Football Stats
Herb Falkirk
FalkirkŚr. pkt/mecz 1.15
Szkocja / Premiership2 września 2026 21:00
Herb Rangers
RangersŚr. pkt/mecz 1.45

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

4 spotkań — z perspektywy Falkirk

0W — Falkirk2D2W — Rangers

Streaki - Falkirk

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Falkirk — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Falkirk — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Falkirk — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Falkirk — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
  • Falkirk — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Falkirk — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Falkirk — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Falkirk — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (18/20, 90%)
  • Falkirk — powyżej 39.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Falkirk — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Falkirk — powyżej 3.5 kartek (8/10, 80%)
  • Falkirk — poniżej 5.5 kartek (8/10, 80%)
  • Falkirk — powyżej 3.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Falkirk — poniżej 5.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Falkirk — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Falkirk — poniżej 4.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Falkirk — powyżej 7.5 rożnych (7/10, 70%)

Streaki - Rangers

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Rangers — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Rangers — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Rangers — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Rangers — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Rangers — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Rangers — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Rangers — powyżej 29.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
  • Rangers — powyżej 2.5 kartek (9/10, 90%)
  • Rangers — powyżej 2.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
  • Rangers — powyżej 7.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Rangers — poniżej 4.5 kartek (8/10, 80%)
  • Rangers — jest niepokonany w 1. połowie (14/20, 70%)
  • Rangers — poniżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Rangers — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Rangers — poniżej 4.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Rangers — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Rangers — poniżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Rangers — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)

Serie - Falkirk

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Falkirk — nie wygrywa 1. połowę w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Falkirk — powyżej 39.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Falkirk — powyżej 1.5 spalonych w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Falkirk — powyżej 3.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Falkirk — poniżej 5.5 kartek w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Falkirk — powyżej 3.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Falkirk — poniżej 5.5 kartek łącznie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Falkirk — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 11 meczach z rzędu

Serie - Rangers

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Rangers — poniżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Rangers — poniżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Rangers — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Rangers — poniżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Rangers — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Rangers — remisuje 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Rangers — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Rangers — więcej goli pada w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Rangers — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Rangers — powyżej 3.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Rangers — poniżej 12.5 rożnych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Rangers — powyżej 2.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Rangers — powyżej 2.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Rangers — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 3 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
16.05Herb FalkirkFalkirk25Herb RangersRangers
12.04Herb FalkirkFalkirk36Herb RangersRangers
30.11Herb RangersRangers00Herb FalkirkFalkirk
05.10Herb FalkirkFalkirk11Herb RangersRangers

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Rangers jest o 14% lepsza niż Falkirk pod względem odsetku wygranych meczów.

FalkirkDomWyjazdOgółem
Win %
40%
30%
35%
Śr. goli/mecz
4.30
2.50
3.40
Strzelone
2.00
1.00
1.50
Stracone
2.30
1.50
1.90
BTTS %
70%
50%
60%
Czyste konto %
20%
20%
20%
Nie strzelił %
10%
40%
25%
Posiadanie piłki
55%
47%
51%
Śr. strzały/mecz
12.50
9.80
11.15
Śr. faule/mecz
12.70
11.50
12.10
RangersDomWyjazdOgółem
Win %
40%
40%
40%
Śr. goli/mecz
3.50
3.50
3.50
Strzelone
2.00
1.90
1.95
Stracone
1.50
1.60
1.55
BTTS %
80%
70%
75%
Czyste konto %
20%
20%
20%
Nie strzelił %
10%
10%
10%
Posiadanie piłki
61%
54%
57%
Śr. strzały/mecz
18.13
17.00
17.53
Śr. faule/mecz
13.50
13.40
13.44

Ostatnie 10 meczów

Falkirk jest o +5% lepsza pod względem strzelonych bramek
2.00 gola/mecz
Falkirk u siebie
1.90 gola/mecz
Rangers na wyjeździe

Progi bramkowe

FalkirkRangers
Over 0.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5
80% (8/10)
70% (7/10)
Over 2.5
70% (7/10)
60% (6/10)
Over 3.5
60% (6/10)
40% (4/10)
Nie strzelił
10% (1/10)
10% (1/10)
1. połowa — 1-2 gole
50% (10/20)
55% (11/20)
1. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-2 gole
75% (15/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-3 gole
85% (17/20)
75% (15/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemFalkirkRangers
Match Corners AVG
10.00 (38/40)
9.90 (20/20)
10.11 (18/20)
Over 6.5 Corners
82% (31/38)
85% (17/20)
78% (14/18)
Over 7.5 Corners
79% (30/38)
80% (16/20)
78% (14/18)
Over 8.5 Corners
68% (26/38)
70% (14/20)
67% (12/18)
Over 9.5 Corners
61% (23/38)
60% (12/20)
61% (11/18)
Over 10.5 Corners
50% (19/38)
50% (10/20)
50% (9/18)
Over 11.5 Corners
34% (13/38)
30% (6/20)
39% (7/18)
Over 12.5 Corners
18% (7/38)
20% (4/20)
17% (3/18)
Over 13.5 Corners
13% (5/38)
15% (3/20)
11% (2/18)
Over 14.5 Corners
8% (3/38)
5% (1/20)
11% (2/18)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemFalkirkRangers
Corners Earned Match
5.88
4.90
6.85
More Corners Than Opponent
53% (21/40)
40% (8/20)
65% (13/20)
Over 2.5 Corners Earned
85% (34/40)
80% (16/20)
90% (18/20)
Over 3.5 Corners Earned
78% (31/40)
70% (14/20)
85% (17/20)
Over 4.5 Corners Earned
60% (24/40)
45% (9/20)
75% (15/20)
Over 5.5 Corners Earned
55% (22/40)
40% (8/20)
70% (14/20)
Over 6.5 Corners Earned
45% (18/40)
35% (7/20)
55% (11/20)
Over 7.5 Corners Earned
20% (8/40)
10% (2/20)
30% (6/20)
Over 8.5 Corners Earned
18% (7/40)
5% (1/20)
30% (6/20)
Corners Earned
235
98
137

