Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
10 spotkań — z perspektywy Celtic
Streaki - Celtic
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Celtic — jest niepokonany u siebie (10/10, 100%)
- Celtic — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
- Celtic — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
- Celtic — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Celtic — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Celtic — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (8/10, 80%)
- Celtic — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- Celtic — wygrywa u siebie (7/10, 70%)
- Celtic — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Celtic — powyżej 19.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
- Celtic — poniżej 4.5 spalonych (8/10, 80%)
- Celtic — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
- Celtic — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
- Celtic — poniżej 5.5 kartek (7/10, 70%)
- Celtic — poniżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
Streaki - Aberdeen
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Aberdeen — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Aberdeen — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Aberdeen — przegrywa na wyjeździe (7/10, 70%)
- Aberdeen — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
- Aberdeen — przegrywa 2. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
- Aberdeen — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Aberdeen — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (19/20, 95%)
- Aberdeen — powyżej 39.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
- Aberdeen — powyżej 3.5 kartek (9/10, 90%)
- Aberdeen — powyżej 3.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
- Aberdeen — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
- Aberdeen — poniżej 5.5 kartek (8/10, 80%)
- Aberdeen — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
- Aberdeen — poniżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
- Aberdeen — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
- Aberdeen — poniżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
Serie - Celtic
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Celtic — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Celtic — powyżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Celtic — jest niepokonany w 1. połowie w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Celtic — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Celtic — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Celtic — powyżej 3.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Celtic — powyżej 8.5 rożnych w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Celtic — poniżej 5.5 kartek w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Celtic — poniżej 5.5 kartek łącznie w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Celtic — poniżej 8.5 rożnych zdobytych w 4 meczach z rzędu
Serie - Aberdeen
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Aberdeen — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Aberdeen — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Aberdeen — powyżej 39.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Aberdeen — powyżej 1.5 spalonych w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Aberdeen — powyżej 8.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Aberdeen — poniżej 12.5 rożnych w 9 meczach z rzędu
- 🔥 Aberdeen — powyżej 3.5 kartek w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Aberdeen — powyżej 3.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Aberdeen — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 18 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Celtic jest o 100% lepsza niż Aberdeen pod względem odsetku wygranych meczów.
| Celtic | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 70% | 50% | 60% |
Śr. goli/mecz | 3.30 | 3.40 | 3.35 |
Strzelone | 2.30 | 1.70 | 2.00 |
Stracone | 1.00 | 1.70 | 1.35 |
BTTS % | 80% | 80% | 80% |
Czyste konto % | 20% | 10% | 15% |
Nie strzelił % | 0% | 20% | 10% |
Posiadanie piłki | 60% | 63% | 61% |
Śr. strzały/mecz | — | 18.00 | — |
Śr. faule/mecz | 11.38 | 11.86 | 11.60 |
| Aberdeen | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 10% | 30% |
Śr. goli/mecz | 2.90 | 2.60 | 2.75 |
Strzelone | 1.70 | 0.70 | 1.20 |
Stracone | 1.20 | 1.90 | 1.55 |
BTTS % | 50% | 30% | 40% |
Czyste konto % | 30% | 20% | 25% |
Nie strzelił % | 20% | 60% | 40% |
Posiadanie piłki | 49% | 48% | 49% |
Śr. strzały/mecz | 11.60 | 8.11 | 9.95 |
Śr. faule/mecz | 15.00 | 13.11 | 14.11 |
Ostatnie 10 meczów
- 29.08.2026Wvs Falkirk2-1
- 25.08.2026Lvs Lask Linz1-4
- 19.08.2026Wvs Lask Linz3-0
- 09.08.2026Wvs Kilmarnock5-1
- 03.08.2026Wvs Dundee1-0
- 25.07.2026Dvs AC Milan2-2
- 18.07.2026Dvs Middlesbrough1-1
- 14.07.2026Lvs Sporting CP1-4
- 07.07.2026Dvs Shelbourne1-1
- 23.05.2026Wvs Dunfermline3-1
- 30.08.2026Lvs Rangers0-1
- 08.08.2026Lvs Dundee0-2
- 01.08.2026Wvs Heart Of Midlothian2-1
- 11.07.2026Wvs Linfield2-0
- 17.05.2026Lvs Dundee2-3
- 12.05.2026Lvs ST Mirren0-2
- 09.05.2026Wvs Dundee Utd2-0
- 01.05.2026Dvs Livingston2-2
- 25.04.2026Wvs Kilmarnock1-0
- 11.04.2026Wvs Hibernian2-0
Progi bramkowe
| Celtic | Aberdeen | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 90% (9/10) | 80% (8/10) |
Over 2.5 | 80% (8/10) | 40% (4/10) |
Over 3.5 | 60% (6/10) | 30% (3/10) |
Nie strzelił | 0% (0/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 75% (15/20) | 70% (14/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 75% (15/20) |
| Celtic | Aberdeen | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 90% (9/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 10% (1/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 75% (15/20) | 70% (14/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 75% (15/20) |
| Celtic | Aberdeen | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 80% (8/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 75% (15/20) | 70% (14/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 75% (15/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Celtic notuje o 16% wyższy wynik niż Aberdeen pod względem średniej rożnych w meczu.
