Football Stats
Herb Dundee
DundeeŚr. pkt/mecz 1.35
Szkocja / Premiership30 sierpnia 2026 16:00
Herb Hibernian
HibernianŚr. pkt/mecz 1.30

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Dundee

1W — Dundee3D6W — Hibernian

Streaki - Dundee

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Dundee — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Dundee — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Dundee — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • Dundee — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Dundee — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Dundee — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Dundee — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Dundee — poniżej 3.5 spalonych (9/10, 90%)
  • Dundee — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Dundee — poniżej 6.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Dundee — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
  • Dundee — nie wygrywa 1. połowę (14/20, 70%)
  • Dundee — powyżej 29.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Dundee — powyżej 1.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Dundee — powyżej 7.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Dundee — poniżej 5.5 kartek (7/10, 70%)
  • Dundee — powyżej 2.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - Hibernian

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Hibernian — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Hibernian — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Hibernian — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Hibernian — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Hibernian — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Hibernian — powyżej 1.5 spalonych (9/10, 90%)
  • Hibernian — powyżej 39.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Hibernian — poniżej 3.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Hibernian — powyżej 8.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Hibernian — powyżej 3.5 kartek (8/10, 80%)
  • Hibernian — powyżej 3.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Hibernian — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
  • Hibernian — powyżej 1.5 gola w meczu (14/20, 70%)
  • Hibernian — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (14/20, 70%)
  • Hibernian — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Hibernian — poniżej 5.5 kartek (7/10, 70%)
  • Hibernian — poniżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - Dundee

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Dundee — poniżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Dundee — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Dundee — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Dundee — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Dundee — poniżej 3.5 spalonych w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Dundee — powyżej 8.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Dundee — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 3 meczach z rzędu

Serie - Hibernian

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Hibernian — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Hibernian — jest niepokonany w 2. połowie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Hibernian — powyżej 49.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Hibernian — powyżej 1.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Hibernian — poniżej 4.5 spalonych w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Hibernian — powyżej 6.5 rożnych w 11 meczach z rzędu
  • 🔥 Hibernian — poniżej 12.5 rożnych w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Hibernian — powyżej 3.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Hibernian — poniżej 6.5 kartek w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Hibernian — powyżej 4.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Hibernian — poniżej 6.5 kartek łącznie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Hibernian — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 5 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
30.08Herb DundeeDundee12Herb HibernianHibernian
28.02Herb DundeeDundee33Herb HibernianHibernian
22.11Herb HibernianHibernian20Herb DundeeDundee
03.08Herb DundeeDundee12Herb HibernianHibernian
13.04Herb HibernianHibernian40Herb DundeeDundee
23.11Herb DundeeDundee41Herb HibernianHibernian
24.08Herb HibernianHibernian22Herb DundeeDundee
24.02Herb HibernianHibernian21Herb DundeeDundee
25.11Herb DundeeDundee12Herb HibernianHibernian
30.09Herb HibernianHibernian00Herb DundeeDundee

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu.

DundeeDomWyjazdOgółem
Win %
50%
20%
35%
Śr. goli/mecz
3.20
2.30
2.75
Strzelone
1.90
0.90
1.40
Stracone
1.30
1.40
1.35
BTTS %
60%
40%
50%
Czyste konto %
30%
20%
25%
Nie strzelił %
10%
50%
30%
Posiadanie piłki
48%
46%
47%
Śr. strzały/mecz
12.10
11.89
12.00
Śr. faule/mecz
8.80
9.44
9.11
HibernianDomWyjazdOgółem
Win %
40%
30%
35%
Śr. goli/mecz
2.80
2.10
2.45
Strzelone
1.60
1.00
1.30
Stracone
1.20
1.10
1.15
BTTS %
60%
40%
50%
Czyste konto %
30%
30%
30%
Nie strzelił %
20%
60%
40%
Posiadanie piłki
47%
40%
44%
Śr. strzały/mecz
11.38
10.07
Śr. faule/mecz
9.78
10.38
10.06

Ostatnie 10 meczów

Dundee jest o +90% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.90 gola/mecz
Dundee u siebie
1.00 gola/mecz
Hibernian na wyjeździe

