Football Stats
Herb Kortrijk
KortrijkŚr. pkt/mecz 1.50
Belgia / Pro League29 sierpnia 2026 18:15
Herb Charleroi
CharleroiŚr. pkt/mecz 1.50

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Kortrijk

1W — Kortrijk2D7W — Charleroi

Streaki - Kortrijk

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Kortrijk — wygrywa u siebie (9/10, 90%)
  • Kortrijk — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
  • Kortrijk — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Kortrijk — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Kortrijk — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Kortrijk — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Kortrijk — wygrywa 2. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Kortrijk — więcej goli pada w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Kortrijk — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Kortrijk — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Kortrijk — powyżej 2.5 spalonych (10/10, 100%)
  • Kortrijk — powyżej 8.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Kortrijk — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
  • Kortrijk — nie wygrywa 1. połowę (15/20, 75%)
  • Kortrijk — powyżej 29.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Kortrijk — poniżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Kortrijk — poniżej 12.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Kortrijk — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
  • Kortrijk — poniżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
  • Kortrijk — powyżej 2.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Kortrijk — poniżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - Charleroi

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Charleroi — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Charleroi — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Charleroi — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Charleroi — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Charleroi — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Charleroi — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Charleroi — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Charleroi — powyżej 19.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
  • Charleroi — poniżej 5.5 kartek (9/10, 90%)
  • Charleroi — poniżej 5.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
  • Charleroi — poniżej 4.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Charleroi — powyżej 8.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Charleroi — powyżej 1.5 spalonych (7/10, 70%)

Serie - Kortrijk

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Kortrijk — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Kortrijk — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Kortrijk — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Kortrijk — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Kortrijk — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Kortrijk — poniżej 39.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Kortrijk — powyżej 2.5 spalonych w 19 meczach z rzędu
  • 🔥 Kortrijk — powyżej 6.5 rożnych w 13 meczach z rzędu
  • 🔥 Kortrijk — poniżej 3.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Kortrijk — poniżej 3.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu

Serie - Charleroi

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Charleroi — wygrywa w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Charleroi — jest niepokonany w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Charleroi — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Charleroi — wygrywa 2. połowę w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Charleroi — jest niepokonany w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Charleroi — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Charleroi — poniżej 4.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Charleroi — ma więcej rożnych niż przeciwnik w 5 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
29.08Herb KortrijkKortrijk13Herb CharleroiCharleroi
26.12Herb KortrijkKortrijk01Herb CharleroiCharleroi
25.08Herb CharleroiCharleroi10Herb KortrijkKortrijk
11.05Herb CharleroiCharleroi31Herb KortrijkKortrijk
14.04Herb KortrijkKortrijk12Herb CharleroiCharleroi
03.02Herb KortrijkKortrijk10Herb CharleroiCharleroi
23.09Herb CharleroiCharleroi10Herb KortrijkKortrijk
04.03Herb KortrijkKortrijk01Herb CharleroiCharleroi
18.10Herb CharleroiCharleroi22Herb KortrijkKortrijk
25.01Herb CharleroiCharleroi11Herb KortrijkKortrijk

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu.

KortrijkDomWyjazdOgółem
Win %
90%
0%
45%
Śr. goli/mecz
3.60
1.90
2.75
Strzelone
2.50
0.30
1.40
Stracone
1.10
1.60
1.35
BTTS %
60%
30%
45%
Czyste konto %
30%
10%
20%
Nie strzelił %
10%
70%
40%
Posiadanie piłki
53%
52%
52%
Śr. strzały/mecz
16.14
11.33
13.44
Śr. faule/mecz
15.43
13.22
14.19
CharleroiDomWyjazdOgółem
Win %
40%
50%
45%
Śr. goli/mecz
2.70
2.00
2.35
Strzelone
1.40
1.20
1.30
Stracone
1.30
0.80
1.05
BTTS %
60%
30%
45%
Czyste konto %
20%
50%
35%
Nie strzelił %
20%
20%
20%
Posiadanie piłki
55%
51%
53%
Śr. strzały/mecz
15.80
14.30
15.05
Śr. faule/mecz
9.20
11.20
10.20

Ostatnie 10 meczów

Kortrijk jest o +108% lepsza pod względem strzelonych bramek
2.50 gola/mecz
Kortrijk u siebie
1.20 gola/mecz
Charleroi na wyjeździe

