Football Stats
Herb Celtic
CelticŚr. pkt/mecz 2.05
Szkocja / Premiership29 sierpnia 2026 16:00
Herb Falkirk
FalkirkŚr. pkt/mecz 1.15

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

5 spotkań — z perspektywy Celtic

5W — Celtic0D0W — Falkirk

Streaki - Celtic

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Celtic — jest niepokonany u siebie (10/10, 100%)
  • Celtic — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Celtic — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Celtic — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Celtic — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Celtic — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Celtic — wygrywa u siebie (7/10, 70%)
  • Celtic — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
  • Celtic — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Celtic — powyżej 19.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Celtic — poniżej 4.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Celtic — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Celtic — poniżej 5.5 kartek (7/10, 70%)
  • Celtic — poniżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Celtic — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)

Streaki - Falkirk

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Falkirk — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Falkirk — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Falkirk — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Falkirk — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Falkirk — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Falkirk — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (17/20, 85%)
  • Falkirk — poniżej 4.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Falkirk — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Falkirk — poniżej 5.5 kartek (8/10, 80%)
  • Falkirk — poniżej 5.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Falkirk — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Falkirk — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Falkirk — powyżej 7.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Falkirk — powyżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
  • Falkirk — powyżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - Celtic

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Celtic — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Celtic — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Celtic — jest niepokonany w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Celtic — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Celtic — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Celtic — poniżej 39.5 punktów kartkowych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Celtic — powyżej 8.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Celtic — poniżej 3.5 kartek w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Celtic — poniżej 3.5 kartek łącznie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Celtic — poniżej 8.5 rożnych zdobytych w 3 meczach z rzędu

Serie - Falkirk

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Falkirk — nie wygrywa 1. połowę w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Falkirk — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Falkirk — poniżej 49.5 punktów kartkowych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Falkirk — powyżej 1.5 spalonych w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Falkirk — powyżej 2.5 kartek w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Falkirk — poniżej 4.5 kartek w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Falkirk — powyżej 2.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Falkirk — poniżej 4.5 kartek łącznie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Falkirk — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 10 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
29.08Herb CelticCeltic21Herb FalkirkFalkirk
25.04Herb CelticCeltic31Herb FalkirkFalkirk
01.02Herb CelticCeltic20Herb FalkirkFalkirk
14.01Herb FalkirkFalkirk01Herb CelticCeltic
29.10Herb CelticCeltic40Herb FalkirkFalkirk

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Celtic jest o 71% lepsza niż Falkirk pod względem odsetku wygranych meczów.

CelticDomWyjazdOgółem
Win %
70%
50%
60%
Śr. goli/mecz
3.10
3.40
3.25
Strzelone
2.20
1.70
1.95
Stracone
0.90
1.70
1.30
BTTS %
70%
80%
75%
Czyste konto %
30%
10%
20%
Nie strzelił %
0%
20%
10%
Posiadanie piłki
60%
63%
61%
Śr. strzały/mecz
18.00
Śr. faule/mecz
12.00
11.86
11.93
FalkirkDomWyjazdOgółem
Win %
40%
30%
35%
Śr. goli/mecz
4.30
2.30
3.30
Strzelone
2.00
0.90
1.45
Stracone
2.30
1.40
1.85
BTTS %
70%
40%
55%
Czyste konto %
20%
20%
20%
Nie strzelił %
10%
50%
30%
Posiadanie piłki
55%
49%
52%
Śr. strzały/mecz
12.50
11.60
12.05
Śr. faule/mecz
12.70
12.10
12.40

Ostatnie 10 meczów

Celtic jest o +144% lepsza pod względem strzelonych bramek
2.20 gola/mecz
Celtic u siebie
0.90 gola/mecz
Falkirk na wyjeździe

Progi bramkowe

CelticFalkirk
Over 0.5
100% (10/10)
90% (9/10)
Over 1.5
80% (8/10)
70% (7/10)
Over 2.5
70% (7/10)
40% (4/10)
Over 3.5
60% (6/10)
20% (2/10)
Nie strzelił
0% (0/10)
50% (5/10)
1. połowa — 1-2 gole
75% (15/20)
50% (10/20)
1. połowa — 1-3 gole
80% (16/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-3 gole
80% (16/20)
80% (16/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Celtic notuje o 13% wyższy wynik niż Falkirk pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemCelticFalkirk
Match Corners AVG
10.49 (35/40)
11.20 (15/20)
9.95 (20/20)
Over 6.5 Corners
86% (30/35)
87% (13/15)
85% (17/20)
Over 7.5 Corners
80% (28/35)
80% (12/15)
80% (16/20)
Over 8.5 Corners
71% (25/35)
73% (11/15)
70% (14/20)
Over 9.5 Corners
69% (24/35)
73% (11/15)
65% (13/20)
Over 10.5 Corners
57% (20/35)
67% (10/15)
50% (10/20)
Over 11.5 Corners
43% (15/35)
60% (9/15)
30% (6/20)
Over 12.5 Corners
31% (11/35)
47% (7/15)
20% (4/20)
Over 13.5 Corners
17% (6/35)
20% (3/15)
15% (3/20)
Over 14.5 Corners
11% (4/35)
20% (3/15)
5% (1/20)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemCelticFalkirk
Corners Earned Match
5.72
6.25
5.20
More Corners Than Opponent
50% (20/40)
55% (11/20)
45% (9/20)
Over 2.5 Corners Earned
85% (34/40)
90% (18/20)
80% (16/20)
Over 3.5 Corners Earned
75% (30/40)
75% (15/20)
75% (15/20)
Over 4.5 Corners Earned
60% (24/40)
70% (14/20)
50% (10/20)
Over 5.5 Corners Earned
53% (21/40)
60% (12/20)
45% (9/20)
Over 6.5 Corners Earned
45% (18/40)
50% (10/20)
40% (8/20)
Over 7.5 Corners Earned
23% (9/40)
30% (6/20)
15% (3/20)
Over 8.5 Corners Earned
18% (7/40)
25% (5/20)
10% (2/20)
Corners Earned
229
125
104