Progi bramkowe

DundeeHibernian
Over 0.5
100% (10/10)
70% (7/10)
Over 1.5
80% (8/10)
60% (6/10)
Over 2.5
70% (7/10)
40% (4/10)
Over 3.5
40% (4/10)
20% (2/10)
Nie strzelił
10% (1/10)
60% (6/10)
1. połowa — 1-2 gole
45% (9/20)
65% (13/20)
1. połowa — 1-3 gole
60% (12/20)
75% (15/20)
2. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
55% (11/20)
2. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
60% (12/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Hibernian notuje o 9% wyższy wynik niż Dundee pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemDundeeHibernian
Match Corners AVG
9.89 (36/40)
9.47 (19/20)
10.35 (17/20)
Over 6.5 Corners
83% (30/36)
79% (15/19)
88% (15/17)
Over 7.5 Corners
78% (28/36)
79% (15/19)
76% (13/17)
Over 8.5 Corners
72% (26/36)
68% (13/19)
76% (13/17)
Over 9.5 Corners
64% (23/36)
58% (11/19)
71% (12/17)
Over 10.5 Corners
58% (21/36)
53% (10/19)
65% (11/17)
Over 11.5 Corners
31% (11/36)
21% (4/19)
41% (7/17)
Over 12.5 Corners
8% (3/36)
5% (1/19)
12% (2/17)
Over 13.5 Corners
3% (1/36)
0% (0/19)
6% (1/17)
Over 14.5 Corners
0% (0/36)
0% (0/19)
0% (0/17)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemDundeeHibernian
Corners Earned Match
4.67
4.90
4.45
More Corners Than Opponent
40% (16/40)
50% (10/20)
30% (6/20)
Over 2.5 Corners Earned
80% (32/40)
80% (16/20)
80% (16/20)
Over 3.5 Corners Earned
65% (26/40)
75% (15/20)
55% (11/20)
Over 4.5 Corners Earned
48% (19/40)
55% (11/20)
40% (8/20)
Over 5.5 Corners Earned
38% (15/40)
40% (8/20)
35% (7/20)
Over 6.5 Corners Earned
23% (9/40)
25% (5/20)
20% (4/20)
Over 7.5 Corners Earned
13% (5/40)
10% (2/20)
15% (3/20)
Over 8.5 Corners Earned
10% (4/40)
10% (2/20)
10% (2/20)
Corners Earned
187
98
89

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Hibernian notuje o 13% wyższy wynik niż Dundee pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemDundeeHibernian
Match Cards AVG
4.53 (40/40)
4.25 (20/20)
4.80 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
95% (38/40)
95% (19/20)
95% (19/20)
Over 2.5 Cards
83% (33/40)
80% (16/20)
85% (17/20)
Over 3.5 Cards
65% (26/40)
60% (12/20)
70% (14/20)
Over 4.5 Cards
48% (19/40)
45% (9/20)
50% (10/20)
Over 5.5 Cards
30% (12/40)
35% (7/20)
25% (5/20)
Over 6.5 Cards
15% (6/40)
10% (2/20)
20% (4/20)
Over 7.5 Cards
5% (2/40)
0% (0/20)
10% (2/20)
Total Cards
181
85
96
Highest in a Match
11
7
11
Lowest in a Match
1
1
1

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Hibernian jest o 28% lepsza niż Dundee pod względem strzałów na mecz.

OgółemDundeeHibernian
Strzały / mecz
15.14
13.50
17.33
Strzały celne / mecz
4.57
4.25
5.00
Strzały niecelne / mecz
5.29
5.50
5.00
Skuteczność strzałów
9.4%
9.3%
9.6%
Strzały na gola
10.60
10.80
10.40
Strzały celne na gola
3.20
3.40
3.00
Strzały Over 10.5
86% (6/7)
100% (4/4)
67% (2/3)
Strzały Over 11.5
57% (4/7)
50% (2/4)
67% (2/3)
Strzały Over 12.5
57% (4/7)
50% (2/4)
67% (2/3)
Strzały Over 13.5
57% (4/7)
50% (2/4)
67% (2/3)
Strzały Over 14.5
43% (3/7)
25% (1/4)
67% (2/3)
Strzały celne Over 3.5
57% (4/7)
50% (2/4)
67% (2/3)
Strzały celne Over 4.5
43% (3/7)
25% (1/4)
67% (2/3)
Strzały celne Over 5.5
43% (3/7)
25% (1/4)
67% (2/3)
Strzały celne Over 6.5
29% (2/7)
25% (1/4)
33% (1/3)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Hibernian notuje o 150% wyższy wynik niż Dundee pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemDundeeHibernian
Match Offsides AVG
3.50
3.00
4.50
Match Offsides Over 0.5 %
100% (6/6)
100% (4/4)
100% (2/2)
Match Offsides Over 1.5 %
83% (5/6)
75% (3/4)
100% (2/2)
Match Offsides Over 2.5 %
67% (4/6)
50% (2/4)
100% (2/2)
Match Offsides Over 3.5 %
33% (2/6)
25% (1/4)
50% (1/2)
Team Offsides AVG
1.50
1.00
2.50
Team Offsides Over 0.5 %
83% (5/6)
75% (3/4)
100% (2/2)
Team Offsides Over 1.5 %
33% (2/6)
25% (1/4)
50% (1/2)
Team Offsides Over 2.5 %
17% (1/6)
0% (0/4)
50% (1/2)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Hibernian jest o 60% lepsza niż Dundee pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemDundeeHibernian
xG (For)
1.60
1.27
2.03
xGA (Against)
1.70
1.73
1.67
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDundeeHibernian
Under 0.5
13% (5/40)
5% (1/20)
20% (4/20)
Under 1.5
30% (12/40)
30% (6/20)
30% (6/20)
Under 2.5
45% (18/40)
45% (9/20)
45% (9/20)
Under 3.5
73% (29/40)
65% (13/20)
80% (16/20)
Under 4.5
85% (34/40)
85% (17/20)
85% (17/20)
Under 5.5
95% (38/40)
95% (19/20)
95% (19/20)
Premiership — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Celtic330093.00
2ST Mirren321072.33
4Dundee420261.50
5Hibernian320162.00
6Motherwell312051.67
7Rangers311141.33
8Dundee Utd411241.00
9ST Johnstone310231.00
10Aberdeen310231.00
11Falkirk301210.33
12Kilmarnock300300.00