Football Stats
Herb Kortrijk
KortrijkŚr. pkt/mecz 1.35
Belgia / Pro League6 września 2026 16:00
Herb Zulte Waregem
Zulte WaregemŚr. pkt/mecz 1.50

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Kortrijk

4W — Kortrijk4D2W — Zulte Waregem

Streaki - Kortrijk

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Kortrijk — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Kortrijk — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Kortrijk — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Kortrijk — wygrywa u siebie (8/10, 80%)
  • Kortrijk — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • Kortrijk — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Kortrijk — wygrywa 2. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Kortrijk — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Kortrijk — więcej goli pada w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Kortrijk — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
  • Kortrijk — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Kortrijk — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Kortrijk — powyżej 2.5 spalonych (10/10, 100%)
  • Kortrijk — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (17/20, 85%)
  • Kortrijk — powyżej 8.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Kortrijk — powyżej 29.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Kortrijk — poniżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Kortrijk — poniżej 12.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Kortrijk — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
  • Kortrijk — poniżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
  • Kortrijk — powyżej 2.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Kortrijk — poniżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - Zulte Waregem

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Zulte Waregem — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Zulte Waregem — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Zulte Waregem — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Zulte Waregem — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Zulte Waregem — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Zulte Waregem — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Zulte Waregem — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Zulte Waregem — powyżej 1.5 spalonych (10/10, 100%)
  • Zulte Waregem — powyżej 7.5 rożnych (9/10, 90%)
  • Zulte Waregem — powyżej 19.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Zulte Waregem — poniżej 39.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Zulte Waregem — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Zulte Waregem — poniżej 3.5 kartek (8/10, 80%)
  • Zulte Waregem — poniżej 3.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Zulte Waregem — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
  • Zulte Waregem — jest niepokonany w 2. połowie (15/20, 75%)

Serie - Kortrijk

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Kortrijk — przegrywa w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Kortrijk — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Kortrijk — powyżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Kortrijk — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Kortrijk — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Kortrijk — przegrywa 2. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Kortrijk — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 11 meczach z rzędu
  • 🔥 Kortrijk — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Kortrijk — poniżej 39.5 punktów kartkowych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Kortrijk — powyżej 2.5 spalonych w 20 meczach z rzędu
  • 🔥 Kortrijk — powyżej 6.5 rożnych w 14 meczach z rzędu
  • 🔥 Kortrijk — poniżej 12.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Kortrijk — poniżej 3.5 kartek w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Kortrijk — poniżej 3.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Kortrijk — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 3 meczach z rzędu

Serie - Zulte Waregem

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Zulte Waregem — jest niepokonany w 11 meczach z rzędu
  • 🔥 Zulte Waregem — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Zulte Waregem — jest niepokonany w 2. połowie w 11 meczach z rzędu
  • 🔥 Zulte Waregem — powyżej 1.5 spalonych w 19 meczach z rzędu
  • 🔥 Zulte Waregem — poniżej 11.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Zulte Waregem — poniżej 6.5 kartek w 31 meczach z rzędu
  • 🔥 Zulte Waregem — poniżej 6.5 kartek łącznie w 13 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
24.02Herb Zulte WaregemZulte Waregem33Herb KortrijkKortrijk
15.10Herb KortrijkKortrijk13Herb Zulte WaregemZulte Waregem
19.02Herb KortrijkKortrijk50Herb Zulte WaregemZulte Waregem
25.09Herb Zulte WaregemZulte Waregem22Herb KortrijkKortrijk
27.02Herb KortrijkKortrijk12Herb Zulte WaregemZulte Waregem
02.11Herb Zulte WaregemZulte Waregem11Herb KortrijkKortrijk
29.02Herb Zulte WaregemZulte Waregem22Herb KortrijkKortrijk
19.10Herb KortrijkKortrijk20Herb Zulte WaregemZulte Waregem
26.12Herb KortrijkKortrijk42Herb Zulte WaregemZulte Waregem
21.09Herb Zulte WaregemZulte Waregem02Herb KortrijkKortrijk

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Zulte Waregem jest o 13% lepsza niż Kortrijk pod względem odsetku wygranych meczów.

