Football Stats
Herb Radnicki 1923
Radnicki 1923Śr. pkt/mecz 1.20
Serbia / Super liga26 lipca 2026 20:30
Herb Železničar Pančevo
Železničar PančevoŚr. pkt/mecz 1.45

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Radnicki 1923

Streaki - Radnicki 1923

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Radnicki 1923 — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Radnicki 1923 — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Radnicki 1923 — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • Radnicki 1923 — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Radnicki 1923 — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Radnicki 1923 — powyżej 1.5 spalonych (9/10, 90%)
  • Radnicki 1923 — poniżej 11.5 rożnych (9/10, 90%)
  • Radnicki 1923 — powyżej 39.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Radnicki 1923 — powyżej 3.5 kartek (8/10, 80%)
  • Radnicki 1923 — powyżej 3.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Radnicki 1923 — jest niepokonany w 2. połowie (15/20, 75%)
  • Radnicki 1923 — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
  • Radnicki 1923 — nie wygrywa 1. połowę (14/20, 70%)
  • Radnicki 1923 — poniżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Radnicki 1923 — powyżej 6.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Radnicki 1923 — poniżej 6.5 kartek (7/10, 70%)

Streaki - Železničar Pančevo

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Železničar Pančevo — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Železničar Pančevo — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Železničar Pančevo — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Železničar Pančevo — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Železničar Pančevo — remisuje 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Železničar Pančevo — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Železničar Pančevo — powyżej 1.5 spalonych (9/10, 90%)
  • Železničar Pančevo — powyżej 29.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Železničar Pančevo — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
  • Železničar Pančevo — powyżej 1.5 gola w meczu (14/20, 70%)
  • Železničar Pančevo — poniżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Železničar Pančevo — powyżej 6.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Železničar Pančevo — poniżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Železničar Pančevo — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
  • Železničar Pančevo — poniżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
  • Železničar Pančevo — powyżej 2.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Železničar Pančevo — poniżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - Radnicki 1923

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Radnicki 1923 — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Radnicki 1923 — jest niepokonany w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Radnicki 1923 — powyżej 39.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Radnicki 1923 — poniżej 2.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Radnicki 1923 — powyżej 8.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Radnicki 1923 — powyżej 3.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Radnicki 1923 — powyżej 3.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Radnicki 1923 — powyżej 7.5 rożnych zdobytych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Radnicki 1923 — ma więcej rożnych niż przeciwnik w 3 meczach z rzędu

Serie - Železničar Pančevo

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Železničar Pančevo — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Železničar Pančevo — nie wygrywa 1. połowę w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Železničar Pančevo — remisuje 1. połowę w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Železničar Pančevo — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Železničar Pančevo — poniżej 49.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Železničar Pančevo — powyżej 1.5 spalonych w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Železničar Pančevo — poniżej 4.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Železničar Pančevo — poniżej 4.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
29.11Herb Železničar PančevoŽelezničar Pančevo10Herb Radnicki 1923Radnicki 1923
27.07Herb Radnicki 1923Radnicki 192311Herb Železničar PančevoŽelezničar Pančevo
24.11Herb Železničar PančevoŽelezničar Pančevo11Herb Radnicki 1923Radnicki 1923
19.07Herb Radnicki 1923Radnicki 192323Herb Železničar PančevoŽelezničar Pančevo
13.03Herb Radnicki 1923Radnicki 192330Herb Železničar PančevoŽelezničar Pančevo
01.10Herb Železničar PančevoŽelezničar Pančevo02Herb Radnicki 1923Radnicki 1923
29.05Herb Radnicki 1923Radnicki 192301Herb Železničar PančevoŽelezničar Pančevo
25.05Herb Železničar PančevoŽelezničar Pančevo13Herb Radnicki 1923Radnicki 1923
20.02Herb Železničar PančevoŽelezničar Pančevo01Herb Radnicki 1923Radnicki 1923
15.08Herb Radnicki 1923Radnicki 192331Herb Železničar PančevoŽelezničar Pančevo

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Železničar Pančevo jest o 75% lepsza niż Radnicki 1923 pod względem odsetku wygranych meczów.