| Ogółem | Celtic | Aberdeen | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 10.26 (34/40) | 11.13 (15/20) | 9.58 (19/20) |
Over 6.5 Corners | 82% (28/34) | 87% (13/15) | 79% (15/19) |
Over 7.5 Corners | 76% (26/34) | 80% (12/15) | 74% (14/19) |
Over 8.5 Corners | 74% (25/34) | 73% (11/15) | 74% (14/19) |
Over 9.5 Corners | 62% (21/34) | 67% (10/15) | 58% (11/19) |
Over 10.5 Corners | 50% (17/34) | 67% (10/15) | 37% (7/19) |
Over 11.5 Corners | 38% (13/34) | 60% (9/15) | 21% (4/19) |
Over 12.5 Corners | 26% (9/34) | 47% (7/15) | 11% (2/19) |
Over 13.5 Corners | 12% (4/34) | 20% (3/15) | 5% (1/19) |
Over 14.5 Corners | 9% (3/34) | 20% (3/15) | 0% (0/19) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | Celtic | Aberdeen | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 5.15 | 6.00 | 4.30 |
More Corners Than Opponent | 43% (17/40) | 55% (11/20) | 30% (6/20) |
Over 2.5 Corners Earned | 88% (35/40) | 90% (18/20) | 85% (17/20) |
Over 3.5 Corners Earned | 73% (29/40) | 75% (15/20) | 70% (14/20) |
Over 4.5 Corners Earned | 53% (21/40) | 70% (14/20) | 35% (7/20) |
Over 5.5 Corners Earned | 45% (18/40) | 60% (12/20) | 30% (6/20) |
Over 6.5 Corners Earned | 25% (10/40) | 45% (9/20) | 5% (1/20) |
Over 7.5 Corners Earned | 15% (6/40) | 25% (5/20) | 5% (1/20) |
Over 8.5 Corners Earned | 10% (4/40) | 20% (4/20) | 0% (0/20) |
Corners Earned | 206 | 120 | 86 |
| Ogółem | Celtic | Aberdeen | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 5.38 | 5.40 | 5.35 |
More Corners Than Opponent | 43% (17/40) | 55% (11/20) | 30% (6/20) |
Over 2.5 Corners Against | 83% (33/40) | 85% (17/20) | 80% (16/20) |
Over 3.5 Corners Against | 73% (29/40) | 70% (14/20) | 75% (15/20) |
Over 4.5 Corners Against | 63% (25/40) | 60% (12/20) | 65% (13/20) |
Over 5.5 Corners Against | 55% (22/40) | 55% (11/20) | 55% (11/20) |
Over 6.5 Corners Against | 35% (14/40) | 35% (7/20) | 35% (7/20) |
Over 7.5 Corners Against | 15% (6/40) | 15% (3/20) | 15% (3/20) |
Over 8.5 Corners Against | 10% (4/40) | 10% (2/20) | 10% (2/20) |
Corners Against | 215 | 108 | 107 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Aberdeen notuje o 30% wyższy wynik niż Celtic pod względem średniej kartek w meczu.