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Falkirk notuje o 10% wyższy wynik niż Celtic pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemCelticFalkirk
Match Cards AVG
4.10 (40/40)
3.90 (20/20)
4.30 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
88% (35/40)
85% (17/20)
90% (18/20)
Over 2.5 Cards
78% (31/40)
70% (14/20)
85% (17/20)
Over 3.5 Cards
60% (24/40)
50% (10/20)
70% (14/20)
Over 4.5 Cards
35% (14/40)
30% (6/20)
40% (8/20)
Over 5.5 Cards
20% (8/40)
20% (4/20)
20% (4/20)
Over 6.5 Cards
18% (7/40)
20% (4/20)
15% (3/20)
Over 7.5 Cards
8% (3/40)
10% (2/20)
5% (1/20)
Total Cards
164
78
86
Highest in a Match
9
9
9
Lowest in a Match
1
1
1

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Celtic jest o 180% lepsza niż Falkirk pod względem strzałów na mecz.

OgółemCelticFalkirk
Strzały / mecz
15.83
23.33
8.33
Strzały celne / mecz
5.17
9.33
1.00
Strzały niecelne / mecz
6.17
9.00
3.33
Skuteczność strzałów
9.5%
11.4%
4.0%
Strzały na gola
10.56
8.75
25.00
Strzały celne na gola
3.44
3.50
3.00
Strzały Over 10.5
50% (3/6)
100% (3/3)
0% (0/3)
Strzały Over 11.5
50% (3/6)
100% (3/3)
0% (0/3)
Strzały Over 12.5
50% (3/6)
100% (3/3)
0% (0/3)
Strzały Over 13.5
50% (3/6)
100% (3/3)
0% (0/3)
Strzały Over 14.5
50% (3/6)
100% (3/3)
0% (0/3)
Strzały celne Over 3.5
50% (3/6)
100% (3/3)
0% (0/3)
Strzały celne Over 4.5
33% (2/6)
67% (2/3)
0% (0/3)
Strzały celne Over 5.5
33% (2/6)
67% (2/3)
0% (0/3)
Strzały celne Over 6.5
33% (2/6)
67% (2/3)
0% (0/3)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Falkirk notuje o 250% wyższy wynik niż Celtic pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemCelticFalkirk
Match Offsides AVG
3.17
2.33
4.00
Match Offsides Over 0.5 %
100% (6/6)
100% (3/3)
100% (3/3)
Match Offsides Over 1.5 %
67% (4/6)
33% (1/3)
100% (3/3)
Match Offsides Over 2.5 %
50% (3/6)
33% (1/3)
67% (2/3)
Match Offsides Over 3.5 %
50% (3/6)
33% (1/3)
67% (2/3)
Team Offsides AVG
1.50
0.67
2.33
Team Offsides Over 0.5 %
67% (4/6)
33% (1/3)
100% (3/3)
Team Offsides Over 1.5 %
50% (3/6)
33% (1/3)
67% (2/3)
Team Offsides Over 2.5 %
33% (2/6)
0% (0/3)
67% (2/3)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Celtic jest o 558% lepsza niż Falkirk pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemCelticFalkirk
xG (For)
2.12
3.69
0.56
xGA (Against)
1.21
0.62
1.80
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemCelticFalkirk
Under 0.5
5% (2/40)
5% (1/20)
5% (1/20)
Under 1.5
20% (8/40)
15% (3/20)
25% (5/20)
Under 2.5
38% (15/40)
30% (6/20)
45% (9/20)
Under 3.5
55% (22/40)
50% (10/20)
60% (12/20)
Under 4.5
75% (30/40)
80% (16/20)
70% (14/20)
Under 5.5
90% (36/40)
95% (19/20)
85% (17/20)
Premiership — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Celtic330093.00
2ST Mirren321072.33
4Dundee420261.50
5Hibernian320162.00
6Motherwell312051.67
7Rangers311141.33
8Dundee Utd411241.00
9ST Johnstone310231.00
10Aberdeen310231.00
11Falkirk301210.33
12Kilmarnock300300.00