KortrijkDomWyjazdOgółem
Win %
80%
0%
40%
Śr. goli/mecz
3.90
1.90
2.90
Strzelone
2.50
0.30
1.40
Stracone
1.40
1.60
1.50
BTTS %
70%
30%
50%
Czyste konto %
20%
10%
15%
Nie strzelił %
10%
70%
40%
Posiadanie piłki
52%
52%
52%
Śr. strzały/mecz
15.43
11.33
13.13
Śr. faule/mecz
15.43
13.22
14.19
Zulte WaregemDomWyjazdOgółem
Win %
60%
30%
45%
Śr. goli/mecz
2.80
3.40
3.10
Strzelone
1.80
1.60
1.70
Stracone
1.00
1.80
1.40
BTTS %
40%
70%
55%
Czyste konto %
40%
20%
30%
Nie strzelił %
20%
20%
20%
Posiadanie piłki
48%
48%
48%
Śr. strzały/mecz
14.10
12.56
13.37
Śr. faule/mecz
9.40
10.89
10.11

Ostatnie 10 meczów

Kortrijk jest o +56% lepsza pod względem strzelonych bramek
2.50 gola/mecz
Kortrijk u siebie
1.60 gola/mecz
Zulte Waregem na wyjeździe

Progi bramkowe

KortrijkZulte Waregem
Over 0.5
100% (10/10)
90% (9/10)
Over 1.5
90% (9/10)
90% (9/10)
Over 2.5
80% (8/10)
70% (7/10)
Over 3.5
70% (7/10)
40% (4/10)
Nie strzelił
10% (1/10)
20% (2/10)
1. połowa — 1-2 gole
50% (10/20)
60% (12/20)
1. połowa — 1-3 gole
60% (12/20)
75% (15/20)
2. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
55% (11/20)
2. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
70% (14/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Kortrijk notuje o 15% wyższy wynik niż Zulte Waregem pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemKortrijkZulte Waregem
Match Corners AVG
10.11 (35/40)
10.88 (16/20)
9.47 (19/20)
Over 6.5 Corners
94% (33/35)
100% (16/16)
89% (17/19)
Over 7.5 Corners
86% (30/35)
94% (15/16)
79% (15/19)
Over 8.5 Corners
71% (25/35)
81% (13/16)
63% (12/19)
Over 9.5 Corners
57% (20/35)
63% (10/16)
53% (10/19)
Over 10.5 Corners
49% (17/35)
56% (9/16)
42% (8/19)
Over 11.5 Corners
29% (10/35)
38% (6/16)
21% (4/19)
Over 12.5 Corners
17% (6/35)
19% (3/16)
16% (3/19)
Over 13.5 Corners
9% (3/35)
13% (2/16)
5% (1/19)
Over 14.5 Corners
6% (2/35)
13% (2/16)
0% (0/19)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemKortrijkZulte Waregem
Corners Earned Match
5.55
5.90
5.20
More Corners Than Opponent
57% (23/40)
50% (10/20)
65% (13/20)
Over 2.5 Corners Earned
85% (34/40)
85% (17/20)
85% (17/20)
Over 3.5 Corners Earned
80% (32/40)
85% (17/20)
75% (15/20)
Over 4.5 Corners Earned
68% (27/40)
70% (14/20)
65% (13/20)
Over 5.5 Corners Earned
60% (24/40)
60% (12/20)
60% (12/20)
Over 6.5 Corners Earned
35% (14/40)
35% (7/20)
35% (7/20)
Over 7.5 Corners Earned
18% (7/40)
15% (3/20)
20% (4/20)
Over 8.5 Corners Earned
8% (3/40)
10% (2/20)
5% (1/20)
Corners Earned
222
118
104

