Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
2 spotkań — z perspektywy Žilina
Streaki - Žilina
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Žilina — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Žilina — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Žilina — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
- Žilina — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Žilina — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Žilina — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
- Žilina — powyżej 29.5 punktów kartkowych (1/1, 100%)
- Žilina — poniżej 39.5 punktów kartkowych (1/1, 100%)
- Žilina — powyżej 2.5 kartek (1/1, 100%)
- Žilina — poniżej 3.5 kartek (1/1, 100%)
- Žilina — powyżej 2.5 kartek łącznie (1/1, 100%)
- Žilina — poniżej 3.5 kartek łącznie (1/1, 100%)
Streaki - HNK Hajduk Split
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- HNK Hajduk Split — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- HNK Hajduk Split — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- HNK Hajduk Split — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- HNK Hajduk Split — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- HNK Hajduk Split — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
- HNK Hajduk Split — poniżej 4.5 spalonych (9/10, 90%)
- HNK Hajduk Split — poniżej 4.5 kartek (9/10, 90%)
- HNK Hajduk Split — powyżej 29.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
- HNK Hajduk Split — poniżej 49.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
- HNK Hajduk Split — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
- HNK Hajduk Split — powyżej 2.5 kartek (8/10, 80%)
- HNK Hajduk Split — powyżej 2.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
- HNK Hajduk Split — poniżej 4.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
- HNK Hajduk Split — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
- HNK Hajduk Split — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)
Serie - Žilina
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Žilina — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Žilina — poniżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Žilina — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Žilina — nie wygrywa 1. połowę w 9 meczach z rzędu
Serie - HNK Hajduk Split
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 HNK Hajduk Split — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
- 🔥 HNK Hajduk Split — powyżej 1.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
- 🔥 HNK Hajduk Split — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 HNK Hajduk Split — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 HNK Hajduk Split — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 HNK Hajduk Split — poniżej 39.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 HNK Hajduk Split — poniżej 4.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 HNK Hajduk Split — poniżej 12.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 HNK Hajduk Split — poniżej 3.5 kartek w 3 meczach z rzędu
- 🔥 HNK Hajduk Split — poniżej 3.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 HNK Hajduk Split — poniżej 8.5 rożnych zdobytych w 12 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. HNK Hajduk Split jest o 43% lepsza niż Žilina pod względem odsetku wygranych meczów.
| Žilina | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 20% | 35% |
Śr. goli/mecz | 2.00 | 2.80 | 2.40 |
Strzelone | 1.20 | 1.20 | 1.20 |
Stracone | 0.80 | 1.60 | 1.20 |
BTTS % | 30% | 50% | 40% |
Czyste konto % | 40% | 20% | 30% |
Nie strzelił % | 40% | 40% | 40% |
Posiadanie piłki | — | — | — |
Śr. strzały/mecz | — | — | — |
Śr. faule/mecz | — | — | — |
| HNK Hajduk Split | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 70% | 30% | 50% |
Śr. goli/mecz | 3.00 | 2.80 | 2.90 |
Strzelone | 1.90 | 1.70 | 1.80 |
Stracone | 1.10 | 1.10 | 1.10 |
BTTS % | 50% | 50% | 50% |
Czyste konto % | 40% | 30% | 35% |
Nie strzelił % | 10% | 30% | 20% |
Posiadanie piłki | 57% | 59% | 58% |
Śr. strzały/mecz | 13.89 | 14.56 | 14.22 |
Śr. faule/mecz | 12.56 | 12.44 | 12.50 |
Ostatnie 10 meczów
- 09.07.2026Lvs HNK Hajduk Split0-2
- 20.06.2026Dvs Opava1-1
- 16.05.2026Lvs Podbrezová0-2
- 10.05.2026Lvs Spartak Trnava0-1
- 05.05.2026Wvs Zemplín Michalovce3-2
- 25.04.2026Lvs Dunajska Streda1-3
- 18.04.2026Lvs Slovan Bratislava0-1
- 11.04.2026Wvs Podbrezová5-1
- 04.04.2026Lvs Zemplín Michalovce1-2
- 21.03.2026Wvs Dunajska Streda3-1
- 09.07.2026Wvs Žilina2-0
- 22.05.2026Wvs Vukovar6-3
- 16.05.2026Dvs NK Lokomotiva Zagreb1-1
- 09.05.2026Lvs Dinamo Zagreb0-2
- 03.05.2026Wvs NK Varazdin3-1
- 26.04.2026Dvs HNK Rijeka0-0
- 21.04.2026Lvs NK Osijek0-1
- 17.04.2026Dvs NK Slaven Belupo2-2
- 12.04.2026Wvs HNK Gorica1-0
- 07.04.2026Wvs Istra 19613-1
Progi bramkowe
| Žilina | HNK Hajduk Split | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 80% (8/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 40% (4/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 40% (4/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 70% (14/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 50% (10/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 50% (10/20) |
| Žilina | HNK Hajduk Split | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 70% (14/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 50% (10/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 50% (10/20) |
| Žilina | HNK Hajduk Split | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 40% (4/10) | 60% (6/10) |
Over 1.5 | 10% (1/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 70% (7/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 70% (14/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 50% (10/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 50% (10/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.
