Football Stats
Herb Zemun
ZemunŚr. pkt/mecz 1.65
Serbia / Super liga18 lipca 2026 20:00
Herb FK Partizan
FK PartizanŚr. pkt/mecz 1.70

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

5 spotkań — z perspektywy Zemun

0W — Zemun2D3W — FK Partizan

Streaki - Zemun

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Zemun — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Zemun — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
  • Zemun — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Zemun — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Zemun — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Zemun — wygrywa u siebie (7/10, 70%)
  • Zemun — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)

Streaki - FK Partizan

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • FK Partizan — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • FK Partizan — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • FK Partizan — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • FK Partizan — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • FK Partizan — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
  • FK Partizan — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • FK Partizan — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • FK Partizan — więcej goli pada w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • FK Partizan — powyżej 1.5 spalonych (10/10, 100%)
  • FK Partizan — powyżej 39.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • FK Partizan — powyżej 3.5 kartek (8/10, 80%)
  • FK Partizan — poniżej 6.5 kartek (8/10, 80%)
  • FK Partizan — powyżej 3.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • FK Partizan — poniżej 6.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • FK Partizan — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
  • FK Partizan — jest niepokonany w 1. połowie (15/20, 75%)
  • FK Partizan — poniżej 4.5 spalonych (7/10, 70%)
  • FK Partizan — powyżej 7.5 rożnych (7/10, 70%)
  • FK Partizan — poniżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)

Serie - Zemun

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Zemun — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Zemun — powyżej 1.5 gola w meczu w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Zemun — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Zemun — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu

Serie - FK Partizan

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 FK Partizan — jest niepokonany w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 FK Partizan — wygrywa 2. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 FK Partizan — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 FK Partizan — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 FK Partizan — więcej goli pada w 2. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 FK Partizan — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 34 meczach z rzędu
  • 🔥 FK Partizan — powyżej 1.5 spalonych w 13 meczach z rzędu
  • 🔥 FK Partizan — poniżej 11.5 rożnych w 8 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
18.07Herb ZemunZemun22Herb FK PartizanFK Partizan
05.12Herb FK PartizanFK Partizan10Herb ZemunZemun
12.08Herb ZemunZemun01Herb FK PartizanFK Partizan
25.02Herb FK PartizanFK Partizan11Herb ZemunZemun
25.10Herb ZemunZemun13Herb FK PartizanFK Partizan

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu.

ZemunDomWyjazdOgółem
Win %
70%
20%
45%
Śr. goli/mecz
2.60
2.70
2.65
Strzelone
1.80
1.20
1.50
Stracone
0.80
1.50
1.15
BTTS %
60%
70%
65%
Czyste konto %
40%
10%
25%
Nie strzelił %
0%
20%
10%
Posiadanie piłki
Śr. strzały/mecz
Śr. faule/mecz
FK PartizanDomWyjazdOgółem
Win %
60%
30%
45%
Śr. goli/mecz
2.30
2.80
2.55
Strzelone
1.60
1.20
1.40
Stracone
0.70
1.60
1.15
BTTS %
60%
50%
55%
Czyste konto %
40%
20%
30%
Nie strzelił %
20%
50%
35%
Posiadanie piłki
60%
60%
Śr. strzały/mecz
13.89
13.53
Śr. faule/mecz
11.89
12.73

Ostatnie 10 meczów

Zemun jest o +50% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.80 gola/mecz
Zemun u siebie
1.20 gola/mecz
FK Partizan na wyjeździe

Progi bramkowe

ZemunFK Partizan
Over 0.5
100% (10/10)
80% (8/10)
Over 1.5
80% (8/10)
80% (8/10)
Over 2.5
60% (6/10)
70% (7/10)
Over 3.5
20% (2/10)
30% (3/10)
Nie strzelił
0% (0/10)
50% (5/10)
1. połowa — 1-2 gole
75% (15/20)
70% (14/20)
1. połowa — 1-3 gole
80% (16/20)
75% (15/20)
2. połowa — 1-2 gole
70% (14/20)
50% (10/20)
2. połowa — 1-3 gole
80% (16/20)
65% (13/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemZemunFK Partizan
Match Corners AVG
8.67 (15/40)
8.67 (15/20)
Over 6.5 Corners
73% (11/15)
73% (11/15)
Over 7.5 Corners
73% (11/15)
73% (11/15)
Over 8.5 Corners
47% (7/15)
47% (7/15)
Over 9.5 Corners
47% (7/15)
47% (7/15)
Over 10.5 Corners
20% (3/15)
20% (3/15)
Over 11.5 Corners
20% (3/15)
20% (3/15)
Over 12.5 Corners
0% (0/15)
0% (0/15)
Over 13.5 Corners
0% (0/15)
0% (0/15)
Over 14.5 Corners
0% (0/15)
0% (0/15)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemZemunFK Partizan
Corners Earned Match
4.65
4.65
More Corners Than Opponent
40% (8/20)
40% (8/20)
Over 2.5 Corners Earned
70% (14/20)
70% (14/20)
Over 3.5 Corners Earned
50% (10/20)
50% (10/20)
Over 4.5 Corners Earned
40% (8/20)
40% (8/20)
Over 5.5 Corners Earned
25% (5/20)
25% (5/20)
Over 6.5 Corners Earned
20% (4/20)
20% (4/20)
Over 7.5 Corners Earned
20% (4/20)
20% (4/20)
Over 8.5 Corners Earned
20% (4/20)
20% (4/20)
Corners Earned
93
93

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemZemunFK Partizan
Match Cards AVG
4.90 (20/20)
4.90 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 2.5 Cards
75% (15/20)
75% (15/20)
Over 3.5 Cards
70% (14/20)
70% (14/20)
Over 4.5 Cards
50% (10/20)
50% (10/20)
Over 5.5 Cards
45% (9/20)
45% (9/20)
Over 6.5 Cards
25% (5/20)
25% (5/20)
Over 7.5 Cards
10% (2/20)
10% (2/20)
Total Cards
98
98
Highest in a Match
10
10
Lowest in a Match
2
2

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemZemunFK Partizan
Under 0.5
10% (4/40)
0% (0/20)
20% (4/20)
Under 1.5
23% (9/40)
20% (4/20)
25% (5/20)
Under 2.5
40% (16/40)
45% (9/20)
35% (7/20)
Under 3.5
78% (31/40)
75% (15/20)
80% (16/20)
Under 4.5
90% (36/40)
95% (19/20)
85% (17/20)
Under 5.5
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Super liga — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1FK Crvena Zvezda5500153.00
2Vojvodina7502152.14
3IMT Novi Beograd7412131.86
4Mladost Lucani7241101.43
5Radnicki 19236312101.67
6Cukaricki7313101.43
9Novi Pazar722381.14
10OFK Beograd722381.14
11FK Partizan621371.17
12Macva721471.00
13Radnicki NIS612350.83
14Zemun701610.14