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Kortrijk notuje o 20% wyższy wynik niż Zulte Waregem pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemKortrijkZulte Waregem
Match Cards AVG
3.58 (40/40)
3.90 (20/20)
3.25 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
90% (36/40)
90% (18/20)
90% (18/20)
Over 2.5 Cards
68% (27/40)
75% (15/20)
60% (12/20)
Over 3.5 Cards
43% (17/40)
55% (11/20)
30% (6/20)
Over 4.5 Cards
35% (14/40)
45% (9/20)
25% (5/20)
Over 5.5 Cards
18% (7/40)
20% (4/20)
15% (3/20)
Over 6.5 Cards
5% (2/40)
5% (1/20)
5% (1/20)
Over 7.5 Cards
0% (0/40)
0% (0/20)
0% (0/20)
Total Cards
143
78
65
Highest in a Match
7
7
7
Lowest in a Match
1
1
1

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Kortrijk jest o 18% lepsza niż Zulte Waregem pod względem strzałów na mecz.

OgółemKortrijkZulte Waregem
Strzały / mecz
10.00
11.00
9.33
Strzały celne / mecz
4.00
4.00
4.00
Strzały niecelne / mecz
3.80
3.50
4.00
Skuteczność strzałów
18.0%
4.5%
28.6%
Strzały na gola
5.56
22.00
3.50
Strzały celne na gola
2.22
8.00
1.50
Strzały Over 10.5
60% (3/5)
50% (1/2)
67% (2/3)
Strzały Over 11.5
40% (2/5)
50% (1/2)
33% (1/3)
Strzały Over 12.5
40% (2/5)
50% (1/2)
33% (1/3)
Strzały Over 13.5
20% (1/5)
0% (0/2)
33% (1/3)
Strzały Over 14.5
0% (0/5)
0% (0/2)
0% (0/3)
Strzały celne Over 3.5
60% (3/5)
50% (1/2)
67% (2/3)
Strzały celne Over 4.5
60% (3/5)
50% (1/2)
67% (2/3)
Strzały celne Over 5.5
0% (0/5)
0% (0/2)
0% (0/3)
Strzały celne Over 6.5
0% (0/5)
0% (0/2)
0% (0/3)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Kortrijk notuje o 650% wyższy wynik niż Zulte Waregem pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemKortrijkZulte Waregem
Match Offsides AVG
3.00
4.50
2.00
Match Offsides Over 0.5 %
100% (5/5)
100% (2/2)
100% (3/3)
Match Offsides Over 1.5 %
100% (5/5)
100% (2/2)
100% (3/3)
Match Offsides Over 2.5 %
40% (2/5)
100% (2/2)
0% (0/3)
Match Offsides Over 3.5 %
20% (1/5)
50% (1/2)
0% (0/3)
Team Offsides AVG
1.20
2.50
0.33
Team Offsides Over 0.5 %
60% (3/5)
100% (2/2)
33% (1/3)
Team Offsides Over 1.5 %
20% (1/5)
50% (1/2)
0% (0/3)
Team Offsides Over 2.5 %
20% (1/5)
50% (1/2)
0% (0/3)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Kortrijk jest o 32% lepsza niż Zulte Waregem pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemKortrijkZulte Waregem
xG (For)
0.95
1.11
0.84
xGA (Against)
1.66
2.59
1.04
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemKortrijkZulte Waregem
Under 0.5
5% (2/40)
5% (1/20)
5% (1/20)
Under 1.5
25% (10/40)
25% (5/20)
25% (5/20)
Under 2.5
43% (17/40)
50% (10/20)
35% (7/20)
Under 3.5
60% (24/40)
60% (12/20)
60% (12/20)
Under 4.5
80% (32/40)
80% (16/20)
80% (16/20)
Under 5.5
93% (37/40)
95% (19/20)
90% (18/20)
Pro League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Charleroi4400123.00
2Club Brugge KV430192.25
3Gent330093.00
4Zulte Waregem422082.00
5Standard Liege422082.00
7Genk421171.75
8Lommel United421171.75
9Antwerp421171.75
10St. Truiden312051.67
11Anderlecht310231.00
12SK Beveren410330.75
13Cercle Brugge402220.50
14KV Mechelen402220.50
16KVC Westerlo401310.25
17OH Leuven300300.00
18Kortrijk300300.00