| Ogółem | Žilina | HNK Hajduk Split | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 9.50 (18/40) | — | 9.50 (18/20) |
Over 6.5 Corners | 72% (13/18) | — | 72% (13/18) |
Over 7.5 Corners | 61% (11/18) | — | 61% (11/18) |
Over 8.5 Corners | 56% (10/18) | — | 56% (10/18) |
Over 9.5 Corners | 56% (10/18) | — | 56% (10/18) |
Over 10.5 Corners | 44% (8/18) | — | 44% (8/18) |
Over 11.5 Corners | 39% (7/18) | — | 39% (7/18) |
Over 12.5 Corners | 28% (5/18) | — | 28% (5/18) |
Over 13.5 Corners | 22% (4/18) | — | 22% (4/18) |
Over 14.5 Corners | 17% (3/18) | — | 17% (3/18) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | Žilina | HNK Hajduk Split | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 4.95 | — | 4.95 |
More Corners Than Opponent | 45% (9/20) | — | 45% (9/20) |
Over 2.5 Corners Earned | 60% (12/20) | — | 60% (12/20) |
Over 3.5 Corners Earned | 60% (12/20) | — | 60% (12/20) |
Over 4.5 Corners Earned | 50% (10/20) | — | 50% (10/20) |
Over 5.5 Corners Earned | 40% (8/20) | — | 40% (8/20) |
Over 6.5 Corners Earned | 30% (6/20) | — | 30% (6/20) |
Over 7.5 Corners Earned | 25% (5/20) | — | 25% (5/20) |
Over 8.5 Corners Earned | 15% (3/20) | — | 15% (3/20) |
Corners Earned | 99 | — | 99 |
| Ogółem | Žilina | HNK Hajduk Split | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 4.15 | — | 4.15 |
More Corners Than Opponent | 45% (9/20) | — | 45% (9/20) |
Over 2.5 Corners Against | 65% (13/20) | — | 65% (13/20) |
Over 3.5 Corners Against | 40% (8/20) | — | 40% (8/20) |
Over 4.5 Corners Against | 30% (6/20) | — | 30% (6/20) |
Over 5.5 Corners Against | 30% (6/20) | — | 30% (6/20) |
Over 6.5 Corners Against | 20% (4/20) | — | 20% (4/20) |
Over 7.5 Corners Against | 15% (3/20) | — | 15% (3/20) |
Over 8.5 Corners Against | 10% (2/20) | — | 10% (2/20) |
Corners Against | 83 | — | 83 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. HNK Hajduk Split notuje o 27% wyższy wynik niż Žilina pod względem średniej kartek w meczu.
| Ogółem | Žilina | HNK Hajduk Split | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 3.76 (21/21) | 3.00 (1/1) | 3.80 (20/20) |
Over 0.5 Cards | 100% (21/21) | 100% (1/1) | 100% (20/20) |
Over 1.5 Cards | 90% (19/21) | 100% (1/1) | 90% (18/20) |
Over 2.5 Cards | 81% (17/21) | 100% (1/1) | 80% (16/20) |
Over 3.5 Cards | 52% (11/21) | 0% (0/1) | 55% (11/20) |
Over 4.5 Cards | 38% (8/21) | 0% (0/1) | 40% (8/20) |
Over 5.5 Cards | 14% (3/21) | 0% (0/1) | 15% (3/20) |
Over 6.5 Cards | 0% (0/21) | 0% (0/1) | 0% (0/20) |
Over 7.5 Cards | 0% (0/21) | 0% (0/1) | 0% (0/20) |
Total Cards | 79 | 3 | 76 |
Highest in a Match | 6 | 3 | 6 |
Lowest in a Match | 1 | 3 | 1 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Žilina | HNK Hajduk Split | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 8% (3/40) | 10% (2/20) | 5% (1/20) |
Under 1.5 | 33% (13/40) | 40% (8/20) | 25% (5/20) |
Under 2.5 | 57% (23/40) | 60% (12/20) | 55% (11/20) |
Under 3.5 | 68% (27/40) | 70% (14/20) | 65% (13/20) |
Under 4.5 | 85% (34/40) | 85% (17/20) | 85% (17/20) |
Under 5.5 | 93% (37/40) | 95% (19/20) | 90% (18/20) |