Progi bramkowe

KortrijkCharleroi
Over 0.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5
80% (8/10)
70% (7/10)
Over 2.5
70% (7/10)
20% (2/10)
Over 3.5
60% (6/10)
10% (1/10)
Nie strzelił
10% (1/10)
20% (2/10)
1. połowa — 1-2 gole
50% (10/20)
55% (11/20)
1. połowa — 1-3 gole
60% (12/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
80% (16/20)
2. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
85% (17/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Charleroi notuje o 9% wyższy wynik niż Kortrijk pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemKortrijkCharleroi
Match Corners AVG
11.00 (36/40)
10.50 (16/20)
11.40 (20/20)
Over 6.5 Corners
89% (32/36)
94% (15/16)
85% (17/20)
Over 7.5 Corners
83% (30/36)
88% (14/16)
80% (16/20)
Over 8.5 Corners
75% (27/36)
75% (12/16)
75% (15/20)
Over 9.5 Corners
64% (23/36)
56% (9/16)
70% (14/20)
Over 10.5 Corners
53% (19/36)
50% (8/16)
55% (11/20)
Over 11.5 Corners
42% (15/36)
38% (6/16)
45% (9/20)
Over 12.5 Corners
31% (11/36)
19% (3/16)
40% (8/20)
Over 13.5 Corners
22% (8/36)
13% (2/16)
30% (6/20)
Over 14.5 Corners
17% (6/36)
13% (2/16)
20% (4/20)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemKortrijkCharleroi
Corners Earned Match
6.50
6.15
6.85
More Corners Than Opponent
57% (23/40)
50% (10/20)
65% (13/20)
Over 2.5 Corners Earned
85% (34/40)
85% (17/20)
85% (17/20)
Over 3.5 Corners Earned
78% (31/40)
85% (17/20)
70% (14/20)
Over 4.5 Corners Earned
70% (28/40)
70% (14/20)
70% (14/20)
Over 5.5 Corners Earned
63% (25/40)
60% (12/20)
65% (13/20)
Over 6.5 Corners Earned
40% (16/40)
40% (8/20)
40% (8/20)
Over 7.5 Corners Earned
30% (12/40)
20% (4/20)
40% (8/20)
Over 8.5 Corners Earned
25% (10/40)
15% (3/20)
35% (7/20)
Corners Earned
260
123
137

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemKortrijkCharleroi
Match Cards AVG
4.03 (40/40)
4.10 (20/20)
3.95 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
93% (37/40)
90% (18/20)
95% (19/20)
Over 2.5 Cards
73% (29/40)
80% (16/20)
65% (13/20)
Over 3.5 Cards
55% (22/40)
60% (12/20)
50% (10/20)
Over 4.5 Cards
45% (18/40)
50% (10/20)
40% (8/20)
Over 5.5 Cards
23% (9/40)
25% (5/20)
20% (4/20)
Over 6.5 Cards
10% (4/40)
5% (1/20)
15% (3/20)
Over 7.5 Cards
3% (1/40)
0% (0/20)
5% (1/20)
Total Cards
161
82
79
Highest in a Match
9
7
9
Lowest in a Match
1
1
1

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Charleroi jest o 75% lepsza niż Kortrijk pod względem strzałów na mecz.

OgółemKortrijkCharleroi
Strzały / mecz
16.50
11.00
19.25
Strzały celne / mecz
5.33
4.00
6.00
Strzały niecelne / mecz
7.00
3.50
8.75
Skuteczność strzałów
10.1%
4.5%
11.7%
Strzały na gola
9.90
22.00
8.56
Strzały celne na gola
3.20
8.00
2.67
Strzały Over 10.5
83% (5/6)
50% (1/2)
100% (4/4)
Strzały Over 11.5
83% (5/6)
50% (1/2)
100% (4/4)
Strzały Over 12.5
67% (4/6)
50% (1/2)
75% (3/4)
Strzały Over 13.5
50% (3/6)
0% (0/2)
75% (3/4)
Strzały Over 14.5
50% (3/6)
0% (0/2)
75% (3/4)
Strzały celne Over 3.5
83% (5/6)
50% (1/2)
100% (4/4)
Strzały celne Over 4.5
67% (4/6)
50% (1/2)
75% (3/4)
Strzały celne Over 5.5
17% (1/6)
0% (0/2)
25% (1/4)
Strzały celne Over 6.5
17% (1/6)
0% (0/2)
25% (1/4)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Charleroi notuje o 7% wyższy wynik niż Kortrijk pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemKortrijkCharleroi
Match Offsides AVG
4.40
4.50
4.33
Match Offsides Over 0.5 %
100% (5/5)
100% (2/2)
100% (3/3)
Match Offsides Over 1.5 %
80% (4/5)
100% (2/2)
67% (2/3)
Match Offsides Over 2.5 %
80% (4/5)
100% (2/2)
67% (2/3)
Match Offsides Over 3.5 %
60% (3/5)
50% (1/2)
67% (2/3)
Team Offsides AVG
2.60
2.50
2.67
Team Offsides Over 0.5 %
100% (5/5)
100% (2/2)
100% (3/3)
Team Offsides Over 1.5 %
60% (3/5)
50% (1/2)
67% (2/3)
Team Offsides Over 2.5 %
40% (2/5)
50% (1/2)
33% (1/3)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Charleroi jest o 70% lepsza niż Kortrijk pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemKortrijkCharleroi
xG (For)
1.62
1.11
1.88
xGA (Against)
1.38
2.59
0.77
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemKortrijkCharleroi
Under 0.5
3% (1/40)
5% (1/20)
0% (0/20)
Under 1.5
25% (10/40)
30% (6/20)
20% (4/20)
Under 2.5
60% (24/40)
55% (11/20)
65% (13/20)
Under 3.5
75% (30/40)
65% (13/20)
85% (17/20)
Under 4.5
88% (35/40)
80% (16/20)
95% (19/20)
Under 5.5
98% (39/40)
95% (19/20)
100% (20/20)
Pro League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Charleroi4400123.00
2Club Brugge KV430192.25
3Gent330093.00
4Zulte Waregem422082.00
5Standard Liege422082.00
7Genk421171.75
8Lommel United421171.75
9Antwerp421171.75
10St. Truiden312051.67
11Anderlecht310231.00
12SK Beveren410330.75
13Cercle Brugge402220.50
14KV Mechelen402220.50
16KVC Westerlo401310.25
17OH Leuven300300.00
18Kortrijk300300.00