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemFalkirkRangers
Match Cards AVG
4.25 (40/40)
4.25 (20/20)
4.25 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
93% (37/40)
90% (18/20)
95% (19/20)
Over 2.5 Cards
85% (34/40)
85% (17/20)
85% (17/20)
Over 3.5 Cards
63% (25/40)
70% (14/20)
55% (11/20)
Over 4.5 Cards
35% (14/40)
40% (8/20)
30% (6/20)
Over 5.5 Cards
20% (8/40)
15% (3/20)
25% (5/20)
Over 6.5 Cards
18% (7/40)
15% (3/20)
20% (4/20)
Over 7.5 Cards
8% (3/40)
5% (1/20)
10% (2/20)
Total Cards
170
85
85
Highest in a Match
9
9
9
Lowest in a Match
1
1
1

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Rangers jest o 156% lepsza niż Falkirk pod względem strzałów na mecz.

OgółemFalkirkRangers
Strzały / mecz
14.83
8.33
21.33
Strzały celne / mecz
4.00
1.00
7.00
Strzały niecelne / mecz
5.67
3.33
8.00
Skuteczność strzałów
4.5%
4.0%
4.7%
Strzały na gola
22.25
25.00
21.33
Strzały celne na gola
6.00
3.00
7.00
Strzały Over 10.5
50% (3/6)
0% (0/3)
100% (3/3)
Strzały Over 11.5
50% (3/6)
0% (0/3)
100% (3/3)
Strzały Over 12.5
50% (3/6)
0% (0/3)
100% (3/3)
Strzały Over 13.5
50% (3/6)
0% (0/3)
100% (3/3)
Strzały Over 14.5
50% (3/6)
0% (0/3)
100% (3/3)
Strzały celne Over 3.5
50% (3/6)
0% (0/3)
100% (3/3)
Strzały celne Over 4.5
50% (3/6)
0% (0/3)
100% (3/3)
Strzały celne Over 5.5
33% (2/6)
0% (0/3)
67% (2/3)
Strzały celne Over 6.5
33% (2/6)
0% (0/3)
67% (2/3)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Falkirk notuje o 17% wyższy wynik niż Rangers pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemFalkirkRangers
Match Offsides AVG
4.20
4.00
4.50
Match Offsides Over 0.5 %
100% (5/5)
100% (3/3)
100% (2/2)
Match Offsides Over 1.5 %
100% (5/5)
100% (3/3)
100% (2/2)
Match Offsides Over 2.5 %
80% (4/5)
67% (2/3)
100% (2/2)
Match Offsides Over 3.5 %
60% (3/5)
67% (2/3)
50% (1/2)
Team Offsides AVG
2.20
2.33
2.00
Team Offsides Over 0.5 %
100% (5/5)
100% (3/3)
100% (2/2)
Team Offsides Over 1.5 %
80% (4/5)
67% (2/3)
100% (2/2)
Team Offsides Over 2.5 %
40% (2/5)
67% (2/3)
0% (0/2)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Rangers jest o 217% lepsza niż Falkirk pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemFalkirkRangers
xG (For)
1.17
0.56
1.77
xGA (Against)
1.53
1.80
1.26
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemFalkirkRangers
Under 0.5
5% (2/40)
5% (1/20)
5% (1/20)
Under 1.5
23% (9/40)
20% (4/20)
25% (5/20)
Under 2.5
38% (15/40)
40% (8/20)
35% (7/20)
Under 3.5
57% (23/40)
60% (12/20)
55% (11/20)
Under 4.5
70% (28/40)
70% (14/20)
70% (14/20)
Under 5.5
83% (33/40)
85% (17/20)
80% (16/20)
Premiership — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Celtic330093.00
2ST Mirren321072.33
4Dundee420261.50
5Hibernian320162.00
6Motherwell312051.67
7Rangers311141.33
8Dundee Utd411241.00
9ST Johnstone310231.00
10Aberdeen310231.00
11Falkirk301210.33
12Kilmarnock300300.00