Football Stats
Herb Motherwell
MotherwellŚr. pkt/mecz 1.70
Szkocja / Premiership9 sierpnia 2026 16:00
Herb Falkirk
FalkirkŚr. pkt/mecz 1.25

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

5 spotkań — z perspektywy Motherwell

0W — Motherwell2D3W — Falkirk

Streaki - Motherwell

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Motherwell — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Motherwell — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Motherwell — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Motherwell — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • Motherwell — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Motherwell — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Motherwell — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Motherwell — poniżej 11.5 rożnych (9/10, 90%)
  • Motherwell — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (17/20, 85%)
  • Motherwell — powyżej 39.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Motherwell — powyżej 3.5 kartek (8/10, 80%)
  • Motherwell — powyżej 3.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Motherwell — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Motherwell — poniżej 4.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Motherwell — powyżej 7.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Motherwell — poniżej 5.5 kartek (7/10, 70%)
  • Motherwell — poniżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - Falkirk

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Falkirk — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Falkirk — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Falkirk — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Falkirk — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Falkirk — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Falkirk — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (17/20, 85%)
  • Falkirk — powyżej 29.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Falkirk — powyżej 2.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Falkirk — powyżej 2.5 kartek (8/10, 80%)
  • Falkirk — poniżej 5.5 kartek (8/10, 80%)
  • Falkirk — powyżej 2.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Falkirk — poniżej 5.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Falkirk — poniżej 4.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Falkirk — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Falkirk — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)

Serie - Motherwell

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Motherwell — jest niepokonany w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Motherwell — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Motherwell — jest niepokonany w 1. połowie w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Motherwell — jest niepokonany w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Motherwell — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Motherwell — powyżej 39.5 punktów kartkowych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Motherwell — poniżej 3.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Motherwell — powyżej 7.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Motherwell — poniżej 11.5 rożnych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Motherwell — powyżej 3.5 kartek w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Motherwell — powyżej 3.5 kartek łącznie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Motherwell — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 13 meczach z rzędu

Serie - Falkirk

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Falkirk — przegrywa w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Falkirk — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Falkirk — przegrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Falkirk — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Falkirk — nie wygrywa 1. połowę w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Falkirk — przegrywa 2. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Falkirk — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 11 meczach z rzędu
  • 🔥 Falkirk — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Falkirk — poniżej 49.5 punktów kartkowych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Falkirk — powyżej 1.5 spalonych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Falkirk — powyżej 8.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Falkirk — powyżej 2.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Falkirk — poniżej 4.5 kartek w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Falkirk — powyżej 2.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Falkirk — poniżej 4.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Falkirk — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 9 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
09.08Herb MotherwellMotherwell00Herb FalkirkFalkirk
02.05Herb FalkirkFalkirk10Herb MotherwellMotherwell
04.04Herb MotherwellMotherwell23Herb FalkirkFalkirk
03.12Herb FalkirkFalkirk00Herb MotherwellMotherwell
18.10Herb MotherwellMotherwell12Herb FalkirkFalkirk

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Motherwell jest o 25% lepsza niż Falkirk pod względem odsetku wygranych meczów.

MotherwellDomWyjazdOgółem
Win %
50%
50%
50%
Śr. goli/mecz
2.60
3.10
2.85
Strzelone
1.80
1.80
1.80
Stracone
0.80
1.30
1.05
BTTS %
40%
60%
50%
Czyste konto %
60%
30%
45%
Nie strzelił %
10%
10%
10%
Posiadanie piłki
57%
55%
56%
Śr. strzały/mecz
14.89
13.50
14.24
Śr. faule/mecz
11.56
12.11
11.83
FalkirkDomWyjazdOgółem
Win %
40%
40%
40%
Śr. goli/mecz
4.30
2.40
3.35
Strzelone
2.00
1.00
1.50
Stracone
2.30
1.40
1.85
BTTS %
70%
40%
55%
Czyste konto %
20%
20%
20%
Nie strzelił %
10%
40%
25%
Posiadanie piłki
55%
49%
52%
Śr. strzały/mecz
12.50
11.50
12.00
Śr. faule/mecz
12.70
11.70
12.20

Ostatnie 10 meczów

Motherwell jest o +80% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.80 gola/mecz
Motherwell u siebie
1.00 gola/mecz
Falkirk na wyjeździe

