Football Stats
Herb OH Leuven
OH LeuvenŚr. pkt/mecz 0.95
Belgia / Pro League29 sierpnia 2026 20:45
Herb Standard Liege
Standard LiegeŚr. pkt/mecz 1.60

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy OH Leuven

5W — OH Leuven2D3W — Standard Liege

Streaki - OH Leuven

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • OH Leuven — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • OH Leuven — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/9, 78%)
  • OH Leuven — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/9, 78%)
  • OH Leuven — powyżej 19.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
  • OH Leuven — jest niepokonany w 1. połowie (16/19, 84%)
  • OH Leuven — powyżej 2.5 spalonych (8/10, 80%)
  • OH Leuven — poniżej 12.5 rożnych (8/10, 80%)
  • OH Leuven — poniżej 5.5 kartek (8/10, 80%)
  • OH Leuven — poniżej 5.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • OH Leuven — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
  • OH Leuven — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)

Streaki - Standard Liege

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Standard Liege — jest niepokonany na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Standard Liege — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Standard Liege — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Standard Liege — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Standard Liege — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Standard Liege — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Standard Liege — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (19/20, 95%)
  • Standard Liege — powyżej 29.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
  • Standard Liege — powyżej 2.5 kartek (9/10, 90%)
  • Standard Liege — powyżej 2.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
  • Standard Liege — poniżej 5.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
  • Standard Liege — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Standard Liege — nie wygrywa 1. połowę (15/20, 75%)
  • Standard Liege — powyżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Standard Liege — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Standard Liege — poniżej 4.5 kartek (7/10, 70%)

Serie - OH Leuven

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 OH Leuven — powyżej 1.5 gola w meczu w 12 meczach z rzędu
  • 🔥 OH Leuven — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 OH Leuven — nie wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 OH Leuven — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 OH Leuven — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 OH Leuven — poniżej 29.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 OH Leuven — powyżej 2.5 spalonych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 OH Leuven — powyżej 7.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 OH Leuven — poniżej 2.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 OH Leuven — poniżej 2.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 OH Leuven — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 3 meczach z rzędu

Serie - Standard Liege

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Standard Liege — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Standard Liege — powyżej 1.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Standard Liege — jest niepokonany w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Standard Liege — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Standard Liege — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Standard Liege — powyżej 3.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Standard Liege — powyżej 2.5 kartek w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Standard Liege — powyżej 2.5 kartek łącznie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Standard Liege — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 19 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
29.08Herb OH LeuvenOH Leuven12Herb Standard LiegeStandard Liege
08.05Herb Standard LiegeStandard Liege21Herb OH LeuvenOH Leuven
04.04Herb OH LeuvenOH Leuven13Herb Standard LiegeStandard Liege
12.12Herb Standard LiegeStandard Liege01Herb OH LeuvenOH Leuven
31.08Herb OH LeuvenOH Leuven10Herb Standard LiegeStandard Liege
26.04Herb OH LeuvenOH Leuven11Herb Standard LiegeStandard Liege
22.04Herb Standard LiegeStandard Liege01Herb OH LeuvenOH Leuven
07.12Herb Standard LiegeStandard Liege11Herb OH LeuvenOH Leuven
31.08Herb OH LeuvenOH Leuven20Herb Standard LiegeStandard Liege
05.05Herb OH LeuvenOH Leuven31Herb Standard LiegeStandard Liege

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Standard Liege jest o 60% lepsza niż OH Leuven pod względem odsetku wygranych meczów.

OH LeuvenDomWyjazdOgółem
Win %
40%
10%
25%
Śr. goli/mecz
2.90
3.00
2.95
Strzelone
1.30
1.10
1.20
Stracone
1.60
1.90
1.75
BTTS %
30%
70%
50%
Czyste konto %
20%
20%
20%
Nie strzelił %
50%
20%
35%
Posiadanie piłki
50%
43%
46%
Śr. strzały/mecz
14.25
9.56
11.76
Śr. faule/mecz
10.25
12.67
11.53
Standard LiegeDomWyjazdOgółem
Win %
20%
60%
40%
Śr. goli/mecz
2.10
3.20
2.65
Strzelone
1.00
2.10
1.55
Stracone
1.10
1.10
1.10
BTTS %
60%
60%
60%
Czyste konto %
30%
30%
30%
Nie strzelił %
30%
10%
20%
Posiadanie piłki
49%
42%
45%
Śr. strzały/mecz
10.60
11.00
10.80
Śr. faule/mecz
9.50
9.50
9.50

Ostatnie 10 meczów

Standard Liege jest o +62% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.30 gola/mecz
OH Leuven u siebie
2.10 gola/mecz
Standard Liege na wyjeździe

