Football Stats
Herb Hibernian
HibernianŚr. pkt/mecz 1.40
Szkocja / Premiership3 września 2026 20:45
Herb Heart Of Midlothian
Heart Of MidlothianŚr. pkt/mecz 1.45

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Hibernian

Streaki - Hibernian

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Hibernian — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Hibernian — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Hibernian — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Hibernian — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Hibernian — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Hibernian — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Hibernian — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (17/20, 85%)
  • Hibernian — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Hibernian — poniżej 5.5 kartek (8/10, 80%)
  • Hibernian — poniżej 5.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Hibernian — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Hibernian — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Hibernian — poniżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Hibernian — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Hibernian — powyżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
  • Hibernian — powyżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - Heart Of Midlothian

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Heart Of Midlothian — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Heart Of Midlothian — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Heart Of Midlothian — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Heart Of Midlothian — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Heart Of Midlothian — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Heart Of Midlothian — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Heart Of Midlothian — powyżej 1.5 spalonych (10/10, 100%)
  • Heart Of Midlothian — poniżej 4.5 spalonych (9/10, 90%)
  • Heart Of Midlothian — powyżej 8.5 rożnych (9/10, 90%)
  • Heart Of Midlothian — poniżej 6.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Heart Of Midlothian — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Heart Of Midlothian — poniżej 12.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Heart Of Midlothian — powyżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
  • Heart Of Midlothian — poniżej 5.5 kartek (7/10, 70%)
  • Heart Of Midlothian — powyżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Heart Of Midlothian — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)

Serie - Hibernian

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Hibernian — jest niepokonany w 2. połowie w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Hibernian — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Hibernian — powyżej 1.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Hibernian — powyżej 7.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Hibernian — poniżej 12.5 rożnych w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Hibernian — poniżej 6.5 kartek w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Hibernian — poniżej 6.5 kartek łącznie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Hibernian — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 6 meczach z rzędu

Serie - Heart Of Midlothian

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Heart Of Midlothian — jest niepokonany w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Heart Of Midlothian — obie drużyny strzelają (BTTS) w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Heart Of Midlothian — powyżej 1.5 gola w meczu w 16 meczach z rzędu
  • 🔥 Heart Of Midlothian — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Heart Of Midlothian — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 11 meczach z rzędu
  • 🔥 Heart Of Midlothian — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Heart Of Midlothian — powyżej 1.5 spalonych w 11 meczach z rzędu
  • 🔥 Heart Of Midlothian — poniżej 2.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Heart Of Midlothian — powyżej 8.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Heart Of Midlothian — powyżej 2.5 kartek w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Heart Of Midlothian — powyżej 2.5 kartek łącznie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Heart Of Midlothian — poniżej 8.5 rożnych zdobytych w 7 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
26.04Herb HibernianHibernian12Herb Heart Of MidlothianHeart Of Midlothian
10.02Herb Heart Of MidlothianHeart Of Midlothian10Herb HibernianHibernian
27.12Herb HibernianHibernian32Herb Heart Of MidlothianHeart Of Midlothian
04.10Herb Heart Of MidlothianHeart Of Midlothian10Herb HibernianHibernian
02.03Herb HibernianHibernian21Herb Heart Of MidlothianHeart Of Midlothian
26.12Herb Heart Of MidlothianHeart Of Midlothian12Herb HibernianHibernian
27.10Herb HibernianHibernian11Herb Heart Of MidlothianHeart Of Midlothian
28.02Herb Heart Of MidlothianHeart Of Midlothian11Herb HibernianHibernian
27.12Herb HibernianHibernian01Herb Heart Of MidlothianHeart Of Midlothian
07.10Herb Heart Of MidlothianHeart Of Midlothian22Herb HibernianHibernian

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu.

HibernianDomWyjazdOgółem
Win %
40%
40%
40%
Śr. goli/mecz
2.80
1.80
2.30
Strzelone
1.60
0.90
1.25
Stracone
1.20
0.90
1.05
BTTS %
60%
40%
50%
Czyste konto %
30%
30%
30%
Nie strzelił %
20%
60%
40%
Posiadanie piłki
47%
41%
44%
Śr. strzały/mecz
11.38
10.93
Śr. faule/mecz
9.78
11.00
10.35
Heart Of MidlothianDomWyjazdOgółem
Win %
70%
10%
40%
Śr. goli/mecz
2.70
3.60
3.15
Strzelone
1.90
1.10
1.50
Stracone
0.80
2.50
1.65
BTTS %
50%
80%
65%
Czyste konto %
40%
0%
20%
Nie strzelił %
10%
20%
15%
Posiadanie piłki
51%
51%
51%
Śr. strzały/mecz
14.56
15.22
14.89
Śr. faule/mecz
8.89
13.70
11.42

Ostatnie 10 meczów

Hibernian jest o +45% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.60 gola/mecz
Hibernian u siebie
1.10 gola/mecz
Heart Of Midlothian na wyjeździe

