Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
7 spotkań — z perspektywy Partick
Streaki - Partick
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Partick — jest niepokonany u siebie (10/10, 100%)
- Partick — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Partick — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Partick — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Partick — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Partick — powyżej 19.5 punktów kartkowych (8/9, 89%)
- Partick — poniżej 5.5 kartek (8/9, 89%)
- Partick — powyżej 8.5 rożnych (4/5, 80%)
- Partick — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (4/5, 80%)
- Partick — poniżej 5.5 kartek łącznie (7/9, 78%)
- Partick — powyżej 1.5 spalonych (3/4, 75%)
Streaki - Livingston
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Livingston — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (10/10, 100%)
- Livingston — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Livingston — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Livingston — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Livingston — powyżej 29.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
- Livingston — powyżej 1.5 spalonych (9/10, 90%)
- Livingston — poniżej 12.5 rożnych (8/10, 80%)
- Livingston — powyżej 2.5 kartek (8/10, 80%)
- Livingston — poniżej 4.5 kartek (8/10, 80%)
- Livingston — powyżej 2.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
- Livingston — poniżej 4.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
- Livingston — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (15/20, 75%)
- Livingston — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
- Livingston — poniżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- Livingston — poniżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
- Livingston — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
Serie - Partick
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Partick — poniżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Partick — nie wygrywa 1. połowę w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Partick — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Partick — powyżej 1.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Partick — powyżej 8.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Partick — poniżej 5.5 kartek w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Partick — poniżej 5.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Partick — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 5 meczach z rzędu
Serie - Livingston
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Livingston — nie wygrywa 1. połowę w 11 meczach z rzędu
- 🔥 Livingston — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 13 meczach z rzędu
- 🔥 Livingston — powyżej 6.5 rożnych w 25 meczach z rzędu
- 🔥 Livingston — poniżej 6.5 kartek w 12 meczach z rzędu
- 🔥 Livingston — poniżej 6.5 kartek łącznie w 12 meczach z rzędu
- 🔥 Livingston — poniżej 8.5 rożnych zdobytych w 20 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Partick jest o 350% lepsza niż Livingston pod względem odsetku wygranych meczów.
| Partick | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 60% | 30% | 45% |
Śr. goli/mecz | 2.20 | 2.30 | 2.25 |
Strzelone | 1.50 | 1.30 | 1.40 |
Stracone | 0.70 | 1.00 | 0.85 |
BTTS % | 60% | 60% | 60% |
Czyste konto % | 40% | 30% | 35% |
Nie strzelił % | 20% | 20% | 20% |
Posiadanie piłki | — | — | — |
Śr. strzały/mecz | — | — | — |
Śr. faule/mecz | — | — | — |
| Livingston | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 10% | 10% | 10% |
Śr. goli/mecz | 3.00 | 2.80 | 2.90 |
Strzelone | 1.30 | 0.90 | 1.10 |
Stracone | 1.70 | 1.90 | 1.80 |
BTTS % | 80% | 40% | 60% |
Czyste konto % | 10% | 30% | 20% |
Nie strzelił % | 10% | 50% | 30% |
Posiadanie piłki | 47% | 41% | 44% |
Śr. strzały/mecz | 10.22 | 9.50 | 9.84 |
Śr. faule/mecz | 12.22 | 9.70 | 10.89 |
Ostatnie 10 meczów
- 01.08.2026Wvs Morton1-0
- 25.05.2026Lvs ST Mirren0-1
- 21.05.2026Dvs ST Mirren1-1
- 15.05.2026Wvs Dunfermline2-1
- 12.05.2026Dvs Dunfermline1-1
- 01.05.2026Dvs Queen's Park1-1
- 25.04.2026Dvs Arbroath0-0
- 18.04.2026Dvs Airdrie United2-2
- 11.04.2026Wvs Dunfermline2-0
- 04.04.2026Dvs Ayr Utd1-1
- 01.08.2026Wvs Queen's Park2-0
- 17.05.2026Lvs Kilmarnock1-4
- 12.05.2026Dvs Dundee Utd0-0
- 09.05.2026Lvs Dundee0-3
- 01.05.2026Dvs Aberdeen2-2
- 25.04.2026Wvs ST Mirren2-0
- 11.04.2026Lvs Dundee Utd2-3
- 05.04.2026Dvs Heart Of Midlothian2-2
- 21.03.2026Lvs Kilmarnock0-2
- 14.03.2026Dvs Hibernian0-0
Progi bramkowe
| Partick | Livingston | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 70% (7/10) | 70% (7/10) |
Over 2.5 | 40% (4/10) | 50% (5/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 30% (3/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 70% (14/20) |
| Partick | Livingston | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 20% (2/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 80% (8/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 70% (14/20) |
| Partick | Livingston | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 50% (5/10) | 60% (6/10) |
Over 1.5 | 20% (2/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 70% (7/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 70% (14/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.