Progi bramkowe

MotherwellFalkirk
Over 0.5
90% (9/10)
100% (10/10)
Over 1.5
90% (9/10)
70% (7/10)
Over 2.5
30% (3/10)
40% (4/10)
Over 3.5
30% (3/10)
20% (2/10)
Nie strzelił
10% (1/10)
40% (4/10)
1. połowa — 1-2 gole
75% (15/20)
50% (10/20)
1. połowa — 1-3 gole
80% (16/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
75% (15/20)
2. połowa — 1-3 gole
80% (16/20)
85% (17/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Falkirk notuje o 19% wyższy wynik niż Motherwell pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemMotherwellFalkirk
Match Corners AVG
9.21 (38/40)
8.39 (18/20)
9.95 (20/20)
Over 6.5 Corners
79% (30/38)
72% (13/18)
85% (17/20)
Over 7.5 Corners
71% (27/38)
61% (11/18)
80% (16/20)
Over 8.5 Corners
55% (21/38)
39% (7/18)
70% (14/20)
Over 9.5 Corners
50% (19/38)
33% (6/18)
65% (13/20)
Over 10.5 Corners
39% (15/38)
28% (5/18)
50% (10/20)
Over 11.5 Corners
21% (8/38)
11% (2/18)
30% (6/20)
Over 12.5 Corners
13% (5/38)
6% (1/18)
20% (4/20)
Over 13.5 Corners
11% (4/38)
6% (1/18)
15% (3/20)
Over 14.5 Corners
5% (2/38)
6% (1/18)
5% (1/20)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemMotherwellFalkirk
Corners Earned Match
4.65
4.10
5.20
More Corners Than Opponent
48% (19/40)
50% (10/20)
45% (9/20)
Over 2.5 Corners Earned
75% (30/40)
70% (14/20)
80% (16/20)
Over 3.5 Corners Earned
68% (27/40)
60% (12/20)
75% (15/20)
Over 4.5 Corners Earned
45% (18/40)
40% (8/20)
50% (10/20)
Over 5.5 Corners Earned
35% (14/40)
25% (5/20)
45% (9/20)
Over 6.5 Corners Earned
28% (11/40)
15% (3/20)
40% (8/20)
Over 7.5 Corners Earned
10% (4/40)
5% (1/20)
15% (3/20)
Over 8.5 Corners Earned
8% (3/40)
5% (1/20)
10% (2/20)
Corners Earned
186
82
104

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Motherwell notuje o 25% wyższy wynik niż Falkirk pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemMotherwellFalkirk
Match Cards AVG
4.78 (40/40)
5.30 (20/20)
4.25 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
93% (37/40)
95% (19/20)
90% (18/20)
Over 2.5 Cards
90% (36/40)
95% (19/20)
85% (17/20)
Over 3.5 Cards
73% (29/40)
80% (16/20)
65% (13/20)
Over 4.5 Cards
50% (20/40)
60% (12/20)
40% (8/20)
Over 5.5 Cards
28% (11/40)
35% (7/20)
20% (4/20)
Over 6.5 Cards
23% (9/40)
30% (6/20)
15% (3/20)
Over 7.5 Cards
10% (4/40)
15% (3/20)
5% (1/20)
Total Cards
191
106
85
Highest in a Match
11
11
9
Lowest in a Match
1
1
1

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Motherwell jest o 68% lepsza niż Falkirk pod względem strzałów na mecz.

OgółemMotherwellFalkirk
Strzały / mecz
11.17
14.00
8.33
Strzały celne / mecz
2.67
4.33
1.00
Strzały niecelne / mecz
5.00
6.67
3.33
Skuteczność strzałów
9.0%
11.9%
4.0%
Strzały na gola
11.17
8.40
25.00
Strzały celne na gola
2.67
2.60
3.00
Strzały Over 10.5
33% (2/6)
67% (2/3)
0% (0/3)
Strzały Over 11.5
17% (1/6)
33% (1/3)
0% (0/3)
Strzały Over 12.5
17% (1/6)
33% (1/3)
0% (0/3)
Strzały Over 13.5
17% (1/6)
33% (1/3)
0% (0/3)
Strzały Over 14.5
17% (1/6)
33% (1/3)
0% (0/3)
Strzały celne Over 3.5
33% (2/6)
67% (2/3)
0% (0/3)
Strzały celne Over 4.5
33% (2/6)
67% (2/3)
0% (0/3)
Strzały celne Over 5.5
17% (1/6)
33% (1/3)
0% (0/3)
Strzały celne Over 6.5
17% (1/6)
33% (1/3)
0% (0/3)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Falkirk notuje o 40% wyższy wynik niż Motherwell pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemMotherwellFalkirk
Match Offsides AVG
3.33
2.67
4.00
Match Offsides Over 0.5 %
100% (6/6)
100% (3/3)
100% (3/3)
Match Offsides Over 1.5 %
100% (6/6)
100% (3/3)
100% (3/3)
Match Offsides Over 2.5 %
67% (4/6)
67% (2/3)
67% (2/3)
Match Offsides Over 3.5 %
33% (2/6)
0% (0/3)
67% (2/3)
Team Offsides AVG
2.00
1.67
2.33
Team Offsides Over 0.5 %
100% (6/6)
100% (3/3)
100% (3/3)
Team Offsides Over 1.5 %
67% (4/6)
67% (2/3)
67% (2/3)
Team Offsides Over 2.5 %
33% (2/6)
0% (0/3)
67% (2/3)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Motherwell jest o 213% lepsza niż Falkirk pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemMotherwellFalkirk
xG (For)
1.16
1.75
0.56
xGA (Against)
1.68
1.55
1.80
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemMotherwellFalkirk
Under 0.5
3% (1/40)
5% (1/20)
0% (0/20)
Under 1.5
20% (8/40)
15% (3/20)
25% (5/20)
Under 2.5
48% (19/40)
50% (10/20)
45% (9/20)
Under 3.5
63% (25/40)
65% (13/20)
60% (12/20)
Under 4.5
75% (30/40)
80% (16/20)
70% (14/20)
Under 5.5
93% (37/40)
100% (20/20)
85% (17/20)
Premiership — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Celtic330093.00
2ST Mirren321072.33
4Dundee420261.50
5Hibernian320162.00
6Motherwell312051.67
7Rangers311141.33
8Dundee Utd411241.00
9ST Johnstone310231.00
10Aberdeen310231.00
11Falkirk301210.33
12Kilmarnock300300.00