Progi bramkowe

HibernianHeart Of Midlothian
Over 0.5
90% (9/10)
100% (10/10)
Over 1.5
80% (8/10)
90% (9/10)
Over 2.5
70% (7/10)
70% (7/10)
Over 3.5
20% (2/10)
50% (5/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
20% (2/10)
1. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
70% (14/20)
1. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
75% (15/20)
2. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
75% (15/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Heart Of Midlothian notuje o 8% wyższy wynik niż Hibernian pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemHibernianHeart Of Midlothian
Match Corners AVG
10.56 (36/40)
10.12 (17/20)
10.95 (19/20)
Over 6.5 Corners
94% (34/36)
88% (15/17)
100% (19/19)
Over 7.5 Corners
89% (32/36)
76% (13/17)
100% (19/19)
Over 8.5 Corners
78% (28/36)
71% (12/17)
84% (16/19)
Over 9.5 Corners
69% (25/36)
65% (11/17)
74% (14/19)
Over 10.5 Corners
50% (18/36)
59% (10/17)
42% (8/19)
Over 11.5 Corners
28% (10/36)
35% (6/17)
21% (4/19)
Over 12.5 Corners
14% (5/36)
12% (2/17)
16% (3/19)
Over 13.5 Corners
11% (4/36)
6% (1/17)
16% (3/19)
Over 14.5 Corners
8% (3/36)
0% (0/17)
16% (3/19)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemHibernianHeart Of Midlothian
Corners Earned Match
5.28
4.30
6.25
More Corners Than Opponent
43% (17/40)
30% (6/20)
55% (11/20)
Over 2.5 Corners Earned
85% (34/40)
80% (16/20)
90% (18/20)
Over 3.5 Corners Earned
70% (28/40)
55% (11/20)
85% (17/20)
Over 4.5 Corners Earned
57% (23/40)
40% (8/20)
75% (15/20)
Over 5.5 Corners Earned
48% (19/40)
30% (6/20)
65% (13/20)
Over 6.5 Corners Earned
28% (11/40)
15% (3/20)
40% (8/20)
Over 7.5 Corners Earned
20% (8/40)
10% (2/20)
30% (6/20)
Over 8.5 Corners Earned
13% (5/40)
10% (2/20)
15% (3/20)
Corners Earned
211
86
125

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemHibernianHeart Of Midlothian
Match Cards AVG
4.90 (40/40)
4.75 (20/20)
5.05 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
95% (38/40)
95% (19/20)
95% (19/20)
Over 2.5 Cards
88% (35/40)
80% (16/20)
95% (19/20)
Over 3.5 Cards
70% (28/40)
70% (14/20)
70% (14/20)
Over 4.5 Cards
45% (18/40)
50% (10/20)
40% (8/20)
Over 5.5 Cards
33% (13/40)
25% (5/20)
40% (8/20)
Over 6.5 Cards
23% (9/40)
20% (4/20)
25% (5/20)
Over 7.5 Cards
15% (6/40)
10% (2/20)
20% (4/20)
Total Cards
196
95
101
Highest in a Match
11
11
10
Lowest in a Match
1
1
1

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Hibernian jest o 11% lepsza niż Heart Of Midlothian pod względem strzałów na mecz.

OgółemHibernianHeart Of Midlothian
Strzały / mecz
16.50
17.33
15.67
Strzały celne / mecz
5.50
5.00
6.00
Strzały niecelne / mecz
5.17
5.00
5.33
Skuteczność strzałów
12.1%
9.6%
14.9%
Strzały na gola
8.25
10.40
6.71
Strzały celne na gola
2.75
3.00
2.57
Strzały Over 10.5
83% (5/6)
67% (2/3)
100% (3/3)
Strzały Over 11.5
83% (5/6)
67% (2/3)
100% (3/3)
Strzały Over 12.5
67% (4/6)
67% (2/3)
67% (2/3)
Strzały Over 13.5
67% (4/6)
67% (2/3)
67% (2/3)
Strzały Over 14.5
67% (4/6)
67% (2/3)
67% (2/3)
Strzały celne Over 3.5
83% (5/6)
67% (2/3)
100% (3/3)
Strzały celne Over 4.5
67% (4/6)
67% (2/3)
67% (2/3)
Strzały celne Over 5.5
67% (4/6)
67% (2/3)
67% (2/3)
Strzały celne Over 6.5
50% (3/6)
33% (1/3)
67% (2/3)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Hibernian notuje o 50% wyższy wynik niż Heart Of Midlothian pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemHibernianHeart Of Midlothian
Match Offsides AVG
3.80
4.50
3.33
Match Offsides Over 0.5 %
100% (5/5)
100% (2/2)
100% (3/3)
Match Offsides Over 1.5 %
100% (5/5)
100% (2/2)
100% (3/3)
Match Offsides Over 2.5 %
80% (4/5)
100% (2/2)
67% (2/3)
Match Offsides Over 3.5 %
40% (2/5)
50% (1/2)
33% (1/3)
Team Offsides AVG
2.00
2.50
1.67
Team Offsides Over 0.5 %
80% (4/5)
100% (2/2)
67% (2/3)
Team Offsides Over 1.5 %
40% (2/5)
50% (1/2)
33% (1/3)
Team Offsides Over 2.5 %
40% (2/5)
50% (1/2)
33% (1/3)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Hibernian jest o 19% lepsza niż Heart Of Midlothian pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemHibernianHeart Of Midlothian
xG (For)
1.87
2.03
1.71
xGA (Against)
1.56
1.67
1.45
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemHibernianHeart Of Midlothian
Under 0.5
10% (4/40)
20% (4/20)
0% (0/20)
Under 1.5
23% (9/40)
30% (6/20)
15% (3/20)
Under 2.5
40% (16/40)
45% (9/20)
35% (7/20)
Under 3.5
73% (29/40)
85% (17/20)
60% (12/20)
Under 4.5
90% (36/40)
90% (18/20)
90% (18/20)
Under 5.5
95% (38/40)
100% (20/20)
90% (18/20)
Premiership — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Celtic330093.00
2ST Mirren321072.33
4Dundee420261.50
5Hibernian320162.00
6Motherwell312051.67
7Rangers311141.33
8Dundee Utd411241.00
9ST Johnstone310231.00
10Aberdeen310231.00
11Falkirk301210.33
12Kilmarnock300300.00