| Ogółem | Celtic | Aberdeen | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 4.55 (40/40) | 3.95 (20/20) | 5.15 (20/20) |
Over 0.5 Cards | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |
Over 1.5 Cards | 90% (36/40) | 85% (17/20) | 95% (19/20) |
Over 2.5 Cards | 80% (32/40) | 70% (14/20) | 90% (18/20) |
Over 3.5 Cards | 65% (26/40) | 50% (10/20) | 80% (16/20) |
Over 4.5 Cards | 45% (18/40) | 35% (7/20) | 55% (11/20) |
Over 5.5 Cards | 33% (13/40) | 20% (4/20) | 45% (9/20) |
Over 6.5 Cards | 25% (10/40) | 20% (4/20) | 30% (6/20) |
Over 7.5 Cards | 13% (5/40) | 10% (2/20) | 15% (3/20) |
Total Cards | 182 | 79 | 103 |
Highest in a Match | 9 | 9 | 9 |
Lowest in a Match | 1 | 1 | 1 |
Strzały drużyny
Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Celtic jest o 133% lepsza niż Aberdeen pod względem strzałów na mecz.
| Ogółem | Celtic | Aberdeen | |
|---|---|---|---|
Strzały / mecz | 16.67 | 23.33 | 10.00 |
Strzały celne / mecz | 6.00 | 9.33 | 2.67 |
Strzały niecelne / mecz | 6.50 | 9.00 | 4.00 |
Skuteczność strzałów | 10.0% | 11.4% | 6.7% |
Strzały na gola | 10.00 | 8.75 | 15.00 |
Strzały celne na gola | 3.60 | 3.50 | 4.00 |
Strzały Over 10.5 | 67% (4/6) | 100% (3/3) | 33% (1/3) |
Strzały Over 11.5 | 50% (3/6) | 100% (3/3) | 0% (0/3) |
Strzały Over 12.5 | 50% (3/6) | 100% (3/3) | 0% (0/3) |
Strzały Over 13.5 | 50% (3/6) | 100% (3/3) | 0% (0/3) |
Strzały Over 14.5 | 50% (3/6) | 100% (3/3) | 0% (0/3) |
Strzały celne Over 3.5 | 50% (3/6) | 100% (3/3) | 0% (0/3) |
Strzały celne Over 4.5 | 33% (2/6) | 67% (2/3) | 0% (0/3) |
Strzały celne Over 5.5 | 33% (2/6) | 67% (2/3) | 0% (0/3) |
Strzały celne Over 6.5 | 33% (2/6) | 67% (2/3) | 0% (0/3) |
Offside Stats
Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Aberdeen notuje o 350% wyższy wynik niż Celtic pod względem liczbie spalonych na mecz.
| Ogółem | Celtic | Aberdeen | |
|---|---|---|---|
Match Offsides AVG | 3.00 | 2.33 | 3.67 |
Match Offsides Over 0.5 % | 100% (6/6) | 100% (3/3) | 100% (3/3) |
Match Offsides Over 1.5 % | 67% (4/6) | 33% (1/3) | 100% (3/3) |
Match Offsides Over 2.5 % | 50% (3/6) | 33% (1/3) | 67% (2/3) |
Match Offsides Over 3.5 % | 33% (2/6) | 33% (1/3) | 33% (1/3) |
Team Offsides AVG | 1.83 | 0.67 | 3.00 |
Team Offsides Over 0.5 % | 67% (4/6) | 33% (1/3) | 100% (3/3) |
Team Offsides Over 1.5 % | 67% (4/6) | 33% (1/3) | 100% (3/3) |
Team Offsides Over 2.5 % | 33% (2/6) | 0% (0/3) | 67% (2/3) |
Expected Goals
xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Celtic jest o 190% lepsza niż Aberdeen pod względem oczekiwanych golach (xG).
| Ogółem | Celtic | Aberdeen | |
|---|---|---|---|
xG (For) | 2.48 | 3.69 | 1.27 |
xGA (Against) | 1.21 | 0.62 | 1.80 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Celtic | Aberdeen | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 5% (2/40) | 5% (1/20) | 5% (1/20) |
Under 1.5 | 15% (6/40) | 10% (2/20) | 20% (4/20) |
Under 2.5 | 43% (17/40) | 25% (5/20) | 60% (12/20) |
Under 3.5 | 63% (25/40) | 50% (10/20) | 75% (15/20) |
Under 4.5 | 80% (32/40) | 80% (16/20) | 80% (16/20) |
Under 5.5 | 95% (38/40) | 95% (19/20) | 95% (19/20) |