Progi bramkowe

OH LeuvenStandard Liege
Over 0.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5
80% (8/10)
90% (9/10)
Over 2.5
50% (5/10)
70% (7/10)
Over 3.5
30% (3/10)
30% (3/10)
Nie strzelił
50% (5/10)
10% (1/10)
1. połowa — 1-2 gole
42% (8/19)
30% (6/20)
1. połowa — 1-3 gole
53% (10/19)
50% (10/20)
2. połowa — 1-2 gole
63% (12/19)
55% (11/20)
2. połowa — 1-3 gole
74% (14/19)
70% (14/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. OH Leuven notuje o 19% wyższy wynik niż Standard Liege pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemOH LeuvenStandard Liege
Match Corners AVG
10.89 (37/40)
11.94 (17/20)
10.00 (20/20)
Over 6.5 Corners
92% (34/37)
94% (16/17)
90% (18/20)
Over 7.5 Corners
78% (29/37)
88% (15/17)
70% (14/20)
Over 8.5 Corners
65% (24/37)
76% (13/17)
55% (11/20)
Over 9.5 Corners
62% (23/37)
76% (13/17)
50% (10/20)
Over 10.5 Corners
43% (16/37)
59% (10/17)
30% (6/20)
Over 11.5 Corners
38% (14/37)
53% (9/17)
25% (5/20)
Over 12.5 Corners
32% (12/37)
41% (7/17)
25% (5/20)
Over 13.5 Corners
27% (10/37)
29% (5/17)
25% (5/20)
Over 14.5 Corners
22% (8/37)
24% (4/17)
20% (4/20)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemOH LeuvenStandard Liege
Corners Earned Match
4.40
5.10
3.70
More Corners Than Opponent
30% (12/40)
35% (7/20)
25% (5/20)
Over 2.5 Corners Earned
78% (31/40)
85% (17/20)
70% (14/20)
Over 3.5 Corners Earned
60% (24/40)
70% (14/20)
50% (10/20)
Over 4.5 Corners Earned
43% (17/40)
50% (10/20)
35% (7/20)
Over 5.5 Corners Earned
30% (12/40)
40% (8/20)
20% (4/20)
Over 6.5 Corners Earned
20% (8/40)
35% (7/20)
5% (1/20)
Over 7.5 Corners Earned
13% (5/40)
20% (4/20)
5% (1/20)
Over 8.5 Corners Earned
8% (3/40)
10% (2/20)
5% (1/20)
Corners Earned
176
102
74

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. OH Leuven notuje o 10% wyższy wynik niż Standard Liege pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemOH LeuvenStandard Liege
Match Cards AVG
4.72 (40/40)
4.95 (20/20)
4.50 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
95% (38/40)
90% (18/20)
100% (20/20)
Over 2.5 Cards
75% (30/40)
65% (13/20)
85% (17/20)
Over 3.5 Cards
63% (25/40)
60% (12/20)
65% (13/20)
Over 4.5 Cards
50% (20/40)
55% (11/20)
45% (9/20)
Over 5.5 Cards
30% (12/40)
35% (7/20)
25% (5/20)
Over 6.5 Cards
25% (10/40)
35% (7/20)
15% (3/20)
Over 7.5 Cards
20% (8/40)
30% (6/20)
10% (2/20)
Total Cards
189
99
90
Highest in a Match
10
10
9
Lowest in a Match
1
1
2

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. OH Leuven jest o 31% lepsza niż Standard Liege pod względem strzałów na mecz.

OgółemOH LeuvenStandard Liege
Strzały / mecz
14.33
17.00
13.00
Strzały celne / mecz
4.33
3.00
5.00
Strzały niecelne / mecz
6.17
7.00
5.75
Skuteczność strzałów
12.8%
5.9%
17.3%
Strzały na gola
7.82
17.00
5.78
Strzały celne na gola
2.36
3.00
2.22
Strzały Over 10.5
83% (5/6)
100% (2/2)
75% (3/4)
Strzały Over 11.5
67% (4/6)
100% (2/2)
50% (2/4)
Strzały Over 12.5
50% (3/6)
50% (1/2)
50% (2/4)
Strzały Over 13.5
50% (3/6)
50% (1/2)
50% (2/4)
Strzały Over 14.5
50% (3/6)
50% (1/2)
50% (2/4)
Strzały celne Over 3.5
50% (3/6)
0% (0/2)
75% (3/4)
Strzały celne Over 4.5
33% (2/6)
0% (0/2)
50% (2/4)
Strzały celne Over 5.5
33% (2/6)
0% (0/2)
50% (2/4)
Strzały celne Over 6.5
17% (1/6)
0% (0/2)
25% (1/4)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Standard Liege notuje o 38% wyższy wynik niż OH Leuven pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemOH LeuvenStandard Liege
Match Offsides AVG
6.33
7.00
6.00
Match Offsides Over 0.5 %
100% (6/6)
100% (2/2)
100% (4/4)
Match Offsides Over 1.5 %
83% (5/6)
100% (2/2)
75% (3/4)
Match Offsides Over 2.5 %
83% (5/6)
100% (2/2)
75% (3/4)
Match Offsides Over 3.5 %
83% (5/6)
100% (2/2)
75% (3/4)
Team Offsides AVG
2.50
2.00
2.75
Team Offsides Over 0.5 %
83% (5/6)
100% (2/2)
75% (3/4)
Team Offsides Over 1.5 %
67% (4/6)
50% (1/2)
75% (3/4)
Team Offsides Over 2.5 %
50% (3/6)
50% (1/2)
50% (2/4)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu.

OgółemOH LeuvenStandard Liege
xG (For)
1.66
1.60
1.69
xGA (Against)
1.95
2.25
1.80
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemOH LeuvenStandard Liege
Under 0.5
8% (3/40)
5% (1/20)
10% (2/20)
Under 1.5
15% (6/40)
15% (3/20)
15% (3/20)
Under 2.5
48% (19/40)
50% (10/20)
45% (9/20)
Under 3.5
75% (30/40)
70% (14/20)
80% (16/20)
Under 4.5
85% (34/40)
80% (16/20)
90% (18/20)
Under 5.5
90% (36/40)
85% (17/20)
95% (19/20)
Pro League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Charleroi4400123.00
2Club Brugge KV430192.25
3Gent330093.00
4Zulte Waregem422082.00
5Standard Liege422082.00
7Genk421171.75
8Lommel United421171.75
9Antwerp421171.75
10St. Truiden312051.67
11Anderlecht310231.00
12SK Beveren410330.75
13Cercle Brugge402220.50
14KV Mechelen402220.50
16KVC Westerlo401310.25
17OH Leuven300300.00
18Kortrijk300300.00