Radnicki 1923DomWyjazdOgółem
Win %
30%
10%
20%
Śr. goli/mecz
2.70
1.10
1.90
Strzelone
1.60
0.50
1.05
Stracone
1.10
0.60
0.85
BTTS %
60%
20%
40%
Czyste konto %
20%
70%
45%
Nie strzelił %
30%
70%
50%
Posiadanie piłki
51%
51%
51%
Śr. strzały/mecz
9.78
13.40
11.68
Śr. faule/mecz
11.56
13.80
12.74
Železničar PančevoDomWyjazdOgółem
Win %
50%
20%
35%
Śr. goli/mecz
2.40
2.10
2.25
Strzelone
1.60
1.10
1.35
Stracone
0.80
1.00
0.90
BTTS %
30%
50%
40%
Czyste konto %
50%
40%
45%
Nie strzelił %
30%
40%
35%
Posiadanie piłki
53%
52%
53%
Śr. strzały/mecz
12.44
8.56
10.50
Śr. faule/mecz
10.78
11.78
11.28

Ostatnie 10 meczów

Radnicki 1923 jest o +45% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.60 gola/mecz
Radnicki 1923 u siebie
1.10 gola/mecz
Železničar Pančevo na wyjeździe

Progi bramkowe

Radnicki 1923Železničar Pančevo
Over 0.5
90% (9/10)
70% (7/10)
Over 1.5
80% (8/10)
60% (6/10)
Over 2.5
50% (5/10)
50% (5/10)
Over 3.5
50% (5/10)
20% (2/10)
Nie strzelił
30% (3/10)
40% (4/10)
1. połowa — 1-2 gole
45% (9/20)
55% (11/20)
1. połowa — 1-3 gole
55% (11/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-2 gole
40% (8/20)
55% (11/20)
2. połowa — 1-3 gole
55% (11/20)
65% (13/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemRadnicki 1923Železničar Pančevo
Match Corners AVG
8.49 (37/40)
8.53 (19/20)
8.44 (18/20)
Over 6.5 Corners
68% (25/37)
68% (13/19)
67% (12/18)
Over 7.5 Corners
51% (19/37)
53% (10/19)
50% (9/18)
Over 8.5 Corners
43% (16/37)
47% (9/19)
39% (7/18)
Over 9.5 Corners
32% (12/37)
42% (8/19)
22% (4/18)
Over 10.5 Corners
24% (9/37)
32% (6/19)
17% (3/18)
Over 11.5 Corners
16% (6/37)
16% (3/19)
17% (3/18)
Over 12.5 Corners
14% (5/37)
11% (2/19)
17% (3/18)
Over 13.5 Corners
14% (5/37)
11% (2/19)
17% (3/18)
Over 14.5 Corners
8% (3/37)
5% (1/19)
11% (2/18)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemRadnicki 1923Železničar Pančevo
Corners Earned Match
4.47
4.35
4.60
More Corners Than Opponent
40% (16/40)
40% (8/20)
40% (8/20)
Over 2.5 Corners Earned
73% (29/40)
65% (13/20)
80% (16/20)
Over 3.5 Corners Earned
55% (22/40)
55% (11/20)
55% (11/20)
Over 4.5 Corners Earned
40% (16/40)
35% (7/20)
45% (9/20)
Over 5.5 Corners Earned
33% (13/40)
25% (5/20)
40% (8/20)
Over 6.5 Corners Earned
25% (10/40)
25% (5/20)
25% (5/20)
Over 7.5 Corners Earned
18% (7/40)
20% (4/20)
15% (3/20)
Over 8.5 Corners Earned
13% (5/40)
15% (3/20)
10% (2/20)
Corners Earned
179
87
92

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Radnicki 1923 notuje o 9% wyższy wynik niż Železničar Pančevo pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemRadnicki 1923Železničar Pančevo
Match Cards AVG
4.97 (40/40)
5.20 (20/20)
4.75 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
98% (39/40)
100% (20/20)
95% (19/20)
Over 2.5 Cards
88% (35/40)
95% (19/20)
80% (16/20)
Over 3.5 Cards
73% (29/40)
85% (17/20)
60% (12/20)
Over 4.5 Cards
50% (20/40)
55% (11/20)
45% (9/20)
Over 5.5 Cards
33% (13/40)
35% (7/20)
30% (6/20)
Over 6.5 Cards
25% (10/40)
30% (6/20)
20% (4/20)
Over 7.5 Cards
13% (5/40)
10% (2/20)
15% (3/20)
Total Cards
199
104
95
Highest in a Match
11
9
11
Lowest in a Match
1
2
1

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemRadnicki 1923Železničar Pančevo
Under 0.5
28% (11/40)
35% (7/20)
20% (4/20)
Under 1.5
40% (16/40)
50% (10/20)
30% (6/20)
Under 2.5
60% (24/40)
65% (13/20)
55% (11/20)
Under 3.5
75% (30/40)
70% (14/20)
80% (16/20)
Under 4.5
93% (37/40)
95% (19/20)
90% (18/20)
Under 5.5
98% (39/40)
95% (19/20)
100% (20/20)
Super liga — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1FK Crvena Zvezda5500153.00
2Vojvodina7502152.14
3IMT Novi Beograd7412131.86
4Mladost Lucani7241101.43
5Radnicki 19236312101.67
6Cukaricki7313101.43
9Novi Pazar722381.14
10OFK Beograd722381.14
11FK Partizan621371.17
12Macva721471.00
13Radnicki NIS612350.83
14Zemun701610.14