10% (2/21)
10% (2/20)
0% (0/1)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemPiast GliwiceWisla Krakow
Corners Earned Match
5.25
5.65
4.85
More Corners Than Opponent
45% (18/40)
50% (10/20)
40% (8/20)
Over 2.5 Corners Earned
78% (31/40)
70% (14/20)
85% (17/20)
Over 3.5 Corners Earned
65% (26/40)
60% (12/20)
70% (14/20)
Over 4.5 Corners Earned
53% (21/40)
55% (11/20)
50% (10/20)
Over 5.5 Corners Earned
40% (16/40)
55% (11/20)
25% (5/20)
Over 6.5 Corners Earned
33% (13/40)
45% (9/20)
20% (4/20)
Over 7.5 Corners Earned
25% (10/40)
35% (7/20)
15% (3/20)
Over 8.5 Corners Earned
25% (10/40)
35% (7/20)
15% (3/20)
Corners Earned
210
113
97

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Wisla Krakow notuje o 8% wyższy wynik niż Piast Gliwice pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemPiast GliwiceWisla Krakow
Match Cards AVG
3.95 (40/40)
3.80 (20/20)
4.10 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
98% (39/40)
95% (19/20)
100% (20/20)
Over 2.5 Cards
78% (31/40)
75% (15/20)
80% (16/20)
Over 3.5 Cards
57% (23/40)
55% (11/20)
60% (12/20)
Over 4.5 Cards
28% (11/40)
30% (6/20)
25% (5/20)
Over 5.5 Cards
15% (6/40)
15% (3/20)
15% (3/20)
Over 6.5 Cards
10% (4/40)
10% (2/20)
10% (2/20)
Over 7.5 Cards
5% (2/40)
0% (0/20)
10% (2/20)
Total Cards
158
76
82
Highest in a Match
9
7
9
Lowest in a Match
1
1
2

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Wisla Krakow jest o 17% lepsza niż Piast Gliwice pod względem strzałów na mecz.

OgółemPiast GliwiceWisla Krakow
Strzały / mecz
15.70
14.25
16.67
Strzały celne / mecz
5.30
4.75
5.67
Strzały niecelne / mecz
5.40
7.00
4.33
Skuteczność strzałów
11.5%
10.5%
12.0%
Strzały na gola
8.72
9.50
8.33
Strzały celne na gola
2.94
3.17
2.83
Strzały Over 10.5
100% (10/10)
100% (4/4)
100% (6/6)
Strzały Over 11.5
90% (9/10)
100% (4/4)
83% (5/6)
Strzały Over 12.5
70% (7/10)
75% (3/4)
67% (4/6)
Strzały Over 13.5
60% (6/10)
50% (2/4)
67% (4/6)
Strzały Over 14.5
50% (5/10)
50% (2/4)
50% (3/6)
Strzały celne Over 3.5
60% (6/10)
50% (2/4)
67% (4/6)
Strzały celne Over 4.5
50% (5/10)
50% (2/4)
50% (3/6)
Strzały celne Over 5.5
40% (4/10)
50% (2/4)
33% (2/6)
Strzały celne Over 6.5
30% (3/10)
25% (1/4)
33% (2/6)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Wisla Krakow notuje o 78% wyższy wynik niż Piast Gliwice pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemPiast GliwiceWisla Krakow
Match Offsides AVG
2.40
2.25
2.50
Match Offsides Over 0.5 %
100% (10/10)
100% (4/4)
100% (6/6)
Match Offsides Over 1.5 %
80% (8/10)
75% (3/4)
83% (5/6)
Match Offsides Over 2.5 %
60% (6/10)
50% (2/4)
67% (4/6)
Match Offsides Over 3.5 %
0% (0/10)
0% (0/4)
0% (0/6)
Team Offsides AVG
1.10
0.75
1.33
Team Offsides Over 0.5 %
70% (7/10)
50% (2/4)
83% (5/6)
Team Offsides Over 1.5 %
30% (3/10)
25% (1/4)
33% (2/6)
Team Offsides Over 2.5 %
10% (1/10)
0% (0/4)
17% (1/6)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Wisla Krakow jest o 60% lepsza niż Piast Gliwice pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemPiast GliwiceWisla Krakow
xG (For)
1.71
1.25
2.01
xGA (Against)
1.60
2.05
1.30
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemPiast GliwiceWisla Krakow
Under 0.5
5% (2/40)
5% (1/20)
5% (1/20)
Under 1.5
18% (7/40)
20% (4/20)
15% (3/20)
Under 2.5
53% (21/40)
45% (9/20)
60% (12/20)
Under 3.5
75% (30/40)
70% (14/20)
80% (16/20)
Under 4.5
88% (35/40)
85% (17/20)
90% (18/20)
Under 5.5
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Ekstraklasa — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Legia Warszawa6330122.00
2Lech Poznan4310102.50
3Wisla Krakow6312101.67
4GKS Katowice530291.80
5Gornik Zabrze430192.25
6Jagiellonia430192.25
7Pogon Szczecin522181.60
8Korona Kielce522181.60
9Zaglebie Lubin522181.60
10Cracovia Krakow622281.33
11Piast Gliwice621371.17
12Radomiak Radom621371.17
13Widzew Łódź613261.00
14Slask Wroclaw613261.00
15Motor Lublin612350.83
16Wisla Plock511340.80