| Ogółem | Partick | Livingston | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 11.00 (19/40) | — | 11.00 (19/20) |
Over 6.5 Corners | 100% (19/19) | — | 100% (19/19) |
Over 7.5 Corners | 79% (15/19) | — | 79% (15/19) |
Over 8.5 Corners | 79% (15/19) | — | 79% (15/19) |
Over 9.5 Corners | 68% (13/19) | — | 68% (13/19) |
Over 10.5 Corners | 47% (9/19) | — | 47% (9/19) |
Over 11.5 Corners | 47% (9/19) | — | 47% (9/19) |
Over 12.5 Corners | 26% (5/19) | — | 26% (5/19) |
Over 13.5 Corners | 21% (4/19) | — | 21% (4/19) |
Over 14.5 Corners | 16% (3/19) | — | 16% (3/19) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | Partick | Livingston | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 4.44 | 4.40 | 4.45 |
More Corners Than Opponent | 36% (9/25) | 40% (2/5) | 35% (7/20) |
Over 2.5 Corners Earned | 84% (21/25) | 100% (5/5) | 80% (16/20) |
Over 3.5 Corners Earned | 52% (13/25) | 40% (2/5) | 55% (11/20) |
Over 4.5 Corners Earned | 48% (12/25) | 40% (2/5) | 50% (10/20) |
Over 5.5 Corners Earned | 40% (10/25) | 40% (2/5) | 40% (8/20) |
Over 6.5 Corners Earned | 24% (6/25) | 20% (1/5) | 25% (5/20) |
Over 7.5 Corners Earned | 4% (1/25) | 0% (0/5) | 5% (1/20) |
Over 8.5 Corners Earned | 0% (0/25) | 0% (0/5) | 0% (0/20) |
Corners Earned | 111 | 22 | 89 |
| Ogółem | Partick | Livingston | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 6.40 | 6.20 | 6.45 |
More Corners Than Opponent | 36% (9/25) | 40% (2/5) | 35% (7/20) |
Over 2.5 Corners Against | 92% (23/25) | 100% (5/5) | 90% (18/20) |
Over 3.5 Corners Against | 80% (20/25) | 80% (4/5) | 80% (16/20) |
Over 4.5 Corners Against | 64% (16/25) | 60% (3/5) | 65% (13/20) |
Over 5.5 Corners Against | 56% (14/25) | 60% (3/5) | 55% (11/20) |
Over 6.5 Corners Against | 52% (13/25) | 40% (2/5) | 55% (11/20) |
Over 7.5 Corners Against | 28% (7/25) | 20% (1/5) | 30% (6/20) |
Over 8.5 Corners Against | 20% (5/25) | 20% (1/5) | 20% (4/20) |
Corners Against | 160 | 31 | 129 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Livingston notuje o 12% wyższy wynik niż Partick pod względem średniej kartek w meczu.
| Ogółem | Partick | Livingston | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 3.97 (29/29) | 3.67 (9/9) | 4.10 (20/20) |
Over 0.5 Cards | 97% (28/29) | 89% (8/9) | 100% (20/20) |
Over 1.5 Cards | 90% (26/29) | 89% (8/9) | 90% (18/20) |
Over 2.5 Cards | 72% (21/29) | 56% (5/9) | 80% (16/20) |
Over 3.5 Cards | 55% (16/29) | 44% (4/9) | 60% (12/20) |
Over 4.5 Cards | 34% (10/29) | 33% (3/9) | 35% (7/20) |
Over 5.5 Cards | 28% (8/29) | 22% (2/9) | 30% (6/20) |
Over 6.5 Cards | 10% (3/29) | 11% (1/9) | 10% (2/20) |
Over 7.5 Cards | 7% (2/29) | 11% (1/9) | 5% (1/20) |
Total Cards | 115 | 33 | 82 |
Highest in a Match | 9 | 9 | 8 |
Lowest in a Match | 0 | 0 | 1 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Partick | Livingston | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 13% (5/40) | 15% (3/20) | 10% (2/20) |
Under 1.5 | 23% (9/40) | 30% (6/20) | 15% (3/20) |
Under 2.5 | 55% (22/40) | 60% (12/20) | 50% (10/20) |
Under 3.5 | 70% (28/40) | 75% (15/20) | 65% (13/20) |
Under 4.5 | 90% (36/40) | 95% (19/20) | 85% (17/20) |
Under 5.5 | 98% (39/40) | 100% (20/20) | 95% (19/20) |

